PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

Czy jesteś za tym aby bana dostali: Pacjent i Bloodcult?

Czas głosowania minął 28-10-2020, 09:05

1. TAK, NIECH WYPIERDALAJĄ DO KOŚCIÓŁKA
45
42%
2. NIE, PRZECIEŻ TO FORUM KATOLICKIE
61
58%
 
Liczba głosów: 106
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

29-10-2020, 18:20

Serio Ascetic, polecam wcisnąć trochę hamulec. Uglak pisowskim trolem?
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

29-10-2020, 18:23

Olo pisze:
29-10-2020, 18:20
Serio Ascetic, polecam wcisnąć trochę hamulec. Uglak pisowskim trolem?
ok. konferedacyjnym, będzie bardziej ok? zresztą biorąc pod uwagę:

Obrazek

na jedno by wychodziło.

a i mogę mieć swoje POGLĄDY? czy może BAN?
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10115
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

29-10-2020, 18:52

Aha czyli Ascetica się upomina bo kogoś nazwał pisowcem, a wiadomy pacjent chwilę wcześniej sobie porównuje protestujące kobiety do Hitlerjugend i luzik.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

29-10-2020, 19:00

Hatefire pisze:
29-10-2020, 18:52
Aha czyli Ascetica się upomina bo kogoś nazwał pisowcem, a wiadomy pacjent chwilę wcześniej sobie porównuje protestujące kobiety do Hitlerjugend i luzik.
naturalnie.

uglak - podsunął dobry pomysł. może nie ankieta, ale zawsze. dzięki chłopaku :lol:

odbieram to tak. powinno się sączyć ideolo, tak na miękko. najlepiej z fejsika konfy. a jak się pojawi jakaś "kurwa" "huju" - to ostrzeżonko. logiczne.

pewnie na memy z h-jugend powinno się nie reagować, a może wklejać memy z łąką i wazonami kwiatów.

a jak kolesie mają dyganko na bicie kobiet na demo, to powinno się im przyklasnąć. spoko.]

ja tam właściwie nie mam złudzeń co do tego miejsca. a jak mnie wypierdolą to luzik i spoko. będzie to co przewiduję od lat. zalew brunatnokonfiarskiego szlamu. co kto lubi.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 08:33

Na razie mamy zalew Twoich pretensji, że nie cenzurujemy, BA, nie banujemy(!) za poglądy, które (co oczywiście stwierdzam z żalem) popiera co najmniej 30% suwerena w tym kraju. Mimo, że tutaj stanowi to może 1-2% opinii.

Zawsze uważałem, że ludzie inteligentni traktują pluralizm jako świętość - po prostu potrafią poradzić sobie z głupotą, celnie ją wypunktować i sprowadzić do poziomu gleby. Ty, Nicram, być może parę innych osób, jak widzę jest jednak przekonana, że im więcej pierdololo Pacjenta przeczytają tym bardziej ich światopogląd się zachwieje. Powiem to tak - potraktujcie to jak poligon przed tym co możecie spotkać codziennie, w wielu innych miejscach na co dzień. Jeżeli tutaj uda się Wam obronić swoją rację to jest szansa, że będziecie mogli obejrzeć Wiadomości w TVP bez strachu, że wypiorą Wam mózg i pogadać z pro-life'owym kolegą z pracy bez napierdalania się po ryjach.

A teraz wyrzygaj się swoim świętym oburzeniem. Masz do tego pełne prawo.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 08:43

^^^^^ ^^^

wystarczy, że napiszę, że dajesz przyzwolenie, na rzeczy, na które nie powinno być miejsca, min. w tym miejscu.

nareczka.
Ostatnio zmieniony 30-10-2020, 08:45 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 08:44

Ja siedzę w chacie od marca i leci muzyka , ale też non stop tv: tvp info, polsat news i tvn24. I tak se przełanczam 😊. I bawi mnie ta retoryka danego programu.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10115
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 08:52

Ja w sumie też nie jestem za banowaniem, no ale może wprowadźmy pewne granice. Ja ze swojej strony łatwo zrezygnuję z epitetów nazista, faszysta, prawacki psychol itp. Zresztą, w sumie nigdy ich nie nadużywałem. Nawet ten podpis o klerykalnych kurwach mogę zmienić. Raczej spokojny ze mnie użytkownik, no ok trochę mnie poniosło czasem ostatnio. Niemniej po prostu jak Pacjent wkleja zdjęcia Hitlerjugend w kontekście ostatnich wydarzeń, to rzygać się chce. Można, by te posty jednak wypierdolić. Może mieć inne zdanie, może je wyrazić, no ale robi się szambo. Serio odechciewa się nurzać w takim gnoju.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 09:19

