Księża

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Księża

22-10-2023, 21:55

Bloodcult pisze:
22-10-2023, 20:46
Ascetic pisze:
22-10-2023, 16:39
@


Ordo szuris i konfrussiatoday, w skali zdrad i podejścia do małżeństwa, przez ostatnie 2 lata, dobitnie pokazały jaką „kulturową i mentalną” wyższość mają nad każdą inną nacja, religią. Moralność i etyka level top. Księża organizujący orgie, molestujący dzieci - również. O piss i jego podejściu, do pieniądza publicznego, czyli masowej kradzieży pieniądza Polaka też. Czyli tak ze dwa przykazania, co najmniej, regularnie łamane są. Przez tych co sobie tą „wysoką” religią wycierają gęby.

Swoją drogą ciekawa retoryka. Bójmy się o przyszłość Polaka i kurczowo trzymajmy się Kk. Czyli znów hardline, skupienie się na twardym jądrze, grupie, którą właściwie nie trzeba utwierdzić w przekonaniu, że są „lepsi”. Nawet zrozumiałe, bo nikt inny nie został do zagospodarowania. Owieczki widzą co to za wilcy w owczej skórze, odwróciły się od nich. Zostaje fundamentalizm religijny, gadanie o wyższości nad innymi i takie tam. A stykało dawać dobry przykład i wdrażać 10 przykazań w życie.
A kto sponsorował Ordo Iuris ? Myślisz że to przypadek co u nich wyszło ? Albo to kiedy wyszło ? Nie ma takich przypadków.

Łykasz ruską propagande jak pelikan. Sorry ale takie są fakty. Łykasz a usta wycierasz onucą...
Kacap sponsorował ordo szuris, Karinka B., która jest na L4 w OSZ, jest też żoną konfrusska Krzysztofa B., a teraz startowała, i się dostała z list konfrusskich? Czyli co? Wszystkie drogi w tym katobagienku prowadzą do kacapi?? Ja tego nie powiedziałem, jakby co, ale można jak widać, usłyszeć to od katola, tam powyżej. Czuję się wyręczony.

No i ta narracja. Typowadla katotalibanu. Nie zastanowi się dlaczego, w tym środowisku zdrada małżeńska jest na porządku dzienny <<< a o tym zasadniczo była gadka >>>>, a zaczyna rozkminiać, dlaczego to "wyszło". Od razu mi się przypomina, jak bronił z pacjentovem czarnych zboków. Że dzieciaki same włażą na zakrystię i tym podobne. Nie skutek, ale jakieś pokrętne szukanie "przyczyny". Obrzydlistwo.

Tutaj się w tym marginesie, nic nie zmienia od lat. Nawet po forume to widać. Wydrukowane schematy myślowe, brak jakiejkolwiek refleksji, mimo zmiany na zewnątrz, czy też coraz większej ilości informacji, nie tylko z nieprzychylnych im środowisk.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Księża

23-10-2023, 08:46

Widzisz przedstawienie ale nic nie rozumiesz. Czemu o Ordo Iuris było głośno a o innych organizacjach prolife cicho ?

Kto zbierał podpisy pod "tamtą ustawą" ? Podpowiem - Braun :)

Te zdrady to nie na porządku dziennym tylko również element spektaklu. Czemu w innych organizacjach prolife/katolickich nie ma ich wcale ? Właśnie kacapia chce abyś sobie w głowie taki właśnie obraz "tych środowisk" ułożył. Jak widać działa. Ale w sumie czego ja się spodziewam po kimś kto się dał nabrać na Giertycha :D
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

23-10-2023, 09:08

Ale to kacapia finansuje "te środowiska". WIęc co? To maskirowka?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Księża

23-10-2023, 09:19

Więc prawdziwi katolicy powinni się ich wyrzec a nawet odtrącić je psychicznie.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

23-10-2023, 09:31

a kto to jest "PRAWDZIWY KATOLIK"?
Dlaczego "ODTRĄCIĆ i WYRZEC?" Czy to nie jest sprzeczne z jądrem waszej wiary?
Czy katolicyzm to jeszcze wiara czy już ideologia?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
olgims
w mackach Zła
Posty: 979
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Księża

