Morderca z północy, śmierć metal

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Ochucki
świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 07-03-2018, 08:21

Morderca z północy, śmierć metal

28-12-2018, 19:51

Cześć,

jesteśmy młodym zespołem, który po roku grania postanowił nagrać demo. Kawałków jest 5, a w tym kower siekiery, bo idealnie pasuje do nazwy zespołu no i siekierę też lubimy. Lubimy też death breath, dismember i kostkę bossa heavy metal. No ale nie oszukujmy się, jaki kraj taki dismember. Na bandcampie na razie jest jeden kawałek, reszta jeszcze się miksuje. Nie wytrzymaliśmy jednak ciśnienia i ten post na masterfulu już musiał polecieć.

Jak mocno się zepniemy, to może jeszcze w styczniu/lutym zrobimy samodzielnie demówkę (CD-R + kartonowa wkładka i może jakiś bonus). Prawdopodobnie będzie to jakieś 30 sztuk, bo nie zdążyliśmy jeszcze zrobić wykresów kołowych z prognozą zysków oraz biznesplanu opisującego drogę do sukcesu, którego zwieńczeniem jest kontrakt z nukleard blast i trasa z wejderem po pomorzu.

Poniżej kawałek na zachętę do przesłuchania albo olania, co kto woli.
https://morderca.bandcamp.com

Pozdro
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16171
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Morderca z północy, śmierć metal

28-12-2018, 19:54

Ochucki pisze:Cześć,

jesteśmy młodym zespołem, który po roku grania postanowił nagrać demo. Kawałków jest 5, a w tym kower siekiery, bo idealnie pasuje do nazwy zespołu no i siekierę też lubimy. Lubimy też death breath, dismember i kostkę bossa heavy metal. No ale nie oszukujmy się, jaki kraj taki dismember. Na bandcampie na razie jest jeden kawałek, reszta jeszcze się miksuje. Nie wytrzymaliśmy jednak ciśnienia i ten post na masterfulu już musiał polecieć.

Jak mocno się zepniemy, to może jeszcze w styczniu/lutym zrobimy samodzielnie demówkę (CD-R + kartonowa wkładka i może jakiś bonus). Prawdopodobnie będzie to jakieś 30 sztuk, bo nie zdążyliśmy jeszcze zrobić wykresów kołowych z prognozą zysków oraz biznesplanu opisującego drogę do sukcesu, którego zwieńczeniem jest kontrakt z nukleard blast i trasa z wejderem po pomorzu.

Poniżej kawałek na zachętę do przesłuchania albo olania, co kto woli.
https://morderca.bandcamp.com

Pozdro
tak. to może być zwieńczenie kariery.
a wykresy są OK. lubię.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Morderca z północy, śmierć metal

28-12-2018, 19:57

Powodzenia! Monet z tego nie będzie, ale ile radochy z tego uczestnictwa w tym metalowym światku.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Morderca z północy, śmierć metal

28-12-2018, 20:04

Początek - zajebiste Throneum, później jakby trochę słabiej a później znowu lepiej. Jak dla mnie może być. :-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Morderca z północy, śmierć metal

28-12-2018, 21:09

Ochucki pisze:No ale nie oszukujmy się, jaki kraj taki dismember.
Heh, podoba mnie się. Po sąsiedzku mi tu ktoś taką fajną rąbankę nagrywa. Będzie obserwowane, jakieś koncerty (niekoniecznie z wejderem) macie w planach?
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Morderca z północy, śmierć metal

29-12-2018, 08:26

Dobra, przyznać się kto tu gra, bo za dobrze to brzmi i wygląda, żeby były to jakieś młode leszcze znikąd ;)
Ochucki
świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 07-03-2018, 08:21

Re: Morderca z północy, śmierć metal

14-02-2019, 21:51

Wrzuciliśmy całe demo na bandcamp, kawałków jest 5. Wcześniej pisałem, że w planach mamy zrobienie z tego demo na pełnym DIY, bo zawsze takie chcieliśmy. Po za tym ja akurat od zawsze jestem fanem demówek. W zasadzie projekt wkładki jest gotowy, musimy tylko jedną z prób przeznaczyć na zajęcia z zet pe te, przyciąć i pokleić te 25 sztuk kartoników, wincyj nam się nie chce. Po za tym za dara jest na bandcampie, a na tumblera wrzucimy za jakiś czas okładkę, teksty i zipa kawałkami dla chociażby fanów z Pucka i Władysławowa :) Fejsbuka na razie nie zamierzamy zakładać, bo na chuj nam te lajki i wklejanie jakiś recenzji - jebać. Jeżeli do kogoś trafia to co gramy - to zajebiście! W planach na pewno kontynuacja demówki, na pewno w tym roku, na pewno pojawi się na bandcamp. Proces twórczy idzie sprawnie, więc może lato/jesień? I w zasadzie to tyle - dzięki za uwagę.
Lukass pisze:
Ochucki pisze:No ale nie oszukujmy się, jaki kraj taki dismember.
Heh, podoba mnie się. Po sąsiedzku mi tu ktoś taką fajną rąbankę nagrywa. Będzie obserwowane, jakieś koncerty (niekoniecznie z wejderem) macie w planach?
Dzięki! koncerty chyba jeszcze nie, chociaż cieszy nas, że dostaliśmy już kilka zaproszeń, z których z różnych przyczyn musieliśmy zrezygnować.

ultravox pisze:Dobra, przyznać się kto tu gra, bo za dobrze to brzmi i wygląda, żeby były to jakieś młode leszcze znikąd ;)
Nie przyznamy się :), chociaż nasze mordy można spotkać na koncertach.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16171
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Morderca z północy, śmierć metal

14-02-2019, 22:13

anonsik na M-A dziś się pojawił. to i sumiennie się przepiąłem na bc i odsłuchałem. "z nożem w ciasto/ miasto" najlepsiej mi podeszedł. bo chyba najmniej pankowy jest. chyba.
ODPOWIEDZ