Moderacja na forum

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ

Czy chciałbyś, żeby forum było w jakikolwiek sposób moderowane

Marzy mi się ustrój totalitarny i cenzura na forum
18
18%
Chciałbym, żeby forum było moderowane według jasno ustalonych zasad
47
46%
Idealnie by było, gdyby każdy mógł bez ograniczeń sposób pisać na każdy temat, bez żadnej moderacji
37
36%
 
Liczba głosów: 102
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 18:05

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
08-12-2021, 17:28
Olo pisze:
08-12-2021, 16:06

Ban (tygodniowy) na forum za jazdę po innym użytkowniku przez kilkanaście postów z rzędu to przegięcie? Kurwa Ascetic - zgoda - tu i tak jest często szambo, ale nie mam czasu czytać wszystkiego 24h na dobę. Trafiam na takie sytuację to reaguję - jeżeli ban na 7 dni za coś takiego to "przegięcie" to na pewno znajdziecie inne fora gdzie można sobie wyzywać wszystkich od kurew i nie dostać bana. Sa takie fora - rozmawia się tam z botami reklamującymi wiagrę i online sex. Jak pogrzebiesz to znajdziesz.
Tradycyjnie popieram, jak w każdym przypadku.
Złóż jeszcze jakieś deklaracje. Mogę podpowiedzieć jakie. Założyłbym też kask, bo od tej czołobitności kuku sobie zrobisz.
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 18:08

Olo pisze:
08-12-2021, 16:06
nicram pisze:
08-12-2021, 06:53
Ascetic pisze:
07-12-2021, 12:13
nicram dostał bana?
Co zabawne, najpierw dostałem bana, a później dwa ostrzeżenia. :lol:
Nie. Dostałeś najpierw dwa ostrzeżenia i chwilę potem bana. Może system źle Ci to zaraportował, nie wiem.
Ascetic pisze:
08-12-2021, 09:36
Przegięcie, aż się odechciewa.
Ban (tygodniowy) na forum za jazdę po innym użytkowniku przez kilkanaście postów z rzędu to przegięcie? Kurwa Ascetic - zgoda - tu i tak jest często szambo, ale nie mam czasu czytać wszystkiego 24h na dobę. Trafiam na takie sytuację to reaguję - jeżeli ban na 7 dni za coś takiego to "przegięcie" to na pewno znajdziecie inne fora gdzie można sobie wyzywać wszystkich od kurew i nie dostać bana. Sa takie fora - rozmawia się tam z botami reklamującymi wiagrę i online sex. Jak pogrzebiesz to znajdziesz.
Zabrakło jeszcze podjęcia kwestii dlaczego jeden dostaje bana a drugi nie. Taki mały drobiazg.

Niech zgadnę. To przez „system”.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2037
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 18:23

nicram pisze:
08-12-2021, 17:35
Spoko. Trigejatops może, ale ja nie mogę. Bo co? Ten debil nie raz napierdalał w innych, ale jak zrobisz co on to nagle rycerzyk Olo staje w jego obronie, bo jest upośledzony? :-D No niech znajdzie chłopczyk forum dla intelektualnych niedorobów, którzy nie rozróżniają bakterii od wirusów, pis od po czy innych ćwoków skazujących kobiety na rodzenie jemu podobnych bezczaszkowców.
Nie Triceps też nie może napierdalać w innych i będzie za to ponosił konsekwencje (jeżeli dobrze pamiętam to bany tygodniowe albo weekendowe już obrywał), ale akurat w tym wypadku byłeś ewidentnym prowokatorem sytuacji - zadałem sobie wtedy ten mało przyjemny trud przeczytania Waszej wymiany zdań od samego początku i choć faktycznie Triceps mógł to skończyć krótkim "koniec rozmowy" to jednak Ty byłeś głównym prowodyrem i ciągnącym wątek i NAJCZĘŚCIEJ też ty w takich wymianach jesteś tym, który pierwszy zarzuca innym odmienną orientację seksualną, ułomność intelektualną, urodzenie w niehigienicznych warunkach czy propagowanie faszyzmu. Jeżeli uważasz też, że moderowanie na naprawdę najniższym poziomie jaki chyba jest możliwy jest 'rycerzykowaniem' to powtarzam - znajdziesz na pewno fora, gdzie Twoja wolna twórczość nie będzie hamowana. Proponuję więc dzielenie się z użytkownikami swoją wiedzą medyczną, wiedzą z zakresu biologii, genetyki, polityki wewnętrznej i międzynarodowej w sposób, który przyniesie wszystkim więcej korzyści niż tylko zapluty ekran. Z góry dziękuję.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
535