Olo pisze:
30-10-2020, 08:33
nie banujemy(!) za poglądy,
Poglądy poglądami, ale niech do Ciebie dotrze w końcu. że poglądy, a treści to są dwie różne rzeczy. Ja np. mam poglądy lewicowe i nie wklejam treści, które te poglądy wspierają.
Olo pisze:
30-10-2020, 08:33
które (co oczywiście stwierdzam z żalem) popiera co najmniej 30% suwerena w tym kraju.
A pomyślałeś przez chwilę czemu tak jest? Bo pozwala się tym idiotyzmom istnieć w przestrzeni publicznej. Chociaż gwałcą rozum i logikę.
Olo pisze:
30-10-2020, 08:33
Zawsze uważałem, że ludzie inteligentni traktują pluralizm jako świętość - po prostu potrafią poradzić sobie z głupotą, celnie ją wypunktować i sprowadzić do poziomu gleby. Ty, Nicram, być może parę innych osób, jak widzę jest jednak przekonana, że im więcej pierdololo Pacjenta przeczytają tym bardziej ich światopogląd się zachwieje.
Wiesz, że SARS-CoV-2 atakuje komórki nerwowe? Z głupot, które tutaj wypisujesz, koniecznie chcąc wybronić tego faszystę, muszę stwierdzić z przykrością, że chyba Ci się uszkodził mózg w przebiegu Covid19. Po pierwsze, żeby był pluralizm to trzeba rozmawiać w tym samym języku i uznawać te same prawa (np. biologii czy fizyki). Rozmowy z Pacjentem czy Bloodcultem wyglądają tak, że przedstawiasz im dowody naukowe lub wywód poprawny logiczne, po czym oni nie odpowiadają, lub odpowiadają wywracając wszystkie pionki na szachownicy. Krótko powiedziawszy mniej więcej możesz sobie być jak doktor Lasek z komisji Millera i odpowiadać na bzdury ekspertów z komisji Macierewicza. W próżnię.
Druga sprawa, jeżeli myślisz, że mój światopogląd runie, bo przeczytałem brednie Pacjenta to się grubo mylisz. Po prostu takie osoby trzeba eliminować z przestrzeni publicznej bo są szkodliwe. Do czego doprowadził ten Twój pluralizm? Że ekspertka Godek, którą zapraszano do róz=żnych programów z innymi niedorozwojami skasowała aborcję w Polsce.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 09:22

Hatefire pisze:
30-10-2020, 08:52
jak Pacjent wkleja zdjęcia Hitlerjugend w kontekście ostatnich wydarzeń, to rzygać się chce. Można, by te posty jednak wypierdolić.
a to już nie jest od jakiegoś czasu wyjebane?
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10115
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 09:26

Olo pisze:
30-10-2020, 09:22
Hatefire pisze:
30-10-2020, 08:52
jak Pacjent wkleja zdjęcia Hitlerjugend w kontekście ostatnich wydarzeń, to rzygać się chce. Można, by te posty jednak wypierdolić.
a to już nie jest od jakiegoś czasu wyjebane?
No jakby nie.

viewtopic.php?p=1655241#p1655241

viewtopic.php?p=1655247#p1655247
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 09:38

Ostatnia rzecz ode mnie.Szkoda mojego czasu na sytuację, kiedy nie rozumie się elementarnych spraw, takich, że przyzwolenie na propagowanie treści faszystowskich^^^^, ksenofobicznych, homofobicznych, czy radość z przemocy wobec kobiet (czy o zwykłym sterowanym politycznie szurstwie, np. antykowidowym, nie mówiąc), jest w najlepszym razie niesmaczne. Też na to, że to nie są poglądy.

Teraz to co chciałem powiedzieć: jeżeli wam zależy na tym miejscu, to warto podejść inaczej do tematu. Oczywiście nie moja sprawa.

No, a tera baja. Bawta się dobrze.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 09:49

Hatefire pisze:
30-10-2020, 08:52
Ja w sumie też nie jestem za banowaniem, no ale może wprowadźmy pewne granice. Ja ze swojej strony łatwo zrezygnuję z epitetów nazista, faszysta, prawacki psychol itp. Zresztą, w sumie nigdy ich nie nadużywałem. Nawet ten podpis o klerykalnych kurwach mogę zmienić. Raczej spokojny ze mnie użytkownik, no ok trochę mnie poniosło czasem ostatnio. Niemniej po prostu jak Pacjent wkleja zdjęcia Hitlerjugend w kontekście ostatnich wydarzeń, to rzygać się chce. Można, by te posty jednak wypierdolić. Może mieć inne zdanie, może je wyrazić, no ale robi się szambo. Serio odechciewa się nurzać w takim gnoju.
Widzę, że bardzo Cię boli, że masz poglądy podobne do chłopców ze zdjęcia i rozumiem gorące prośby o ocenzurowanie takich wpisów.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 09:51

