Obsada filmu o Masterfulu

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

olgims
w mackach Zła
Posty: 979
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Obsada filmu o Masterfulu

25-08-2023, 18:00

Nasum pisze:
25-08-2023, 17:59
Mogę się zająć efektami specjalnymi - jeśli to będzie gore horror to zapas ketchupu jest.
na efekty specjalne wystarczy rura do srania Mariana, tzw practical effect
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Antton213
weteran forumowych bitew
Posty: 1349
Rejestracja: 26-07-2019, 08:54

Re: Obsada filmu o Masterfulu

25-08-2023, 18:13

Zapowiada się srogie bukkake, tylko dwie kobiety na tyłu chłopa?! Sponsor pierwszego odcinka - producent majonezu kielecki;)
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9347
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Obsada filmu o Masterfulu

25-08-2023, 19:06

Ja bym trochę zmienił / dodał:

Drone - dziadek Dionizy ze Złotopolskich z fajką
Triceps - Roman Rogowiecki w scenerii telewizji Polsat gdy reklamował składanki
Plastek - Cezary Pazura jako Cezary Cezary z 13P
tomaszm - Michał Milowicz
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 462
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re: Obsada filmu o Masterfulu

29-08-2023, 15:42

tomaszam zagrałby raczej misiek koterski
Pacjenta - krzysztof bossak
Pazura lepiej sprawdziłby się w roli konopnickiego
Ascetica ktoś z zespołu Gruzja
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Obsada filmu o Masterfulu

29-08-2023, 15:46

^^ Ależ komplement mnie kopnął. Nawet jak niezamierzony był.
13.04.2024
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8047
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Obsada filmu o Masterfulu

29-08-2023, 15:47

Kurwa wchodząc do tego wątku uświadomiłem sobie ,że z w/w aktorów znam dosłownie dwa nazwiska. Naprawdę jestem nie na bieżaco:)

Misiek Koterski to ten facet?

Wygląda na sympatycznego



I buńczuczny -jedzie fest po Wojewódzkim. Pasuje.



Kurwa i coś mądrego ma do powiedzenia.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8047
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Obsada filmu o Masterfulu

29-08-2023, 16:08

Tak zupełnie serio jeśli bawimy się to Mark Rufallo z Dark Waters



Taki typ prawnika paranoika co traci głowę jak juz sie w cos zaangażuje

Swoją drogą najlepszy thiller prawniczy mój i kaptalnie odwzorowane jak procesy odszkodowawcze potrafią byż żmudne i walczy się z tymi jebany korporacjami
Agony
postuje jak opętany!
Posty: 607
Rejestracja: 07-03-2002, 15:34
Lokalizacja: ZSRE

Re: Obsada filmu o Masterfulu

29-08-2023, 18:47

Tomasz, zupełnie serio to Ciebie powinien Manuel Ferrara zagrać.
Obrazek
Nie dość, że swing-klub, to jeszcze ejakulaty i plemniki na 300% normy.
In God We Trust
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Obsada filmu o Masterfulu

12-09-2023, 13:31

hcpig pisze:
25-08-2023, 19:06
Ja bym trochę zmienił / dodał:

Drone - dziadek Dionizy ze Złotopolskich z fajką
o ile zwykle nie zgadzam się z hcpig, to imho ten typ to dobra propozycja, jeszcze pamiętam Złotopolskich i jakoś podobnie odbierałem Drone'a, oczywiście z korektą na wiek,
a za słabo znam polskie filmy i aktorów, żeby na szybko sprawdzić propozycje innych użytkowników,

w każdym razie pozdrawiam powracającego użytkownika Drone'a chyba obecnie Sylena
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10361
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Obsada filmu o Masterfulu

12-09-2023, 14:01

No przecież to nie jest Drone - myślałem, że to oczywiste. :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Obsada filmu o Masterfulu

12-09-2023, 15:29

Sybir pisze:
12-09-2023, 14:01
No przecież to nie jest Drone - myślałem, że to oczywiste. :D
ok, ale pasuje creepy dziadek Dionizy do roli Drone'a:

Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 462
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re: Obsada filmu o Masterfulu

12-09-2023, 15:52

Medard pisze:
12-09-2023, 13:31
hcpig pisze:
25-08-2023, 19:06
Ja bym trochę zmienił / dodał:

