na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

Dział techniczny - problemy, preferencje, porady.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2566
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

26-02-2019, 12:02

Sybir pisze:A to chyba te popularne, ikeowskie szafeczki.
Dokładnie tak, klasyka gatunku. Miał być stolarz, ale budżet się skończył.
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

26-02-2019, 12:10

I tego się właśnie obawiam - że skończy się na jakimś fikuśnym zamówieniu u jednego z lokalnych stolarzy.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
535

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

26-02-2019, 16:26

Poważnie wołacie stolarza do kilku skrzyżowanych płyt, usztywnionych blatem i plecami?
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

26-02-2019, 16:48

A to nie można?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9642
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

26-02-2019, 17:17

ja juz pomijam czy robione samemu czy przez fachowca, ale na litosc boska... dlaczego plyty!!! wydajecie takie pieniadze na sprzet to czemu doplacic paru groszy za chocby prosta sosne? wyglada to milion razy lepiej i szlachetniej ;-)
Guilty of being right
535

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

26-02-2019, 17:27

Sybir pisze:A to nie można?
Można. Tylko zawsze myślałem, że stolarzowi zleca się poważne prace, a nie skręcenie prostej półki. Projektant też jest do tego potrzebny?
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

26-02-2019, 18:11

Mam na zbyciu dwa przewody do bi-wiringu długość 2 m, z końcówkami, od razu do użytku. Nie korzystam, bo są za krótkie, a były w zestawie, gdy odkupowałem od gościa kolumny B&W.
Korzystam więc z moich poprzednich i jestem zadowolony, a te za jakieś 45 mogę puścić w kraj.

Nie wiem, co to za firma niestety, sprzedający tego nie pamiętał, ale były kupowane z całym zestawem. Trzymam jako rezerwowe, ale są zbyt krótkie i nie mam jak wykorzystać w moim ustawieniu w pokoju. W razie czego podeślę zdjęcia.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

26-02-2019, 18:25

535 pisze:
Sybir pisze:A to nie można?
Można. Tylko zawsze myślałem, że stolarzowi zleca się poważne prace, a nie skręcenie prostej półki. Projektant też jest do tego potrzebny?
Wiadomo, że można samemu zamówić płyty przycięte na wymiar, ale skręcić dobrze też trzeba umieć. Jak ma to wszystko runąć, to lepiej wziąć stolarza albo kupić w Ikea.

W zeszłym roku składałem dla siebie z kumplem szafkę pod audio z płyt zamówionych na wymiar i kobieta mi stale mówi, że brzydka. Mi tam pasuje,
ale teraz bym kupił gotową albo zamówił, żeby tego nie słychać.
I też trzeba było brać cały blat, więc zostało trochę kawałków. Wyszło taniej,
ale nie aż tak dużo. Chociaż będzie jeszcze można budę dla kotów zbić, które się kręcą po okolicy i je dokarmiamy.
Ostatnio zmieniony 26-02-2019, 18:35 przez Medard, łącznie zmieniany 2 razy.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

26-02-2019, 19:03

535 pisze:Projektant też jest do tego potrzebny?
Projektant jest na kwaterze :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Kilgore
rasowy masterfulowicz
Posty: 2141
Rejestracja: 21-12-2010, 20:34

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

26-02-2019, 19:10

535 pisze:
Sybir pisze:A to nie można?
Można. Tylko zawsze myślałem, że stolarzowi zleca się poważne prace, a nie skręcenie prostej półki. Projektant też jest do tego potrzebny?
Sprawdzałem w zeszłym roku, stolarz wyszedł najtaniej, taniej niż Ikea, taniej niż płyty kupowane na wymiar plus szpeje i dojazdy. Tak że wybór był prosty.
Wyobraź sobie że zawsze masz czas
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

26-02-2019, 19:13

Kilgore pisze:
535 pisze:
Sybir pisze:A to nie można?
Można. Tylko zawsze myślałem, że stolarzowi zleca się poważne prace, a nie skręcenie prostej półki. Projektant też jest do tego potrzebny?
Sprawdzałem w zeszłym roku, stolarz wyszedł najtaniej, taniej niż Ikea, taniej niż płyty kupowane na wymiar plus szpeje i dojazdy. Tak że wybór był prosty.
To taniego masz stolarza, albo daleko do Ikea. Bo u mnie stolarz najdrożej.

