Mróz

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Mróz

12-02-2012, 19:37

white_pony pisze:kompletuje skład do nowego zespołu grającego suicydalny emo-black metal. nazwa i logo już są:

Obrazek
to niezły zbieg okoliczności, bo ostatnio ujrzał światło dzienne mój nowy projekt PIŹDZIAWA.
Obrazek
PIŹDZIAWA to jednoosobowa horda grająca true suicidal depressive heathen black metal z elementami antyludzkiego ambientu. Założona przeze mnie wczoraj o jedenastej piętnaście w nocy pod wpływem ujrzenia złowieszczej tarczy księżyca, z którego też czerpiemy większość swoich inspiracji. inne inspiracje to dzika, nieskalana natura, zima, ujemne temperatury, śnieg i odwilż jako procesy przemijania oraz voivod.
właśnie ukazało się nasze ósme demo zatytułowane "W Niespokojnym Kręgu Prastarych Lasów Skutych Lodem Słońce Naszych Przodków Mieni Się W Soplach A Z Za Majestatycznej Brzozy Wyłania Się Tajemniczy Łoś". zawiera ono dwa premierowe hymny nienawiści oraz czterdzieści siedem klimatycznych introdukcji. wszystkie partie klawiszy zagrałem gościnnie ja sam, a inspirowane są one wczesnym december's fire. wokale to czyste antyludzkie zło, a inspirowane są one szaleńczymi wrzaskami waldka spod piątki gdy złapie go delirka, gościnnie też występuje kilka sampli z jego popisami.
demo dostępne jest w wielu różnych formatach: 128kbps, 160kbps a także die-hard 320kbps z dwoma bonusowymi introdukcjami. wydawnictwo jest limitowane do sześciu egzemplarzy i jest do nabycia bezpośrednio od zepołu za odpowiednio 179/199/399 pln. radzę się spieszyć z zakupem, bo rozchodzi się naprawdę szybko. w planach również super deluxe edycja usb owinięta w lnianą szmatkę przewiązaną zamarzniętym skrzypem polnym.
PIŹDZIAWA zadebiutowała wczoraj późnym wieczorem materiałem demo zatytułowanym "Mlecznobiała Mgła Liże Nasze Stopy Na Grobach Naszych Przodków (W Lesie)" w mizantropijnym formacie .wav, materiał ten wywołał spore poruszenie i zamieszki w internecie i podziemu światowym a sam zespół od razu został jednym z najbardziej poważanych na scenie.
"W Niespokojnym Kręgu Prastarych Lasów Skutych Lodem Słońce Naszych Przodków Mieni Się W Soplach A Z Za Majestatycznej Brzozy Wyłania Się Tajemniczy Łoś" to pierwsza część trylogii pod roboczą nazwą moose metal trilogy, pozostałe dwie części powinny zostać skomponowane, nagrane i wydane jak zwykle w wielu bogatych formatach do dzisiaj do godziny dwudziestej pierwszej trzydzieści.
PIŹDZIAWA is true anticommercial moose force!
wypartrujcie znaków i trwajcie w lesie!
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Mróz

12-02-2012, 19:39

daj linka do m(oose)p3!
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Mróz

12-02-2012, 19:40

nie rozmawiam z dziećmi neostrady
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Mróz

12-02-2012, 19:42

ale przecież:
"Stajemy dziś razem zbratani,
Jak jeden mąż – jak jeden mur,
Obronie puszcz i kniei oddani,
Od morza fal, do szczytów gór"
all the monsters will break your heart
535

Re: Mróz

12-02-2012, 19:43

Hail Eternal PIŹDZIAWA!!! Na krew klempy i tego co nosi pod ogonem. Macie tam jakiegoś fejsa, chciałem byście mnie przyjęli do grona kamratów.
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Mróz

12-02-2012, 19:45

nicram pisze:ale przecież:
"Stajemy dziś razem zbratani,
Jak jeden mąż – jak jeden mur,
Obronie puszcz i kniei oddani,
Od morza fal, do szczytów gór"
co to za pozerska grafomania? jakieś morze i fale, pedaliada.
535 pisze:Hail Eternal PIŹDZIAWA!!! Na krew klempy i tego co nosi pod ogonem. Macie tam jakiegoś fejsa, chciałem byście mnie przyjęli do grona kamratów.
oczywiście strona facebook i myspace jest w budowie i będzie dostępna już niedługo, ale ostrzegam, że do znajomych byle kogo nie przyjmujemy.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Mróz

12-02-2012, 19:50

Scaarph pisze: PIŹDZIAWA to jednoosobowa horda grająca true suicidal depressive heathen black metal z elementami antyludzkiego ambientu.
Scaarph pisze: oczywiście strona facebook i myspace jest w budowie i będzie dostępna już niedługo, ale ostrzegam, że do znajomych byle kogo nie przyjmujemy.
masz/macie zaburzenie dysocjacyjne tożsamości ;-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Mróz

12-02-2012, 19:51

siostro, siostro szybciutko rispolept consta w tyleczek scaarpha, migusiem!
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
535

