Ban na publikację poglądów

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ

Kto z banem na tematy światopoglądowe [max 3]

Czas głosowania minął 21-05-2022, 15:28

Nikt, pełna możliwość wymiany poglądów i bluzgów
16
5%
Bany tylko dla bluzgających na innych bez względu na ich poglądy
54
16%
Pacjent
53
16%
Mariusz Wędliniarz
40
12%
ursus
3
1%
Ozob
57
17%
Nicram
58
17%
Ascetic
31
9%
Bloodcult
4
1%
[V]
10
3%
Kelthuz
2
1%
Olo
2
1%
Sybir
3
1%
 
Liczba głosów: 333
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 09:30

Olo pisze:
22-05-2022, 08:37
u mnie screen z 6:02 wyglądał tak (po nim, zanim zamknąłem ankietę ktoś odjął jeden głos od ozoba):
Czego ty nie rozumiesz? Nie ktoś a JA odjąłem głos od oZoba, po tym jak zagłosowałeś na mnie i wyrównałeś wynik. Czy ja piszę niezrozumiale? Screen Sodomyszy był tym co widziałem, przed twoim logiem. Nikogo innego wtedy nie było, bo cały czas sobie oglądałem. :-) No buziaczki, cukiereczku. :-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2039
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 09:34

Swój głos oddałem jako jeden z pierwszych i nie był modyfikowany do samego końca.
Gdyby był remis do końca to polecielibyście z tych tematów obydwaj. Sam wypromowałeś więc to co tak krytykujesz.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6653
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 09:43

Mnie to bardziej zastanawia jak będąc jeszcze wieczorem/nocą 5 głosów za nikosiem (52-57) nad ranem zrobilo się 57-58 i później 58-58? Było dopychanie kolanem. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
987654321k
w mackach Zła
Posty: 724
Rejestracja: 12-12-2018, 19:43

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 09:47

Proponuję kolejną ankietę:
Nicram VS Ozob-Decydujące Starcie :mrgreen:
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 09:49

Olo pisze:
22-05-2022, 09:34
Swój głos oddałem jako jeden z pierwszych i nie był modyfikowany do samego końca.
Gdyby był remis do końca to polecielibyście z tych tematów obydwaj. Sam wypromowałeś więc to co tak krytykujesz.
Jesteś dla mnie tak samo wiarygodny jak oZob. Pisałem sobie parę dni temu z pewnym kolegą, że wszystko zmierza do remisu tak abyś sobie mógł napisać, że "lud zdecydował" aby wyjebać mnie i oZoba. Jako administrator masz nieograniczoną możliwość manipulowania wynikami a pierwsze dwa dni zdecydowanie to pokazały. Dzisiaj rano nie miałem żadnych wątpliwości i zagrałeś tak jak sobie to wyobraziłem. No to odjąłem oZobkowi, żeby ci było miło pobyć z nim dłużej. Sam zresztą pisałeś, że nikogo poza mną i tobą nie było. Skoro nie ty głosowałeś, to kto? Krasnoludki? :-D

Na pożegnanie możesz dać listę użytkowników, którzy na mnie głosowali? Tak w celach naukowych aby sprawdzić ile z tych osób ma tutaj jakieś posty? :-D Może być na pm.
all the monsters will break your heart
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 09:52

nicram do piachu kurwa.teraz będzie porządek na kompanii.Gdy ci nicram przebiegnie drogę, nie mów, że to pech,
chwyć za kitę, wykręć nogę, żeby szybciej zdechł.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9345
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 10:06

nicram pisze:
22-05-2022, 09:49

Jesteś dla mnie tak samo wiarygodny jak oZob. Pisałem sobie parę dni temu z pewnym kolegą, że wszystko zmierza do remisu tak abyś sobie mógł napisać, że "lud zdecydował" aby wyjebać mnie i oZoba. Jako administrator masz nieograniczoną możliwość manipulowania wynikami a pierwsze dwa dni zdecydowanie to pokazały. Dzisiaj rano nie miałem żadnych wątpliwości i zagrałeś tak jak sobie to wyobraziłem. No to odjąłem oZobkowi, żeby ci było miło pobyć z nim dłużej. Sam zresztą pisałeś, że nikogo poza mną i tobą nie było. Skoro nie ty głosowałeś, to kto? Krasnoludki? :-D

Na pożegnanie możesz dać listę użytkowników, którzy na mnie głosowali? Tak w celach naukowych aby sprawdzić ile z tych osób ma tutaj jakieś posty? :-D Może być na pm.
Gościu już naprawdę odleciałeś jeżeli myślisz że admini nie maja nic innego do roboty tylko czatować po nocy fałszując sondę po to żeby zablokować jakieś użyszkodnika, który rzekomo tak im zawadza że knują spisek.

