The Rolling Stones

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: Odp: The Rolling Stones

21-11-2012, 16:36

Zajebisty teledysk, pierwsza dobra rola Noomi Rapace
nightspiryt

Re: The Rolling Stones

21-11-2012, 20:30

te dwa nowe kawałki razem wzięte i tak nie mają tej siły przebicia co Rough Justice jako pierwszy singiel z poprzedniego krążka
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: The Rolling Stones

26-07-2013, 09:53

W radiu muwio, ze mike jagger skonczyl 70 lat i juz mu sie nalezy emerytura
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: The Rolling Stones

26-07-2013, 14:56

najpierw koncert na Narodowym/Bemowie a potem emerytura ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

05-05-2014, 21:31

kurwa jaki to jest zajebisty zespół!

[youtube][/youtube]
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

Re: The Rolling Stones

06-05-2014, 17:40

Mistrzowie. Kocham ten zespół całym sercem. Ojciec mnie tak indoktrynował od pierwszych dni mojego życia, że już nigdy nie będę wobec nich obojętny. Tyle wspomnień się wiąże z tą muzyką.

A ostatnio odświeżyłem sobie solowego Jaggera "Wandering Spirit" i smakuje jeszcze lepiej niż w chwili, gdy się ukazała. Powiem szczerze, że dla mnie jest niewiele gorsza od tych płyt Stonesów nagranych w latach 90-tych. Może końcówka odrobinę kuleje, ale zdecydowana większość kawałków bardzo dobra, albo zajebista, ze wskazaniem na otwieracz, "Sweet Thing", "Don't Tear Me Up" i "Use Me" i tytułowy.
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: The Rolling Stones

06-05-2014, 19:54

zawsze uważałem ze solowy płyty Micka są niedoceniane ale bez przesady ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

06-05-2014, 21:16

longinus696 pisze:A ostatnio odświeżyłem sobie solowego Jaggera "Wandering Spirit" i smakuje jeszcze lepiej niż w chwili, gdy się ukazała. Powiem szczerze, że dla mnie jest niewiele gorsza od tych płyt Stonesów nagranych w latach 90-tych. Może końcówka odrobinę kuleje, ale zdecydowana większość kawałków bardzo dobra, albo zajebista, ze wskazaniem na otwieracz, "Sweet Thing", "Don't Tear Me Up" i "Use Me" i tytułowy.
O ile takiego Iggy'ego Popa solo lubię posłuchać, tak solowego Jaggera zawsze pomijałem. Rozumiem, że tylko "Wandering Spirit" jest godny uwagi?
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

Re:

06-05-2014, 21:39

Skaut pisze: O ile takiego Iggy'ego Popa solo lubię posłuchać, tak solowego Jaggera zawsze pomijałem. Rozumiem, że tylko "Wandering Spirit" jest godny uwagi?
No wiesz, to zupełnie inna muza. Jagger to taki popiarz w gruncie rzeczy. Nie ma takiej głębi jak Iggy, nie ma tej tragicznej nuty. To bezpretensjonalne piosenki o miłości, owszem, również o wzlotach i upadkach życiowych, ale z przymrużeniem oka i raczej zagrane na pozytywną nutę. Nie wiem czy tego właśnie szukasz.
Ja lubię posłuchać wszystkich jego płyt, ale chyba najbardziej mi robią "Wandering Spirit" i "Goddess in the Doorway".
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: The Rolling Stones

03-06-2015, 21:44

Jest motz.
[youtube][/youtube]
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Graveyard Shift
zaczyna szaleć
Posty: 108
Rejestracja: 16-05-2014, 15:41

Re: The Rolling Stones

07-06-2015, 14:25

Ostatni wyszło kilka klasycznych płyt Stonesów w nowych remasterach. Edycje są bardzo pięknie wydane, dźwięk doszlifowany do granic możliwości...ale nie ma już swoistego czaru i ducha epoki w tej muzyce. Dlatego będę się trzymać stonesowych winyli i pierwszych edycji ich klasyków na CD. W tym temacie jestem purystą:)

A co do Stonesów do moimi ulubionymi albumami są "Aftermath", "Between the Buttons", "Beggars Banquet", "Let It Be", "Sticky fingers", "Exile on the Main St.", "Some Girls", "Stripped", "Bridges to Babylon" i "A Bigger Bang". Co do solowej twórczości Micka to jest bardzo oslidna, ale bym nie przesadzał z peanami na jej cześć. Z jego solowej dyskografii lubię album "Wandering Spirit" i odświeżam sobie go co jakiś czas.

Z solowych wybryków Toczących się Kamieni uwielbiam krążek Keitha Richardsa "Talk is Cheap" - to jest dopiero płyta!

