Świat Bez Końca

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

31-03-2019, 19:03

Hatefire pisze:Czyli krótko mówiąc jedzie wam z pach i stóp, z ryja śmierdzi niemytymi zębami i fajkami. Nie dekorujmy gówna, napiszmy jak jest ;-)
Przecież tak jest napisane. Na szczęście wcześniej już słuchałem metalu, więc wszystko było w zestawie;)
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Świat Bez Końca

31-03-2019, 20:20

o! pigmej, gdzie to sie podziewałeś pigmeju ? wysrałeś obelżywy elaborat na mój temat i znikłeś, bardzo nie ładnie, oczekuje przeprosin

p.s. jesteś odrażający
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

31-03-2019, 23:25

Pisz Lucuś, nabijaj akcje, może więcej sposób się zainteresuje;)) opowiedz coś jeszcze O MNIE, ok? Co jeszcze powiesz O MNIE?

A pytałeś gdzie byłem. Na Incantation. Koncert, chyba byłeś kiedyś na czymś takim dawno temu? Z dwójka innych forumowiczów;)
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Świat Bez Końca

31-03-2019, 23:45

to jeszcze ci mało O TOBIE ? ależ ty jesteś w sobie zakochany, niby cóż ja moge o tobie powiedzieć czego ty sam juz nie powiedziałeś :)
opowiadasz take piękne rzeczy cały czas o jakichś gównach dałnach lewatywach ... kiedy kolejna porcja nowych gówno opowieści Karkosiu ? :D
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

31-03-2019, 23:58

Lucek pisze:to jeszcze ci mało O TOBIE ? ależ ty jesteś w sobie zakochany, niby cóż ja moge o tobie powiedzieć czego ty sam juz nie powiedziałeś :)
opowiadasz take piękne rzeczy cały czas o jakichś gównach dałnach lewatywach ... kiedy kolejna porcja nowych gówno opowieści Karkosiu ? :D
MAŁO, gdy ty piszesz, to jest to ciekawsze niż gdy sam pisze. Opowiedz wiec coś jeszcze Lucjan. Tylko pamiętaj: O MNIE!

A historie nowe są przecież na poprzedniej stronie, wiec polewaj Kuflowe, czytaj i pisz. Jest tam chyba coś o gownie, wiec jest szansa, ze zatęsknisz za domem rodzinnym;))
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Świat Bez Końca

01-04-2019, 00:06

ja do ciebie normalnie pisze a ty wyjeżdżasz z jakimś domem rodzinnym, kto ciebie uczył manier powiedz ?
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

01-04-2019, 00:10

Kurde No faktycznie brzydko napisałem. Przepraszam.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 11:45

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:, ale zrujnować sobie zdrowie, oto krótki poradnik potwierdzony osobistymi doświadczeniami.

1. Olej higienę.
Kompletna bzdura ale rozumiem, ze do 5 punktow cos trzeba bylo wymyslec. Kiedy dzisiaj nadmierna higiena jest przyczyna wiekszosci chorob cywilizacyjnych. Nie napisalbym w sumie tego ale akurat przerabiam ksiazke o tym, jak np nadmierna higiena ma znaczenie np w astmie i wiekszosci chorob autoimmunologicznych.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3230
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 12:16

Chciałbyś porozmawiać o proporcji ilości chorób związanych z brakiem higieny do tych wynikających z jej nadmiaru? :)
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 12:46

Triceratops pisze:
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:, ale zrujnować sobie zdrowie, oto krótki poradnik potwierdzony osobistymi doświadczeniami.

1. Olej higienę.
Kompletna bzdura ale rozumiem, ze do 5 punktow cos trzeba bylo wymyslec. Kiedy dzisiaj nadmierna higiena jest przyczyna wiekszosci chorob cywilizacyjnych. Nie napisalbym w sumie tego ale akurat przerabiam ksiazke o tym, jak np nadmierna higiena ma znaczenie np w astmie i wiekszosci chorob autoimmunologicznych.
Wiesz, jest jeszcze coś pomiędzy;) mi się akurat w kiepskich warunkach higienicznych pogarsza natychmiast i to gwałtownie, cokolwiek tam ktoś w książce nie napisał. Jakoś tak mam że własnemu doświadczeniu ufam bardziej niż książkom, ale wiem że różni ludzie, różne potrzeby;)
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 12:54

No jak tobie sie pogarsza to nie znaczy, ze kazdemu, bo ty masz luszczyce, wiec nie dziwne w tym przypadku. Ale nie ekstrapoluj tego na reszte osob bez luszczycy. Cukrzyk by napisal zamiast higieny "1. Olej cukier" a alergik na jajka "1. Olej jajka". I to tez beda ich doswiadczenia ale ekstrapolacja tego na kazdego....

