ZBIGNIEW HOŁDYS

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 20:31

Adrian696 pisze:
Pacjent pisze:Hołdys w sprawie żali Kukiza, którego nowej płyty nie chce puścić żadna radiostacja:
"Biedny Paweł Kukiz... W 1968 roku miał 5 latek... Jak mu przechodzą takie słowa przez migdały?" - to już nawet debilne nie jest.
ale o co chodzi? przeciez Hołdys teraz ma racje... a Kukiz jak chce patronatu medialnego, to niech własna radiostacje załozy - jakby kurwa promowanie jego muzyki i dawanie mu zarobic było obligatoryjne
W czym ma rację?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 21:37

Pacjent pisze:
Adrian696 pisze:
Pacjent pisze:Hołdys w sprawie żali Kukiza, którego nowej płyty nie chce puścić żadna radiostacja:
"Biedny Paweł Kukiz... W 1968 roku miał 5 latek... Jak mu przechodzą takie słowa przez migdały?" - to już nawet debilne nie jest.
ale o co chodzi? przeciez Hołdys teraz ma racje... a Kukiz jak chce patronatu medialnego, to niech własna radiostacje załozy - jakby kurwa promowanie jego muzyki i dawanie mu zarobic było obligatoryjne
W czym ma rację?
wysmiewajac Kukiza
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 21:47

Mam gdzieś muzykę Kukiza, ale facet traci, bo jest obecnie antysystemowy. Kiedyś to dawało profity. Natomiast taka miernota jak Hołdys zawsze znajdzie swoje miejsce w mediach, bo liże politpoprawną pytę. Tekst o 1968 r. jest żenujący. Co to niby ma być?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 21:54

Pacjent pisze:Mam gdzieś muzykę Kukiza, ale facet traci, bo jest obecnie antysystemowy. Kiedyś to dawało profity. Natomiast taka miernota jak Hołdys zawsze znajdzie swoje miejsce w mediach, bo liże politpoprawną pytę. Tekst o 1968 r. jest żenujący. Co to niby ma być?
bzdura :) tekst to pewnie nawiazanie do tego idiotyzmu który Kukiz walnał, ze czuje bolszewizm, skoro nikt nie chce go promowac :) ale w Polsce sa media prawicowe - prezciez Kukiz moze isc do nich... w czym problem??
moze w tym, ze jega płyty od kilku lat to chłam dla debili

a jak traci bo nikt nie chce kupowac jego muzyki, to mu wyslij kase :)
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 21:57

Pacjent pisze:Mam gdzieś muzykę Kukiza, ale facet traci, bo jest obecnie antysystemowy. Kiedyś to dawało profity. Natomiast taka miernota jak Hołdys zawsze znajdzie swoje miejsce w mediach, bo liże politpoprawną pytę. Tekst o 1968 r. jest żenujący. Co to niby ma być?
Przyganiał kocioł garnkowi (tzn. Hołdys Kukizowi). Ile Hołdys miał lat w 68? Siedemnaście. Idąc tym tokiem rozumowania, sam sobie odbiera mandat do mówienia o tamtych czasach. Abstrahując od marnej twórczości Kukiza, też uważam, że Hołdys bredzi.
Ostatnio zmieniony 09-08-2012, 22:06 przez Drone, łącznie zmieniany 1 raz.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:04

Adrian696 pisze:
Pacjent pisze:Mam gdzieś muzykę Kukiza, ale facet traci, bo jest obecnie antysystemowy. Kiedyś to dawało profity. Natomiast taka miernota jak Hołdys zawsze znajdzie swoje miejsce w mediach, bo liże politpoprawną pytę. Tekst o 1968 r. jest żenujący. Co to niby ma być?
bzdura :) tekst to pewnie nawiazanie do tego idiotyzmu który Kukiz walnał, ze czuje bolszewizm, skoro nikt nie chce go promowac :) ale w Polsce sa media prawicowe - prezciez Kukiz moze isc do nich... w czym problem??
moze w tym, ze jega płyty od kilku lat to chłam dla debili

a jak traci bo nikt nie chce kupowac jego muzyki, to mu wyslij kase :)
Jeśli nie wyczuwasz żenady to Ci to powiem: tekst o 1968 r. to miód na żydowskie serducha i już GW cytuje Hołdysa. O to chodziło. W ogóle ta marcowa martyrologia jest żenująca. Ludzie tu ginęli co ileś lat, a symbolem zniewolenia jest wydanie paru Żydom paszportów.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:07

jak masz problem z zydami, to jedz do plestyny i sie z nimi napierdalaj :)
symboli w tym kraju jest dosc duzo - nie widze powodu zeby pomijac którykolwiek
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:10

Po co ma na samolot wydawać jak na miejscu przecież ich dość.







