Monitor kupuję...

Dział techniczny - problemy, preferencje, porady.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1950
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Monitor kupuję...

17-07-2013, 22:56

Niestety muszę rozejrzeć się za nowym monitorem. Chciałbym coś z ładniejszym obrazem niż na matrycy TN, ale z jak najmniejszym czasem reakcji. Na razie wpadł mi w oko Eizo FS2333, wydaje się całkiem sensowny, pytanie czy warto dać za niego 1300 zł.
http://www.ceneo.pl/18764776
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1950
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Odp: Monitor kupuję...

27-07-2013, 15:31

Kupiłem tego eizo fs 2333, mimo niezbyt zachęcającej ceny(1300zł). Przesiadłem się z CRT 17 cali, więc moja opinia wiele raczej nie wnosi, ale zawsze można coś tam napisać. Po pierwsze jakość obrazu, tak jak się spodziewałem bardzo dobra, kolory, kąty widzenia jak najbardziej ok, smużenia, lagów itp w grach nie zauważyłem. Cieszy mnie że wreszcie mogę normalnie korzystać z monitora w słoneczny dzień, wcześniej wyglądało to tak, że trzeba było spuscic rolety, zwiększyć jasność ekranu, a i tak było kijowo. Małym zgrzytem są przyciski na monitorze, nie dość że są tylko cztery, to tylko jeden, ten włączający monitor się przydaje, pozostałe trzy to regulacja głośności i zmiana źródła. Wszystko inne, zmiana kolorów i wielkości obrazu trzeba robić z pilota. Mógłbym jeszcze napisać jak fajnie mieć większy ekran i rozdzielczość, ale wiadomo że 23>17,a fullhd >1024 x 768, więc nie ma sensu. Generalnie jestem zadowolony i głupi byłem że czekałem z przesiadka do czasu aż się stary monitor popsuł.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Monitor kupuję...

21-08-2014, 11:34

czy dla monitorow panoramicznych 19" z regulacja (wysokosc + nachylenie, pivot nie jest wymagany) jest jeszcze jakas rozsadna cenowo alternatywa od delli (konkretnie od P1913)?
Guilty of being right
ODPOWIEDZ