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 18:30

Olo pisze:
08-12-2021, 18:23
... i NAJCZĘŚCIEJ też ty w takich wymianach jesteś tym, który pierwszy zarzuca innym odmienną orientację seksualną, ułomność intelektualną, urodzenie w niehigienicznych warunkach czy propagowanie faszyzmu. ..
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 18:49

Siemanko, miałem bana na tydzień. Czuję się jak ktoś zupełnie wyjątkowy. Metal to wojna c nie? To ważne.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 18:57

[V] pisze:
08-12-2021, 18:49
Siemanko, miałem bana na tydzień. Czuję się jak ktoś zupełnie wyjątkowy. Metal to wojna c nie? To ważne.
w internetach wojna się nie liczy....
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6650
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 18:57

Proponuję zbanować Nikosia na zawsze. To jest jedyny użytkownik na tym forum, który z taką zapalczywością obrzuca innych swoim gownem (objawa choroby psychicznej lub poważne problemy z funcjonowaniem w społeczeństwie). Skoro Plastek został zbanowany na stałe, to co stoi na przeszkodzie?
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 19:08

ozob pisze:
08-12-2021, 18:57
Proponuję zbanować Nikosia na zawsze. To jest jedyny użytkownik na tym forum, który z taką zapalczywością obrzuca innych swoim gownem (objawa choroby psychicznej lub poważne problemy z funcjonowaniem w społeczeństwie). Skoro Plastek został zbanowany na stałe, to co stoi na przeszkodzie?
Nie zesraj się. K'wa za późno, już popuściłeś z tego co czuję.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Believer
weteran forumowych bitew
Posty: 1767
Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
Lokalizacja: cipsko twojego starego

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 19:16

[V] pisze:
08-12-2021, 18:49
Siemanko, miałem bana na tydzień. Czuję się jak ktoś zupełnie wyjątkowy. Metal to wojna c nie? To ważne.
Szczęść Boże
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 19:23

No tu covid zrobił dużo. To była kwestia, która dotknęła każdego. Ktoś zachorował (mnie karetka zbierała z ulicy), komuś umarł ktoś z rodziny/znajomy, kogoś wkurwiły ograniczenia. Abstrahuję, kto ma rację w tym sporze. To nie była po prostu kwestia abstrakcyjna, jak np kto głosuje na Konfę, kto na Razem, kto woli Mayhem, a kto Emperor. Do tego doszła osobowość osób głównie udzielających się w temacie. Z jednej strony Pacjent, z drugiej strony Nicram (naprawdę szanuję twoją wiedzę i co do zasady zgadzam się z tobą w większości tematów, to styl pisania masz naprawdę agresywny, powiedzmy sam często mam podobnie zdanie, ale usposobienie nie pozwala mi tego artykułować tak ostro). I tak to eskalowało. Sam już czasem traciłem cierpliwość i ostro jechałem w temacie. Pomijając mnie, moja matka ma problemy z płucami, przechodziła odmę i dla niej zarażenie, to mógł być wyrok śmierci i dlatego kurwica mnie chwytała na antymaseczkowców/antyszczepionkowców. No i tak to się roznosiło. Może amnestia i od pewnego momentu jednak pilnowanie jakiś minimalnych standardów?
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6650
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 19:34

Banować! Tych co mają dwa konta też. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 19:40

MF winło być, tylko o muzyce, jej okolicznościach. Wyjebałbym politykę, religję , podglądy, socjotechnikę .
Gdy przestajesz rozumieć muzykę, która cię(lę) stworzyła, masz czas na psychiczny plankton. Nie jest to tutaj potrzebnę.
Vitamina C. I dwa kąta , a jeden mental.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15988
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 19:43

Olo pisze:
08-12-2021, 18:23
(jeżeli dobrze pamiętam to bany tygodniowe albo weekendowe już obrywał)
Tak gwoli scislosci to przez cala moja kariere tylko tylko zarobilem ostrzezenie, w tym roku z wiadomego powodu: "Udzielone ostrzeżenia autor: Olo » 22-03-2021, 21:55". Dzieje sie tak dlatego, ze dla mnie regulamin forum rzecz swieta. Choc sumie na prawie 20 lat kariery moglbym cos wykombinowac zeby dostac bana, forumowicz bez bana to jak zolnierz bez karabinu, tak w podstawowce mawiali. Moze zdjecie jakiego kutasa wkleje, jak dlugopis.
[V] pisze:
08-12-2021, 18:49
Siemanko, miałem bana na tydzień. Czuję się jak ktoś zupełnie wyjątkowy. Metal to wojna c nie? To ważne.
Dej namiar wysle ci bimbru zeby wynagrodzic ten bul xD
woodpecker from space
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 19:46

