Pink Floyd

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14314
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Pink Floyd

23-07-2023, 00:28


Roger Waters ujawnił datę premiery nowej wersji słynnej płyty "The Dark Side of The Moon" Pink Floyd. "The Dark Side Of The Moon Redux" ukaże się 6 października.

Teraz, po 50 latach od premiery, Waters ogłaszając bliskie wydanie wersji "reinterpretacyjnej" powiedział, że "płyta zasługuje na nową wersję, bo jej przesłanie i koncept przeszły próbę czasu". Dodał, że uwielbia tamtą oryginalną, ale chce ją "dopełnić i rozwinąć". Oryginalna wersja była "jak lament starszej istoty na temat ludzkiej kondycji". Obecna "bardziej refleksyjna" jest według niego efektem przemyśleń, co do tej historii może wnieść mądrość 80-latka (Waters osiągnie ten wiek 6 września tego roku).

Oprócz przerobienia każdego z dziesięciu oryginalnych utworów "The Dark Side Of The Moon", nowa wersja ma zawierać bonusową 13-minutową nową kompozycję.
aha ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14314
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Pink Floyd

31-08-2023, 00:17

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14314
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Pink Floyd

25-04-2024, 12:44

6 czerwca nowa płyta Davida, w tytułowym kawałku załapał się Richard Wright, jest próbka ;)

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5315
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Pink Floyd

26-04-2024, 22:43

Wygląda jakby nagrała to blakmetylowa horda :jezyk:
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Hellion
w mackach Zła
Posty: 772
Rejestracja: 11-08-2012, 22:26

Re: Pink Floyd

26-04-2024, 22:50

Raczej jak depesze :jezyk: , nic dziwnego bo okładkę zrobił Corbijn
Awatar użytkownika
Lord Gorloj
w mackach Zła
Posty: 686
Rejestracja: 20-12-2018, 15:54

Re: Pink Floyd

27-04-2024, 20:34

Dziatku dziatku zagraj solufke

Pierdu piedu uu uu ach, ach, tirli tirli hurdy gurdy oou ou ach ach

Dziatku, dziatku!

Ach ach uuuu uuu turli turli

DZIATKU!

Czego jęczysz, mała kurwo?

Pies się zesrał na dywan.

***

Dobra, a tak bez szydery, to jestem na nie. Tzn jakbym miał 70 lat i ciągle kłócił się z kolegami o to, czy Pink Floyd bez Watersa jest true czy nie, to pewnie bym obsrał majty, ale... ale po prostu nie. Straszna geriatria, chociaż w sumie trudno było oczekiwać czegoś innego, skoro Gilmur ostatni sensowny kawałek muzyki nagrał prawie 20 lat temu.

A nie, sprawdziłem - 14 lat temu. "Metallic Spheres" nagrane w kolboracji z The Orb. Mam dobry humor, bo złapałem grypę żołądkową i napisze, między jedną sraką a drugą, że to w ogóle najlepsze co nagrał poza komando Pinka Fłojda.
I fell into the pit of language
and couldn't put myself
out
ODPOWIEDZ