Księża

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Księża

06-05-2021, 12:42

535 pisze:
06-05-2021, 12:39
Ascetic pisze:
06-05-2021, 12:27
Ja też nie szermuję. Tylko zadaję pytania.
W sensie, że przesłuchujesz? Zatrudnij się Tomek w Polskich Nagraniach.
Michał, nikogo zdania tak Twojego nie jestem ciekawy.

Tu są inni od nagrań. Dość ciekawa swoją drogą z tym się historia wiąże.
535

Re: Księża

06-05-2021, 13:02

Ascetic pisze:
06-05-2021, 12:42
535 pisze:
06-05-2021, 12:39
Ascetic pisze:
06-05-2021, 12:27
Ja też nie szermuję. Tylko zadaję pytania.
W sensie, że przesłuchujesz? Zatrudnij się Tomek w Polskich Nagraniach.
Michał, nikogo zdania tak Twojego nie jestem ciekawy.

Tu są inni od nagrań. Dość ciekawa swoją drogą z tym się historia wiąże.
Tylko widzisz Tomasz. Chyba sobie źle wybrałeś. Ja widze już metę. W sensie, że koniec. I nie jestem najlepszym materiałem na badania nad przyszłością. Pytaj tych , którzy mają złudzenia. Ja chcę pożyć, jeżeli się w ogóle uda, jeszcze z dziesięć, góra piętnaście lat. We względnym dostatku, z minimalnym udziałem obowiązkowej pracy, najchętniej robiąc to co lubię. O czym chcesz rozmawiać z tego typu gościem? O planach borisa niezabudki, leżącego krzyżem na posadzce kościółka i bredzącego o świeckim państwie? Powagi trochę.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

06-05-2021, 13:09

Mam pełną świadomość że 90 % klasy politycznej to ludzie słabi, 70% to bardzo marni, 50% to straszne mendy, 20% to zło... czy jakoś tak.
W sumie jebie mnie czy ktoś chodzi do kościoła. Natomiast nie jebie mnie czy ten ktoś pozwala, żeby kościół wpierdalał się w moje życie.

W związku z tym znajdźcie 3 różnice pomiędzy:

- Czarnkiem a Kluzik Rostkowską
- Dudą i Trzaskowskim
- Kaczyńskim i Tuskiem
- Piotrowiczem i Budką

Jeśli ich nie widzicie - trudno. To nie ja jestem ślepy, głuchy a może głupi i leniwy.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Księża

06-05-2021, 13:10

535 pisze:
06-05-2021, 13:02
Ascetic pisze:
06-05-2021, 12:42
535 pisze:
06-05-2021, 12:39


W sensie, że przesłuchujesz? Zatrudnij się Tomek w Polskich Nagraniach.
Michał, nikogo zdania tak Twojego nie jestem ciekawy.

Tu są inni od nagrań. Dość ciekawa swoją drogą z tym się historia wiąże.
Tylko widzisz Tomasz. Chyba sobie źle wybrałeś. Ja widze już metę. W sensie, że koniec. I nie jestem najlepszym materiałem na badania nad przyszłością. Pytaj tych , którzy mają złudzenia. Ja chcę pożyć, jeżeli się w ogóle uda, jeszcze z dziesięć, góra piętnaście lat. We względnym dostatku, z minimalnym udziałem obowiązkowej pracy, najchętniej robiąc to co lubię. O czym chcesz rozmawiać z tego typu gościem? O planach borisa niezabudki, leżącego krzyżem na posadzce kościółka i bredzącego o świeckim państwie? Powagi trochę.
Czyli las. Zostań z nami. Jeszcze jakiś czas.

Żeby było zabawnie, ja też już pobieżnie czytam wiadomości z zakresu polityki. Podkurwiają mnie tylko kwestie światopoglądowe, bo np. w przyszłym roku, jak się wykaraskaliśmy z etyki i religii, tak młoda będzie znów musiała wybierać i wracać. A to tuż przed egzaminem 8klasisty. I przy jej obowiązkach trochę się martwię. A srudki, zanbregi i inni? Przecież nie agituję. Choć swoje typy mam. A i proporcje też mam. I kolejność w jebaniu. Idzie to tak: ***** ***, ***** *****, ***** ****, a reszta mi juz bardziej dynda
535

Re: Księża

06-05-2021, 13:13

trup pisze:
06-05-2021, 13:09
Mam pełną świadomość że 90 % klasy politycznej to ludzie słabi, 70% to bardzo marni, 50% to straszne mendy, 20% to zło... czy jakoś tak.
W sumie jebie mnie czy ktoś chodzi do kościoła. Natomiast nie jebie mnie czy ten ktoś pozwala, żeby kościół wpierdalał się w moje życie.

