Terra Tenebrosa - blog o muzyce mrocznej

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Atreju
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 22-04-2006, 09:37
Lokalizacja: Grajewo

Re: Terra Tenebrosa - blog o muzyce mrocznej

12-06-2013, 09:59

Lykantrop pisze:
Atreju pisze:Jak ja miałem 17 lat, to starałem się raczej chłonąć muzykę, uczyć się, zdobywać doświadczenie, niż próbować o niej nauczać.
A teraz o niej nauczasz?
Nawet nie próbuję, chociaż z racji wykształcenia ze specjalizacją nauczycielską mógłbym :]
Awatar użytkownika
Atreju
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 22-04-2006, 09:37
Lokalizacja: Grajewo

Re: Terra Tenebrosa - blog o muzyce mrocznej

12-06-2013, 10:32

I będzie Cię bolało całe życie. Tak mówią specjaliści od złego dotyku.
ZłyPan

Re: Terra Tenebrosa - blog o muzyce mrocznej

12-06-2013, 10:38

Esz... Nawet nie mam siły komentować, zakochany w sobie ministrancie metalu. Być może w twojej głowie komentarz o złym dotyku był zabawny albo ironiczny, tak czy tak, wiedz, że to, że boli to nie było o tobie, jeno o twórczości założyciela wątku. Ale błysnąć się mogło wykształceniem, co nie, chlubo Grajewa zaraz po Tomaszu N.?
Awatar użytkownika
Alkoholokaust
postuje jak opętany!
Posty: 623
Rejestracja: 09-01-2007, 13:49
Lokalizacja: delirium
Kontakt:

Re: Terra Tenebrosa - blog o muzyce mrocznej

12-06-2013, 11:12

Dej pan spokój, atreju to taka wkurwiająca internetowa pchła, która wpycha się na każde forum okołometalowe z właściwą tylko sobie logiką misji nauczania, nierzadko ludzi starszych od niego, co kończy się przedniej klasy kabaretem.
Atreju pisze:Nawet nie próbuję, chociaż z racji wykształcenia ze specjalizacją nauczycielską mógłbym :]
Pozostaje współczuć potencjalnym żakom czerpania ze źródła gustów i wytycznych grajewskiej wyroczni :(
hare hare supermarket

nsbm.pl
Awatar użytkownika
Atreju
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 22-04-2006, 09:37
Lokalizacja: Grajewo

Re: Terra Tenebrosa - blog o muzyce mrocznej

14-06-2013, 08:27

Ależ wy musicie mieć strasznie smutne zycie, ja nie mogę. Szczere wyrazy współczucia. Tekst o przewadze wiedzy równej wiekowi - wybitny. Od lat trąbią, że mamy starzejące się społeczeństwo, więc teraz wiem, że mamy też jednocześnie co raz mądrzejsze społeczeństwo.
ODPOWIEDZ