ZBIGNIEW HOŁDYS

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Edinazzu
weteran forumowych bitew
Posty: 1035
Rejestracja: 28-12-2003, 22:32
Lokalizacja: Beyond Political Correctness

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 00:32

No tak w pewnym sensie Kukiz zyskał, bo jakiś tam rozgłos jest...Zresztą tekst z Blumsztajnem i Michnikiem to miód na moje serce ;-) No i generalnie zgadzam się z tym co napisał.
A pisząc serio gość płaci za grzech jakim bez wątpienia jest nie popieranie "najlepszegopremieraostatniegoXXlecia". Pamiętacie ten słynny program "Śniadanie Mistrzów" w którym Kukiz atakował Tuska? Albo słynny program w Roxy Fm w, którym Michnik wraz z Lipińskim i Lizutem upominał innego antysystemowca Kazika? Takie są polskie media gł nurtu.
"Volenti non fit iniuria" - Chcącemu nie dzieje się krzywda
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9128
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 06:47

Kto tam jeszcze słucha Kukiza oprócz jego ułomnych kolegów z ONR?
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 08:09

Oj, żebyś się nie zdziwił :)
Grrrówno!
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 09:53

No, ale Kukiz ostatnią słuchalną płytę wydał w 97, to jest fakt. Z ostatnich tych jego patriotycznych podrygów wrażenie robi "17 września", a reszta to repertuar do krupnioka i piwa.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 10:05

A jest coś poza tym 17 września i Eriką Steinbach do odsłuchania?
Grrrówno!
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 10:13

przeciez ta pioseneczka o Stainbach to jest tak infantylna, tak prymitywna, ze dajcie spokoj... pewnie setki kapel demówkowych albo przeddemówkowych w MDKach ma lepsze rzeczy do zaprezentowania...
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 10:16

Ale ta o Katyniu jest bardzo dobra, a więc... 1:1 ;)
Grrrówno!
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 10:23

no ale czy to powód, zeby promowanie artysty Kukiza było obligatoryjne??
mnie wali jego twórczosc, mnie wali co puszczaja w radiu, wali mnie co promuja w Tv i gazetach - jak Kukiz ma z tym problem to on jest mentalnym bolszewikiem a nie media :)
kazdy chce zarabiac - gdyby Kukiz robił swoje pioseneczki dla szczytnej idei tylko i wyłacznie - to by je udostepnił za darmo - a skoro tego nie robi to musi sie liczyc z zelaznymi prawami rynku - najsmieszniejsze ze Kukiza i jego "czerwonego" stylu myslenia bronia zwoilennicy WOLNEGO RYNKU :) to jest LOL
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 10:27

A, ta afera z radiem to mnie średnio interesuje :) Płacze, żeby zrobić promocje w zamian za to, że tej promocji nie zrobią mu radia - tak to widzę.
Grrrówno!
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 10:29

Plasfodeur pisze:A, ta afera z radiem to mnie średnio interesuje :) Płacze, żeby zrobić promocje w zamian za to, że tej promocji nie zrobią mu radia - tak to widzę.
no w ten desen - ale najsmieszniejszy jest płacz takich pomiDronków :) zabraniaja sie zapoznac z tym osobiscie, walczy z systemem, narzucony styl myslenia... pisakownica :)
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 10:34

Hołdysy, Kukizy, Staszewskie, Muńki, Skiby i inni 'artyści' ja pierdolę co za kraj, najbardziej obciachowa muzyka grana przez rozpolitykowanych ekspertów od wszystkiego.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 10:38

boroowa pisze:ale ja nie wiem gdzie jest problem... przychodzi jakiś "artysta" do PRYWATNEGO radia z płytą, Ci mówią że nie będą "patronem medialnym" (istnieje jakiś obowiązek patronowania Kukizowi?), gościu strzela focha i nazywa odmowę kneblowaniem
cała ta gadka o "niepoprawności politycznej" i "antysystemowości" to tylko żałosna otoczka, w takim razie Kelthuz jest 100x większym męczennikiem od Kukiza

tyle w temacie.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 14:49

Pacjent pisze: Jeśli nie wyczuwasz żenady to Ci to powiem: tekst o 1968 r. to miód na żydowskie serducha i już GW cytuje Hołdysa. O to chodziło. W ogóle ta marcowa martyrologia jest żenująca. Ludzie tu ginęli co ileś lat, a symbolem zniewolenia jest wydanie paru Żydom paszportów.
1968 to była czystka partyjna, a nie żaden antysemitys.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 17:18

boroowa pisze:
Pacjent pisze:Mam gdzieś muzykę Kukiza, ale facet traci, bo jest obecnie antysystemowy.
za to śpiewając "ZCHN zbliża się" w '92 był bardzo prosystemowy... ogarnij się
Kukiz jeszcze niedawno popierał PO i był grany... ogarnij się.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 17:21

