Wspólne zamówienie

poszukiwany, poszukiwna, poszukiwane...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wspólne zamówienie

10-06-2020, 19:55

Pisz do fallen temple przecież biorą z dsr
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14140
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wspólne zamówienie

10-06-2020, 20:06

miałem taki plan ale to jest jednak droższa opcja mimo że wygodniejsza ;)
jak nie będzie chętnych to najwyżej sam zamówie :/
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wspólne zamówienie

16-11-2020, 19:00

natenczas, metale wyliniałe, które zakręciły się w szybkiej akcji fińskiego Putrid, jak muchy nad fresz gównem. : )
Płyty przylezą z Chile, załączam potwierdzenie , że pastowany przyjął zamówienie i kasę. Gdy kurv nie wyślę przesyłki, to wjadą
chłopak z kartelu obok i odkurvią mu łeb tępą "meczetą". Dwa emaile i jest po gościu. A tak na serio, typ robi zine, ma distro,
mam Jego namiary z kilku potwierdzonych źródeł. Nie powinno być wyjebki. Trochę wymieniliśmy emaili, gość 40 l,
pytał o kilka kapel z PL, jest potencjał na wszelką współpracę. Jakie to proste i wygodne teraz w dobie netu.... No ale, jedno
się nie zmieniło, nadal nośnik fizyczny musi dotrzeć lub być wysłany, jeśli będą to wymiany. A , i jeszcze ważne coś - chęci!
A tak przy temacie polskich kapel, gość dostał materiały warszawskiego Incinerator. Szacun dla kapeli, jeśli tam dotarła,
lub z jakiejś wymiany gościu ściągnął. Wszak pod wrażeniem. No to ja Jemu, skan biletu z poznańskiego gigsu na którym
to I. był supportem dla Sadistic Intent...... do tego kostka gitarowa z logo, którą dostałem od Czaro po koncercie....no to
już był kłerwa gościu miętki do wydygania : ) Płyty za darmo by wysłał prawie ! :) To taki efekt motyla wszak...
pomachasz łbem w ekstazie metalowej na gigsu (bo muzyka autentycznie zapierdol), w małym klubie U Bazylu, to się okazuje,
że gość z Chile , po dwóch latach, jest tym podjarany.... wpizdu akcja. Lubję takję. To jest metal ! to jest kurwa to! Zaraz dojębię
audio srogie z tego tytułu , jakiś GRUNT albo Mz412 a najlepiej Bizarre Uproar.
Reasumując, ściongam napleta, eeee raczej ściągam 5 sztuk płyty Putrid. Pierwszy był Pacjent (nie no kurwa pierwszy
to ja byłem!) , dobra Pacjent drugi, trzeci Gniewko, czwarty wpierdolił się Andrju Najprzewielebniejszy. 5 sztuka
może dla wstępnej rezerwacji moralnej, trzymję dla AdrianaSmitha (może jeszcze nie ma).
Za całość 5 cds z wysyłką, zapłaciłem 290 pln. Dzielę na 5. = 58pln. Do tego doliczam 10 pln za wysyłkę w PL.
Czyli sztuka wychodzi 68 pln. Do tego masz zajebistą dawkę starego dm, los(t?) egzotycznej przesyłki, no i
świadomość, że płyta wedeszła :) od Pestena*. Trademark choas confirmed.*
Obrazek
Obrazek
AdrianSmith
w mackach Zła
Posty: 966
Rejestracja: 25-12-2011, 15:29

Re: Wspólne zamówienie

17-11-2020, 08:22

Biorę
Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi
Dzięki Bartas
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wspólne zamówienie

17-11-2020, 08:40

AdrianSmith pisze:
17-11-2020, 08:22
Biorę
Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi
Dzięki Bartas
ok, czekamy na rozwój sytuacji. I w kontakcie. ---- A takie nastoletnie dojrzałe dzieci, pci damskiej, to som apetyczne : )
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Wspólne zamówienie

17-11-2020, 16:09

Konar płonie. Jeszcze ta kniga o finckim detmetalu co to na koniec listopada mają słać i zima zapowiada się pięknie.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wspólne zamówienie