Do tego sam byłeś pierwszy w zakładaniu tematów nagonkowych przeciwko innym użytkownikom. Teraz poległeś od własnej broni ale musisz kręcić dramę sugerując manipulację. A jakby 1 głosem przepadł Pacjent albo ozob to nie wziąłbyś swojego wyniku za żółtą kartkę?

Teraz jeszcze żądasz listy głosujących sugerując że prawidziwi ludzie by tak nie głosowali, że to niemożliwe, że to pewnie trollkonta założone tylko w tym celu... litości, ogarnij się.

PS. Ja głosowałem tylko na opcję represji za bluzgi personalne.
Yare Yare Daze
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 10:19

Gdybym sam decydował to nie wyrzucałbym żadnego użytkownika, w tym Nicrama. Niech tam sobie gada i obraża, nawet jeśli ciągle buduje linie podziału między forumowiczami. Niestety Nicram jest demokratą i musi uznać ten demokratyczny werdykt by zachować twarz.
PS. Do końca myślałem, że sonda zamieni się w ognisko chaosu, z którego nie wyłoni się żadna decyzja.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2039
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 10:47

nicram pisze:
22-05-2022, 09:49
Jako administrator masz nieograniczoną możliwość manipulowania wynikami a pierwsze dwa dni zdecydowanie to pokazały.
kompletna bzdura. Tzn. teoretycznie pewnie mógłbym się bawić grzebaniem w setkach tabel w bazie mysql i przypisywać głosy kogokolwiek w inny sposób (tyle, że potem każdy by widział, że jego głosy są inaczej rozłożone niż on to zrobił - a do teraz każdy może sprawdzić, czy jego głosy się zgadzają). Byłaby to dosyć mozolna praca i sorry, ale naprawdę nie mam na takie podchody po prostu czasu. Po prostu ktoś zagłosował jeszcze w okolicach godz. 6-ej. Jak widać - było parę innych osób obecnych oprócz nas, które mogły się logować na chwilę i to zrobić.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 10:51

hcpig pisze:
22-05-2022, 10:06
nicram pisze:
22-05-2022, 09:49

Jesteś dla mnie tak samo wiarygodny jak oZob. Pisałem sobie parę dni temu z pewnym kolegą, że wszystko zmierza do remisu tak abyś sobie mógł napisać, że "lud zdecydował" aby wyjebać mnie i oZoba. Jako administrator masz nieograniczoną możliwość manipulowania wynikami a pierwsze dwa dni zdecydowanie to pokazały. Dzisiaj rano nie miałem żadnych wątpliwości i zagrałeś tak jak sobie to wyobraziłem. No to odjąłem oZobkowi, żeby ci było miło pobyć z nim dłużej. Sam zresztą pisałeś, że nikogo poza mną i tobą nie było. Skoro nie ty głosowałeś, to kto? Krasnoludki? :-D

Na pożegnanie możesz dać listę użytkowników, którzy na mnie głosowali? Tak w celach naukowych aby sprawdzić ile z tych osób ma tutaj jakieś posty? :-D Może być na pm.
Gościu już naprawdę odleciałeś jeżeli myślisz że admini nie maja nic innego do roboty tylko czatować po nocy fałszując sondę po to żeby zablokować jakieś użyszkodnika, który rzekomo tak im zawadza że knują spisek.

Do tego sam byłeś pierwszy w zakładaniu tematów nagonkowych przeciwko innym użytkownikom. Teraz poległeś od własnej broni ale musisz kręcić dramę sugerując manipulację. A jakby 1 głosem przepadł Pacjent albo ozob to nie wziąłbyś swojego wyniku za żółtą kartkę?

Teraz jeszcze żądasz listy głosujących sugerując że prawidziwi ludzie by tak nie głosowali, że to niemożliwe, że to pewnie trollkonta założone tylko w tym celu... litości, ogarnij się.

PS. Ja głosowałem tylko na opcję represji za bluzgi personalne.
LOL. Gdzie ty widzisz dramatyzowanie? Na temat ankiety, o której wyniku sam zdecydowałem? :-D Rusz w końcu te szare komórki, które może gdzieś tam się kryją w zakamarkach twojej czaszki. Ja się cieszę. Naprawdę.

Żyjesz w wyimaginowanym świecie, w którym myślisz, że takich wałków się nie robi? Ponawiam prośbę o ruszenie komórek. Tych szarych.

