Ostrzezenia/Bany

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8047
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostrzezenia/Bany

08-09-2023, 22:10

Nie chce mi się wchodzić w polemikę. JEśli uważasz ,że Ci ludzie co tam oddają życie na froncie przed Ruską swołoczą- wiadomo za pieniądze nasze i wlekiego brata zza oceanu nic nie znaczą- ale sytuacja obecna nie zna lepszego rozwiązania. To nie Twoi ludzie z rodziny tam giną ani nie z mojej niekoniecznienie też ludzie z którymi piątke byś przybił. Trzeba być strasznie naiwnym ,że apatyt ruskiej swołoczy zatrzymałby się na Ukrainie,
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1371
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: Ostrzezenia/Bany

08-09-2023, 22:13

Pacjent pisze:
08-09-2023, 21:12
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... h-dowodow/
Dostałem za taki wpis bana na tematy polityczne. :D
Jesteśmy na masterfulu, kolego. Tutaj hipokryzja i niedojebanie mózgowe co niektórych to drugie imię
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2657
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: Ostrzezenia/Bany

08-09-2023, 23:27

jak się nie podoba to zawsze możecie iść se na inne forum.
rzułf
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Ostrzezenia/Bany

08-09-2023, 23:29

Pacjent pisze:
08-09-2023, 21:12
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... h-dowodow/
Dostałem za taki wpis bana na tematy polityczne. :D
Nie żeby cos ale chyba dostaled go za całokształt a nie za jeden link.
I am Jerusalem.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8047
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostrzezenia/Bany

08-09-2023, 23:32

Dostał Go za sianie mowy nienawiści i całokształ twórczości. Kurwa są jakieś ramy gdzie się poruszamy, Chujowo gdyby jeden z drugim się zgadzał i opierdalał loda koledze. NIe o to chodzi.

Każdemu czasem odpierdoli korba. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.

Ale nie nagminnie.

Chociaż kurwa mamy tutaj zwolenników judaszowego ukrzuzowańca- najśmiśniejszą religię jaka mogła powstać, religię spierdolonych, nienawistnych januszy- gdzie gloryfikuje się jakąs wiatropylną szmatę matkę boską czy coś tam , więc jestem w stanie wuerzyć we wszystko. Na forume metalowym:)
Ostatnio zmieniony 08-09-2023, 23:41 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2657
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: Ostrzezenia/Bany

08-09-2023, 23:37

dostał za pierdolenie bzdur, tyle.
rzułf
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 07:13

tomaszm pisze:
08-09-2023, 23:32
Chociaż kurwa mamy tutaj zwolenników judaszowego ukrzuzowańca- najśmiśniejszą religię jaka mogła powstać, religię spierdolonych, nienawistnych januszy- gdzie gloryfikuje się jakąs wiatropylną szmatę matkę boską czy coś tam , więc jestem w stanie wuerzyć we wszystko. Na forume metalowym:)
Mamy też kauzyperde, który jak sam przyznaje, klęka przed "rydzykowymi" i potrząsa ich moszną, żeby wyleciało parę srebrników bo "ich potrzebuje". Jest i miłośnik zwierząt co biega z dubeltówką po lesie xD w dodatku jest bardzo uduchowiony i piecze kiełbasę na "poganińskich ogniskach", pogardzajac przy tym uduchowionymi inaczej.
Zwolennicy "judaszowego ukrzuzowańca" to przy tym pikuś xD
olgims
w mackach Zła
Posty: 979
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 09:30

Zwolennicy semickiej kurwy zdjętej z krzyża to najgorsze chore umysłowo ścierwo. Utylizacja w piecu zalecana.
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 09:54

Pacjentowi i jego koledze chciałbym zwrócić uwagę, że jednak w tym artykule nikt nie neguje zbrodni dokonywanych przez Kacapów, dyskusja jest o tym czy mają charakter ludobójstwa. Po raz kolejny przypominam, że ludobójstwo nie polega na zabiciu dużej liczby ludzi, tylko na zabiciu ich w konkretnym celu. Jest dosyć jasno określone zarówno w prawie polskim jak i międzynarodowym. Definicję ludobójstwa stworzył zresztą polski prawnik Rafał Lemkin. I tak zgodnie z nią zbrodnia katyńska też nie była ludobójstwem. Ty zdajsie dostałeś bana za sugerowanie że w Buczy nie było ofiar tylko była to propagandowa ustawka. No i ten przytoczomy artykuł tego w ogóle nie dotyczy. Powtórzę jeszcze raz, takim jest tylko mowa jaką klasyfikację prawną przyjąć dla kacapskich działań. Pacjent zacytował źródło, którego nie doczytał i nie zrozumiał a potem się zesrał na Forume, nowe nie znałem.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 10:14