23-10-2023, 09:43

trup pisze:
23-10-2023, 09:31
a kto to jest "PRAWDZIWY KATOLIK"?
Dlaczego "ODTRĄCIĆ i WYRZEC?" Czy to nie jest sprzeczne z jądrem waszej wiary?
Czy katolicyzm to jeszcze wiara czy już ideologia?
choroba psychiczna
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Księża

23-10-2023, 10:18

No cześć śmigiełko, zwalić Ci konia ? 8)
trup pisze:
23-10-2023, 09:31
a kto to jest "PRAWDZIWY KATOLIK"?
Dlaczego "ODTRĄCIĆ i WYRZEC?" Czy to nie jest sprzeczne z jądrem waszej wiary?
Czy katolicyzm to jeszcze wiara czy już ideologia?
Nie wiem. Wiem że istnieje i do tego zmierzam.
Można odtrącić. Można się wyrzec. Była nawet o tym przypowieść. Chwasty co je trzeba spalić z korzeniami. To o ruskich było.
To zarówno wiara jak i idealogia.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Księża

23-10-2023, 10:36

Bloodcult pisze:
23-10-2023, 10:18
Nie wiem. Wiem że istnieje i do tego zmierzam.
Jak to nie wiesz? Przecież w religii katolickiej jest to jasno wyjaśnione. Od roku 1870 jest to określone dogmatem o nieomylności papieża (swoja droga ciekawe, że Duch Święty ujawnił to dopiero po prawie 2 tys. lat istnienia kościoła, no ale niezbadane są ścieżki Jahwe hehe). Krótko mówiąc prawdziwym katolikiem jesteś jak przyjmujesz bezkrytycznie co ogłosi jakiś starzec w Watykanie, proste. Tu nie ma złośliwości. Sami sobie wymyśliliście takie zasady, więc morda w kubeł.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3581
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Księża

23-10-2023, 11:48

olgims pisze:
23-10-2023, 09:43
trup pisze:
23-10-2023, 09:31
a kto to jest "PRAWDZIWY KATOLIK"?
Dlaczego "ODTRĄCIĆ i WYRZEC?" Czy to nie jest sprzeczne z jądrem waszej wiary?
Czy katolicyzm to jeszcze wiara czy już ideologia?
choroba psychiczna
Otóż to.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Księża

23-10-2023, 12:04

No cześć dzik, zwalić Ci konia ?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Księża

23-10-2023, 12:06

Hatefire pisze:
23-10-2023, 10:36
Bloodcult pisze:
23-10-2023, 10:18
Nie wiem. Wiem że istnieje i do tego zmierzam.
Jak to nie wiesz? Przecież w religii katolickiej jest to jasno wyjaśnione. Od roku 1870 jest to określone dogmatem o nieomylności papieża (swoja droga ciekawe, że Duch Święty ujawnił to dopiero po prawie 2 tys. lat istnienia kościoła, no ale niezbadane są ścieżki Jahwe hehe). Krótko mówiąc prawdziwym katolikiem jesteś jak przyjmujesz bezkrytycznie co ogłosi jakiś starzec w Watykanie, proste. Tu nie ma złośliwości. Sami sobie wymyśliliście takie zasady, więc morda w kubeł.
No więc nadal się zgadza że nie wiem. Dawno nie czytałem co tam starzec z Watykanu ma do powiedzenia.