Ascetic, przecież jak wyjebię Pacjenta, Bloodculta to Ty sam będziesz tu wklejał filmiki Radia Maryja, posty i tweety konserwatystów (bo robisz to cały czas). Mam Cię wtedy banować za "propagowanie treści faszystowskich^^^^, ksenofobicznych, homofobicznych"?
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 09:52

Hatefire pisze:
30-10-2020, 08:52
Ja w sumie też nie jestem za banowaniem, no ale może wprowadźmy pewne granice. Ja ze swojej strony łatwo zrezygnuję z epitetów nazista, faszysta, prawacki psychol itp. Zresztą, w sumie nigdy ich nie nadużywałem. Nawet ten podpis o klerykalnych kurwach mogę zmienić. Raczej spokojny ze mnie użytkownik, no ok trochę mnie poniosło czasem ostatnio. Niemniej po prostu jak Pacjent wkleja zdjęcia Hitlerjugend w kontekście ostatnich wydarzeń, to rzygać się chce. Można, by te posty jednak wypierdolić. Może mieć inne zdanie, może je wyrazić, no ale robi się szambo. Serio odechciewa się nurzać w takim gnoju.
Nawet zagraniczne media piszą że to co się dzieje na ulicach to lewicujący faszyzm. Także podejście pacjenta to nie jakiś szczególny przypadek.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10115
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 09:55

Pacjent pisze:
30-10-2020, 09:49
Widzę, że bardzo Cię boli, że masz poglądy podobne do chłopców ze zdjęcia i rozumiem gorące prośby o ocenzurowanie takich wpisów.
I to mówi zwolennik bicia ludzi przez wzburzonych obserwatorów, to tak śmieszne, że aż straszne.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 10:00

Olo pisze:
30-10-2020, 09:51
Ascetic, przecież jak wyjebię Pacjenta, Bloodculta to Ty sam będziesz tu wklejał filmiki Radia Maryja, posty i tweety konserwatystów (bo robisz to cały czas). Mam Cię wtedy banować za "propagowanie treści faszystowskich^^^^, ksenofobicznych, homofobicznych"?
sam się zbanowałem, więc daj sobie na luz z tym straszniem.

po raz trzeci:

baw się dobrze. Twój cyrk, Twoje małpy. mi podchodzi. narunia.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 10:06

Hatefire pisze:
30-10-2020, 09:55
Pacjent pisze:
30-10-2020, 09:49
Widzę, że bardzo Cię boli, że masz poglądy podobne do chłopców ze zdjęcia i rozumiem gorące prośby o ocenzurowanie takich wpisów.
I to mówi zwolennik bicia ludzi przez wzburzonych obserwatorów, to tak śmieszne, że aż straszne.
Pisałem kiedyś o przypadkach gdy obnażony zboczeniec pojawia się w pobliżu dzieci (nawet wrzucałem tu zdjęcia z takich parad równości), a Ty oczywiście rozciągasz to na wszystko, bo identyfikujesz się z takimi osobnikami.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10115
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 10:07

Pacjent pisze:
30-10-2020, 10:06
Pisałem kiedyś o przypadkach gdy obnażony zboczeniec pojawia się w pobliżu dzieci (nawet wrzucałem tu zdjęcia z takich parad równości), a Ty oczywiście rozciągasz to na wszystko, bo identyfikujesz się z takimi osobnikami.
Nie pisałeś o konkretnej sytuacji w Białymstoku gdzie się nikt nie obnażał. Miej odrobinę godności i przynajmniej nie kłam.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: PANOWIE! WYPIERDALAJCIE!

30-10-2020, 10:12

Ascetic pisze:
30-10-2020, 10:00
sam się zbanowałem, więc daj sobie na luz z tym straszniem.
nie straszę tylko pytam, ale widzę, że wolisz wypierdolić pionki na szachownicy

jeszcze tylko zadam Ci jedno proste pytanie. Masz (hipotetycznie) w pracy kolegę konfiarza - w przerwie często rozmawiacie w szerokim gronie na tematy polityczne i bardzo nie podobają Ci się jego poglądy i uważasz je za szkodliwe. Co robisz?

1. zgłaszasz sprawę pracodawcy z wnioskiem o zwolnienie kolegi ze względu na jego skandaliczne poglądy

2. zwalniasz się z hukiem krzycząc na odchodne, że "pierdolisz to szambo"

3. regularnie punktujesz debilizmy kolegi ośmieszając przy okazji jego argumenty w szerszym gronie.

Zaznaczam, że światopoglądowo jesteś w pracy w zdecydowanej większości i pkt. 3 realizowany jest regularnie (także?) przez innych
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
ODPOWIEDZ