Ugly Cunt Records

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Dead Christ
świeżak
Posty: 5
Rejestracja: 31-01-2009, 15:02

Ugly Cunt Records

31-01-2009, 15:32

witam!

Ugly Cunt Records-nowy label na naszym rynku. jej zadaniem jest promowanie roznych gatunkow muzyki, poczawszy od DM, przez Black a na Noise konczac. pierwsze wydawnictwo powinno pojawic sie pod koniec lutego. bedzie to trzecie demo wloskiego Decreto K. Horta VII, jedyny czlonek zespolu, napierdala nam chorym Blackiem wymieszanym z Noise. zreszta sam artysta okresla swoja muzyke jako "Harsh Amphetamine Black Metal and Industrialized Lo-Fi Negativism".
zapraszam do zapoznania sie z zespolem:
http://www.myspace.com/kdecreto

demo zostanie wydane na plycie CDr z nadrukiem. do tego plakat A4 (postaram sie aby byl na papierze kredowym) oraz lekko nadpalona karta z tekstami (o ile zostana udostepnione). wszystko to opakowane w pudelko DVD, recznie numerowane do 50 sztuk.

kolejnym nabytkiem jest Morbus z Polski. Mayhem, tworca zespolu, napierdala bezlitosny, prymitywny Black. drugie demo zespolu bedzie wydane przez U. C. R na poczatku marca. wydanie jak Decreto K (zreszta jak kazde wydawnictwo).
http://www.myspace.com/morbuspropaghanda
mozliwe ze jako bonus dorzucone bedzie pierwsze demo :wink:

trzecim wydawnictwem bedzie demo amerykanskiego Dhampyr.
http://www.myspace.com/dhampyrbm
wiecej informacji o tym wydawnictwie, jak i o innych wkrotce!

cena powinna spodobac sie wszystkim. nie powinna przekroczyc 15zl. mozliwe, ze uda sie zjechac do 10zl :D

jesli ktos jest zainteresowany to prosze walic na e-mail:
deadchrist@o2.pl
albo tu, na forum.

pozdrawiam,
Maciej - U. C. R.
http://www.myspace.com/uglycuntrecords

Obrazek
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: Ugly Cunt Records

31-01-2009, 19:16

Cdr z Harsh Amphetamine Black Metal and Industrialized Lo-Fi Negativism nagrywanym w jednoosobowym składzie "wydany" w pudełku dvd numerowany do 50 sztuk + strony myspace... bez komentarza.
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: Ugly Cunt Records

31-01-2009, 19:45

Jebać CD-R'y!!!! Wydajcie to na taśmie i nie róbcie sobie więcej żartów. Słyszysz brzydka pizdo?
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ugly Cunt Records

31-01-2009, 20:31

DECRETO K. i MORBUS słabe granie. DHAMPYR najlepsze z tego zestawu ale mają we friendsach pedałków z sadzawki Bodom.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Menel
postuje jak opętany!
Posty: 385
Rejestracja: 01-03-2006, 21:07
Kontakt:

Re: Ugly Cunt Records

31-01-2009, 23:45

O ,to teraz się kapele ocenia nawet po tym kogo sobie dodali na jakiejś stronce . . .
Ludzka głupota nie zna granic.
Dead Christ
świeżak
Posty: 5
Rejestracja: 31-01-2009, 15:02

Re: Ugly Cunt Records

31-01-2009, 23:52

Czesław-szczerze mowiac to nie wiem czego sie czepiasz. to i tak niezle wydanie jak na tak gleboki underground... stary, ja co tydzien dostaje paczke z jakims demem i wiem jak to wszystko wyglada... poza tym nie wiem co masz do myspace. jak dla mnie (jak i dla wszelakich zespolow) jest to niezla forma promocji.

Maleficio-no kurwa, "old skulowiec" sie znalazl... powiem Ci cos szczerze. paradoksalnie, wydanie tasmy to wiekszy wydatek niz CDr'a z nadrukiem. ale nie powiem, przy dobrych wiatrach tasmy tez beda...