Hatefire pisze:
08-12-2021, 19:23
No tu covid zrobił dużo. To była kwestia, która dotknęła każdego. Ktoś zachorował (mnie karetka zbierała z ulicy), komuś umarł ktoś z rodziny/znajomy, kogoś wkurwiły ograniczenia. Abstrahuję, kto ma rację w tym sporze. To nie była po prostu kwestia abstrakcyjna, jak np kto głosuje na Konfę, kto na Razem, kto woli Mayhem, a kto Emperor. Do tego doszła osobowość osób głównie udzielających się w temacie. Z jednej strony Pacjent, z drugiej strony Nicram (naprawdę szanuję twoją wiedzę i co do zasady zgadzam się z tobą w większości tematów, to styl pisania masz naprawdę agresywny, powiedzmy sam często mam podobnie zdanie, ale usposobienie nie pozwala mi tego artykułować tak ostro). I tak to eskalowało. Sam już czasem traciłem cierpliwość i ostro jechałem w temacie. Pomijając mnie, moja matka ma problemy z płucami, przechodziła odmę i dla niej zarażenie, to mógł być wyrok śmierci i dlatego kurwica mnie chwytała na antymaseczkowców/antyszczepionkowców. No i tak to się roznosiło. Może amnestia i od pewnego momentu jednak pilnowanie jakiś minimalnych standardów?
Taaaaaa, a dwóch niedorozwojów nawet dzisiaj …. „pani nauczycielko, możemy prosić o przywrócenie kowidka” xD

Mam nadzieje, że przy kolejnym łamaniu dostaną perma.
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Moderacja na forum

08-12-2021, 19:47

ozob pisze:
08-12-2021, 19:34
Banować! Tych co mają dwa konta też. (:
Zapytaj Analnego jak się załatwia takie sprawy i nie pyskuj. Bo pewnie nie zauważyłeś zmian.
13.04.2024
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Moderacja na forum

09-12-2021, 06:20

Olo pisze:
08-12-2021, 18:23
nicram pisze:
08-12-2021, 17:35
Spoko. Trigejatops może, ale ja nie mogę. Bo co? Ten debil nie raz napierdalał w innych, ale jak zrobisz co on to nagle rycerzyk Olo staje w jego obronie, bo jest upośledzony? :-D No niech znajdzie chłopczyk forum dla intelektualnych niedorobów, którzy nie rozróżniają bakterii od wirusów, pis od po czy innych ćwoków skazujących kobiety na rodzenie jemu podobnych bezczaszkowców.
Nie Triceps też nie może napierdalać w innych i będzie za to ponosił konsekwencje (jeżeli dobrze pamiętam to bany tygodniowe albo weekendowe już obrywał), ale akurat w tym wypadku byłeś ewidentnym prowokatorem sytuacji - zadałem sobie wtedy ten mało przyjemny trud przeczytania Waszej wymiany zdań od samego początku i choć faktycznie Triceps mógł to skończyć krótkim "koniec rozmowy" to jednak Ty byłeś głównym prowodyrem i ciągnącym wątek
Oczywiście to doskonale pokazało hipokryzję co poniektórych. Krótko powiedziawszy postanowiłem zabawić się w Trigejatopsa, przez 2 godziny i dostaję bana, a później ostrzeżenia. A Trigejops jak się później okazało dalej ludzi prowokował w najlepsze.
Olo pisze:
08-12-2021, 18:23
i NAJCZĘŚCIEJ też ty w takich wymianach jesteś tym, który pierwszy zarzuca innym odmienną orientację seksualną, ułomność intelektualną, urodzenie w niehigienicznych warunkach czy propagowanie faszyzmu.
Zapytałbym jakie bierzesz narkotyki, bo najwyraźniej mnie z kimś pomyliłeś. Mamy tutaj jednego zadeklarowanego faszystę, który lubi wklejać zdjęcia hitlera i pisać wiersze o zapaćkanych gównem męskich kutangach, mamy też idiotów którzy nie potrafią przetłumaczyć tekstu, na który się powołują, mamy też domorosłych biologów i ekspertów od szczepionek i immunologii, których wiedza, delikatnie rzecz ujmując jest zerowa, więc nie widzę powodów, aby nie nazywać ich po imieniu. :-) Może faktycznie będę bardziej delikatny następnym razem, aby nie urazić Twoich i ich uczuć. :lol:
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Moderacja na forum

