[v] -Music non stop

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

[v] -Music non stop

01-09-2013, 11:43

http://vmusicnonstop.blogspot.co.uk/

taka skromna inicjatywa starego sępa;)

na początek krótka przepytka z Tribulation
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 11:49

dlaczego nie na masterfulu? :)
this is a land of wolves now
ZłyPan

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 11:55

Manieczki powinien też założyć bloga. Non-stop erotic cabaret, albo coś o jedzeniu.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 12:00

Riven pisze:dlaczego nie na masterfulu? :)
Nie widziałeś filmu?Analny ripper mało mnie nie zabił wraz z kilkoma innymi oficerami.

blog to bardziej moje podwórko,gdzie moge sobie zrobić wywiad z Boards of Canada albo Zoviet France.Na masterfula średnio by to pasowało;)
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 12:01

spox. czekam na wiecej.
swoja droga jakis nawrot blogow. wszyscy maja bloga - mam i ja. :)

p.s. wywiad z boards of canada to bdb pomysl!!!!:-)
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10386
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 12:13

ZłyPan pisze:Manieczki powinien też założyć bloga. Non-stop erotic cabaret, albo coś o jedzeniu.
To blog http://iliveforonedollaraday.wordpress.com/ nie jest jego autorstwa?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ZłyPan

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 12:16

Tytuł by na to wskazywał, ale za mało o ekspozycji szwu i jedzeniach.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 12:17

Dobry wywiad. Fajnie się czyta przepytki, gdzie odpowiadający nie podchodzi do sprawy "na odpierdol", ani nie pierdoli 3 po 3 jak Eryk z Watejn czy inny egzaltowany i napuszony pajac.
Sam myślałem, żeby zrobić coś w ten deseń. Może nie blog, bardziej papierowe wydanie, ale na drodze stają 2 przeszkody:
- czas
- ludzie, z którymi chciałem robić wywiady albo lecieli w chuja albo w ogóle nie odpowiadali na maile (Mike z Impetigo, Holocausto z Beherit, Wagner z Sarcofago... których niniejszym gorąco pozdrawiam, szczególnie tego pierwszego, bo parę godzin mojej pracy poszło w piździec)
Poza tym najlepiej robić wywiady z dyktafonem w jednej ręce i kuflem w drugiej. Wtedy czuć, że nie ma tej sztywnej "mailowej" formuły pytanie - odpowiedź - pytanie - odpowiedź, ale rozmowa jest bardziej... płynna, że się tak wyrażę. No, ale co raz częściej dojrzewa i kiełkuje we mnie myśl, żeby zrobić takiego fanzine'a. Chciałem dorywczo pisać w jednym takim poczytnym magazynie, ale odpowiedzieli mi tam, że wywiady tylko z kapelami, które aktualnie coś wydają. A ja pierdolę taki interes, chcę robić tylko wywiady z tymi, z który chce mi się gadać i mam do nich jakieś palące pytania.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 12:25

Moze Cie nie lubia :>
this is a land of wolves now
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 12:28

Lykantrop pisze:Dobry wywiad. Fajnie się czyta przepytki, gdzie odpowiadający nie podchodzi do sprawy "na odpierdol", ani nie pierdoli 3 po 3 jak Eryk z Watejn czy inny egzaltowany i napuszony pajac.
Sam myślałem, żeby zrobić coś w ten deseń. Może nie blog, bardziej papierowe wydanie, ale na drodze stają 2 przeszkody:
- czas
- ludzie, z którymi chciałem robić wywiady albo lecieli w chuja albo w ogóle nie odpowiadali na maile (Mike z Impetigo, Holocausto z Beherit, Wagner z Sarcofago... których niniejszym gorąco pozdrawiam, szczególnie tego pierwszego, bo parę godzin mojej pracy poszło w piździec)
Poza tym najlepiej robić wywiady z dyktafonem w jednej ręce i kuflem w drugiej. Wtedy czuć, że nie ma tej sztywnej "mailowej" formuły pytanie - odpowiedź - pytanie - odpowiedź, ale rozmowa jest bardziej... płynna, że się tak wyrażę. No, ale co raz częściej dojrzewa i kiełkuje we mnie myśl, żeby zrobić takiego fanzine'a. Chciałem dorywczo pisać w jednym takim poczytnym magazynie, ale odpowiedzieli mi tam, że wywiady tylko z kapelami, które aktualnie coś wydają. A ja pierdolę taki interes, chcę robić tylko wywiady z tymi, z który chce mi się gadać i mam do nich jakieś palące pytania.
thx.oczywiście rozmowy w cztery oczy z browarem w zasiegu ręki najlepsze,wiadoma sprawa.Na odległość dobrą opcją jest Skype (wywiad z Ulver na masterfulu tak został przeprowadzony) Z gazetek sie wypisałem,z podobnych powodów,gadam z tym z kim chce;) Z takich niedkonczonych wywiadów to najbardziej żałuję że rozmowa z SECRETS OF THE MOON poszła w cholerę,miałem mnóstwo pytań ale niemiaszki olali sprawę.

