Ostrzezenia/Bany

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Ostrzezenia/Bany

20-06-2009, 16:21

Postuluję ban dla SIIDa. Już nie da się tego czytać. Pałka się przegła jak mawiał Kiepski.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Ostrzezenia/Bany

20-06-2009, 16:47

rotfl, forumowy moralista znowu ma problemy z czytelnoscia :mrgreen:
moim zdaniem nikogo nie nalezy banowac, chyba, ze w jakis wyjatkowo irytujacy sposob lamie regulamin, siid raczej tego nie robi
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Wujek Lucyferiusz
postuje jak opętany!
Posty: 655
Rejestracja: 16-03-2009, 12:01

Re: Ostrzezenia/Bany

20-06-2009, 23:36

Ja uważam, że powinno się zabanować użytkownika --Twój Wujek---
A gdzie kotuś widzisz głupotę? W teorii ekonomicznej szkoły austriackiej? Mam cię zabić?
Kel'Thuz - młot na parchów

t(-_-t) Hvert norske ord høres ut som en gammel skog og krig i helvete!
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Ostrzezenia/Bany

01-07-2009, 14:03

paintothebone pisze:Postuluję ban dla SIIDa. Już nie da się tego czytać. Pałka się przegła jak mawiał Kiepski.
Ponawiam - kto zbanuje tego kretyna?
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Ostrzezenia/Bany

01-07-2009, 18:49

Kurwa,jak można być taką jebaną ciotą i skarżypytą ???.
Co by tam gościu nie wypisywał,to do chuja pana mamy chyba wolność słowa,no chyba że jest to forum dla ministrantów.
Jester wez ty sie kurwa w garść!.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Ostrzezenia/Bany

01-07-2009, 19:25

Już nie rozśmieszaj mnie, że jesteś taki niby bezkompromisowy w internecie, bo co ma wspólnego wolność słowa ze spamowaniem? Żaden topic o blacku nie może się obejść bez zasranie przez siida samym spamem, do tego powtarzanym w koło. Zresztą też byt na forum zacząłeś od obrzygania każdego tematu jakimiś idiotycznymi docinkami do HK40, Scaarpha i kogoś tam jeszcze w celu zwrócenia na siebie uwagi (dlatego na takie zaczepki szkoda postów i większość na nie nawet nie reaguje), ostatnio chyba się uspokoiłeś mam nadzieję bo pewnie zdajesz sobie sprawę ilu userów już zapodało ignore na Twoje posty a jak nie to się zorientuj... Kiedyś to forum było inne, m.in. dzięki banom/kwarantannom dla spamerów, bo jeszcze kilku takich i ostatnim czytelnym i sensownym forum o r/m zostanie rockmetal. Kiedyś była burza o Długopisssssa i gość o naprawdę nie aż takie złe nawyki był o krok od outu... teraz toleruje się taki syf, że aż się odechciewa czytać. Nie z powodu "bulwersacji" bo takich spamerskich bredni w necie jest pełno, ale po prostu można umrzeć z nudów czytając takie debilizmy.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Ostrzezenia/Bany

01-07-2009, 21:51

jebnij ignore siidowi, dobre?
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Ostrzezenia/Bany

02-07-2009, 08:03

Ale to nie chodzi tylko o jednego upośledzonego na umyśle, po prostu od czasu do czasu loguje się więcej takiej hołoty, nikt po tym nie sprząta, potem wszystko jest zasrane i czytać się tego nie da. IMHO jeżeli ewidentnie widać, że ktoś się zarejestrował tylko żeby zrobić syf z forum ban powinien polecieć z miejsca np. paru idiotów zalogowało się kiedyś tylko po to żeby ojebać Długopisa -n/c.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ostrzezenia/Bany

02-07-2009, 08:10

Spójrzmy prawdzie w oczy, sam robisz syf i jesteś w najlepszym przypadku donosicielem, ciotą, mazgajem i downem. Do tego znasz się nic a nic na muzyce i robisz zamieszanie. Wypisz sie z tego forum, bo to nie miejsce dla internetowych wojowników.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Ostrzezenia/Bany

02-07-2009, 08:17

Prawda jest taka, że nie fikam do nikogo, a ty przez dwa nic nie robisz tyle wysyłasz te debilizmy ile wlezie, nawet do dziś nie wiem czy to prowokacje bo nie można być aż tak upośledzonym. Ja rozumiem, że wodogłowie jest powodem jakichś kompleksów, tak samo np twoja matka szmatą (wnoszę po stale podnoszonym wątku), a sorry - jeżeli zmiany na forum mają następować w ten sposób że Brzachwa wymienia właśnie taki śmieć jak siid, anitgoda jakiś tampon itp. to naprawdę chujowy kierunek rozwoju forum, a sytuacja dojrzała do aborcji tych nieudanych płodów.
Ostatnio zmieniony 02-07-2009, 08:22 przez hcpig, łącznie zmieniany 2 razy.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ostrzezenia/Bany