18-11-2020, 08:23

drugi temat zamówienia, o którym już w wątku "ślady podziemia...." wspomniałem...
uruchomiłem, to zamówienie, kompilacji cd "Symphonies of death", która wyszła w kolumbijskiej Sylphorium Records.
Wyszło tego 300 sztuk. Namierzyłem w brazylijskim oddziale Drakkar, za śmieszne talary czyli 3,26 euro sztuka (+ wysyłka )
Includes 12-page booklet.
This split includes:
- Hideous Corpse: Gallery of Gore / Baptized in Pus 7" vinyl
- Pyogenesis: Sacrificious Profanity 7" vinyl
- Transgressor: Morbid Brochus 7" vinyl
All were released by Symphonies of Death Records in 1992 and 1993.
Obrazek
Wpadło już od Was, kilka zamówień, ale nadeszła niepokojąca informacja od Drakkar, odnośnie problemów z wysyłką...:
But currently shipping to Poland is suspended due to covid.
Thanks for contact.
Att,
Rudi Trentin (Manager - Drakkar Brasil)
Drakkar Productions - South American Division

Także, na razie obserwujemy sytuację. Najwyżej złożę zamówienie, na powiedzmy 10 sztuk, zapłacę, niech sobie po prostu
leży i czeka na lepszy czas. Na razie wpłat nie zbieram na to, o rozwoju sytuacji będę informował chętnych - można pisać do mnie na
pesten@o2.pl
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Wspólne zamówienie

20-11-2020, 09:27

Wezme sztukasa jakby co. Trancgresor why not :) Chujedus Korps tez spoko będ był.

P.S.

Ja niedawno, jakies 2-3 tyg temu targałem z Brazylii płytki ekwadorskiego Ente, słali mi DHLem. Cena wysyłki była taka sobie (ale z ameryki południowej generalnie jest taka sobie), ale w 4 dni były u mnie. Podpytaj gościa o DHL może.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wspólne zamówienie

20-11-2020, 10:08

jest to opcja, przy zapytaniu o 5 szt, napisał wysyłka 7 euro. Teraz opcja się zmieniła, bo na kompilację mam zamówień na 10 szt,
+ kilka osób zapytało o domówienie innych pozycji ze strony www. Zatem, wiadomo, że nic nie wiadomo... : )
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wspólne zamówienie

22-11-2020, 11:13

Odnośnie tematów powyższych, Putrid i kompilacja "Symphonies....". Putrid z Chile---- wysłany, z zainteresowanymi jestem w kontakcie, wysyłając skan potwierdzenia nadania. Kompilacja "Symphonies..." z brazylijskiej Drakkar ---- wziąłem tyle co mieli
czyli 9 sztuk (sic! zamówień było na 17 sztuk , fajnie i dzięki za odzew). Zatem dla wszystkich nie wystarczy. Robię listę wg
kolejności emaili. Napiszę do tych, dla których temat wysyłki będzie aktualny. Cena 30 pln + 10pln wysyłka. Bez mojej marży,
czysty fun dla odświeżenia starych nawyków zakupów/i czynienia dobra, dla zlej muzyki.
Teraz byle wszystko doszło, oby w tym roku.... Chailsa !
aha, obie wysyłki w opcji "bez pudełek do płyt". Wysyłka wówczas tańsza, tak pewnie wyszłoby x 2 sam koszt wysłania.
Pablo
weteran forumowych bitew
Posty: 1270
Rejestracja: 22-03-2018, 11:03

Re: Wspólne zamówienie

04-12-2020, 07:24

Sodomouse PM
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wspólne zamówienie

10-12-2020, 18:35

CUMpilacja przydeszli z Brazylii, nawet dobry czas dostawy - 16 dni. Ogarniam wysyłki do zamawiających. Chailsa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Wspólne zamówienie

14-12-2020, 22:40

SODOMOUSE pisze:
10-12-2020, 18:35
CUMpilacja przydeszli z Brazylii, nawet dobry czas dostawy - 16 dni. Ogarniam wysyłki do zamawiających. Chailsa.
Obrazek
Szyciej niz mój Rypig Korps z Kaliszforni, który jeszcze nie dojszł.
Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1073
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wspólne zamówienie

15-12-2020, 10:02

Zostało coś jeszcze z tej kompilacji, czy kruki i wrony rozdziobały wszystko?
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wspólne zamówienie

15-12-2020, 14:50

wszystko rozjebane. I tak było mało. 9 szt tylko przyszło, a zamówień było na 17 szt. :(
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wspólne zamówienie