Drone - dziadek Dionizy ze Złotopolskich z fajką
o ile zwykle nie zgadzam się z hcpig, to imho ten typ to dobra propozycja, jeszcze pamiętam Złotopolskich i jakoś podobnie odbierałem Drone'a, oczywiście z korektą na wiek,
a za słabo znam polskie filmy i aktorów, żeby na szybko sprawdzić propozycje innych użytkowników,

w każdym razie pozdrawiam powracającego użytkownika Drone'a chyba obecnie Sylena
Błagam, jaki Drone. Jak ich można pomylić? Przeciez styl ZUPEŁNIE inny (na korzysć D, bezdyskusyjne) XD
Awatar użytkownika
Sylen
rozkręca się
Posty: 62
Rejestracja: 21-02-2018, 14:59

Re: Obsada filmu o Masterfulu

12-09-2023, 17:13

Heh. :D
Nie mam nic wspólnego z kolegą Drone.

KKK pisze:
12-09-2023, 15:52
Błagam, jaki Drone. Jak ich można pomylić? Przeciez styl ZUPEŁNIE inny (na korzysć D, bezdyskusyjne) XD

Ty też operujesz całkiem niezłym stylem. Byłby jeszcze lepszy, gdyby nie to, że znać w nim złośliwość i zgorzknienie. Bezdyskusyjne. Co zrobić.

(Nota bene, to miałem na myśli pisząc o nużących wycieczkach osobistych. I po cóż te podjazdy i docinki, po cóż te próby Ostatecznej Miażdżącej Krytyki? Szkoda czasu, doprawdy. )
"God is a huge amplifier and life is just feedback."

https://meditatiomortis.wordpress.com/
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Obsada filmu o Masterfulu

12-09-2023, 17:20

KKK pisze:
12-09-2023, 15:52

Błagam, jaki Drone. Jak ich można pomylić? Przeciez styl ZUPEŁNIE inny (na korzysć D, bezdyskusyjne) XD
Sylen pisze:
12-09-2023, 17:13
Heh. :D
Nie mam nic wspólnego z kolegą Drone.
na usprawiedliwienie mogę napisać, że nie znam tekstów użytkowników piszących w latach istnienia forume zanim się zarejestrowałem, coś mi świta jedna postać, która niegdyś się dużo rozpisała się o DSO, może to Lord Gorloj,
ale mnie nie interesuje ten zespół i nie będę sprawdzał tamtych wpisów
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Sylen
rozkręca się
Posty: 62
Rejestracja: 21-02-2018, 14:59

Re: Obsada filmu o Masterfulu

12-09-2023, 17:31

Daj spokój, kolega KKK też przecież nie przeprowadzał żadnej stylometrii - po prostu pozwala nieco ujść frustracjom w takiej formie na forume.
W porządku, sam się na to wystawiłem. Być może "nowy" użytkownik jawi się jako łatwy cel albo co.
"God is a huge amplifier and life is just feedback."

https://meditatiomortis.wordpress.com/
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 462
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re: Obsada filmu o Masterfulu

12-09-2023, 19:32

Sylen pisze:
12-09-2023, 17:31
Daj spokój, kolega KKK też przecież nie przeprowadzał żadnej stylometrii - po prostu pozwala nieco ujść frustracjom w takiej formie na forume.
W porządku, sam się na to wystawiłem. Być może "nowy" użytkownik jawi się jako łatwy cel albo co.
Nie zrobiłem ani jednej wycieczki osobistej w twoim kierunku. Zaprzeczylem jedynie jakoby styl twojej pisaniny podobny był do tej Drona. Moze w trochę przesadny rzeczywiscie sposób. Ale dla jasności: Czy recenzując książki lub płyty, oceniajac, porównując, zestawiając jedne z drugimi, czy twoja opinia o dziele staje się równocześnie niezachwianą opinią o jej twórcy? Czy wydając osąd o sztuce operowania słowem bądź jej braku, wartosciujesz istotę ludzką jako taką? Ja nie. Jeśli ty tak, to bardzo słabo. Czy wystawienie recenzji = wycieczce osobistej?
Aha, to, że jesteś "nowy" jest jak najbardziej ok. Właściwie to anulowałbym kilku zasiedzialych pacjentów i wpuścił trochę świeżej krwi, jeśliby to ode mnie zależało.
Awatar użytkownika
Sylen
rozkręca się
Posty: 62
Rejestracja: 21-02-2018, 14:59

