Panowie! Wracajcie!

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Panowie! Wracajcie!

08-05-2021, 17:47

Masz mnie. Irracjonalizm połączony z surrealizmem. Tak już odnosząc sie do mema: wierze w obce cywilizacje, pierwotne zło i dobro, życie pozagrobowe, w opętania, zjawiska paranormalne... można wymieniać. NIe uważam ,że moje wierzenia są warte funta kłaków. Może są nic nie warte ale ja mam je dla siebie i w przeciwieństwie to tych jebanych szmat religijnych nie narzucam ich nikomu.
ursus
w mackach Zła
Posty: 798
Rejestracja: 03-11-2018, 16:14

Re: Panowie! Wracajcie!

08-05-2021, 18:41

tomaszm pisze:
08-05-2021, 16:34
Wycisnąłem sobie to kurewstwo na dupsku. Ropa, krew i masa innych dziwnych związków.Idę się położyć pod koc. Antesus uwielbiam. Ja pierdole. Lucio Fucli i przeoranie dupska spirytusem. ,bo muszę to wypalić.:) pieknie strzeliła ropa. Całe dupsko opuchięte Chuj z tym.Plaster z spirytusem. Bedzie git.
że jeszcze nikt Ciebie nie wyzywa od szura za takie praktyki. Panie tylko szczepionka może uratować :lol:
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Panowie! Wracajcie!

09-05-2021, 13:57

Tomek jak tam twój obcy na dupie?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Panowie! Wracajcie!

07-06-2021, 20:35

Seba coś przycichl szkoda
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Panowie! Wracajcie!

07-06-2021, 20:50

maciek z klanu pisze:
07-06-2021, 20:35
Seba coś przycichl szkoda
Pewnie uderzył w trasę autostopem, może nawet jest niezaszczepiony i zakaża.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: Panowie! Wracajcie!

07-06-2021, 20:53

Być może pochłonięty jest wiciem gniazda. Przejebane czasy nadeszły.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Panowie! Wracajcie!

07-06-2021, 22:19

tomaszm pisze:
08-05-2021, 17:47
Masz mnie. Irracjonalizm połączony z surrealizmem. Tak już odnosząc sie do mema: wierze w obce cywilizacje, pierwotne zło i dobro, życie pozagrobowe, w opętania, zjawiska paranormalne... można wymieniać. NIe uważam ,że moje wierzenia są warte funta kłaków. Może są nic nie warte ale ja mam je dla siebie i w przeciwieństwie to tych jebanych szmat religijnych nie narzucam ich nikomu.
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Phren
rozkręca się
Posty: 42
Rejestracja: 08-01-2016, 02:02

Re: Panowie! Wracajcie!

12-06-2021, 04:16

Przywołuję kolegę @Drone, by wspomógł mnie w temacie SARS-COV2. Wykorzystajmy bieżące nastroje forumowo-społeczne i zmieńmy je w blackmetalowy, artystyczny performance (może być instalcja, jeśli macie zdolnośći manualne) Wykorzystajmy
The Fires of Frustration
by doszło do
Ad Arma! Ad Arma!
, a potem będziemy zbierać
Splinters from Your Mother's Spine
Jak to się uda, to mamy pierswszą częśc pracy za sobą.

Nie wiem jeszcze co dalej, pomysł jest świeży. Ale jeśli się zaangażujemy, to widzę przed nami świetlaną przyszłość. Może w przyszłym roku zasłużymy ja wystawę w [=Tate Mordern w Londynie?

Proszę pilnie profesora @Drone o konsultację merytoryczną.
Awatar użytkownika
Phren
rozkręca się
Posty: 42
Rejestracja: 08-01-2016, 02:02

Re: Panowie! Wracajcie!

12-06-2021, 04:55

Proponuje zrobić istalację artstyczną. Zbudujmy wieś "Popkowice". Do wystawy wystarczy pole Mariusza Wędliniarza i jego chata, nie trzeba całej miejscowości. Może uda nam się wystawić pracę w prestiżowej
Tate Modern
w Londnie. Tylko musimy się postarać.

Jeśli pomysł was zainteresował, to zapraszam do dyskusji. Napiszę jak ja to widzę wstępnie, bardzo skrótowo, bo jest już późno, a ja jestem zmęczony.

Początek dziełą wyznacza kwałek spiralnej polnej drogi oraz tabliczka z napisem "Popkowice". Po przejśćiu polnej drogi widzimy stodołę. Wchodzimy do niej, a tam, na środku, w centralnym punkcie, leży stolik z gramofonem i lecą płyty Deathspell Omega. Gdy osuwamy stolik z gramfonem, okazuje się, że pod deskami stodoły jest klapa. Otwieramy klapę, a tam ukazuje się
przerembel
z zimną wodą, w któym kąpie się Triceratops. Obok przerembla, w stodole, istnieją dwie izby. W jednej leży baka Wędliniarza w łóżku, z gorączką, z COVID-19, z kiełbasą pod pierzyną. Oczywiśćie zaraził ją Triceratops z przerembla, bo się nie chce szczepić. Babka ma gorączkę 40 stopni celsjusza, a Mariusz Wędliniarz stoi obok łóżka babki i ją obserwuje. Elementem instalacji są wiekie głośniki z których napierdala:
Have you beheld the fevers?
This is the collapse of the mind which has
in the cloudy silence of the heart
proceeded to the lost depths of things
Proponuje rozbudowanie konceptu instalacji. Do jednej z izb możemy wrzuić betoniarkę i kolegę 535. Najlepiej gdyby elementem performensu byłoby zamurowanie wejśćia do stodoły przez kolegę 535. Widz mógłby wydostać się tylko przez przerembel z zimną wodą, razem z Tricepsem.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Panowie! Wracajcie!