W związku z tym znajdźcie 3 różnice pomiędzy:

- Czarnkiem a Kluzik Rostkowską
- Dudą i Trzaskowskim
- Kaczyńskim i Tuskiem
- Piotrowiczem i Budką

Jeśli ich nie widzicie - trudno. To nie ja jestem ślepy, głuchy a może głupi i leniwy.
Trzydzieści ostatnich lat elegancko pokazują jak się sprawy mają. Każdy kto ma więcej , niż szesnaście lat widzi to jak na dłoni tępaku.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Księża

06-05-2021, 13:15

Żeby była jasność. Ja sobie spokojnie patrzę w twarz jak się rano golę przed lustrem. Jebie mnie kto co mi zleca. Znam się tylko na wąskich gałęziach tego jebanego systemu z dykty tj prawie odszkodowawczym, bankowym, majątkowym i cywilnym. Nie mam 15 lat. Nie jestem jakimś naiwnym dzieciakiem. Robie to co do mnie należy. W chuju głębokim mam czy zlecenie jest od katolskich wampirów czy od ziutka Kowlaskiego. jebie mnie to . Jakbym miał profilować sobie klientów pod własne dyktando to ciężko byłoby mi znaleźć właściwego klienta. Tak naprawdę kieruję własnym dobrem-nigdy z tego nie zrezygnuję. Jestem jebanym egoistą. Nie chcę też pierdolić bez sensu ile te ziutki z KK mi płacą ,bo piana wyjdzie na gębę. I na chuj to?
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

06-05-2021, 13:41

tomaszm pisze:
06-05-2021, 13:15
Żeby była jasność. Ja sobie spokojnie patrzę w twarz jak się rano golę przed lustrem. Jebie mnie kto co mi zleca. Znam się tylko na wąskich gałęziach tego jebanego systemu z dykty tj prawie odszkodowawczym, bankowym, majątkowym i cywilnym. Nie mam 15 lat. Nie jestem jakimś naiwnym dzieciakiem. Robie to co do mnie należy. W chuju głębokim mam czy zlecenie jest od katolskich wampirów czy od ziutka Kowlaskiego. jebie mnie to . Jakbym miał profilować sobie klientów pod własne dyktando to ciężko byłoby mi znaleźć właściwego klienta. Tak naprawdę kieruję własnym dobrem-nigdy z tego nie zrezygnuję. Jestem jebanym egoistą. Nie chcę też pierdolić bez sensu ile te ziutki z KK mi płacą ,bo piana wyjdzie na gębę. I na chuj to?
Jasno postawiona sprawa.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

07-05-2021, 12:05

https://www.o2.pl/informacje/rydzyk-wla ... 425240992a

Coraz lepsze dragi wjeżdzają widzę :D. Tak potężny ból dupy katolstwa jaki wywołał prosty obowiązek pokazania papierów świadczy, że nieźle tam musi być nasrane. Przypomina mi się dyskusja sprzed kilku lat gdzie forumowy fanklub OR przekonywał, że to fundacja jak każda inna i każdy może sobie taką założyć a potem startować po grube miliony z ministerstwa. Tak samo jak Drone kupić nieruchomości za 1% wartości :D.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
535

Re: Księża

07-05-2021, 12:30

Nerwowy pisze:
07-05-2021, 12:05
https://www.o2.pl/informacje/rydzyk-wla ... 425240992a

Coraz lepsze dragi wjeżdzają widzę :D. Tak potężny ból dupy katolstwa jaki wywołał prosty obowiązek pokazania papierów świadczy, że nieźle tam musi być nasrane. Przypomina mi się dyskusja sprzed kilku lat gdzie forumowy fanklub OR przekonywał, że to fundacja jak każda inna i każdy może sobie taką założyć a potem startować po grube miliony z ministerstwa. Tak samo jak Drone kupić nieruchomości za 1% wartości :D.
Pan się ciesz, że prezydentem nie jest krzyś tancerz. On w obronie tego wora z obornikiem, wysłałby zapewne wojsko.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Księża

07-05-2021, 12:43

Nerwowy pisze:
07-05-2021, 12:05
https://www.o2.pl/informacje/rydzyk-wla ... 425240992a

