Świat Bez Końca

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10111
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 18:21

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:Jeśli Triceps przekonał kogoś z obecnych, ze nie powinien się myć, proszę o napisanie tego. Nie będę dyskutował, po prostu jestem antropologicznie ciekawski i uwielbiam obserwować świat;)
Bronisław Malinowski się znalazł ;-) "Higiena dzikich w dziwnych zakątkach internetu".
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 18:31

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:Jeśli Triceps przekonał kogoś z obecnych, ze nie powinien się myć, proszę o napisanie tego. Nie będę dyskutował, po prostu jestem antropologicznie ciekawski i uwielbiam obserwować świat;)
Nikogo nie przekonywalem do notorycznego niemycia, zakwestionowalem jedynie bzdurny punkt pierwszy. Kazda krancowa postawa jest bledna, bo nadmiar higieny=alergie, brak=epidemie. Jednak pomiedzy jest cos takiego jak umiar albo zloty srodek. Dzicy np nie myja zebow pasta i szczotka 3 razy dziennie a maja sliczne klawiatury.
Zreszta warto czasami cos sprawdzic
Obrazek
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 20:39

Przysłowie „częste mycie skraca życie” nie wzięło się z niczego. Jak najbardziej popieram.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 20:41

Block69 pisze:Przysłowie „częste mycie skraca życie” nie wzięło się z niczego. Jak najbardziej popieram.
Chcialem napisac to samo ale dobrze, ze napisales to ty ;)
Np czeste prysznice w lecie zmywaja witamine D z powierzchni skory, ktorej wiekszosc i tak ma niedobory.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 20:52

Nie zapominajmy, że metale to wszaruchy i brudy. Smród nie przeszkadza grać w szachy w necie.

Czasami słucham czegoś lżejszego, więc mogę się też myć, nie za często oczywiście. Nie jak jakiś rajstopkowy i openerowy hipster, dajmy na to.
Ostatnio zmieniony 02-04-2019, 20:53 przez Medard, łącznie zmieniany 1 raz.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 20:53

Przysłowiowe "paluszek i główka" nie kończąc . Brudy zawsze bały się wody i mydła dlatego też byli karceni również za smród który za sobą nieśli.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 21:12

Triceratops pisze:
Block69 pisze:Przysłowie „częste mycie skraca życie” nie wzięło się z niczego. Jak najbardziej popieram.
Chcialem napisac to samo ale dobrze, ze napisales to ty ;)
Np czeste prysznice w lecie zmywaja witamine D z powierzchni skory, ktorej wiekszosc i tak ma niedobory.
Co najlepsze, po raz pierwszy przeczytałem to w jakieś książeczce dla dzieci, gdy miałem 4 czy 5 lat. Kąpiel w misce była raz (sporadycznie dwa) w tygodniu i jakoś nigdy się nie jebało nie wspominając o jakichkolwiek problemach skórnych.

Teraz najbardziej szkoda mi tych wszystkich dzieciaków, którzy mają przewrażliwionych starych i nie mogą se nawet siednąć na trawie nie wspominając o lataniu po kałużach w deszczu po bosoku. A chorowite to wszystko jak cholera.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10111
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Świat Bez Końca

02-04-2019, 21:19

A to fakt. Pamiętam jak do mnie koleżanka z małą córeczką przyjechała na działkę i wielka panika, że sobie jakieś stokrotki z trawnika rwie, czy tam se pszczołę na krzaku obserwuje.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10421
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

03-04-2019, 09:58

Triceratops pisze:
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:Jeśli Triceps przekonał kogoś z obecnych, ze nie powinien się myć, proszę o napisanie tego. Nie będę dyskutował, po prostu jestem antropologicznie ciekawski i uwielbiam obserwować świat;)
Nikogo nie przekonywalem do notorycznego niemycia, zakwestionowalem jedynie bzdurny punkt pierwszy. Kazda krancowa postawa jest bledna, bo nadmiar higieny=alergie, brak=epidemie. Jednak pomiedzy jest cos takiego jak umiar albo zloty srodek. Dzicy np nie myja zebow pasta i szczotka 3 razy dziennie a maja sliczne klawiatury.
Zreszta warto czasami cos sprawdzic
Obrazek
W sumie to pomyślałem o tym trochę i nie jestem pewien, czy dokładnie przeczytałeś ten punkt. Nie napisałem w nim przecież, że ogólnie należy dbać ściśle o higienę (nie mówię też, że nie należy), ale mowa jest o higienie w podróży. Nie wiem oczywiście też jakie masz doświadczenie z higieną w podróżowaniu, ale ja mam różne. Pamiętna historia sprzed 2 lat z Gruzji, gdzie obsrałem całą wioskę nocą, wynikła ze zjedzenia niemytych owoców. Kilkukrotnie łapałem jakieś grzyby/wirusy/inne gówno na stopach, które z tobołkiem na plecach bardzo ciężko było wytłuc. Co innego w warunkach domowych, gdzie jak coś złapiesz, to żaden problem, posmarujesz jakąś maścią, weźmiesz antybiotyk i tyle, koniec sprawy. Ale złap takiego liszajca zakaźnego będąc gdzieś w Afryce, to nie zapomnisz tego do końca życia.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10421
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

02-06-2019, 16:26

Próba znalezienia tutaj miejsca do zajarania to jakaś grecka tragedia

Obrazek

U mnie 23.38

U was powinna być w takim razie 15.38
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10421
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

02-06-2019, 16:55

Korzystając z faktu ze wypiłem trochę sake i siedzę na luzie i odpoczywam, kilka luźnych myśli, zanim siądę na poważnie pisac swoje nadymany dyrdymały

Japończycy są przejebanie uprzejmi, serio, az do porzygu. Maja masę prac które wydają się wynikać wyłącznie z jakiegoś programu walki z bezrobociem, ale mimo tego traktują swoją robotę jak coś najważniejszego na świecie, jakby mieli jakaś misje. Np koleś który stoi na skrzyżowaniu i patrzy czy samochód nie skręca w stronę ulicy, która właśnie blokują budowa. Albo inny, który pokazuje ze dane miejsce należy obejść. Każdy kłania się w pas i szeroko uśmiecha oznajmiając, co powinieneś zrobic, dumnie wypinanpiers, jakby od tego zależał dobrobyt narodu.