W sumie to obecny też jest chyba na pasku ruskich bo brednie jakie wygadywał o rosji ludzkie pojęcie przechodzą :D
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Księża

23-10-2023, 12:10

czekam na moment, aż polski kościół odłączy się od Watykanu, bo nasza ludowa wersja coraz bardziej odchodzi od oficjalnej,
a właściwie papież może zacząć przeszkadzać,
papież wyraźnie kazał wspierać Rosjan w wojnie z UKR,
czy będą na tyle odważni, by powołać własną głowę kościoła, na razie najbardziej pasuje Rydzyk, drugi w kolejce Dziwisz, albo Głodź
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Księża

23-10-2023, 12:10

Bloodcult pisze:
23-10-2023, 12:06
Hatefire pisze:
23-10-2023, 10:36
Bloodcult pisze:
23-10-2023, 10:18
Nie wiem. Wiem że istnieje i do tego zmierzam.
Jak to nie wiesz? Przecież w religii katolickiej jest to jasno wyjaśnione. Od roku 1870 jest to określone dogmatem o nieomylności papieża (swoja droga ciekawe, że Duch Święty ujawnił to dopiero po prawie 2 tys. lat istnienia kościoła, no ale niezbadane są ścieżki Jahwe hehe). Krótko mówiąc prawdziwym katolikiem jesteś jak przyjmujesz bezkrytycznie co ogłosi jakiś starzec w Watykanie, proste. Tu nie ma złośliwości. Sami sobie wymyśliliście takie zasady, więc morda w kubeł.
No więc nadal się zgadza że nie wiem. Dawno nie czytałem co tam starzec z Watykanu ma do powiedzenia.

W sumie to obecny też jest chyba na pasku ruskich bo brednie jakie wygadywał o rosji ludzkie pojęcie przechodzą :D
to nie jesteś katolikiem, obrażanie papieża wyklucza Ciebie z Kościoła powszechnego,

wrzucam linę za co grozi ekskomunika, właściwie swoimi słowami sam siebie ekskomunikujesz:

8. herezję formalną (czyli odrzucanie nauki, co do której wiemy, że Kościół jej naucza, a pomimo tego ją odrzucamy);
9. schizmę (odmowa uznania zwierzchnictwa papieża lub utrzymywania wspólnoty z członkami Kościoła).

https://misyjne.pl/za-te-rzeczy-grozi-ekskomunika/

Wygląda na to, że powienieneś zgłosić się do biskupa Rysia:
W przypadku gdy zaciągnąłeś na siebie ekskomunikę najlepiej udaj się do spowiednika, a on pokieruje cię dalej.
Ostatnio zmieniony 23-10-2023, 12:17 przez Medard, łącznie zmieniany 1 raz.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

23-10-2023, 12:15

olgims pisze:
23-10-2023, 09:43
trup pisze:
23-10-2023, 09:31
a kto to jest "PRAWDZIWY KATOLIK"?
Dlaczego "ODTRĄCIĆ i WYRZEC?" Czy to nie jest sprzeczne z jądrem waszej wiary?
Czy katolicyzm to jeszcze wiara czy już ideologia?
choroba psychiczna
Chyba najbliżej...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Księża

23-10-2023, 12:15

Bloodcult pisze:
23-10-2023, 12:06
No więc nadal się zgadza że nie wiem. Dawno nie czytałem co tam starzec z Watykanu ma do powiedzenia.

W sumie to obecny też jest chyba na pasku ruskich bo brednie jakie wygadywał o rosji ludzkie pojęcie przechodzą :D
No spoko. To przepisz się np do któregoś z kościołów starokatolickich zrzeszonych, na przykład w w Unii Utrechckiej. Pewnie mają jakieś struktury w Polsce. Natomiast dopóki deklarujesz się jako katolik, to zachowujesz się jak koleś, który zaczął uprawiać koszykówkę i ma pretensje, że każą mu kozłować piłkę zamiast nią nosić.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
tomekw48
postuje jak opętany!
Posty: 461
Rejestracja: 30-10-2018, 23:45