15-12-2020, 18:02

Obrazek
Montowanen przez Juha Pestennen, jest kolejne zamówienie. Tom razą na kierunek Kolumbia. Obrana na cel Tribulacion
Productions. (Underground Metal Label & Distro Since 1990). Pod swoim muzycznym zainteresowaniem, uwagę moją
zwróciły fińskie załogi, wydania w digi, limitowane do 300 szt, z bonusowymi kawałkami. Z chęcią uzupełnię zbiory o
te wydania z Ameryki Pd. Horna, Sargeist, jest też dwupłytowy zbiór nagrań VRITRA (projekt Shatrauga z Horna, kompilacja
rzadkich nagrań ze splitów z mn. Keres itd.) Zwracam też uwagę na chilijski Bewiteched , czy inną legendę kolumbijską Reencarnation. To z wydawnictw Tribulacion.
Chociaż można zaopatrzyć się w inne pozycje z ich katalogu na stronie, liczącego kilkaset pozycji. Wysyłka DHL. Mamy do
dyspozycji 1 kg towaru do włożenia w pakę. Koszt takiej wysyłki DHL z Kolumbii to wg poniższego 26,18 USD. Zakładam,
że winyli nikt nie będzie zamawiał, bo to rozpierdoli nam gabaryt. Nastawiamy się na Cds wyłącznie. Nie wiem, jaki jest
kolejny pułap cenowy , wagowy paczki - będę pytał jeśli przekroczymy 1 kg. Większość płyt w cenie 9-11 Usd + dzielimy
za wysyłkę po kilka pln rzeczonego DHL. Typowe NON PROFIT zamówienie, dzielimy, mnożymy wszystko wg kursu USD
i opłat. ZAMÓWIENIE, jest zbierane do 20.12.2020 godz. 22. Chailsa ! zamówienia na pm lub pesten@o2.pl
Obrazek
- Vritra ‎– Suppliciter Exoro Te 2CD
$10 USD
Lugubrious Black Metal from Finland, Shatraug's (Sargeist / Horna...) personal project, this infernal compendium contains over 150 minutes
of pure grim Black Metal into abysmal darkness !
16 pages booklet, limited edition double CD format.

"VRITRA is in essence a ritualistic study into black arts,
rites and grimoires all clad in the sound of Black Metal
yet not limited to it's archetype in favor of reaching into the darkest
foundations of music and fundamental potential therein."

Vritra in itself is a study into occultism in it's various pathways, always focused on the darkness and has no real limitations neither on lyrical or musical aspects. As most lyrics are direct latin prayers and incantations Vritra is an invitation and invocation for the nightside to seek abode. In plain terms the music itself can be anything and shift from one phase to another, and not only metal either which is where most of the unique approach lies in. Vritra is never too fast either, delving more into lethargy than exhilaration.

SUPPLICITER EXORO TE

Liber I hymns originally from private Vritra/Kêres split tapes.

Liber II hymns 01-02 from private 7"EP, hymns 03-05 from private Vritra/Appalachian Winter split tape,
hymns 06-09 from private demo, hymn 10 from private Vritra/Baptism split 7"EP,
hymn 11 from "Suomesta Saatanalle" compilation LP, hymn 12 unreleased Rotting Christ tribute.

Vritra is Shatraug, with the exception of "Ceremony Of The Demon-Witch"
featuring lyrics and guestvocals by Mons Veneris.

Cover art by Valeria RS, photography by Elena Vasilaki, layout by Mort Necrohavilum Impestiis
Mastered by S.Pedneault.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
PEŁEN KATALOG DISTRO : https://www.tribulacionproductions.com/mailorder.html
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wspólne zamówienie

19-12-2020, 21:00

jutro montuję zamówienie, głównie pod tę kasetę. Szwedzki Abu-Bakr black metal SLUTET. Jeden z bardziej pojebanych i
oryginalnych projektów w tych nudnych czasach. Podwójna kaseta , kompilacja ich demos/Eps, 15 euro + wysyłka.
Limit 150 szt.
Z tego co wiem, będzie też reedycja na 3LP z Goatowarex. Pewnie zejdzie w 15 minut w preorderze.....
To zamówienie, jest montowane z niemieckiej Into Endless Chaos , generalnie od chuja podziemnego towaru, to linke:
https://intoendlesschaos.de/product-category/shop/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
AdrianSmith
w mackach Zła
Posty: 966
Rejestracja: 25-12-2011, 15:29

Re: Wspólne zamówienie

20-12-2020, 10:02

Bartas ...
Pisałbym się na te cedeki - wszystkie
A jakby pojawił się zrzut na vinyle też jestem za
Awatar użytkownika
Ołówkiiiii
w mackach Zła
Posty: 732
Rejestracja: 17-12-2012, 18:32

Re: Wspólne zamówienie

25-01-2021, 21:05

Ktoś zamawia Haallicht Zine #2? Możnaby wspólne machnąć.
The fate of all mankind I see Is in the hands of fools.
ODPOWIEDZ