Grave Pleasures

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Grave Pleasures

30-09-2017, 09:46

Musze tego nowego Protomartyra obadać, ciekawie sie rozwija ten band, pomimo, ze pierwszy album nie do konca do mnie przemówił.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Grave Pleasures

30-09-2017, 09:48

Harlequin pisze:Musze tego nowego Protomartyra obadać, ciekawie sie rozwija ten band, pomimo, ze pierwszy album nie do konca do mnie przemówił.
Dinozaur dobrze gada, fajny album. Na plus, że w paru momentach ładnie też potrafią przyjebać.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Grave Pleasures

30-09-2017, 10:45

Harlequin pisze:Musze tego nowego Protomartyra obadać, ciekawie sie rozwija ten band, pomimo, ze pierwszy album nie do konca do mnie przemówił.
Mnie tez na poczatku srednio przekonywali, ale widac, ze sie rozwijaja i cos kombinuja, poszukuja. Niektore momenty troche niebezpiecznie skrecaja w strone wczesnego The National ale ogolnie jest to ciekawe.
Grave Please gra w kolko to samo ale coraz wiecej cukru w moczu jest.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Grave Pleasures

30-09-2017, 11:25

Poprzedni GP cienki był jak dupa węża. Z perspektywy czasu, to Climax poza 3 kawałkami tez do zaorania. A co do The National to nie znam ani nuty z ich twórczosci, ale jesien idzie to i postpunk częsciej gosci, wiec moze zapoznam się z ich dokonaniami. Zawsze miałem wyobrazenie, ze grają coś pod Interpol czy Editors, ale jesli nie to prosze wyprowadźcie mnie z błędu.
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1172
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

Re: Grave Pleasures

30-09-2017, 11:48

Triceratops pisze:Dlaczego nagle? Zawsze byl chujowy ale teraz wpada w wyjatkowa chujowa, placzliwa maniere, cos jak Molko z Placebo i te 2 co pisalem powzyej. O muzyce nie pisze, bo szkoda mi liter z klawiatury, asekuracyjna popelina ale glupie metaluchy to kupio bo gra "gitara z Oranssi Pazuzu" wiec musi byc dobre i alternatywa pelna geba.
Nie przypominam sobie, byś narzekał na wokal, ani w kontekście Beastmilk ani GP. Jak można cenić The National czy Ulver, a tu twierdzić, że wokal robi się czasem zbyt płaczliwy? :)
A co do muzyków, to trochę szkoda tej fajnej blondyny
Obrazek

Swoją drogą będą grali u mnie jakoś w okolicach sylwestra, a z pewnością jest to dobra alternatywa wobec sylwestra z Polsatem na rynku.
535

Re: Grave Pleasures

01-10-2017, 02:33

Plastek pisze: Pierwszy z brzegu jebany polski Schröttersburg kasuje tę srakę jednym akordem.[
Co prawda Motherblood jeszcze nie słyszałem, ale nawet bez tego mogę bez ryzyka tak stwierdzić. W płockiej kapeli drzemie pierdolona pierwotna surowa siła TEJ muzyki. Nigdy nie będą tak popularni jak kapele "zachodnie" promowane przez wielkie wytwórnie, ale może to nawet lepiej.
535

Re: Grave Pleasures

01-10-2017, 02:49

Raagoon pisze: A co do muzyków, to trochę szkoda tej fajnej blondyny
Obrazek
Widocznie nie chciała dać i mściwy karzełek wydupcył ją z zespołu. Życie.
Awatar użytkownika
Hellion
w mackach Zła
Posty: 750
Rejestracja: 11-08-2012, 22:26

Re: Grave Pleasures

01-10-2017, 07:33

535 pisze:
Plastek pisze: Pierwszy z brzegu jebany polski Schröttersburg kasuje tę srakę jednym akordem.[
Co prawda Motherblood jeszcze nie słyszałem, ale nawet bez tego mogę bez ryzyka tak stwierdzić. W płockiej kapeli drzemie pierdolona pierwotna surowa siła TEJ muzyki. Nigdy nie będą tak popularni jak kapele "zachodnie" promowane przez wielkie wytwórnie, ale może to nawet lepiej.
Wy tak na poważnie? W życiu bym nie porównał Szrotow do GP, przecież to zupełnie inna muzyka na każdej płaszczyźnie.
Nie czaję Wa trochę, wszystkiego sluchacie na zasadzie porównania?

Pójdźmy dalej, pierd z dupy Colemana i smark z nosa Smith'a kasuje ten cały Schrottersburg dlatego chuj z nimi.