Inna sprawa, ze chyba nigdy nie tyrales na wsi przy zniwach albo na budowie pare dni na wyjazdach. Jezeli u kogos 5 dniowe niemycie to jakis horror to gratuluje konaktow z ksiezniczkami, mam nadzieje, ze je ruchasz przynajmniej jak pachna kosmetykami.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 13:07

Triceratops pisze:No jak tobie sie pogarsza to nie znaczy, ze kazdemu, bo ty masz luszczyce, wiec nie dziwne w tym przypadku. Ale nie ekstrapoluj tego na reszte osob bez luszczycy. Cukrzyk by napisal zamiast higieny "1. Olej cukier" a alergik na jajka "1. Olej jajka". I to tez beda ich doswiadczenia ale ekstrapolacja tego na kazdego....

Inna sprawa, ze chyba nigdy nie tyrales na wsi przy zniwach albo na budowie pare dni na wyjazdach. Jezeli u kogos 5 dniowe niemycie to jakis horror to gratuluje konaktow z ksiezniczkami, mam nadzieje, ze je ruchasz przynajmniej jak pachna kosmetykami.
Ależ w życiu, każdą bzykaną dziewczynę smaruję najpierw gnojówką, by było czuć, że to swojska, wiejska dziołcha, co przed chwilą robiła na budowie, a wcześniej przy żniwach;)
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 13:54

Predzej zeby nie czula, jak od ciebie jebie xD

Mam znajomego z luszczyca (tzn wyciagnalem go juz) w lecie jebalo od niego tak, ze tylko od zawietrznej dalo sie stac, tez mial fisia na punkcie kapieli, co pomagalo tylko na chwilke de facto poglebiajac stan, bo po wykapaniu dlugo nie trwalo i znowu jebal jak pies. Wiec od biedy sie nie dziwie, ze tak mogles napisac.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 14:02

No spoko, nie mam takich problemów na szczęście bo jest ze mną całkiem nieźle;) odpuść Łukasz, nie przekonasz mnie do niemycia się;)
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 14:19

Alez apsolutnie nie mam takiego zamiaru, jedynie zasygnalizowalem, ze to bylo twoje subiektywne odczucie mocno mijajace sie z prawda ;)
woodpecker from space
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 14:22

Spoko, spoko. Pewnie tak jest. Tak swoją drogą, co to znaczy ,,nadmiar higieny"? Czy jeśli ktoś bierze prysznic codziennie, to jest to nadmiar? Czy mycie rąk po dwójce to nadmiar? Wypadałoby to określić.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 14:36

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:Czy mycie rąk po dwójce to nadmiar?
Zależy czy używasz papieru czy wygrzebujesz palcami ;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 15:55

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:Tak swoją drogą, co to znaczy ,,nadmiar higieny"? Czy jeśli ktoś bierze prysznic codziennie, to jest to nadmiar?
Raczej tak. Niedawno skonczylem ksiazke lekarzy z kliniki onkologicznej i wielokrotnie podnosili ten temat. Teraz czytam kolejna i rowniez podnosza. Higiena w dzisiejszym pojeciu zostala przez koncerny kosmetyczne (wiec tez wiadomo jakie) podniesiona niezauwazalnie do rangi sterylnosci i aseptycznosci, co zostalo zaakceptowane przez wiekszosc opinii publicznej. Bo to przeciez kolejne zrodlo zyskow dla koncernow farmaceutycznych, z ktorych przeciez spora czesc jest koncernami "higienicznymi" np Johnson&Johnson czy GSK. Spora czesc chorob autoimmunologicznych ma zrodlo w nadmiernej walce z wlasna flora bakteryjna. Mycie zebow 3 razy dziennie to tez zrodlo dochodu dla dentysty.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 16:15

Triceratops pisze:Spora czesc chorob autoimmunologicznych ma zrodlo w nadmiernej walce z wlasna flora bakteryjna.
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: Czy mycie rąk po dwójce to nadmiar? Wypadałoby to określić.
mam tutaj salomonowe rozwiazanie:
Jak wykazały badania, mycie rąk wodą z mydłem przez 15 sekund redukuje liczbę bakterii już o około 90 proc. Kolejne 15 sekund usuwa całkowicie drobnoustroje, które mogą być przyczyną chorób
wiec mysle, ze 7-8 sekundowe mycie bedzie uczciwym kompromisem miedzy walka z drobnoustrojami, a walka z koncernami ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 16:44

Jeśli Triceps przekonał kogoś z obecnych, ze nie powinien się myć, proszę o napisanie tego. Nie będę dyskutował, po prostu jestem antropologicznie ciekawski i uwielbiam obserwować świat;)
I am Jerusalem.
ODPOWIEDZ