Re: Obsada filmu o Masterfulu

12-09-2023, 22:08

KKK pisze:
12-09-2023, 19:32
Sylen pisze:
12-09-2023, 17:31
Daj spokój, kolega KKK też przecież nie przeprowadzał żadnej stylometrii - po prostu pozwala nieco ujść frustracjom w takiej formie na forume.
W porządku, sam się na to wystawiłem. Być może "nowy" użytkownik jawi się jako łatwy cel albo co.
Nie zrobiłem ani jednej wycieczki osobistej w twoim kierunku. Zaprzeczylem jedynie jakoby styl twojej pisaniny podobny był do tej Drona. Moze w trochę przesadny rzeczywiscie sposób. Ale dla jasności: Czy recenzując książki lub płyty, oceniajac, porównując, zestawiając jedne z drugimi, czy twoja opinia o dziele staje się równocześnie niezachwianą opinią o jej twórcy? Czy wydając osąd o sztuce operowania słowem bądź jej braku, wartosciujesz istotę ludzką jako taką? Ja nie. Jeśli ty tak, to bardzo słabo. Czy wystawienie recenzji = wycieczce osobistej?
Aha, to, że jesteś "nowy" jest jak najbardziej ok. Właściwie to anulowałbym kilku zasiedzialych pacjentów i wpuścił trochę świeżej krwi, jeśliby to ode mnie zależało.
Właśnie ów "przesadny" sposób miałem na myśli, w połączeniu z postem z innego tematu:
KKK pisze:
11-09-2023, 00:36
Sylen pisze:
10-09-2023, 18:42
Jest:

Obrazek

Wbrew pojawiającym się czasem opiniom, takim jak wyżej, mnie bardzo przypadł do gustu ten album - podoba mi się panujący na nim "duch lekkości". Wiadomo, że jest to inne Dso, a dodanie wokalistów początkowo zdawało mi się złym ruchem - ale ostatecznie również to oblicze ma w sobie coś ujmującego. Jakby... większa afirmacja, amor fati, lekkość właśnie, może w nietzscheańskim rozumieniu? Dionizyjskość? Ktoś na tym forum stwierdził swego czasu, że Dso to zespół strukturalnie katolicki i nawet przeprowadził przyporządkowanie kolejnych albumów do okresów myśli chrześcijańskiej, które mi się spodobało - więc może, nieco poza chronologią, "TLD" byłoby czymś w rodzaju "Tako rzecze Zaratustra" albo "Radosnej wiedzy"? Nietzsche, jak wiadomo, był przecież zapalonym chrześcijaninem, chrześcijaninem par excellence.

Lubię słuchać tego albumu w połączeniu z "Fas", najlepiej w odstępie jednego soundtracka takiego jak "Mulholland Drive" (ostatni utwór "TLD" świetnie zgrywa się z pierwszym "MD") albo darkjazzu w rodzaju Kilimanjaro. Tak czynię też i dzisiaj.


Będzie: [...]
O proszę, pierwszy forumowy wychowanek Drona?
Razem te wiadomości składają się na wycieczkę osobistą w rodzaju: "Patrzcie, nie dość, że naśladuje Drona, to jeszcze robi to nieudolnie i głupawo". A taki pogląd nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Zaznaczam, że nie chodzi o delikatne ego - nieco narcystycznie, ale zgodnie z prawdą, przyznam się, że napisałem w życiu wystarczająco tekstów i usłyszałem wystarczająco rzetelnych (i głównie spontanicznych) recenzji od osób, z których zdaniem naprawdę się liczę, że nie mam kompleksów na punkcie mojego stylu ani tekstów (oczywiście, nie mam na myśli samozachwytu, zadowolenia ani osiadania na laurach - zawsze jest nad czym pracować, a z językiem trzeba się nieustannie zmagać, by wydobywać, co istotne). Chodziło o formę owej wycieczki (czy quasi-wycieczki, jeśli wolisz, nie upieram się), zbędnie agresywną i próbującą wystawić na pośmiewisko (a przynajmniej tak ją początkowo odebrałem). Nie przeszkadza mi, że wolisz styl Drona. Obojętnie, doprawdy.

Jasne, skoro to mamy już omówione i Ty nie będziesz miał nic do dodania - dla mnie causa finita.
"God is a huge amplifier and life is just feedback."

https://meditatiomortis.wordpress.com/
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Obsada filmu o Masterfulu

15-09-2023, 16:07

trup pisze:
25-08-2023, 16:30
Mała korekta obsady mojej roli.

[/quote]

Twoja korekta obraża wielki smutek świata ;)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
ODPOWIEDZ