Ostrzezenia/Bany

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

13-06-2023, 23:16

Olo pisze:
13-06-2023, 22:54
parafrazując - na chuj ograniczenie do 50 km/h w terenie zabudowanym jak policja wszystkich przekraczających nie łapie
Uwaga, uwaga. Nazwanie kogoś kurwa grozi śmiercią na drodze w terenie zabudowanym. XD
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2040
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ostrzezenia/Bany

13-06-2023, 23:35

Kropki jak zwykle przenikliwie połączone, gratuluję :)
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

13-06-2023, 23:41

Jak prafraza takie kropki. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Ostrzezenia/Bany

15-06-2023, 10:37

Znaczy jedna rzecz mnie śmieszy. Przychodzi koleś sobie i jęczy ludziom, którzy od jakiegoś ćwierć wieku utrzymują serwer Forume i w ogóle ogarniają, że sobie możemy tu pisać te sterty głupot za darmo, że powinien, być jasny regulamin na 88 punktów i ogóle niesprawiedliwe bany, bo wolność słowa. Wolność słowa, to polega na tym, że możesz sobie swoje forum założyć, droga wolna. Po drugie jak masz za darmo, to chuja masz do gadania. To tak jakby ktoś Cię zaprosił na chatę i poczęstował piwem, a ty byś narzekał, że w kanapa niewygodna i właściciel powinien ją wymienić, bo ci się niemiło tego browarka pije na twardym meblu :D Poza tym niemoderowany internet, to syf gorszy, niż polska ekstraklasa. Zawsze zostaje postawienie swojego bloga i olewka na to co się dzieje w komentarzach, będzie wolność słowa, kto komu broni?
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1371
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: Ostrzezenia/Bany

15-06-2023, 11:04

Hatefire pisze:
15-06-2023, 10:37
Znaczy jedna rzecz mnie śmieszy. Przychodzi koleś sobie i jęczy ludziom, którzy od jakiegoś ćwierć wieku utrzymują serwer Forume i w ogóle ogarniają, że sobie możemy tu pisać te sterty głupot za darmo, że powinien, być jasny regulamin na 88 punktów i ogóle niesprawiedliwe bany, bo wolność słowa. Wolność słowa, to polega na tym, że możesz sobie swoje forum założyć, droga wolna. Po drugie jak masz za darmo, to chuja masz do gadania. To tak jakby ktoś Cię zaprosił na chatę i poczęstował piwem, a ty byś narzekał, że w kanapa niewygodna i właściciel powinien ją wymienić, bo ci się niemiło tego browarka pije na twardym meblu :D Poza tym niemoderowany internet, to syf gorszy, niż polska ekstraklasa. Zawsze zostaje postawienie swojego bloga i olewka na to co się dzieje w komentarzach, będzie wolność słowa, kto komu broni?
Przestań kiwać się i mamrotać, tu jest masterful forum dla brudasów i ściany płaczu brak . Swoje wywody opowiedz wnukom
może babci lub koniowi , koń ma duży łeb to ciebie wysłucha a może nawet przytuli.
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: Ostrzezenia/Bany

15-06-2023, 11:13

A propos koni. Brakuje jegomościa o nicku Boją_się_nawet_jego_koni, który z namaszczeniem opowiadał o ektoplazmatycznych bodźcach fluidów zniszczenia.
support music, not rumors
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Ostrzezenia/Bany

15-06-2023, 11:26

Hatefire pisze:
15-06-2023, 10:37
Znaczy jedna rzecz mnie śmieszy. Przychodzi koleś sobie i jęczy ludziom, którzy od jakiegoś ćwierć wieku utrzymują serwer Forume i w ogóle ogarniają, że sobie możemy tu pisać te sterty głupot za darmo, że powinien, być jasny regulamin na 88 punktów i ogóle niesprawiedliwe bany, bo wolność słowa. Wolność słowa, to polega na tym, że możesz sobie swoje forum założyć, droga wolna. Po drugie jak masz za darmo, to chuja masz do gadania. To tak jakby ktoś Cię zaprosił na chatę i poczęstował piwem, a ty byś narzekał, że w kanapa niewygodna i właściciel powinien ją wymienić, bo ci się niemiło tego browarka pije na twardym meblu :D Poza tym niemoderowany internet, to syf gorszy, niż polska ekstraklasa. Zawsze zostaje postawienie swojego bloga i olewka na to co się dzieje w komentarzach, będzie wolność słowa, kto komu broni?
Jest jeszcze opcja "płaku, płaku nie będę więcej pisał-widzimy się za miesiąc".
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