Coraz lepsze dragi wjeżdzają widzę :D. Tak potężny ból dupy katolstwa jaki wywołał prosty obowiązek pokazania papierów świadczy, że nieźle tam musi być nasrane. Przypomina mi się dyskusja sprzed kilku lat gdzie forumowy fanklub OR przekonywał, że to fundacja jak każda inna i każdy może sobie taką założyć a potem startować po grube miliony z ministerstwa. Tak samo jak Drone kupić nieruchomości za 1% wartości :D.
środowisko Radio Maryja to są naprawdę skrajnie popierdoleni ludzie. Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że wampiry energetyczne zarażające swoimi chorymi ideałami najbliższe otoczenie- beton którego nie da się skruszyć. Niestety wiem co pisze- moja matka jest z tego środowiska. Od wielu lat. Zamiast synowi zrobić kromke chleba na śniadanie wpierdalała mi do tornistra obrazki z ojcem jebanym chujem tadeuszem. Kobita raptem po 50 zamiast po rozwodzie znaleźć se chłopa co by ją dobrze przebolcował i poukładać sobie zycie zawiązała pakt z tymi popierdoleńcami. I trwa w tym do dzisiaj.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

07-05-2021, 13:02

tomaszm pisze:
07-05-2021, 12:43
Nerwowy pisze:
07-05-2021, 12:05
https://www.o2.pl/informacje/rydzyk-wla ... 425240992a

Coraz lepsze dragi wjeżdzają widzę :D. Tak potężny ból dupy katolstwa jaki wywołał prosty obowiązek pokazania papierów świadczy, że nieźle tam musi być nasrane. Przypomina mi się dyskusja sprzed kilku lat gdzie forumowy fanklub OR przekonywał, że to fundacja jak każda inna i każdy może sobie taką założyć a potem startować po grube miliony z ministerstwa. Tak samo jak Drone kupić nieruchomości za 1% wartości :D.
środowisko Radio Maryja to są naprawdę skrajnie popierdoleni ludzie. Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że wampiry energetyczne zarażające swoimi chorymi ideałami najbliższe otoczenie- beton którego nie da się skruszyć. Niestety wiem co pisze- moja matka jest z tego środowiska. Od wielu lat. Zamiast synowi zrobić kromke chleba na śniadanie wpierdalała mi do tornistra obrazki z ojcem jebanym chujem tadeuszem. Kobita raptem po 50 zamiast po rozwodzie znaleźć se chłopa co by ją dobrze przebolcował i poukładać sobie zycie zawiązała pakt z tymi popierdoleńcami. I trwa w tym do dzisiaj.
To prawda. Nie ma chyba środowiska bardziej skutecznego w zatruwaniu umysłów starszych ludzi. Chociaż patrząc po niektórych przypadkach na forume to nie tylko starszych :D.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
535

Re: Księża

07-05-2021, 14:19

Nerwowy pisze:
07-05-2021, 13:02
tomaszm pisze:
07-05-2021, 12:43
Nerwowy pisze:
07-05-2021, 12:05
https://www.o2.pl/informacje/rydzyk-wla ... 425240992a

Coraz lepsze dragi wjeżdzają widzę :D. Tak potężny ból dupy katolstwa jaki wywołał prosty obowiązek pokazania papierów świadczy, że nieźle tam musi być nasrane. Przypomina mi się dyskusja sprzed kilku lat gdzie forumowy fanklub OR przekonywał, że to fundacja jak każda inna i każdy może sobie taką założyć a potem startować po grube miliony z ministerstwa. Tak samo jak Drone kupić nieruchomości za 1% wartości :D.
środowisko Radio Maryja to są naprawdę skrajnie popierdoleni ludzie. Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że wampiry energetyczne zarażające swoimi chorymi ideałami najbliższe otoczenie- beton którego nie da się skruszyć. Niestety wiem co pisze- moja matka jest z tego środowiska. Od wielu lat. Zamiast synowi zrobić kromke chleba na śniadanie wpierdalała mi do tornistra obrazki z ojcem jebanym chujem tadeuszem. Kobita raptem po 50 zamiast po rozwodzie znaleźć se chłopa co by ją dobrze przebolcował i poukładać sobie zycie zawiązała pakt z tymi popierdoleńcami. I trwa w tym do dzisiaj.
To prawda. Nie ma chyba środowiska bardziej skutecznego w zatruwaniu umysłów starszych ludzi. Chociaż patrząc po niektórych przypadkach na forume to nie tylko starszych :D.
Racja. Mamy przypadek łódzki, mamy przypadek lubelski. Nawiasem mówiąc, warto rzucić okiem co tam nasz dzielny brunatny robciu wystukał sobie w podpisie. Kolejny kurwa męczennik.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Księża

07-05-2021, 14:34

Ja się np dowiedziałem na spotkaniu tegich głów radia maryja u matki ,że świat powstał wraz z narodzeniem jezusa- jakiegoś śmiesznego rybiorza , którego o matka była wiatropylna. Acha jak bylismy na imprezie i ksiadz pił z nami wódkę- jak miał dobrze wlane i wykurwił matce co myśli o rydzolu to myślałem ,że nie wyjdzie cały z imprezy. Ja już to pierdole- nie wchodzę z matką w polemike ,bo to się kończy jej płaczem a nie chce sprawiać przykrości. Ugryzę się w język i wolę przemilczeć. Z tymi ludźmi nie ma rozmowy. To jest stan mentalnego upośledzenia. Ważne ,że matka codziennie się za mnie modli, za duszę i zbawienie. Całe zycie ją utrzymuje,do roboty nie pójdzie ale modli się. Za nas wszystkich.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Księża