A tak na poważnie, to w następny weekend, Szroci będą grali u mnie w mieście, na koncert oczywiście idę, a jak będę jechał do klubu, to będę miał Motherblood na słuchawkach:-P
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Grave Pleasures

01-10-2017, 07:57

Hellion pisze:Wy tak na poważnie? W życiu bym nie porównał Szrotow do GP, przecież to zupełnie inna muzyka na każdej płaszczyźnie.
Nie czaję Wa trochę, wszystkiego sluchacie na zasadzie porównania?
Niby inna, a jednak troszkę podobna, tak się zresztą taguje GP. Jak weżmiesz Sex Pistols, Ramones, Misfits, Discharge, to każdy brzmi zupełnie inaczej, a jednak wszyscy z tego samego są.
Porównanie - przynajmniej z mojej strony - miało na celu tylko wskazanie, że są lepsze zespoły, kumające tę stylistykę, nie będące tak sztucznym i plastikowym tworem jak GP.
Hellion pisze:Pójdźmy dalej, pierd z dupy Colemana i smark z nosa Smith'a kasuje ten cały Schrottersburg dlatego chuj z nimi.
Smarki z nosa Smith'a to kasują generalnie jakąkolwiek muzykę, nie tylko postpanki i łejwy:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Hellion
w mackach Zła
Posty: 750
Rejestracja: 11-08-2012, 22:26

Re: Grave Pleasures

01-10-2017, 08:07

Plastek pisze:Smarki z nosa Smith'a to kasują generalnie jakąkolwiek muzykę, nie tylko postpanki i łejwy:)
W sumie racja:-) Wczoraj robiłem już przymiarki do maratonu z The Cure, na pierwszy ogień poszedł zapętlony otwieracz z Kiss Me..., uwielbiam ten bas Gallupa.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Grave Pleasures

01-10-2017, 08:09

Hellion pisze:
Plastek pisze:Smarki z nosa Smith'a to kasują generalnie jakąkolwiek muzykę, nie tylko postpanki i łejwy:)
W sumie racja:-) Wczoraj robiłem już przymiarki do maratonu z The Cure, na pierwszy ogień poszedł zapętlony otwieracz z Kiss Me..., uwielbiam ten bas Gallupa.
Otwieracz jest wybitny, zamykacz jest wybitny, cała ta płyta jest wybitna:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Grave Pleasures

02-10-2017, 18:51

Raagoon pisze:
Triceratops pisze:Dlaczego nagle? Zawsze byl chujowy ale teraz wpada w wyjatkowa chujowa, placzliwa maniere, cos jak Molko z Placebo i te 2 co pisalem powzyej. O muzyce nie pisze, bo szkoda mi liter z klawiatury, asekuracyjna popelina ale glupie metaluchy to kupio bo gra "gitara z Oranssi Pazuzu" wiec musi byc dobre i alternatywa pelna geba.
Nie przypominam sobie, byś narzekał na wokal, ani w kontekście Beastmilk ani GP. Jak można cenić The National czy Ulver, a tu twierdzić, że wokal robi się czasem zbyt płaczliwy? :)
Ja i Ulver? :D Raczej pomylka. Zas baryton Berningera z The National to jednak cos innego niz ten placzliwy miks Molko i tego z The Verve. Zreszta to tylko moje wrazenia a o Beastmilk/Grave Pleasures od poczatku pisalem to samo, ze to sztucznie narzucona forma ale niestety bez tresci. Wymyslili sobie, ze beda grac jakies postpanki ale raczej tego nie czuja i ciagnie ich do wsiowego melodyjkowania a'la Him.

Ten Schrottensburg rzeczywiscie ciekawszy i to duzo.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1945
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: Grave Pleasures

02-11-2019, 20:45

Już myślałem z nadzieją że to nowy pełniak, a to tylko album live. Ehhhhhh….
535

Re: Grave Pleasures

02-11-2019, 20:51

Bardzo dobry materiał. Polecam. To jest zapis poniższego koncertu.

https://3voor12.vpro.nl/speel~WO_VPRO_1 ... 2018~.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1172
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

Re: Grave Pleasures

11-01-2023, 23:53

W piątek nowy singiel.




Awatar użytkownika
Bohdan
weteran forumowych bitew
Posty: 1251
Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
Lokalizacja: Lokal

Re: Grave Pleasures

12-01-2023, 08:31

Czekam. Kvost gdzieś pisał, że miał ostanio ciężki okres, w związku z czym powstało dużo różnej muzy.
shitshow
postuje jak opętany!
Posty: 646
Rejestracja: 15-10-2020, 13:48

Re: Grave Pleasures

12-01-2023, 23:01

Ciekawe co tam w trawie piszczy... Ostatnie wydawnictwo nie siadło mi zupełnie, za to dwa pierwsze jak najbardziej.
We can't hear nothing
but propaganda and commercials, sermons and machine gun fire.
Awatar użytkownika
Bohdan
weteran forumowych bitew
Posty: 1251
Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
Lokalizacja: Lokal

Re: Grave Pleasures

13-01-2023, 20:50

ejtisowo, baaardzo miło!
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2553
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: Grave Pleasures

13-01-2023, 21:47

fajnie, czekam.
rzułf
ODPOWIEDZ