wkrótce wywiad z Gorguts;)
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 12:30

wytknij im zzynanie z DSO :)))
this is a land of wolves now
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 12:31

Riven pisze:wytknij im zzynanie z DSO :)))
jest takie pytanie;)))
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 12:38

Riven pisze:Moze Cie nie lubia :>
Nie no, Holocausto i Wagner mają w zwyczaju nie odpowiadać nie tylko mi, więc większego żalu nie mam. Za to z Markiem było tak, że zgodził się na wywiad, wymieniliśmy parę maili, straciłem trochę czasu na przygotowanie pytań i powęszenie w ciekawostkach z życia jego i Impetigo. No i po wysłaniu pytań jak kamień w wodę, przestał odpowiadać na maile i w ogóle zacząłem się martwić, że może coś mu się stało. Ale jakże uspokoiłem się kiedy rzutem oka na fb zobaczyłem jak napieprza posty na fb i wkleja sweet foice z prędkością air force one. Z resztą, mógłbym tutaj wymienić jeszcze parę innych takich przykładów, ale już pies trącał, bo to było dawno i nieprawda.
[V] pisze:
thx.oczywiście rozmowy w cztery oczy z browarem w zasiegu ręki najlepsze,wiadoma sprawa.Na odległość dobrą opcją jest Skype (wywiad z Ulver na masterfulu tak został przeprowadzony) Z gazetek sie wypisałem,z podobnych powodów,gadam z tym z kim chce;) Z takich niedkonczonych wywiadów to najbardziej żałuję że rozmowa z SECRETS OF THE MOON poszła w cholerę,miałem mnóstwo pytań ale niemiaszki olali sprawę.

wkrótce wywiad z Gorguts;)
Nie rozumiem trochę takiej polityki redaktorów, ale ok, nie moje podwórko i nie moje zabawki. Wydaje mi się to bardziej atrakcyjne jeśli zamiast kolejnego wywiadu z Furią można by przeczytać np. wspominkowy wywiad z kolesiami z Destroyers (o, to przy okazji kolejni, którzy po otrzymaniu pytań wypięli się), Ryłkołakiem czy w ogóle kimś kto już lata temu stracił kontakt ze scenową rzeczywistością... Z tymi skype'ami i telefonami też dobry pomysł, ale jeśli jestem - że tak powiem - niezrzeszony i tworzę sobie jakiegoś tam fanzine'a dla kilkudziesięciu osób to mogę stawać w kolejce do wytwórni pokroju Roadrunner, NB czy SoM? :) Adriano z Rlyeh zine mi wspomniał, że wywiad z Venom to był przypadek. Jakiś gość z redakcji MH dryndnął do niego z informacją, że właśnie ktoś tam umówiony na telefon z Konradem o godz. X się wysypał i ma niepowtarzalną okazję przeprowadzenia z nim 30 minutowej rozmowy.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 12:53

ale jeśli jestem - że tak powiem - niezrzeszony i tworzę sobie jakiegoś tam fanzine'a dla kilkudziesięciu osób to mogę stawać w kolejce do wytwórni pokroju Roadrunner, NB czy SoM?
W sprawie wywiadu z Voivod napisalem Century Media maila. Odpisali niemal natychmiast, wyslali grafik zebym wybral pasujaca mi godzine, podalem numer telefonu i Away sam do mnie zadzwonil :). No ale Voivod to nie Watain, wiec pewnie kolejki mniejsze... W kazdym razie bardzo mila "obsluga" ze strony CM, dali nawet dostep do fotek w wysokiej rozdzielczosci, co by ubrac tekst. 9/10 Would interview again (jak wyjdzie nastepna plyta).
this is a land of wolves now
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: [v] -Music non stop

01-09-2013, 12:55

nasz nieodżałowany kolega zwywiadował Watain niedawno.coming soon wiadomo gdzie.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

01-09-2013, 23:30

będę obserwował ;]
Coś tam było! Człowiek!
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: [v] -Music non stop

26-09-2013, 13:34

If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Zenek
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 15-04-2004, 20:23

Re: [v] -Music non stop

26-09-2013, 13:46

Jeżeli Luc grał trasę z Bentonem, to pewnie podpisywał za niego autografy ;) "nic więcej nie powiem" nosz fak, jak tak można? ;D

Ładny wywiad, dzięki.
Obrazek
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: [v] -Music non stop

26-09-2013, 13:53

Zenek pisze:Jeżeli Luc grał trasę z Bentonem, to pewnie podpisywał za niego autografy ;)
:D
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2293
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: [v] -Music non stop

26-09-2013, 14:05

Czy tylko mi strona Sępowego bloga nie hula?
ODPOWIEDZ