Famine potwierdził.
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:19

Pacjent pisze:Mam gdzieś muzykę Kukiza, ale facet traci, bo jest obecnie antysystemowy.
za to śpiewając "ZCHN zbliża się" w '92 był bardzo prosystemowy... ogarnij się
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:22

boroowa pisze:
Pacjent pisze:Mam gdzieś muzykę Kukiza, ale facet traci, bo jest obecnie antysystemowy.
za to śpiewając "ZCHN zbliża się" w '92 był bardzo prosystemowy... ogarnij się
Inne zjawiska, inne proporcje. Nie ma porównania. Wtedy była inna pozycja kleru, nie było światopoglądowej czapy. Nie chodzi o to, że Kukiz dziś śpiewa bzdury, tylko że ludziom nie daje się szansy na samoistnie ocenienie tego, bo od razu jest odgórny filtr.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:26

śmiem twierdzić, że w '92 kler miał silniejsze poparcie wśród społeczeństwa niż dzisiaj, czapa była większa bo jadąc na prymitywnym antyklerykalizmie żadna partia nie dostałaby się do Sejmu. dzisiaj masz Palikota
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:28

Drone pisze:Nie chodzi o to, że Kukiz dziś śpiewa bzdury, tylko że ludziom nie daje się szansy na samoistnie ocenienie tego, bo od razu jest odgórny filtr.
LOL jak bzdura - co zamkneli dla Kukiza internet? blokade mu załozyli?? a moze sklepy nie chca tego sprzedawac?
wez sie ogarnij bo takiej zbdury dawno nei czytałem - 90% artystów i muzyków w tym kraju,alke takze kazdym innym na świecie nie ejst promowanych w radiu, czy prasie - ale popłakał sie jeden pijaczek któremu skonczyła sie kasa na wóde
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:31

Chodzi o mentorski ton Hołdysów i innych, którzy już pałają świętym oburzeniem, choć całe zjawisko nie jest tego warte tak naprawdę.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:33

ale o co ten szum? przecież dobrej muzyki i tak w radiu nie grają...
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:34

generalnie wart jeden drugiego, aczkolwiek do Kukiza czuję jakąś tam sympatię... jeszcze
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
Clochard
weteran forumowych bitew
Posty: 1093
Rejestracja: 26-11-2011, 07:32

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:35

Ale z Hołdysem współpracował Nergal ;-))
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:39

boroowa pisze:generalnie wart jeden drugiego, aczkolwiek do Kukiza czuję jakąś tam sympatię... jeszcze
Ja do żadnego już sympatii nie czuję, ale nie znoszę sytuacji idiotycznego zakrzykiwania i tworzenia społecznej presji. Jakaś grupa matołów znajduje sobie obiekt (w tym wypadku Kukiza), na którym może ćwiczyć swoje poczucie "racji". A ponieważ obiekt jest jakoś tam upośledzony (a Kukiz tak się zachowuje, jakby był), to tym większe na to przyzwolenie i szersza akceptacja. Vide post Adiego-kadłubka: "no przecież Hołdys ma rację..."
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:49

ale ja nie wiem gdzie jest problem... przychodzi jakiś "artysta" do PRYWATNEGO radia z płytą, Ci mówią że nie będą "patronem medialnym" (istnieje jakiś obowiązek patronowania Kukizowi?), gościu strzela focha i nazywa odmowę kneblowaniem
cała ta gadka o "niepoprawności politycznej" i "antysystemowości" to tylko żałosna otoczka, w takim razie Kelthuz jest 100x większym męczennikiem od Kukiza
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 22:49

konDronek sie juz wycofuje rakiem - najpierw pisze bzdury o tym jak sie ludziom nie daje sznasy oceny tej muzyki- a teraz dronizuje o społecznej presji
LOL to tak jakby nikt nie miał prawa niczego krytykowac co jest niezgodne z jeo pogladami...
nadal chodzisz po molo z dziecki i rozmyslasz o trockim??
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Herezjarcha
w mackach Zła
Posty: 700
Rejestracja: 28-06-2009, 23:46
Lokalizacja: skądinąd

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

09-08-2012, 23:31

Ja tam nie rozumiem Pana Artysty który robi muzykę z założenia anty-systemową a potem oburza się że system ją odrzuca. Przecież to pełny sukces. No chyba że komuś wydaje się że radio to takie coś do nadawania muzyki. Jeśli tak to źle mu się wydaje. Radio to takie coś do nadawania reklam.
ODPOWIEDZ