HYPERIAL

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
humans_agony
świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 18-01-2010, 00:05

HYPERIAL

18-01-2010, 00:26

Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2402
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

Re: HYPERIAL

18-01-2010, 13:04

Zachęć jakoś do słuchania, bo jak widzę dwie baby w składzie to mi się automatycznie odechciewa.
Awatar użytkownika
Tymothy
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 07-06-2005, 14:29

Re: HYPERIAL

18-01-2010, 13:11

Blackult pisze:Zachęć jakoś do słuchania, bo jak widzę dwie baby w składzie to mi się automatycznie odechciewa.
Nie bądź taką seksistowską świnią. ;)
I gdzie jest ta druga baba, bo ja tylko jedną widzę na tym zdjęciu :)

Słuchałem tych wałków z myspace kilka dni temu, i jakoś nie mogę sobie wyrobić zdania o tej muzyce, chyba z ostateczną oceną poczekam aż się ukaże płyta.
Hello darkness, my old friend
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2402
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

Re: HYPERIAL

18-01-2010, 13:29

Wyskakuje mi error playera (albo "błąd puszczacza", żeby uniknąć oskarżeń o jesteryzację forum :lol: ) z myspace więc nic z tego.
Co do seksizmu to obecność kobiety w składzie przeważnie kończy się graniem wtórnego i/lub miętkiego badziewia, a co do dwóch bab to się za mało może przyjrzałem ale to z prawej tak jakoś podejrzanie wygląda. Może kwestia wygładzonej foty.
Awatar użytkownika
Tymothy
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 07-06-2005, 14:29

Re: HYPERIAL

18-01-2010, 13:45

Blackult pisze:Wyskakuje mi error playera (albo "błąd puszczacza", żeby uniknąć oskarżeń o jesteryzację forum :lol: ) z myspace więc nic z tego.
o to poprawny link http://myspace.com/hyperialmetal
Blackult pisze:a co do dwóch bab to się za mało może przyjrzałem ale to z prawej tak jakoś podejrzanie wygląda. Może kwestia wygładzonej foty.
Photoshop czyni cuda, z chłopa i babę potrafi zrobić :)
Hello darkness, my old friend
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2402
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

Re: HYPERIAL

18-01-2010, 13:47

Adres sobie poprawiłem, ale player nie działał ;) ale dzięki. Jak kiedyś mi się będzie bardzo nudzić to może posłucham.
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: HYPERIAL

18-01-2010, 16:11

Ta Anetka całkiem przyjemna. Więcej fotek bym obadał.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Tymothy
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 07-06-2005, 14:29

Re: HYPERIAL

18-01-2010, 17:33

Posłuchałem jeszcze raz kawałków z myspace i jestem na nie, a to dlatego, że materiał jest miałki, takie klimatyczne granie dla dojrzewającej młodzieży, która oszukuje się, że słucha metalu. Na metal-archiwes napisane jest, że gracie black/death, co uważam za kiepski żart ze strony zespołu. Prawdę mówiąc jest to zwykłe pitolenie, słodycz okropna i w dużych dawkach niestrawna. Jest tak "pięknie", że aż wkurwiająco. Zabrakło agresji i zwykłego metalowego pierdolnięcia. Muzyka wlecze się okropnie, dynamika prawie żadna, nastrój jakiś taki zamulony bez napięcia.. Przypominają mi się te wszystkie klimatyczne zespoły z growlującym facetem i piszczącą panienką, w Hyperial co prawda żadna dziewoja nie śpiewa (przynajmniej w tych dwóch kawałkach), ale stylistyczne zespół oscyluje właśnie w takich rejonach.
Hello darkness, my old friend
humans_agony
świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 18-01-2010, 00:05

Re: HYPERIAL

19-01-2010, 10:05

---------------------------------------
Ostatnio zmieniony 28-01-2010, 22:56 przez humans_agony, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: HYPERIAL

19-01-2010, 10:33

a ja posluchalem i nowych kawałków i starych - brzmienie zostawmy na boku - stare kawałki mocno kopia, a w tych nowych za duzo jest pitolenia... niestety... szkoda, bo gdyby te stare kawałki zapodac z takim brzmieniem i produkcja (i zeby byla jasnosc - to zadna hiper produkcja, ale jakas moc w tym jest) byloby chyba nawet dobrze, ale te pasaże to zbedny, wkurwiajacy dodatek... obawiam sie, że to muzyka za bardzo wypośrodkowana, dla jednych za mocna dla innych za słaba...
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

19-01-2010, 20:08

kurde, przecież to byłoby całkiem strawne mięso, gdyby nie te wkurwiacze/tła/wypełniacze. Po co te kosmosy, klawiszki? Nie jestem pewien do kogo chcecie trafić z tą muzyką, jeśli do młodzieży, która zaczyna przygodę z death metalem, to może macie szansę. Starsi, którzy zjedli zęby na death metalu raczej nie mają czego tutaj szukać. Nawet jeśli już bawicie się klawiszkami, to nie musiały one biec równolegle z muzyką przez prawie cały utwór, bo tylko staje się to mocno przesłodzone. Niektóre riffy całkiem nieźle wyrzeźbione, ale jest tak jak Adrian napisał - stare kawałki z dema kopią mocniej (choć solówka w "The Eternal..." raczej śmieszy swoją nieudolnością ;) ) i gdyby nie znów te wkurwiacze/tła/wypełniacze to wyszlibyście na tym o piekło lepiej. Krótko pisząc, macie potencjał, ale kobietka od klawiszy niech rzadziej po nie sięga ;)
Coś tam było! Człowiek!
ODPOWIEDZ