Block69-wiesz, zalezy kto co lubi. mi tam te zespoly pasuja, Tobie nie musza :wink: poza tym... kurwa, ale kogo obchodzi kto ma kogo w znajmych? bez jaj...
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: Ugly Cunt Records

01-02-2009, 00:15

Czepiam się: nośnika (cdr), formy wydania (pudełko dvd), idiotycznego "nakładu" (jak chcesz się zajmować "promocją" to sam nakład powinien pójść jako wersje promówki) oraz formy promocji: myspace (jeszcze do końca nie wiesz jak chcesz to wydać i ile to może kosztować, ale stronkę już masz), fora internetowe... Wiem że czysta kaseta kosztuje 2 zł, a przeciętny ceder w normalnym pudełku 1,60, ale jeśli materiał by mnie interesował to naprawdę wolałbym wyłożyć te 50 gr (a nawet co tam, 1 zł ) więcej i mieć to w normalnej formie (zresztą normalna kaseta powinna kosztować 6-8 zł, jak nie wiesz o co chodzi i jak to się robi, to napisz choćby do Maciacha z Kampfa, coś ci może poradzi), niż jakimś zjebanym cederem w pudełku, którego nawet nie miałbym gdzie jebnąć.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Ugly Cunt Records

01-02-2009, 00:18

nie przejmuj sie pierdoleniem, ja tam jestem zainteresowany
this is a land of wolves now
Dead Christ
świeżak
Posty: 5
Rejestracja: 31-01-2009, 15:02

Re: Ugly Cunt Records

01-02-2009, 00:27

Czesław-po czesci masz racje. ale wiesz, trzeba od czegosc zaczac :wink: tasma... wiesz, to zalezy. szperalem troche w necie, troche po sklepach i innych i powiem Ci jedno... tasma 60 min. nie schodzila ponizej 2.40 za sztuke. no, moze w przypadku "zadrukowanych" tasm, ale niestety byl ustalony limit na ktory mnie niestety nie stac. nie oszukujmy sie, nie zarabiam kroci, ledwo stac mnie na utrzymanie mieszkania. U. C. R. zostalo zalozone dla czystej przyjemnosci, satysfakcji zrobienia czegokolwiek na scenie, jak i jakiejkolwiek promocji zespolow, ktore wydaja mi sie w jakis sposob ciekawe. uwierz mi na slowo, ze gdybym mogl to dokonalbym wszelkich staran aby wyszlo jak najlepiej. nawet nie robie tego dla zysku, bo wiem, ze i tak wielkiej kasy z tego nie bedzie (o ile w ogole). niestety, fundusze mam tez mocno ograniczone... a i tak wyszlo lepiej niz myslalem (co moze wydac sie moze dla wielu z Was paradoksem). poza tym nie oszukujmy sie ale zalezy mi tez na jakosci, a CDry jesli o to chodzi, sa lepszym nosnikiem niz kasety.

poza tym... skad mozesz wiedziec, ze myspace bedzie jedyna forma promocji? mam jeszcze pare innych pomyslow ktore i tak wypala bo wypalic musza.

jak sam zauwazyles-tak, to jest swego rodzaju promowka zespolu. nie chce robic z U. C. R. wytworni pelna geba. chce sprawic aby "moje" zespoly trafily pod lepsze skrzydla. i tyle na ten temat.
Ostatnio zmieniony 01-02-2009, 00:54 przez Dead Christ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ugly Cunt Records

01-02-2009, 00:44

Menel pisze:O ,to teraz się kapele ocenia nawet po tym kogo sobie dodali na jakiejś stronce . . .
Ludzka głupota nie zna granic.
No tak. HELLHAMMER, BLACK WITCHERY, SATANIC WARMASTER i CHILDREN OF BODOM to świetne połączenie. Poza tym czytaj ze zrozumieniem bo nikt tu nie dokonał oceny kapeli po tym kogo dodali sobie do znajomych. Muzycznie jest dobrze i chętnie obadam całość.
PENIS METAL
Dead Christ
świeżak
Posty: 5
Rejestracja: 31-01-2009, 15:02

Re: Ugly Cunt Records

01-02-2009, 00:50

Czeslawie-poza tym... skoro nie widzisz sensu dla U. C. R to co powiesz o tym? http://www.blackdominionprod.prv.pl/
pewnie wg Ciebie twor to dziwny, a jednk wbrew Czeslawowej filozofii zyje! toz to kurwa cud!
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: Ugly Cunt Records

01-02-2009, 01:15

Koleś od BDP min. sam wydaje swoje zespoły, kiedyś nie było problemu żeby w razie czego przegrał dany stuff i wysłał po kosztach znaczka / ksero / nośnika - myślę że w tej kwestii nic się nie zmieniło. No i nie pierdoli się w pudełka dvd. Pomyśl o kasetach, ostatnio jak kupowałem czyste w Media Markcie to C-60 były po 2 zł, co nie nie zmienia faktu że znacznie podrożały w ciągu roku.
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ugly Cunt Records

01-02-2009, 01:19

C-60 nadal idzie kupić za 2zł a w większej ilości nawet taniej.
PENIS METAL
ODPOWIEDZ