Spisek powiadasz. W tym temacie w ogóle się nie udzielałem, nie ja pisałem o dopychaniu kolanem. No chyba, że zrozumiałeś, że sam siebie dopchnąłem? Czy nie za bardzo do jesterkowego umysłu to dociera? :lol:

Przeczytaj jeszcze raz i naucz się odróżniać prośbę od żądania. Może za jakieś parę lat ci się uda. Trzeba tylko próbować. :-) Do widzenia.
Olo pisze:
22-05-2022, 10:47
nicram pisze:
22-05-2022, 09:49
Jako administrator masz nieograniczoną możliwość manipulowania wynikami a pierwsze dwa dni zdecydowanie to pokazały.
kompletna bzdura. Tzn. teoretycznie pewnie mógłbym się bawić grzebaniem w setkach tabel w bazie mysql i przypisywać głosy kogokolwiek w inny sposób (tyle, że potem każdy by widział, że jego głosy są inaczej rozłożone niż on to zrobił - a do teraz każdy może sprawdzić, czy jego głosy się zgadzają). Byłaby to dosyć mozolna praca i sorry, ale naprawdę nie mam na takie podchody po prostu czasu. Po prostu ktoś zagłosował jeszcze w okolicach godz. 6-ej. Jak widać - było parę innych osób obecnych oprócz nas, które mogły się logować na chwilę i to zrobić.
Okej.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 11:30

Ulala
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1950
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 11:32

Niech ktoś mi powie, po co zawracałem sobie głowę tą ankietą i głosowaniem na konkurentów Nicrama, skoro Nicram na sam koniec postanowił "wygrać" głosowanie i dostać bana.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 11:41

Cześć Triceps na kogo głosowałeś?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10353
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 11:42

Triceps nie miał na kogo, bo nie został ujęty w ankiecie.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 11:47

Na siebie, w koncu oddalem glos: http://masterful-magazine.com/forum/vie ... 667756#top
Sybir pisze:
22-05-2022, 11:42
Triceps nie miał na kogo, bo nie został ujęty w ankiecie.
Tak, bo bylo bardzo obrazliwe, ze mnie tam nie bylo
woodpecker from space
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 11:52

Triceratops pisze:
22-05-2022, 11:47
Na siebie, w koncu oddalem glos: http://masterful-magazine.com/forum/vie ... 667756#top
Sybir pisze:
22-05-2022, 11:42
Triceps nie miał na kogo, bo nie został ujęty w ankiecie.
Tak, bo bylo bardzo obrazliwe, ze mnie tam nie bylo
Witam Pana w cieniu dramatu Nicrama.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2280
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 12:07

taa dramatu, to był spisek, fałszerstwo, i... i... i... XD, LOL HEHE.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9673
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 12:08

Headcrab pisze:
22-05-2022, 11:32
Niech ktoś mi powie, po co zawracałem sobie głowę tą ankietą i głosowaniem na konkurentów Nicrama, skoro Nicram na sam koniec postanowił "wygrać" głosowanie i dostać bana.
To oczywiste, żeby Nicram mógł zostać Chrystusem naro... forume i dać się zbanować za nasze grzechy.
Guilty of being right
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 12:12

uglak pisze:
22-05-2022, 12:08
Headcrab pisze:
22-05-2022, 11:32
Niech ktoś mi powie, po co zawracałem sobie głowę tą ankietą i głosowaniem na konkurentów Nicrama, skoro Nicram na sam koniec postanowił "wygrać" głosowanie i dostać bana.
To oczywiste, żeby Nicram mógł zostać Chrystusem naro... forume i dać się zbanować za nasze grzechy.
:D co za dzban :D jeszcze skomle do admina o listę kto ma niego głosował, typowo zagrywka ruskiej onucy co wszędzie węszy spisek.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ban na publikację poglądów

22-05-2022, 12:16

[V] pisze:
22-05-2022, 12:12
uglak pisze:
22-05-2022, 12:08
Headcrab pisze:
22-05-2022, 11:32
Niech ktoś mi powie, po co zawracałem sobie głowę tą ankietą i głosowaniem na konkurentów Nicrama, skoro Nicram na sam koniec postanowił "wygrać" głosowanie i dostać bana.
To oczywiste, żeby Nicram mógł zostać Chrystusem naro... forume i dać się zbanować za nasze grzechy.
:D co za dzban :D jeszcze skomle do admina o listę kto ma niego głosował, typowo zagrywka ruskiej onucy co wszędzie węszy spisek.
Charakterystyczna kremlowska perfidia. :D
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
ODPOWIEDZ