Re: Mróz

12-02-2012, 19:51

The True PIŹDZIAWA. Jestem zdeterminowany, by udowodnić przydatność i oddanie Only True PIŹDZIAWA KOMMANDO CIRCLE. Na początek przesyłam swe zdjęcie.
Obrazek
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15109
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Mróz

12-02-2012, 20:00

@Scaarph, podejrzewam że jak wydacie debiut to z miejsca stanie sie bestsellerem na liście bilboardu, a w podziemiu nikt nie ośmieli się powiedzieć o waszej płycie inaczej niż TEKTONICZNA. Czuje w kościach, że przewartościuje ona całą scenę nie tylko mroźnego black metalu, ale całej muzyki metalowej w ogóle. Potencjał jest wyczuwalny na kilometr, okładka wieje chłodem, mrozem i nienawiścią - tak trzymać!!!! Aha, jakbyście chcieli wydać split z moim jednoosobowym grindowym pomiotem Bleaaaarghhhblebleble grającym prawdziwy wymiotny ultra brutal fast core grind to daj znać. Myślę że kawałki Piździawy będą się doskonale uzupełniać z 48 kawałkami totalnej młócki.
Awatar użytkownika
white_pony
weteran forumowych bitew
Posty: 1047
Rejestracja: 12-10-2010, 06:55
Lokalizacja: krakau

Re: Mróz

12-02-2012, 20:17

Scaarph pisze:
white_pony pisze:kompletuje skład do nowego zespołu grającego suicydalny emo-black metal. nazwa i logo już są:

Obrazek
to niezły zbieg okoliczności, bo ostatnio ujrzał światło dzienne mój nowy projekt PIŹDZIAWA.
Obrazek
PIŹDZIAWA to jednoosobowa horda grająca true suicidal depressive heathen black metal z elementami antyludzkiego ambientu. Założona przeze mnie wczoraj o jedenastej piętnaście w nocy pod wpływem ujrzenia złowieszczej tarczy księżyca, z którego też czerpiemy większość swoich inspiracji. inne inspiracje to dzika, nieskalana natura, zima, ujemne temperatury, śnieg i odwilż jako procesy przemijania oraz voivod.
właśnie ukazało się nasze ósme demo zatytułowane "W Niespokojnym Kręgu Prastarych Lasów Skutych Lodem Słońce Naszych Przodków Mieni Się W Soplach A Z Za Majestatycznej Brzozy Wyłania Się Tajemniczy Łoś". zawiera ono dwa premierowe hymny nienawiści oraz czterdzieści siedem klimatycznych introdukcji. wszystkie partie klawiszy zagrałem gościnnie ja sam, a inspirowane są one wczesnym december's fire. wokale to czyste antyludzkie zło, a inspirowane są one szaleńczymi wrzaskami waldka spod piątki gdy złapie go delirka, gościnnie też występuje kilka sampli z jego popisami.
demo dostępne jest w wielu różnych formatach: 128kbps, 160kbps a także die-hard 320kbps z dwoma bonusowymi introdukcjami. wydawnictwo jest limitowane do sześciu egzemplarzy i jest do nabycia bezpośrednio od zepołu za odpowiednio 179/199/399 pln. radzę się spieszyć z zakupem, bo rozchodzi się naprawdę szybko. w planach również super deluxe edycja usb owinięta w lnianą szmatkę przewiązaną zamarzniętym skrzypem polnym.
PIŹDZIAWA zadebiutowała wczoraj późnym wieczorem materiałem demo zatytułowanym "Mlecznobiała Mgła Liże Nasze Stopy Na Grobach Naszych Przodków (W Lesie)" w mizantropijnym formacie .wav, materiał ten wywołał spore poruszenie i zamieszki w internecie i podziemu światowym a sam zespół od razu został jednym z najbardziej poważanych na scenie.
"W Niespokojnym Kręgu Prastarych Lasów Skutych Lodem Słońce Naszych Przodków Mieni Się W Soplach A Z Za Majestatycznej Brzozy Wyłania Się Tajemniczy Łoś" to pierwsza część trylogii pod roboczą nazwą moose metal trilogy, pozostałe dwie części powinny zostać skomponowane, nagrane i wydane jak zwykle w wielu bogatych formatach do dzisiaj do godziny dwudziestej pierwszej trzydzieści.
PIŹDZIAWA is true anticommercial moose force!
wypartrujcie znaków i trwajcie w lesie!
ja pierdole +10 :D
do not make equal what is unequal
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Mróz

12-02-2012, 21:55

Obrazek
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Efowski
weteran forumowych bitew
Posty: 1449
Rejestracja: 03-11-2011, 11:57

Re: Mróz

13-02-2012, 10:56

Po przesłuchaniu kawałka muszę zredefiniować pojęcie "inspiracja'.

Zmieniłbym też - przynajmniej na początek - nazwę. Może na: przymrozek, albo umiarkowany mróz.
ODPOWIEDZ