12-06-2021, 09:02

Phren pisze:
12-06-2021, 04:16
Przywołuję kolegę @Drone, by wspomógł mnie w temacie SARS-COV2.
Zastąpię kol. Drona :
- marzy mi się Polska gdzie głos lekarzy epidemiologów będzie traktowany na równi z głosem hodowców kotów perskich

- lekarze epidiolodzy powinni mówić że nie mają monopolu na prawdę a ich sposoby radzenia sobie z pandemią nie są jedynymi słusznymi. Powinni to nadmieniać za każdym razem.

- w Paryżu czy Toronto jak padnie Ci knajpa w skutek bezsensownie przedłużanego lockdownu to jesteś uśmiechnięty. Jak idziesz pod most to też z uśmiechem.

- niektórym jest po prostu lepiej jak są niezaszczepieni.

- Ci którzy tak bardzo śmieją się z zamkniętych lasów nie rozumieją lockdownu na poziomie detali. W swojej pracy wielokrotnie widywałem nie jeden lockdown czy też respirator. Nieprawiony obserwator, nieznający zasad działania obu idei może nie dostrzec różnic, a to jest przecież tak że jakby programiści z Apple i Microsoft wypuścili razem kota aby ten polował na ptaki w polskich lasach.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Panowie! Wracajcie!

12-06-2021, 09:11

Oj widzę, że obrońca szajki pedofilskiej vel. kościoła katolickiego i odosobnionych przypadków, bardzo się rozkokosił ostatnio.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Panowie! Wracajcie!

12-06-2021, 11:38

Bloodcult pisze:
12-06-2021, 09:02
Phren pisze:
12-06-2021, 04:16
Przywołuję kolegę @Drone, by wspomógł mnie w temacie SARS-COV2.
Zastąpię kol. Drona :
- marzy mi się Polska gdzie głos lekarzy epidemiologów będzie traktowany na równi z głosem hodowców kotów perskich

- lekarze epidiolodzy powinni mówić że nie mają monopolu na prawdę a ich sposoby radzenia sobie z pandemią nie są jedynymi słusznymi. Powinni to nadmieniać za każdym razem.

- w Paryżu czy Toronto jak padnie Ci knajpa w skutek bezsensownie przedłużanego lockdownu to jesteś uśmiechnięty. Jak idziesz pod most to też z uśmiechem.

- niektórym jest po prostu lepiej jak są niezaszczepieni.

- Ci którzy tak bardzo śmieją się z zamkniętych lasów nie rozumieją lockdownu na poziomie detali. W swojej pracy wielokrotnie widywałem nie jeden lockdown czy też respirator. Nieprawiony obserwator, nieznający zasad działania obu idei może nie dostrzec różnic, a to jest przecież tak że jakby programiści z Apple i Microsoft wypuścili razem kota aby ten polował na ptaki w polskich lasach.
Zapomniales dodac cos o socjalizmie, ze to doskonaly ustroj, tylko ludzie do niego nie dorosli, sa jak male rozklekotane maluchy, ktore nie dorosly by byc prawdziwymi samochodami
woodpecker from space
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Panowie! Wracajcie!

12-06-2021, 11:41

Phren pisze:
12-06-2021, 04:55
Proponuje zrobić istalację artstyczną. Zbudujmy wieś "Popkowice". Do wystawy wystarczy pole Mariusza Wędliniarza i jego chata, nie trzeba całej miejscowości. Może uda nam się wystawić pracę w prestiżowej
Tate Modern
w Londnie. Tylko musimy się postarać.

Jeśli pomysł was zainteresował, to zapraszam do dyskusji. Napiszę jak ja to widzę wstępnie, bardzo skrótowo, bo jest już późno, a ja jestem zmęczony.