Tylko, czy różnica 50 albo 90 zł coś znaczy? Niewiele raczej.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Kilgore
rasowy masterfulowicz
Posty: 2141
Rejestracja: 21-12-2010, 20:34

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

26-02-2019, 19:34

Sprawdzałem w zeszłym roku, stolarz wyszedł najtaniej, taniej niż Ikea, taniej niż płyty kupowane na wymiar plus szpeje i dojazdy. Tak że wybór był prosty.[/quote]

To taniego masz stolarza, albo daleko do Ikea. Bo u mnie stolarz najdrożej.

Tylko, czy różnica 50 albo 90 zł coś znaczy? Niewiele raczej.[/quote]
No tak, lkea 80km, Castorama 20km, a stolarz za regał na vinylu 8 boksów wziął 210 i przywiózł na miejsce
Wyobraź sobie że zawsze masz czas
535

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

26-02-2019, 21:48

Tyle, że z tego co pamiętam mieszkasz w miejscu gdzie zawód stolarz "miejscowi wyssali z mlekiem matki". Parafrazując modny ostatnio cytat.
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 814
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

27-02-2019, 00:08

535 pisze:Poważnie wołacie stolarza do kilku skrzyżowanych płyt, usztywnionych blatem i plecami?
A ja tam stolarza zawołałem:)))

Obrazek
Obrazek
Obrazek
535

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

27-02-2019, 05:15

To już może być jakiś powód, bo przecież nie każdy ma tyle siły oraz czasu, żeby przywieźć i wnieść to wszystko. Natomiast dla mnie, powtarzam, dla mnie. Narysowanie i wykonanie kilku takich półek z szufladami jest zadaniem równie banalnym co wytrąbienie tu z wami dwóch zgrzewek wirtualnego harnasia. Jak z akustyką pomieszczenia? Jest paląca potrzeba, czy wystarcza to co tam ustawiłeś?
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

27-02-2019, 07:10

535 pisze:To już może być jakiś powód, bo przecież nie każdy ma tyle siły oraz czasu, żeby przywieźć i wnieść to wszystko. Natomiast dla mnie, powtarzam, dla mnie. Narysowanie i wykonanie kilku takich półek z szufladami jest zadaniem równie banalnym co wytrąbienie tu z wami dwóch zgrzewek wirtualnego harnasia. Jak z akustyką pomieszczenia? Jest paląca potrzeba, czy wystarcza to co tam ustawiłeś?
Jest jeszcze temat estetyki i doświadczenia , drugi raz bym skrócił jeden wymiar o 5 cm.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

27-02-2019, 10:32

Racja bo złapanie kilku wymiarów, obsługa kalkulatora i staranne złożenie tego do popularnej kupy to są Himalaje możliwości dla przeciętnie rozgarniętego osobnika płci męskiej. Przyznaj lepiej, że wolisz zapłacić, niż zakurzyć sobie garnitur. Czyżby był to efekt zastąpienia lekcji ZPT, religijnym bełkotem?
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

08-03-2019, 14:45

535 pisze:Racja bo złapanie kilku wymiarów, obsługa kalkulatora i staranne złożenie tego do popularnej kupy to są Himalaje możliwości dla przeciętnie rozgarniętego osobnika płci męskiej. Przyznaj lepiej, że wolisz zapłacić, niż zakurzyć sobie garnitur. Czyżby był to efekt zastąpienia lekcji ZPT, religijnym bełkotem?
Japis woli iść do Ikei kupić i złożyć w domu z fachowcem a i opierdoli hot doga za zlotowke
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Kilgore
rasowy masterfulowicz
Posty: 2141
Rejestracja: 21-12-2010, 20:34

Re: na sprzęcie jakiej firmy słuchacie muzyki?

10-03-2019, 15:48

Odkurzyłem starego Harmana, Pm655 ale tu jest przestrzeń. Młodszy kolega hk980 znowu poszedł w odstawkę.
Wyobraź sobie że zawsze masz czas
ODPOWIEDZ