Jewel Box (czarny i przeźroczysty tray)

poszukiwany, poszukiwna, poszukiwane...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 19:03

Dzięki ale za bardzo nie kojarzę Salgrosa i chyba nie mam w okolicy takiego sklepu, w grę wchodzą zakupy przez net
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 19:05

Po nowelizacji cennika PP to kupowanie pudełek via net mija się z sensem. Poszukaj po Carrefourach, Realach, Tesco, etc. - tam czasami trafia się lepsza partia, bo zauważyłem, że często gęsto zamawiają co rusz od nowych producentów kejsy.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 19:10

no właśnie w tesco już nie ma, teraz mają tylko mają pudełka na dvd - sam kurwa nie wiem po co komu to gówno ?
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 19:34

Te pudełka z Tesco były miękkie i trochę krzywe. Ostatnio nie było już wyjścia i kupiłem przy okazji w Media Markt. Co do kupna przez net, to te całkiem dobrze wyglądają:

http://allegro.pl/pudelka-na-1-x-cd-jew ... 54768.html

http://allegro.pl/pudelka-na-1-cd-jewel ... 72940.html
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 19:47

dzięki za cynk ale mam już zestaw gównianych pudełek i nie chcę ryzykować kolejnej wtopy, a też kupowałem bo wyglądały solidnie
prawdopodobnie będę w Media Markt, więc może tam kupię
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 19:51

No wiadomo, na zdjęciu fajnie wyglądają. Te z Media są bardzo ok - tyle, że stopery punktowe.
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
BC/AD
zaczyna szaleć
Posty: 210
Rejestracja: 10-01-2010, 09:11

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 19:52

COFFIN pisze:Te pudełka z Tesco były miękkie i trochę krzywe. Ostatnio nie było już wyjścia i kupiłem przy okazji w Media Markt. Co do kupna przez net, to te całkiem dobrze wyglądają:

http://allegro.pl/pudelka-na-1-x-cd-jew ... 54768.html
kupowałem u nich pudełka jakieś 2 miesiące temu.też chciałem kupić pudełka które były wystawione na allegro (dokładnie takie same jak z tego linku),bo wyglądały z opisu i zdjęć na solidne.na szczęście udałem się osobiście do tego sklepu,na miejscu okazało się że to jednak dziadostwo.ostatecznie kupiłem u nich pudełka po cdr Philipsa,które były nieco droższe,ale jakościowo przepaść.
Ostatnio zmieniony 06-02-2013, 19:56 przez BC/AD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wlood
postuje jak opętany!
Posty: 352
Rejestracja: 20-06-2005, 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 19:55

Pudełka po cdr Philipsa też polecam. Są bardzo solidnie wykonane.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 19:58

BC/AD pisze: kupowałem u nich pudełka jakieś 2 miesiące temu.też chciałem kupić pudełka które były wystawione na allegro (dokładnie takie same jak z tego linku),bo wyglądały z opisu i zdjęć na solidne.na szczęście udałem się osobiście do tego sklepu,na miejscu okazało się że to jednak dziadostwo.ostatecznie kupiłem u nich pudełka po cdr Philipsa,które były nieco droższe,ale jakościowo przepaść.
No to:
Silent_Sea pisze:dzięki za cynk
Bo już chciałem się logować;) W sumie to raz na jakiś czas można się przejechać do Media i kupić na miejscu, a nie pierdzielić się jeszcze z pocztą.
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 20:19

COFFIN pisze:No wiadomo, na zdjęciu fajnie wyglądają. Te z Media są bardzo ok - tyle, że stopery punktowe.
Nienawidzę punktowych stoperów, często gęsto oryginalne płyty w sklepie są pakowane w takie pudełka i prawie za każdym razem oznacza to zniszczenie okładki. Jak mnie to wkurwia, to nie macie pojęcia.

E: gdyby nie te stopery punktowe, to miałbym już całą dyskografia Aura Noir w komplecie :(

wlood pisze:Pudełka po cdr Philipsa też polecam. Są bardzo solidnie wykonane.
A jak treye w tych pudełkach? Pytam bo często mimo dobrej jakości pudełka w cdr-ach, same treye do niczego się nie nadają.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 20:21

Castor pisze: Nienawidzę punktowych stoperów, często gęsto oryginalne płyty w sklepie są pakowane w takie pudełka i prawie za każdym razem oznacza to zniszczenie okładki. Jak mnie to wkurwia, to nie macie pojęcia.
Dołaczam sie do hejtu punktowych stoperów. Własnie przez to gówno mój booklet do DMDS jest w opłakanym stanie.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
BC/AD
zaczyna szaleć
Posty: 210
Rejestracja: 10-01-2010, 09:11