Początek dziełą wyznacza kwałek spiralnej polnej drogi oraz tabliczka z napisem "Popkowice". Po przejśćiu polnej drogi widzimy stodołę. Wchodzimy do niej, a tam, na środku, w centralnym punkcie, leży stolik z gramofonem i lecą płyty Deathspell Omega. Gdy osuwamy stolik z gramfonem, okazuje się, że pod deskami stodoły jest klapa. Otwieramy klapę, a tam ukazuje się
przerembel
z zimną wodą, w któym kąpie się Triceratops. Obok przerembla, w stodole, istnieją dwie izby. W jednej leży baka Wędliniarza w łóżku, z gorączką, z COVID-19, z kiełbasą pod pierzyną. Oczywiśćie zaraził ją Triceratops z przerembla, bo się nie chce szczepić. Babka ma gorączkę 40 stopni celsjusza, a Mariusz Wędliniarz stoi obok łóżka babki i ją obserwuje. Elementem instalacji są wiekie głośniki z których napierdala:
Have you beheld the fevers?
This is the collapse of the mind which has
in the cloudy silence of the heart
proceeded to the lost depths of things
Proponuje rozbudowanie konceptu instalacji. Do jednej z izb możemy wrzuić betoniarkę i kolegę 535. Najlepiej gdyby elementem performensu byłoby zamurowanie wejśćia do stodoły przez kolegę 535. Widz mógłby wydostać się tylko przez przerembel z zimną wodą, razem z Tricepsem.


Dobre… bardzo dobre.
Pare dodatkowych elementów tej instalacji powinno zostać uwzględnione:
-Szczotka do włosów
-Wylizana czaszka
-Klub dla swingersow
-Czteropak coli
-Bootleg Blasphemy
-Nóż do cebuli do zdejmowania skalpów z wszaruchów
- papryczki z duża ilością kapsaicyny
- jakiś środek lokomocji do ucieczki z instalacji: traktor, tramwaj, hulajka, polonez
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Panowie! Wracajcie!

12-06-2021, 11:43

Zapomniales o humusie
woodpecker from space
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Panowie! Wracajcie!

12-06-2021, 11:49

Mowisz o hummusie? Za mała gownoburza.
Można nieznaczne ilości umieścić w wegetariańskiej pizzerii gdzies obok chaty wędliniarza.
niech to miejsce niebawem zniknie
535

Re: Panowie! Wracajcie!

12-06-2021, 12:00

Phren pisze:
12-06-2021, 04:55
Proponuje zrobić istalację artstyczną. Zbudujmy wieś "Popkowice". Do wystawy wystarczy pole Mariusza Wędliniarza i jego chata, nie trzeba całej miejscowości. Może uda nam się wystawić pracę w prestiżowej
Tate Modern
w Londnie. Tylko musimy się postarać.

Jeśli pomysł was zainteresował, to zapraszam do dyskusji. Napiszę jak ja to widzę wstępnie, bardzo skrótowo, bo jest już późno, a ja jestem zmęczony.

Początek dziełą wyznacza kwałek spiralnej polnej drogi oraz tabliczka z napisem "Popkowice". Po przejśćiu polnej drogi widzimy stodołę. Wchodzimy do niej, a tam, na środku, w centralnym punkcie, leży stolik z gramofonem i lecą płyty Deathspell Omega. Gdy osuwamy stolik z gramfonem, okazuje się, że pod deskami stodoły jest klapa. Otwieramy klapę, a tam ukazuje się
przerembel
z zimną wodą, w któym kąpie się Triceratops. Obok przerembla, w stodole, istnieją dwie izby. W jednej leży baka Wędliniarza w łóżku, z gorączką, z COVID-19, z kiełbasą pod pierzyną. Oczywiśćie zaraził ją Triceratops z przerembla, bo się nie chce szczepić. Babka ma gorączkę 40 stopni celsjusza, a Mariusz Wędliniarz stoi obok łóżka babki i ją obserwuje. Elementem instalacji są wiekie głośniki z których napierdala:
Have you beheld the fevers?
This is the collapse of the mind which has
in the cloudy silence of the heart
proceeded to the lost depths of things
Proponuje rozbudowanie konceptu instalacji. Do jednej z izb możemy wrzuić betoniarkę i kolegę 535. Najlepiej gdyby elementem performensu byłoby zamurowanie wejśćia do stodoły przez kolegę 535. Widz mógłby wydostać się tylko przez przerembel z zimną wodą, razem z Tricepsem.
Pytanie za ile? To nie są tanie rzeczy.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Panowie! Wracajcie!

12-06-2021, 12:05

Ważne, żeby mieli nowoczesny standard deweloperski i nie było im tam za wygodnie, każden jeden własny apartament max 10 m/2 w cenie 200k.
Wspólny kibelek typu sławojka pode płotem, a prysznic na polu z zebranej deszczówki.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Panowie! Wracajcie!

13-06-2021, 00:33

nicram pisze:
12-06-2021, 09:11
Oj widzę, że obrońca szajki pedofilskiej vel. kościoła katolickiego i odosobnionych przypadków, bardzo się rozkokosił ostatnio.
W świetle aktualnych doniesień na temat kościółka udowadniających tylko to, o czym mówiliśmy od lat, jedyne co katocwelom jego pokroju pozostaje :D. To takie robienie dobrej miny do złej gry.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Panowie! Wracajcie!

24-08-2021, 18:41

Widzę, żę użytkownik Wolkhan wrócił na pełnej kurwie, brawo.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Panowie! Wracajcie!

14-09-2021, 23:56

SODOMOUSE przepadł na tych loftach jak Plastek na Islandii?
Guilty of being right
ODPOWIEDZ