"tapicerka może złączyć nas"

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

535

Re: "tapicerka może złączyć nas"

01-01-2016, 03:24

Kolejny rok, nowe rozdanie, Nic się u was nie zmienia, ale powiadam wam, bóg jest wszędzie, nawet w oponach nocnego autobusu...

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: "tapicerka może złączyć nas"

26-06-2016, 17:50

Dwa lata temu grali już nowe kawałki na koncercie, a nowej płyty jak i wznowień "Pani Joli" czy "Taga" (który ukazał się tylko na kasecie), nadal nie ma.
535

Re: "tapicerka może złączyć nas"

01-07-2016, 01:41

moonfire pisze:Dwa lata temu grali już nowe kawałki na koncercie, a nowej płyty jak i wznowień "Pani Joli" czy "Taga" (który ukazał się tylko na kasecie), nadal nie ma.
Tak. Grali. Wznowień nie będzie, bo... nie wygrałem ostatnio w totolotka. Nikt nie chce w to zainwestować. Nie ma "zbytu", trzeba wtopić. Nie ma prawa być inaczej. Czego spodziewasz się po pokoleniu, które robi karierę na podstawie "testów"?

[youtube][/youtube]
535

Re: "tapicerka może złączyć nas"

01-07-2016, 01:50

Urwie się, czy się nie urwie?

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: "tapicerka może złączyć nas"

01-07-2016, 20:20

535 pisze:
Tak. Grali. Wznowień nie będzie, bo... nie wygrałem ostatnio w totolotka. Nikt nie chce w to zainwestować. Nie ma "zbytu", trzeba wtopić. Nie ma prawa być inaczej. Czego spodziewasz się po pokoleniu, które robi karierę na podstawie "testów"?
No tak, zapomniałem, gdzie żyję. W "Teraz Rocku" nowa płyta Iry ma wysokie noty, poza tym na czterech stronach produkują się goście z Perfectu. Pewnie ostatni album Lady Pank także na propsie u panów redaktorów. To taka sama mentalność jak u grubasów z prywatnych radiostacji. O Bieliźnie czy Janerce nikt nie napisze, bo po co. Za to reklama nowego Sabatona na całą stronę.
535

Re: "tapicerka może złączyć nas"

01-07-2016, 21:11

Rzuć okiem tutaj. W poprzedni piątek, siedząc przy grillu, słuchałem radia. To się nadaje tylko do tematu onkologia.
http://lp3.polskieradio.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: "tapicerka może złączyć nas"

02-07-2016, 21:45

535 pisze:Rzuć okiem tutaj. W poprzedni piątek, siedząc przy grillu, słuchałem radia. To się nadaje tylko do tematu onkologia.
http://lp3.polskieradio.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Niestety. Nawet kilka tygodni temu tam wszedłem i mnie odrzuciło. A jakieś półtora roku temu zdecydowałem się posłuchać w pekaesie, bo akurat dość daleko jechałem. Więcej tego błędu nie popełnię. Gust panów i pań z Trójki to temat na szersze opracowanie.
535

Re: "tapicerka może złączyć nas"

06-08-2016, 02:57

Od 3:11 bardzo przyzwoita wersja KLASYCZNEGO numeru. Serdecznie wszystkim polecam.
[youtube][/youtube]
535

Re: "tapicerka może złączyć nas"

04-09-2016, 02:31

Widzę że wam trzeba mówić wprost. Jędrek sam widzisz że ja tego nie chciałem.
[youtube][/youtube]
535

Re: "tapicerka może złączyć nas"

04-09-2016, 03:29

535 pisze:Kolejny rok, nowe rozdanie, Nic się u was nie zmienia, ale powiadam wam, bóg jest wszędzie, nawet w oponach nocnego autobusu...

[youtube][/youtube]
535

Re: "tapicerka może złączyć nas"

10-09-2016, 03:34

moonfire pisze:
535 pisze:
Tak. Grali. Wznowień nie będzie, bo... nie wygrałem ostatnio w totolotka. Nikt nie chce w to zainwestować. Nie ma "zbytu", trzeba wtopić. Nie ma prawa być inaczej. Czego spodziewasz się po pokoleniu, które robi karierę na podstawie "testów"?
No tak, zapomniałem, gdzie żyję. W "Teraz Rocku" nowa płyta Iry ma wysokie noty, poza tym na czterech stronach produkują się goście z Perfectu. Pewnie ostatni album Lady Pank także na propsie u panów redaktorów. To taka sama mentalność jak u grubasów z prywatnych radiostacji. O Bieliźnie czy Janerce nikt nie napisze, bo po co. Za to reklama nowego Sabatona na całą stronę.
No popatrz, dzisiaj w "liście" Piotrek (Baron), wspomniał i zaprezentował znakomitą (jak zawsze) formę Janka (Bo) i Piotrka zapewne Ro. Straszne jest to ich lizanie rowów. Kiedyś, albo tego nie było, albo tego nie rozumiałem, albo po prostu moja uwaga, skupiona była na tym, by po wciągnięciu taśmy , jak najszybciej wprowadzić "sprzęt" w stan zapisu.

edit
z tym Sabatonem to Ci się udało, no ale tak to teraz wygląda. Cóż, posłuchajmy zatem "jakiejś Bielizny" jak nazywają ślepcy ten, nie bójmy się tego słowa użyć, GENIALNY, band.
[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: "tapicerka może złączyć nas"

10-09-2016, 03:40

[youtube][/youtube]

bardzo kiedyś lubiałem tą piosenke
535

Re: "tapicerka może złączyć nas"

10-09-2016, 03:42

Lucek pisze:[youtube][/youtube]

bardzo kiedyś lubiałem tą piosenke
a tę?
[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: "tapicerka może złączyć nas"

10-09-2016, 03:56

tej nie pamietam, kurwa któż w wieku 20 lat nie myslał o wyjebaniu jakiejś zdrowej czterdziechy...
535

Re: "tapicerka może złączyć nas"

10-09-2016, 04:04

Lucek pisze:tej nie pamietam, kurwa któż w wieku 20 lat nie myslał o wyjebaniu jakiejś zdrowej czterdziechy...
Kurcze może jestem nienormalny, ale ja tak nie miałem. Mamę? Gdy tyle świeżego kwitnącego towaru było "pod ręką"? Podążając tym tropem, zapewne teraz jakaś jurna osiemdziesięciolatka chodzi po twojej głowie? Jakieś karkasy?
535

Re: "tapicerka może złączyć nas"

11-09-2016, 02:22

Lucek no co jest z tobą? Gdzie leżysz?

Można cały, ale od 17.33 trzeba.
[youtube][/youtube]
535

Re: "tapicerka może złączyć nas"

01-01-2017, 05:45

Chuj, może mnie Jędrek wywali a Heretyk zwyzywa od alkoholików, ale jeszcze kurwa raz i nie będę więcej powtarzał.
[youtube][/youtube]
EDIT
Zapomniałem dodać , kto nie kocha te cipa.
ODPOWIEDZ