Adrian696 pisze:jak masz problem z zydami, to jedz do plestyny i sie z nimi napierdalaj :)
symboli w tym kraju jest dosc duzo - nie widze powodu zeby pomijac którykolwiek
Adrian, sam masz problem z Żydami, bo nie potrafisz o nich normalnie rozmawiać, a symbol, którym mowa jest wyjątkowo fałszywy.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 18:25

Pacjent pisze:
boroowa pisze:
Pacjent pisze:Mam gdzieś muzykę Kukiza, ale facet traci, bo jest obecnie antysystemowy.
za to śpiewając "ZCHN zbliża się" w '92 był bardzo prosystemowy... ogarnij się
Kukiz jeszcze niedawno popierał PO i był grany... ogarnij się.
A jeszcze nie tak dawno popierał postulaty środowisk antyklerykalnych, a teraz przed koncertem zamiast browara klepie zdrowaśkę. Na ostatniej płycie też darł łacha z pewnego słupskiego farmera, jego partii i koleżanki, PiSu i też jakoś nie pamiętam, żeby go specjalnie promowano. Powodem tego za pewne nie była polityka radiowa antykukiz, tylko zwyczajnie bieda i tandeta tych kawałków. No i jeśli już promowano - to kawałki o "Janku co wali w tubę", a nie o posłankach Begger, sejmowym tangu, itp. Na pewno nie jest to ktoś o ugruntowanych poglądach, więc tym bardziej jest to dziwne biorąc pod uwagę, że koleś jest u progu przekroczenia granicy 50 lat.
Poza tym, no nie czarujmy się, wiadomo co jest puszczane w radio i dla kogo. Taki "ideologiczny" repertuar przyjmie się tylko wśród apologetów podobnych resentymentów. No tak jakby Dark Funeral albo Marduk narzekali, że nie ma ich na liście przebojów rozgłośni katolickiej...
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Aron
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 19-01-2006, 19:00
Lokalizacja: ראדומסק

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 18:47

O tym że artyści typu Kukiz obrazili się na władzę już ponad rok temu pisał Skiba
http://muzyka.wp.pl/columnId,612373,tit ... ieton.html
Pierwsze płyty Kreatora to wg mnie straszny łomot, w pamięci pozostała mi tylko "The Flag Of Hate" , natomiast Hordes Of Chaos, zawiera więcej melodyki i ogólnie nawet całkiem mi się podoba.

z forum fanów Metalliki
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 19:00

Pacjent pisze:
Adrian696 pisze:jak masz problem z zydami, to jedz do plestyny i sie z nimi napierdalaj :)
symboli w tym kraju jest dosc duzo - nie widze powodu zeby pomijac którykolwiek
Adrian, sam masz problem z Żydami, bo nie potrafisz o nich normalnie rozmawiać, a symbol, którym mowa jest wyjątkowo fałszywy.
stary, fałszywy to jest Twoj obraz o marcu - skoro piszesz ze "kilku" dostało paszport, a ich było ok 15 tys - no to o czym z Toba rozmawiac?? piszesz ze ja nie umiem o żydach rozawiac, a Ty komentujesz zamieszanie jakie wywołał ten pijaczek "miód na żydowskie serducho" no LOL
cymbał, któy teraz obarcza za wszytsko Blumsztaja i Michnika bo to sa żydzi, a on pał ofiara jakiegos spisku, z tego wynika żydowskiego - sam popiera teraz żyda jakim jest Jarosław Kaczynski - no LOL
tutaj tylko chodzi o pieniadze, zeby załapac sie w jakims miasteczku na koncerty z okazji Dnia ChujWieKogo - byleby przyjechał "celebryta z TV" i od Burmistrza czy Wójta dostał te 25 tys za to ze wyjdzie najebany na scene, zaspiewa dla pijanego motłochu głupawe teksciki o Erice i pasuje - ale co to ma wspolengo ze sztuka ?? jaki on antysystemow?? zwykły żebrak partyjny...
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2178
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 19:16

Adrian696 pisze: tutaj tylko chodzi o pieniadze, zeby załapac sie w jakims miasteczku na koncerty z okazji Dnia ChujWieKogo - byleby przyjechał "celebryta z TV" i od Burmistrza czy Wójta dostał te 25 tys za to ze wyjdzie najebany na scene, zaspiewa dla pijanego motłochu głupawe teksciki o Erice i pasuje - ale co to ma wspolengo ze sztuka ?? jaki on antysystemow?? zwykły żebrak partyjny...
otóż to. Pietrzak ta sama bajka.
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: ZBIGNIEW HOŁDYS

10-08-2012, 23:17

Te dwa kawałki Kukiza, o których mowa, strasznie słabe są. To już nawet nie jest kabaret. Skończył się facet już dość dawno, jakoś w okolicach "Powrotu do raju".
ODPOWIEDZ