07-05-2021, 14:44

tomaszm pisze:
07-05-2021, 14:34
Z tymi ludźmi nie rozmowy. To jest stan mentalnego upośledzenia.
Lepiej bym tego nie określił.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

07-05-2021, 16:33

Obrazek

Tutaj przedsmak obowiązkowych lecji religii/etyki (jeden chuj - nie oszukujmy się) za panowania Czarnka.

Edukacja seksualna = ZŁO. Dzielenie się klechy swoimi wspomnienami w tym z seminarium i zaliczaniu egzaminów - jak najbardziej :D.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Księża

07-05-2021, 16:40

Nerwowy pisze:
07-05-2021, 16:33
Obrazek

Tutaj przedsmak obowiązkowych lecji religii/etyki (jeden chuj - nie oszukujmy się) za panowania Czarnka.

Edukacja seksualna = ZŁO. Dzielenie się klechy swoimi wspomnienami w tym z seminarium i zaliczaniu egzaminów - jak najbardziej :D.
Jeden przetluszczony się będzie cieszył. Ten od lpg-fiksacji

iksde

Swoją droga czekam na ten ruch szanownego pana ministra. Trzeba coś wykombinować jak dać dziecku żyć od tych bredni. Aktualnie zero pomysłów, ale jak znam rodziców, coś wymyślimy.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Księża

07-05-2021, 18:10

Znam paru facetów o homoseksualnej orientacji i złego słowa nie mogę powiedzieć. Sam tego nie pojmuje, bo uwielbiam kobiety ale mają niektórzy inaczej. Natomiast to co wisi w przyczynach homoseksualizmu powyżej to są bzdury jak chuj. Szczerze- to są nieraz bardziej poukładani kolesie życiowo od takiego tomaszam co ma piżdzielca i nie dorósł. Naprawdę kiepskie jest ocenianie kogoś pod kątem orietacji. Bardzo kiepskie.

Mój menadżer w klubie jest gejem. To jest jeden z paru przyjaciół których mam i moge zawsze liczyć. Zwsze taki był i nigdy się z tym nie krył. W chuj dostał po pysku za to ,że nie udaje. To nie jest zwyrol tylko normalny człowiek. No i najważniejsze wódkę pije do końca. Tylko o babach nie pogadamy.

Najlepszy ginekolog w Lublińcu jest gejem. Każdy o tym wie. Każdy facet jak posyła swoją babę do niego chociaż jest spokojny jak cispsko oglada od lubej. Ja pierdole- kurwa jak można warunkować podejscie do człowieka przez pryzmat koloru skory czy orientację seksualną.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

08-05-2021, 01:01

tomaszm pisze:
07-05-2021, 18:10
No i najważniejsze wódkę pije do końca.
No i to jest kurwa podstawa, reszta się nie liczy ;)

A tak serio to bdb post, myślę że każdy kto chociaż czasem w swoim życiu wychodzi do ludzi jest w stanie się pod tym podpisać chociaż faktycznie dla kogoś kto tylko siedzi w piwnicy i słucha radia maryja to jest jakaś abstrakcja.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Nostromo
postuje jak opętany!
Posty: 641
Rejestracja: 21-01-2017, 10:22
Lokalizacja: Somewhere In Time

Re: Księża

08-05-2021, 11:50

https://wiadomosci.wp.pl/mowisz-polakom ... 432467360a

Takie historyje. Nie wiedziałem czy tutaj czy lepiej do Onkologii.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Księża

12-05-2021, 21:53

W czwartek, 13 maja mija 40. rocznica zamachu na Jana Pawła II. Z tej okazji w Wadowicach, rodzinnym mieście Karola Wojtyły, odbędą się uroczystości upamiętniające te tragiczne chwile. Papieskie muzeum zaplanowało specjalny koncert w kościele pod wezwaniem św. Piotra, który pokaże Telewizja Polska. Wystąpią Eleni, Olga Szomańska, Arka Noego, Darek "Maleo" Malejonek, Sebastian Karpiel-Bułecka i zespół Zakopower oraz Piotr Cugowski.
Koncert będzie można oglądać po 20. w programie pierwszym TVP.
Cała polska świętuje, że Turas strzelał do Papaja :lol:

https://www.wadowice24.pl/nowe/kultura/ ... awcow.html
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