15-06-2023, 11:54

Hatefire pisze:
15-06-2023, 10:37
Znaczy jedna rzecz mnie śmieszy. Przychodzi koleś sobie i jęczy ludziom, którzy od jakiegoś ćwierć wieku utrzymują serwer Forume i w ogóle ogarniają, że sobie możemy tu pisać te sterty głupot za darmo, że powinien, być jasny regulamin na 88 punktów i ogóle niesprawiedliwe bany, bo wolność słowa. Wolność słowa, to polega na tym, że możesz sobie swoje forum założyć, droga wolna. Po drugie jak masz za darmo, to chuja masz do gadania. To tak jakby ktoś Cię zaprosił na chatę i poczęstował piwem, a ty byś narzekał, że w kanapa niewygodna i właściciel powinien ją wymienić, bo ci się niemiło tego browarka pije na twardym meblu :D Poza tym niemoderowany internet, to syf gorszy, niż polska ekstraklasa. Zawsze zostaje postawienie swojego bloga i olewka na to co się dzieje w komentarzach, będzie wolność słowa, kto komu broni?
Nie wiem jak ty, ale ja się na serwer zrzuciłem. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Ostrzezenia/Bany

15-06-2023, 12:50

ozob pisze:
15-06-2023, 11:54
Nie wiem jak ty, ale ja się na serwer zrzuciłem. (:
Ja też. I co w związku z tym? Jak w twojej miejscowości będzie zrzutka na dom dla kobiet, ofiar przemocy domowej, i się dołożysz, to uważasz, że możesz tam chodzić potem z rozpiętym rozporem i żądać, żeby ci robiły dobrze? Składka była raz czy dwa razy zresztą, a Forume raczej na pewno istniało już w 2000 roku, czyli ćwierć wieku może i będzie. No, ale Gastarbeiter rzucił kasą raz i będzie regulaminu żądał. Jak te Ziutki z Jackowa, co to cegły z swoim nazwiskiem w kościołach na Podhalu mają :lol:
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Ostrzezenia/Bany

15-06-2023, 16:15

Hatefire pisze:
15-06-2023, 12:50
ozob pisze:
15-06-2023, 11:54
Nie wiem jak ty, ale ja się na serwer zrzuciłem. (:
Ja też. I co w związku z tym? Jak w twojej miejscowości będzie zrzutka na dom dla kobiet, ofiar przemocy domowej, i się dołożysz, to uważasz, że możesz tam chodzić potem z rozpiętym rozporem i żądać, żeby ci robiły dobrze? Składka była raz czy dwa razy zresztą, a Forume raczej na pewno istniało już w 2000 roku, czyli ćwierć wieku może i będzie. No, ale Gastarbeiter rzucił kasą raz i będzie regulaminu żądał. Jak te Ziutki z Jackowa, co to cegły z swoim nazwiskiem w kościołach na Podhalu mają :lol:
Ja chodziłem z rozpiętym rozporem po swojej wsi. Kiedyś w lecie jak byłem młodszy to opiłem się nalewek. W trakcie picia w lesie założyłem sobie na kutasa kondona, w sumie nie wiem dlaczego. Gdy bardzo pobrał mnie alkohol, a był to dzień i duży upał, chcą się wyszczyć przy jezdni upadłem ze zdjętymi majtami i spodniami z tym kondonem na chuju. Dużo ludzi to widziało. Ktoś doniósł babce, że tak leże. Przyszła razem z sąsiadem i zataskali mnie do domu. Od tamtej pory wszystkie baby i kobiety omijają mnie we wsi szerokim łukiem. W sumie nie wiem dlaczego.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4670
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Ostrzezenia/Bany