09-12-2021, 06:27

ozob pisze:
08-12-2021, 18:57
Proponuję zbanować Nikosia na zawsze. To jest jedyny użytkownik na tym forum, który z taką zapalczywością obrzuca innych swoim gownem (objawa choroby psychicznej lub poważne problemy z funcjonowaniem w społeczeństwie). Skoro Plastek został zbanowany na stałe, to co stoi na przeszkodzie?
Ozobku, misiaczku, idź to Trigejopsa, na pewno cię przytuli. Będziecie mogli podyskutować o biologii o której nic nie wiecie, o spiskach koncernów farmaceutycznych, o witaminach prosto ze Słońca a później będziecie się wzajemnie brandzlowali pod moje zdjęcie, które Trigejaceps ze sobą przyniesie. Nagrajcie całość i następnym razem zaproście Pacjenta. Być może powstanie jakieś kolejne wiekopomne dzieło literackie. :-)

Pomyśl, jeżeli dostanę bana, to kto będzie edukował cię z biologii, kto będzie wskazywał, że nie masz pojęcia o tym o czym piszesz. I kto postawi dwóję, no kto? Posłuchaj sobie pod swoje kolorowanki:
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Moderacja na forum

09-12-2021, 06:40

Hatefire pisze:
08-12-2021, 19:23
No tu covid zrobił dużo. To była kwestia, która dotknęła każdego. Ktoś zachorował (mnie karetka zbierała z ulicy), komuś umarł ktoś z rodziny/znajomy, kogoś wkurwiły ograniczenia. Abstrahuję, kto ma rację w tym sporze. To nie była po prostu kwestia abstrakcyjna, jak np kto głosuje na Konfę, kto na Razem, kto woli Mayhem, a kto Emperor. Do tego doszła osobowość osób głównie udzielających się w temacie. Z jednej strony Pacjent, z drugiej strony Nicram (naprawdę szanuję twoją wiedzę i co do zasady zgadzam się z tobą w większości tematów, to styl pisania masz naprawdę agresywny, powiedzmy sam często mam podobnie zdanie, ale usposobienie nie pozwala mi tego artykułować tak ostro). I tak to eskalowało. Sam już czasem traciłem cierpliwość i ostro jechałem w temacie. Pomijając mnie, moja matka ma problemy z płucami, przechodziła odmę i dla niej zarażenie, to mógł być wyrok śmierci i dlatego kurwica mnie chwytała na antymaseczkowców/antyszczepionkowców. No i tak to się roznosiło. Może amnestia i od pewnego momentu jednak pilnowanie jakiś minimalnych standardów?
Siemka. Zauważ, że mój agresywny sposób pisania odnosi się tylko i wyłącznie do niektórych, że tak powiem "specjalnej troski" osobników. Oczywiście jest to bezdyskusyjne, nie mam zamiaru zakłamywać rzeczywistości. Jeżeli komuś wklejasz artykuły naukowe, filmy pokazujące, że maseczki działają, że szczepionki działają, że na kowid umierają głównie nieszczepy to jak z takimi grzecznie dyskutować? Ile razy Tobie puszczały nerwy? :-) Oczywiście, że można nazwać chamskim stosowanie przeze mnie tych środków wyrazu, które stosuję, natomiast czy chamstwem nie jest wklejanie fałszywych szurskich informacji w ilości 20 na stronę? Bo dla mnie znacznie większym. Dlatego w stosunku do chamów (w dodatku bez wiedzy) jestem chamski. Dla zjebów popierających agresję wobec kobiet czy gnojenie ich kolejnymi antyaborcyjnymi ustawami, także.

Żadnej amnestii. Ten temat założyłem, żeby dzielić się widzą z pierwszej linii frontu. Efekt był jaki był. To naprawdę nie ma sensu, bo znowu będzie zalew szurskiego kontentu o złych szczepionkach i respiratorach-mordercach. Zobacz, szury jakie są wyrywne, jak czekają na otwarcie. Ozobekowi już puszczają zwieracze. Naprawdę nie ma sensu tapalać się w szambie, które chcą zrobić.
all the monsters will break your heart
zodiac
postuje jak opętany!
Posty: 632
Rejestracja: 22-02-2018, 19:29

Re: Moderacja na forum

09-12-2021, 10:36

nicram pisze:
09-12-2021, 06:27

o witaminach prosto ze Słońca
https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/swiat ... witamina-d
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15988
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Moderacja na forum

09-12-2021, 10:55

Olo pisze:
08-12-2021, 18:23
choć faktycznie Triceps mógł to skończyć krótkim "koniec rozmowy" to jednak
No przeca sam widziales, ze probowalem xd, na furiatow to nie dziala
woodpecker from space
ODPOWIEDZ