02-07-2009, 08:19

Chujowe jest to, że jesteś na tyle głupim dzieciakiem, że obrażasz moją mamę na forum. Jesteś frajerem.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Ostrzezenia/Bany

02-07-2009, 08:24

Nie ja zacząłem kretynie, tolerowałem twoją obecność bo te głupoty leciały w małych dawkach, odkąd wpieprzasz te smuty wszędzie i dojebujesz się do każdego nie da się już czytać części topiców- myślę że coś z tym trzeba zrobić, bo usuwanie ewidentnych spamerów to normalny zabieg służący higienie na forach, ale instytucja moderatora niestety najwyraźniej zanikła.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Ostrzezenia/Bany

02-07-2009, 08:31

So_It_Is_Done pisze:Chujowe jest to, że jesteś na tyle głupim dzieciakiem, że obrażasz moją mamę na forum. Jesteś frajerem.
jednak masz w sobie duzo z katola z którymi trzymasz na gejspejsie :D HIPOKRYZJA - przeciez sam obrazales matki polowy forumowiczów, a teraz skamlesz jak ciota :D wstydz sie :mrgreen:
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ostrzezenia/Bany

02-07-2009, 08:33

Twoją możliwe, bo jesteś równie głupi jak jester i też nie mając nic mądrzejszego do napisania, zacząłeś ataki na rodzine, kałowy wojowniku.
paintothebone pisze:Nie ja zacząłem kretynie, tolerowałem twoją obecność bo te głupoty leciały w małych dawkach, odkąd wpieprzasz te smuty wszędzie i dojebujesz się do każdego nie da się już czytać części topiców- myślę że coś z tym trzeba zrobić, bo usuwanie ewidentnych spamerów to normalny zabieg służący higienie na forach, ale instytucja moderatora niestety najwyraźniej zanikła.
Ty zacząłeś obelgi na rodzine, to jest poniżej krytyki i ciesz sie że jesteś po drugiej stronie ekranu w swojej norze, bo byś za to beknął. A chujową muzykę, którą reklamujesz w dużych dawkach, ja będę równie silnie krytykował więc przestań sie mazgaić i skarżyć cioto, bo już każdy cie przejrzał.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4459
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Ostrzezenia/Bany

02-07-2009, 08:45

dziewczynki
zarowno siidy, klauny, jestery i inni... dostalem wypowiedzenie w robocie, mam 3 miesiace wakacji... zatem radzilbym sie uspokoic bo zamierzam troche tu posprzatac.
przede wszystkim radze zaczac uwazac na ciskanie bluzgow pod adresem innych uzytkownikow, nie chodzi o klasztor itp, ale czytanie tematu o zespole "a" lub "b", w ktorym leca same bluzgi na uzytkownikow mija sie z celem zakladania wogole tematu o zespole... do ciskania sie - polecam temat Twoja stara i inne ścierwa czyli masterfulowy hyde park dla niedojebanych - wlasnie go odswiezylem. Od tej pory jesli trafie off topy i jazdy na siebie nawzajem w oddzielnych tematach - wale tygodniowe bany.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4459
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Ostrzezenia/Bany

10-07-2009, 10:39

So_It_Is_Done pisze: "ROTFL! ROTFL! ROTFL!" jester ty pizdo
So_It_Is_Done pisze: jester wjebie ci zardzewiały nóż pod żebra i będziesz wtedy kwiczał szujo konfidencie
So_It_Is_Done pisze: jester ty sflaczała pyskata kurwo

Ban na tydzień
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2048
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ostrzezenia/Bany

10-07-2009, 10:46

mój ty strażniku Teksasu... :P
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

10-07-2009, 10:47

Analripper pisze:
So_It_Is_Done pisze: "ROTFL! ROTFL! ROTFL!" jester ty pizdo
So_It_Is_Done pisze: jester wjebie ci zardzewiały nóż pod żebra i będziesz wtedy kwiczał szujo konfidencie
So_It_Is_Done pisze: jester ty sflaczała pyskata kurwo

Ban na tydzień
polała się krew w końcu :D
Coś tam było! Człowiek!
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9217
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Ostrzezenia/Bany

12-07-2009, 02:34

ajm emejzd hał demn loł pipol ken goł onli baj biing demselws :D I po co to wszystko? Nie kapuję za cholerę niektórych piszących :/
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4459
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Ostrzezenia/Bany

29-07-2009, 16:46

Riven...
SIID...
za Mayhem
po tygodniu :-D
ODPOWIEDZ