15-06-2023, 18:12

ozob pisze:
15-06-2023, 08:34
empir pisze:
15-06-2023, 00:43
ozob pisze:
15-06-2023, 00:10
Masz w tym doświadczenie? (:
Z drżeniem czy z ruchaniem?
Tak dobrze wlazisz tu w dupska, że chyba wiesz najlepiej. (:
Skoro tak uważasz :)

Ale różnicę między "drżeć" a "drzeć" już znasz? ;)
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Ostrzezenia/Bany

15-06-2023, 18:46

Hatefire pisze:
15-06-2023, 12:50
ozob pisze:
15-06-2023, 11:54
Nie wiem jak ty, ale ja się na serwer zrzuciłem. (:
Jak w twojej miejscowości będzie zrzutka na dom dla kobiet, ofiar przemocy domowej, i się dołożysz, to uważasz, że możesz tam chodzić potem z rozpiętym rozporem i żądać, żeby ci robiły dobrze?
Najpierw wyruchałbym je w dupe.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

15-06-2023, 18:51

O, Black Metal. Gaal też był bardzo Black metalowy.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Ostrzezenia/Bany

15-06-2023, 19:07

ozob pisze:
15-06-2023, 18:51
O, Black Metal. Gaal też był bardzo Black metalowy.
I skończył jak Hatefire.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Ostrzezenia/Bany

15-06-2023, 19:16

Został korporacyjnym sexworkerem?
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Ostrzezenia/Bany

15-06-2023, 19:24

Rumburak pisze:
15-06-2023, 19:16
Został korporacyjnym sexworkerem?
To oczywiste.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Ostrzezenia/Bany

03-07-2023, 12:28

Wczoraj otrzymałem od murzyna Ola ostrzeżenie,ale za cholerę nie wiem za co?
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ostrzezenia/Bany

08-09-2023, 21:12

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... h-dowodow/
Dostałem za taki wpis bana na tematy polityczne. :D
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8047
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostrzezenia/Bany

08-09-2023, 21:59

To,że dochodzi do aktów ludobójstwa to chyba trzeba byc człowiekiem małej wiary, żeby to ignorować. Ruskie to zawsze była swołocz jebana. Najlepsze co nas spotakłao i napiszę to z pozycji bęcwała egoistycznigo ,że bronimi się cudzymi rękami. Ja nie jestem jakimś specjalnym miłośnikiem Ukraińców, mam swoje zdanie, nie przepadam za nimi- uważam ,że Polacy to naród debili ale kurwa nie chciałbym u siebie na podwórku wojsk swałoczy, że wydupczą mi babę, mnie postrzelą w kolano albo poślą na drugi brzeg Stysku. Ta wojna jest na lata. Jakby się skończyła w miesiąc uważam ,że mielibyśmy przejebane.

Bronimy się w białych rękawiczkach. Cudzym nieszczęściem.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ostrzezenia/Bany

08-09-2023, 22:04

tomaszm pisze:
08-09-2023, 21:59
To,że dochodzi do aktów ludobójstwa to chyba trzeba byc człowiekiem małej wiary, żeby to ignorować. Ruskie to zawsze była swołocz jebana. Najlepsze co nas spotakłao i napiszę to z pozycji bęcwała egoistycznigo ,że bronimi się cudzymi rękami. Ja nie jestem jakimś specjalnym miłośnikiem Ukraińców, mam swoje zdanie, nie przepadam za nimi- uważam ,że Polacy to naród debili ale kurwa nie chciałbym u siebie na podwórku wojsk swałoczy, że wydupczą mi babę, mnie postrzelą w kolano albo poślą na drugi brzeg Stysku. Ta wojna jest na lata. Jakby się skończyła w miesiąc uważam ,że mielibyśmy przejebane.

Bronimy się w białych rękawiczkach. Cudzym nieszczęściem.
Przed czym się bronimy cudzymi rękami?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
ODPOWIEDZ