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 20:25

Castor pisze:
wlood pisze:Pudełka po cdr Philipsa też polecam. Są bardzo solidnie wykonane.
A jak treye w tych pudełkach? Pytam bo często mimo dobrej jakości pudełka w cdr-ach, same treye do niczego się nie nadają.
treye są normalne,pełne(bez wycięć),a stopery są poprzeczne
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 20:25

Castor pisze:E: gdyby nie te stopery punktowe, to miałbym już całą dyskografia Aura Noir w komplecie :
Kiedyś tylko takie były;) Moja 'BTA' z Malicious wygląda, jak nówka z tłoczni, ale pudełko dawno wymieniłem;) Dopóki nie skończyły mi się pudełka robiłem tak w sumie z każda płyta, która kupiłem, a miała która punktowe.
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 20:28

Alsvartr pisze:
Castor pisze: Nienawidzę punktowych stoperów, często gęsto oryginalne płyty w sklepie są pakowane w takie pudełka i prawie za każdym razem oznacza to zniszczenie okładki. Jak mnie to wkurwia, to nie macie pojęcia.
Dołaczam sie do hejtu punktowych stoperów. Własnie przez to gówno mój booklet do DMDS jest w opłakanym stanie.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że te chuje do transportu, nie wiedzieć czemu, zawsze układają płyty stoperami w dół. Chyba tylko po to, by stopery mogły wbić się w okładkę.

BC/AD pisze:
Castor pisze:
wlood pisze:Pudełka po cdr Philipsa też polecam. Są bardzo solidnie wykonane.
A jak treye w tych pudełkach? Pytam bo często mimo dobrej jakości pudełka w cdr-ach, same treye do niczego się nie nadają.
treye są normalne,pełne(bez wycięć),a stopery są poprzeczne
a płyta w nich dobrze się trzyma? nie obraca się?

COFFIN pisze:
Castor pisze:E: gdyby nie te stopery punktowe, to miałbym już całą dyskografia Aura Noir w komplecie :
Kiedyś tylko takie były;)
Powinni zakazać ich stosowania! ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 20:32

No, ale to nadal bez sensu - nie kupic płyty ze względu na pudełko, które można od razu wymienić;)
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
wlood
postuje jak opętany!
Posty: 352
Rejestracja: 20-06-2005, 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 20:35

BC/AD pisze:
Castor pisze:
wlood pisze:Pudełka po cdr Philipsa też polecam. Są bardzo solidnie wykonane.
A jak treye w tych pudełkach? Pytam bo często mimo dobrej jakości pudełka w cdr-ach, same treye do niczego się nie nadają.
treye są normalne,pełne(bez wycięć),a stopery są poprzeczne
Płyta siedzi mocno, żadnych mimowolnych obrotów. Moje pudełka są nawet z poligrafią, wyglądają jakby były w nich kiedyś cdr, użyte w innych celach.
Awatar użytkownika
BC/AD
zaczyna szaleć
Posty: 210
Rejestracja: 10-01-2010, 09:11

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 20:37

Castor pisze:
a płyta w nich dobrze się trzyma? nie obraca się?
lekko obraca się. ja wolę żeby był minimalny luz,niż żeby cd siedziało ciasno--miałem już kilka razy przypadek, że cd po prostu pękło od środka z powodu zbyt ciasnego posadowienia na treyu---ostatnio ze 2-3 miesiace temu pękło mi cd PENTACLE the fifth moon.
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 20:42

COFFIN pisze:No, ale to nadal bez sensu - nie kupic płyty ze względu na pudełko, które można od razu wymienić;)
no właśnie - wracamy do tematu : GDZIE MOŻNA KUPIĆ DOBRE PUDEŁKA ?! ;)
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 20:44

COFFIN pisze:No, ale to nadal bez sensu - nie kupic płyty ze względu na pudełko, które można od razu wymienić;)
Nie o pudełka się tu rozchodzi, ale o zniszczone okładki od pudełek ;b

BC/AD pisze:
Castor pisze:
a płyta w nich dobrze się trzyma? nie obraca się?
lekko obraca się. ja wolę żeby był minimalny luz,niż żeby cd siedziało ciasno--miałem już kilka razy przypadek, że cd po prostu pękło od środka z powodu zbyt ciasnego posadowienia na treyu---ostatnio ze 2-3 miesiace temu pękło mi cd PENTACLE the fifth moon.
Mnie to irytuje jak płyta "lata" w środku. Wolę już ciasne jej umiejscowienie, bo na to jest sposób. Wystarczy położyć na twardym podłożu np. stole i dosłownie jednym palcem mocno przycisnąć ząbki, a drugą ręką wyciągnąć płytę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Pudełka na CD.

06-02-2013, 20:46

Castor - nasz masterfulowy MacGyver! :-)
all the monsters will break your heart
ODPOWIEDZ