Wszyscy odwaleni jak zająć na święto lasu, masa mężczyzn garnitury, jak ne garnitur to większość w koszulach, kobiety wszystkie tak skromnie ze nie sposób ocenić figury. Nie widziałem ani jednej która miałaby opinające spodnie albo dekolt.

Prawie nigdzie nie wolno palić. Wszędzie zakazy na różne sposoby, można z tego cała dokumentacje zrobic. Gdy w okolicy centrum handlowego szukałem miejsca do zapalenia, to poinstruowano mnie, ze należy iść piętro wyżej schodami, potem obejść cała długość piętra, i na końcu był dzielony smoking room w którym i tak były instrukcje owiane szeroko insrrukcje o tym, jak nieładnie jest palić gdziekolwiek indziej.

Jest mega czysto, mimo, ze nigdzie nie ma koszy na śmieci. Tak czysto, ze jak mi kawałek loda spadł na chodnik, to podniosłem, sprawdziłem ze czyściutki, i zjadłem xD ohydeusz

Dzisiaj byliśmy w hipocentrum wybuchu w Nagasaki, tam gdzie 9.08.1945 nagrano Reign in Blood, z jakim skutkiem każdy wie.

Żarcie to jakiś kosmos, wszystkie jest totalnie inne niż gdziekolwiek indziej. Myślisz ze kupujesz dżemik a tu kurwa co? Galaretka z maku. Chcesz czipsy, a to zrobione z jakiejś ośmiornicy czy innego hentaia. Miały być pałeczki czekoladowe a to jakieś sfermentowane coś, compachnie jak miso. Jak nie znasz miso to ne sposób tego i tak opisać wiec sorry.

Pijemy sake, ale niedobra fest
Ale pije i tak
Tfy
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10111
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Świat Bez Końca

02-06-2019, 17:04

O, widzę szykuje się seria wpisów w stylu "Paulo Coelho był na dwutygodniowym urlopie w Japonii i dzieli się głębokimi refleksjami na temat tamtejszej kultury" ;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10421
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

02-06-2019, 17:06

Trzytygodniowym kurfa

Te najgłębsze już wyrzygalem wyżej

Poza tym mam troszkę insajtu bo jeżdżę z kimś kto gada po japońsku i trochę te kulturę zna lepiej jednak
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10421
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

02-06-2019, 17:22

Bynajmniej, mam już jeden szkic tak kurwa głęboki, ze weźmiesz musiał do studni wleźć by zobaczyć litery. Jest o siedzeniu nad morzem i piciu wina obok namiotu. W wodzie pływają świecące robaki, a w tle leci blessed are The sick. Na niebie przelatuje klucz gęsi w kształcie swastyki, spada meteor i wielka ręka wypisuje ognistymimliterami ,,mene mene tekel fiutas”. Podmiot liryczny czuje przez to ze doszedł do ważnego punktu w życiu i nic juz nie będzie takie samo. wchodzi orkiestra i odgrywa outro z jedynki Ancient Rites. Na masterfulu narzekanie, ze e robaki chyba wymyśliłem, Kurtyna.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10421
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

02-06-2019, 17:23

Gdzieś usunął tamto bucu, teraz wyglada jakbym sam ze sobą pisał. A może to to sake, obrzydliwe.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10111
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Świat Bez Końca

02-06-2019, 17:32

Sorry chciałem edytować, tylko to x walnąłem niechcący, a potem yes z rozpędu, bo na telefonie piszę. Potwierdzam Karkas nie pisze sam z sobą i nie jest wariatem, tylko kabotyńsko-pretensjonalnym grafomanem ;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10421
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

02-06-2019, 17:36

Napisałem prosto z mostu jak prosemunchlopakowi spod budki z piwem, tak wiesz, od serca, szanuje cię jak człowieka itd, to tez niedobrze, No wyjątkowo trudna publiczność, to już widzieli, tamto już widzieli, niczym ich się nie da zaskoczyć.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10111
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Świat Bez Końca

02-06-2019, 18:19

No przecież nie komentowałem tego wpisu, że Ci japońskie cukierki nie smakują, tylko antycypowałem przyszłe ("szykuje się" - czas przyszły). Tak na podstawie dotychczasowej twórczości ;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Świat Bez Końca

02-06-2019, 18:23

skorzystam bo wlaśnie skojarzyłem sobie
czy na fejsie pojawiają się nowe historyjki ? bo przyznam że od dłuższego czasu nic mi sie nie pokazuje :/
Hatefire pisze:Sorry chciałem edytować, tylko to x walnąłem niechcący, a potem yes z rozpędu, bo na telefonie piszę. Potwierdzam Karkas nie pisze sam z sobą i nie jest wariatem, tylko kabotyńsko-pretensjonalnym grafomanem ;-)
nie kłam ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10421
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Świat Bez Końca

03-06-2019, 02:42

Faktycznie dobra chwile już nienpisalem tam bo raz ze pisanie książki mnie wkręća, dwa ze nie miałem weny, trzy ze uznałem ze z Japonii pewnie będzie kilka historii wiec nie ma pośpiechu. Ale będą, będą
I am Jerusalem.
ODPOWIEDZ