Re: Księża

23-10-2023, 12:34

trup pisze:
23-10-2023, 12:15
olgims pisze:
23-10-2023, 09:43
trup pisze:
23-10-2023, 09:31
a kto to jest "PRAWDZIWY KATOLIK"?
Dlaczego "ODTRĄCIĆ i WYRZEC?" Czy to nie jest sprzeczne z jądrem waszej wiary?
Czy katolicyzm to jeszcze wiara czy już ideologia?
choroba psychiczna
Chyba najbliżej...
Każda religia bierze swe korzenie w doznaniach mistycznych, również ta katolicka. Kiedyś doznania mistyczne były bardzo szanowane i ludzie ich doznający byli uznawani za świętych. Dzisiaj, gdy badania nad mózgiem posunęły się tak daleko, że nawet te doznania są naukowo wytłumaczalne, nie ma miejsca na powstanie nowej, prawdziwej religii. Wszystko co związane jest z religią jest uznawane za objaw choroby psychicznej. Z tą różnicą, że te stare religie są zabetonowane w społeczeństwie i są akceptowane przez to społeczeństwo. Co nie zmienia faktu, że religia jest w 100% sprzeczna z nauką. Tą prawdziwą nauką, a nie tą sponsorowaną przez polityków, którzy rządzą. Religia to choroba psychiczna. My ludzie, jesteśmy zwierzętami, tak jak każde inne żywe stworzenie na tym świecie, w którym żyjemy. Katole wmawiają sobie, że są lepsi od zwierząt.

Katole wmawiają sobie, że posiadają wolną wolę i mają prawo decydować o życiu innych w imię boga.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Księża

23-10-2023, 12:36

@Hatefire
Nie. Ja kozłuje a Ty się zachowujesz jak koleś który sam nie kozłuje, wszystkich poucza i ma pretensje do starca z Watykanu (w sumie nie wiadomo o co).

A największe pretensje macie o boisko z bonifikatą 99% :D
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Księża

23-10-2023, 12:59

Bloodcult pisze:
23-10-2023, 12:36
A największe pretensje macie o boisko z bonifikatą 99% :D
trudno nie mieć o to pretensji, parafianie powinni sami utrzymywać swoją parafię,
to chyba oczywiste,

a poza tym jako niekatolik nie powinieneś wypowiadać się w imieniu katolików i jest to jakieś kuriozum, że tak się dzieje
Die Welt ist meine Vorstellung.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Księża

23-10-2023, 13:06

Dobrze czytam, że katol dalej udaje, że nie rozumie w czym rzecz? Doszukuje się ruskich prowokacji, papieża zd-radzieckiego i spisku, wszechobecnego, lewagów? No to powtórzę, gdyby w ordo szuris nie uprawiali segzu pozamałż., gdyby u konfruskich nie posuwali karierowiczki, będąc w związkach form., gdyby księża w DG robili to za co biorą kasę a nie wydawali pieniądze parafian na viagrę, to by nie trzeba było szukać spizgu ruskich. Proste, ale nie dla katola, który w tym nie widzi problemu a szuka go wszędzie indziej. Niereformowalna konstrukcja psychiczna zahaczająca o syndrom wyparcia połączony z manią prześladowczą. To tłumaczy dlaczego takim łatwo jest wszystko wmówić, zwyczajnie nie myślą racjonalnie. Pokazujesz mu fakty, a ten, zamiast skwitować „Ok, słabo, gdzie 10 przykazań?” zaczyna snuć opowieści … to ruskie dystrybuują, to ruskie kompromitują „moje środowisko” zamiast przyznać, że sami się swoimi czynami skompromitowali. Tyle, że do tego trzeba minimum uczciwości, a po tym katolu i tym drugim, jak widać ponownie, nie ma co tego oczekiwać.


Ps. Jest w tym wszystkim jeden pozytyw. Katol aby jakkolwiek wyjść z twarzą, odżegnuje się od swojego katolstwa. Stara się, nieudolnie, coś tam zaszarzyć. Coraz dziwniejsze te wpisy zamieszcza , „starszy dziadek beee”, „ordo szuris - ruskie trolle”, itd. Albo złamany, albo chory na głowę, albo oszust. Mój typ to bramka nr 3.
Ostatnio zmieniony 23-10-2023, 13:14 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Księża

23-10-2023, 13:12

Jak to oni mówią, że trzeba stanąć w prawdzie. Niestety się nie udaje hehe
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