Hatefire pisze:
09-09-2023, 09:54
Pacjentowi i jego koledze chciałbym zwrócić uwagę, że jednak w tym artykule nikt nie neguje zbrodni dokonywanych przez Kacapów, dyskusja jest o tym czy mają charakter ludobójstwa. Po raz kolejny przypominam, że ludobójstwo nie polega na zabiciu dużej liczby ludzi, tylko na zabiciu ich w konkretnym celu. Jest dosyć jasno określone zarówno w prawie polskim jak i międzynarodowym. Definicję ludobójstwa stworzył zresztą polski prawnik Rafał Lemkin. I tak zgodnie z nią zbrodnia katyńska też nie była ludobójstwem. Ty zdajsie dostałeś bana za sugerowanie że w Buczy nie było ofiar tylko była to propagandowa ustawka. No i ten przytoczomy artykuł tego w ogóle nie dotyczy. Powtórzę jeszcze raz, takim jest tylko mowa jaką klasyfikację prawną przyjąć dla kacapskich działań. Pacjent zacytował źródło, którego nie doczytał i nie zrozumiał a potem się zesrał na Forume, nowe nie znałem.
Pięknie Ci wychodzi prostytuowanie logiki. Nigdy nie napisałem, że w Buczy nie było ofiar. Miasto było miejscem walk, więc jak mogłoby ich nie być? Dostałem bana za to, że twierdziłem, iż przedstawioana przez banderowską propagandę zbrodnia w Buczy to fejk, a zgodnie z tym przekazem miało tam dojść do ludobójstwa. Ukraińcy twierdzili, że mają na to dowody (te śmieszne z ruszającymi i przemieszczającymi się trupami pominę), w tym zdjęcia z minitoringu z okresu rosyjskiej okupacji. Po 1,5 roku badania tej sprawy ONZ nie znajduje na to dowodów.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8047
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 11:33

Spoko trzeba uznania jekieś międzynarodowej agencji żeby stwierdzić ,że dochodzi do aktów ludobójstwa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 11:38

tomaszm pisze:
09-09-2023, 11:33
Spoko trzeba uznania jekieś międzynarodowej agencji żeby stwierdzić ,że dochodzi do aktów ludobójstwa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Uznałbyś takie zdjęcia za wiarygodny dowód w sprawie o ludobójstwo, którą byś prowadził?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8047
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 11:41

Nie znam się na sprawach karnych. Jestem cywilistą. Natomiast mam znajomych tu i ówdzie na Ukrainie - bez względu jaki mam stosunek do Ukraińcow bywałem tam przez lata i mam sporo znajomych ,gdzie ich opowieści i co tam się dzieje przy zdjęciach w/w wklejonych to tylko namiast do czego ruska swołocz jest zdolna.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 11:47

tomaszm pisze:
09-09-2023, 11:41
Nie znam się na sprawach karnych. Jestem cywilistą. Natomiast mam znajomych tu i ówdzie na Ukrainie - bez względu jaki mam stosunek do Ukraińcow bywałem tam przez lata i mam sporo znajomych ,gdzie ich opowieści i co tam się dzieje przy zdjęciach w/w wklejonych to tylko namiast do czego ruska swołocz jest zdolna.
Nie przeczę, zwłaszcza że wszyscy wiemy jak to jest gdy dzicz ściera się z dziczą. Natomiast Bucza to całkiem inna historia i wiadomo już w jakim celu została użyta.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8165
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 11:56

olgims pisze:
09-09-2023, 09:30
Zwolennicy semickiej kurwy zdjętej z krzyża to najgorsze chore umysłowo ścierwo. Utylizacja w piecu zalecana.
Zawsze!

Nie ma większego ścierwa niż zorganizowana głupota czyli religia.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 12:07

Hatefire pisze:
09-09-2023, 09:54
Pacjentowi i jego koledze chciałbym zwrócić uwagę, że jednak w tym artykule nikt nie neguje zbrodni dokonywanych przez Kacapów, dyskusja jest o tym czy mają charakter ludobójstwa. Po raz kolejny przypominam, że ludobójstwo nie polega na zabiciu dużej liczby ludzi, tylko na zabiciu ich w konkretnym celu. Jest dosyć jasno określone zarówno w prawie polskim jak i międzynarodowym. Definicję ludobójstwa stworzył zresztą polski prawnik Rafał Lemkin. I tak zgodnie z nią zbrodnia katyńska też nie była ludobójstwem. Ty zdajsie dostałeś bana za sugerowanie że w Buczy nie było ofiar tylko była to propagandowa ustawka. No i ten przytoczomy artykuł tego w ogóle nie dotyczy. Powtórzę jeszcze raz, takim jest tylko mowa jaką klasyfikację prawną przyjąć dla kacapskich działań. Pacjent zacytował źródło, którego nie doczytał i nie zrozumiał a potem się zesrał na Forume, nowe nie znałem.
Pacjent powinien dostac bana nie tyle za zjebane poglady, co za fakt ze jak rozmawia i juz ewidentnie widzi ze glupio wychodzi, to po prostu przestaje odpowiadac, a następnego dnia zaczyna to samo w innym temacie, co tutaj widac doskonale, jakby nie napisał nic zpego o Ukraińcach przez trzy dni to by pekl.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3581
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 12:10

bartwa pisze:
09-09-2023, 11:56
olgims pisze:
09-09-2023, 09:30
Zwolennicy semickiej kurwy zdjętej z krzyża to najgorsze chore umysłowo ścierwo. Utylizacja w piecu zalecana.
Zawsze!

Nie ma większego ścierwa niż zorganizowana głupota czyli religia.
Oczywiście!
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6743
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 12:10

Nie rozumiem dlaczego taka osoba jest nadal tolerowana. Nie dość, że pierdoli zupełnie odrealnione głupoty to jeszcze prowokuje ludzi. Zbanować, wypierdolić w pizdu i wysłać do Mariusza na kurs srania do rury i noszenia miski dla babki. Hailsa!
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 12:19

Pizdy was bolą drodzy koledzy. Pacjent to nieszkodliwy osobnik, a wam się włącza ujadanie z byle powodu.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Ostrzezenia/Bany

09-09-2023, 12:22

Raczej mylicie masterfula z Pikabu, chociaz tam nastroje znacznie bardziej defetystyczne
I am Jerusalem.
ODPOWIEDZ