Miguel and the Living Dead

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
witchfinder
weteran forumowych bitew
Posty: 1064
Rejestracja: 13-01-2010, 21:45

Miguel and the Living Dead

27-11-2011, 11:39

Obrazek
Jako, że ostatnio starszyzna forum lansuje Alien Sex Fiend, zapodaję tutaj nasz rodzimy, a stosunkowo mało znany typ w okolicznych klimatach. Pogranicze death rocka, batcave i horror punku.

Wydali dwa albumy, oba równie dobre.

Próbki:



Znacie, lubicie?
O tempora, o mores! ||| HARDCORE JP OGIEŃ JP
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Miguel and the Living Dead

27-11-2011, 12:02

znamy od 2005 roku i lubimy hehe. bardzo dobry niedoceniany zespol. momentami podobne do the cure jak w Over Horizon. Wole ich szybsze kawalki. Polecam !
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: Miguel and the Living Dead

28-11-2011, 09:03

Nawet lubię, ale bez obsrania. Śmieszna produkcja jedynki stawia ją w moim rankingu nieco wyżej.
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Miguel and the Living Dead

08-08-2013, 14:43

witchfinder pisze:Obrazek
Jako, że ostatnio starszyzna forum lansuje Alien Sex Fiend, zapodaję tutaj nasz rodzimy, a stosunkowo mało znany typ w okolicznych klimatach. Pogranicze death rocka, batcave i horror punku.

Wydali dwa albumy, oba równie dobre.

Próbki:



Znacie, lubicie?
Znamy, lubimy, a z Nerve69 siedzieliśmy w jednej ławce przez 4 lata w LO :) Jedynkę mam nawet ze specjalną dedykacją, a obie płyty warto mieć nie tylko ze względu na dobrą muzykę, ale również bardzo atrakcyjne wydania.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Miguel and the Living Dead

08-08-2013, 22:52

ramonoth pisze: obie płyty warto mieć nie tylko ze względu na dobrą muzykę, ale również bardzo atrakcyjne wydania.
Jedynki nie mam, ale dwójka faktycznie bardzo przyjemnie się prezentuje. Niby zwykły digi, ale ładny taki, lubię zdjąć z półeczki i popatrzeć czasem :-) Świetna muzyka i pozycja obowiązkowa dla fanów polskich koldłejwów, gotyków i pochodnych. Niestety widzę, że na allegro kompletnie nie schodzi ta płytka. Głuchy naród woli 5-cio ligowych metaluchów kupować. Ja to kupiłem za śmieszne 10 zeta i nie było żadnych ofert poza moją.
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Miguel and the Living Dead

09-08-2013, 07:48

yossarian84 pisze:Jedynki nie mam, ale dwójka faktycznie bardzo przyjemnie się prezentuje. Niby zwykły digi, ale ładny taki, lubię zdjąć z półeczki i popatrzeć czasem :-) Świetna muzyka i pozycja obowiązkowa dla fanów polskich koldłejwów, gotyków i pochodnych. Niestety widzę, że na allegro kompletnie nie schodzi ta płytka. Głuchy naród woli 5-cio ligowych metaluchów kupować. Ja to kupiłem za śmieszne 10 zeta i nie było żadnych ofert poza moją.
Jedynka nie miała chyba dystrybucji w Polsce. Normalne pudełko, ale z bardzo grubą książeczką, mnóstwem zdjęć, tekstami itp. Dwójkę kupiłem za normalną cenę, coś ponad 30 zł, ale że teraz chodzi za takie śmieszne pieniądze to nie wiedziałem. No, ale zespół nie istnieje, to i zainteresowania nie ma.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Miguel and the Living Dead

09-08-2013, 08:13

Obie płyty doskonałe.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Miguel and the Living Dead

30-11-2014, 14:09

Zainteresowanym tym, co robi obecnie Nerve 69, uprzejmie donoszę o jego nowej kapeli THE UNDERRUNNERS. W dniu wczorajszym odbyłem ze wspomnianym jegomościem zakrapiane alkoholem spotkanie po wielu latach, w trakcie którego otrzymałem egzemplarz pierwszej płyty owej kapeli. Właśnie słucham. Post punk na najwyższym poziomie. Aha, jeśli ktoś marzy o reaktywacji MIGUEL AND THE LIVING DEAD, to raczej niech pozostanie w swoich marzeniach.
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3090
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Miguel and the Living Dead

10-01-2022, 10:48

W sobotę z kolegą ramonoth byliśmy na koncercie. Ludzi naprawdę dużo, fajna impreza, klub trochę meliniarski ale ogólnie bardzo fajnie było.
ODPOWIEDZ