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Palce lizać:)
Szperacz wysokowydajnościowy, miłośnik popkultury:)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: The Rolling Stones

07-06-2015, 15:47

musisz każdy temat zaśmiecać setkami filmików z yt ?
jak już musisz to chociaż nie używaj tagów

co do Stonesów to ostatnio nabyłem taki oto boxik
Obrazek
tyle że nie na winylu a na kasetkach :)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: The Rolling Stones

09-06-2015, 18:56

Kogo penis jest?
http://nypost.com/2015/06/06/so-about-t ... it-anyway/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: The Rolling Stones

21-07-2015, 16:54

[youtube][/youtube]

nowy Keith
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: The Rolling Stones

21-07-2015, 18:53

No przynajmniej temu za duże wąsy na starośc nie rosną...
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Awatar użytkownika
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458
Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina

Re: The Rolling Stones

21-07-2015, 18:57

Kwestia hormonów ;) .
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: The Rolling Stones

17-09-2015, 19:04

no płytka już jest :)
niestety nie mam porównania z poprzednimi bo ich nie słyszałem (leniuszek ze mnie) ale ani mnie grzeje ani ziębi ta płyta
fanem wokalu Keitha nigdy specjalnym nie byłem, no może poza You Don't Have to Mean It które jest po prostu genialne
jak dla mnie troche za długa (15 numerów, 60 minut) bo już pod koniec się ciągnie strasznie
ale kilka fajnych numerów jest: Amnesia, Love Overdue, Nothing On Me, Suspicious, Robbed Blind czy Just a Gift
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: The Rolling Stones

16-02-2016, 11:55

The Rolling Stones napadnięci przez gang w Buenos Aires. Nie żyje czlonek ekipy
http://www.eskarock.pl/eska_rock_news/t ... ipy/127424" onclick="window.open(this.href);return false;

co
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: The Rolling Stones

07-10-2016, 03:48

plotki plotkami ale albumu z coverami to sie chyba nikt nie spodziewał

Obrazek

minutowa zajawka
[youtube][/youtube]
W czwartek (6 października) zespół The Rolling Stones ogłosił, że 2 grudnia wyda nową płytę, pierwszą od ponad dekady.
Album "Blues & Lonesome" będzie powrotem do bluesowych korzeni Stonesów. "Nagraliśmy 11 bluesów w dwa dni" - mówił przed wakacjami Ronnie Wood magazynowi "Rolling Stone". "Brzmią naprawdę dobrze. Mieliśmy jedną sesję przed Bożym Narodzeniem i prawdopodobnie zrobimy ich więcej" - mówił o nowych kompozycjach Mick Jagger w BBC 6 Music.
Na nowej płycie znajdą się covery bluesowych numerów, na jakich wychowali się muzycy Rolling Stones (m.in. utwory Howlin' Wolfa i Little Waltera). W dwóch utworach gościnnie zagrał gitarzysta Eric Clapton, który w pobliskim studiu pracował wówczas nad swoim albumem.
Za produkcję odpowiada Don Was oraz duet Jagger/Richards. Płytę nagrano w grudniu 2015 r. podczas trwającej trzy dni sesji w British Grove Studios w Londynie. "O rzut kamieniem od Richmond i Eel Pie Island, gdzie Stonesi zaczynali jako młoda bluesowa kapela grająca w pubach i klubach" - czytamy w informacji o nowej płycie. Całość miała być "spontaniczna" i nagrana na żywo w studiu bez dodatkowych nakładek.
Track listing:
1. "Just Your Fool" (Little Walter)
2. "Commit a Crime" (Chester Burnett)
3. "Blue and Lonesome" (Little Walter)
4. "All of Your Love" (Samuel Maghett)
5. "I Gotta Go" (Little Walter)
6. "Everybody Knows About My Good Thing" (Miles Grayson/Lermon Horton) (feat. Eric Clapton)
7. "Ride ‘Em On Down" (Eddie Taylor)
8. "Hate To See You Go" (Little Walter)
9. "Hoo Doo Blues" (Otis Hicks/Jerry West)
10. "Little Rain" (Ewart Abner/Jimmy Reed)
11. "Just Like I Treat You" (Willie Dixon)
12. "I Can’t Quit You Baby" (Willie Dixon) (feat. Eric Clapton)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Karkasonne

Re: The Rolling Stones

07-10-2016, 12:32

Myślałem, że Rolling Stones urodzili się jeszcze przed powstaniem Ziemi, a tu proszę jednak znaleźli jakichś jeszcze starszych od siebie do scoverowania.
ODPOWIEDZ