Księża

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Księża

13-09-2021, 15:41

Bloodcult pisze:
13-09-2021, 15:32
Medard pisze:
13-09-2021, 15:26
Bloodcult pisze:
13-09-2021, 15:00
Do takiej zjebanej szkoły sam bym dzieci nie posłał ani sam nie poszedł :)
Dyra szkoły wybierają w konkursie raz na cztery lata i właśnie wybrali typa, jesteś akurat w trzeciej klasie, do tej pory było wszystko ok,
a tu nagle trzeba warować w nocy przy lokalnym pomniku jp2. Teraz wszyscy, którym się to nie podoba zmienią szkołę? Od tego mamy władze dzielnicy i kuratoriuum, by interweniowali.
Osrywasz warowanie i co ci zrobi ? Ocenę że sprawowania obniży ? Uwagę do dzienniczka wpisze ?
Nie wiem jak teraz, ale za moich czasów mogli upierdolić z przedmiotów, tak wywalili ze szkoły do której chodziłem wszystkich złapanych palaczy haszu i marychy.
Utrudniali im życie, częstsze odpytywanie, trudniejsze projekty itp.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Stary Metal
w mackach Zła
Posty: 976
Rejestracja: 21-03-2014, 20:07

Re: Księża

13-09-2021, 15:44

Ciekawe, czy on sam bułanił pod pomnikiem w nocy?
I kamp med kvitekrist
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Księża

13-09-2021, 15:53

Medard pisze:
13-09-2021, 15:41
Bloodcult pisze:
13-09-2021, 15:32
Medard pisze:
13-09-2021, 15:26


Dyra szkoły wybierają w konkursie raz na cztery lata i właśnie wybrali typa, jesteś akurat w trzeciej klasie, do tej pory było wszystko ok,
a tu nagle trzeba warować w nocy przy lokalnym pomniku jp2. Teraz wszyscy, którym się to nie podoba zmienią szkołę? Od tego mamy władze dzielnicy i kuratoriuum, by interweniowali.
Osrywasz warowanie i co ci zrobi ? Ocenę że sprawowania obniży ? Uwagę do dzienniczka wpisze ?
Nie wiem jak teraz, ale za moich czasów mogli upierdolić z przedmiotów, tak wywalili ze szkoły do której chodziłem wszystkich złapanych palaczy haszu i marychy.
Utrudniali im życie, częstsze odpytywanie, trudniejsze projekty itp.
Raz się z czymś takim spotkałem. Jedna osoba z mojej szkoły pracowała gdzieś na pół etatu i grozili ze to nie zawodówka i że musi się dostać na studia aby szkole statystyki nie psuć. Skończyło się tym że wszyscy trzymali w tajemnicy że nadal pracuje :)

Ja natomiast konkurowałem z kolegami kto będzie miał gorsze oceny w przedmiotów humanistycznych :) polski poprawiłem na 2 jako ostatni w klasie :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Księża

13-09-2021, 16:03

Bloodcult pisze:
13-09-2021, 15:53
polski poprawiłem na 2 jako ostatni w klasie :)
Sam nie wiem - więcej w tym ciężkiej pracy czy wrodzonego talentu? ;)
Generalnie, na takie spotkanie z dyrektorem poszedłbym dla sportu i krotochwili. Nie ma się co oburzać na takie głupie pomysły, tylko je ignorować lub na spokojnie punktować.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Księża

13-09-2021, 16:18

Bloodcult pisze:
13-09-2021, 15:53
Medard pisze:
13-09-2021, 15:41
Bloodcult pisze:
13-09-2021, 15:32


Osrywasz warowanie i co ci zrobi ? Ocenę że sprawowania obniży ? Uwagę do dzienniczka wpisze ?
Nie wiem jak teraz, ale za moich czasów mogli upierdolić z przedmiotów, tak wywalili ze szkoły do której chodziłem wszystkich złapanych palaczy haszu i marychy.
Utrudniali im życie, częstsze odpytywanie, trudniejsze projekty itp.
Raz się z czymś takim spotkałem. Jedna osoba z mojej szkoły pracowała gdzieś na pół etatu i grozili ze to nie zawodówka i że musi się dostać na studia aby szkole statystyki nie psuć. Skończyło się tym że wszyscy trzymali w tajemnicy że nadal pracuje :)

Ja natomiast konkurowałem z kolegami kto będzie miał gorsze oceny w przedmiotów humanistycznych :) polski poprawiłem na 2 jako ostatni w klasie :)
To chodziło tylko o dragi, nawet te "letkie", mieli fiksacje na tym punkcie.

Na wyjeździe w zakopcu wychowawca z właścicielem pensjonatu wciągali po schodach pijanego w sztok kumpla, żeby nie zamarzł na zewnątrz i nie było potem za to konsekwencji. Nie muszę dodawać, że z uczniów nie bardzo kto był w stanie pomóc. A na palenie fajek pod szkołą nawet nie zwracali uwagi.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Księża

13-09-2021, 16:21

Jak byłem w ogólniaku to dragi już były nielegalne. Wtedy to na 100% wypad ze szkoły. Po 3 miechu ludzie w aresztach siedzieli :/
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Księża

13-09-2021, 16:25

Bloodcult pisze:
13-09-2021, 16:21
Jak byłem w ogólniaku to dragi już były nielegalne. Wtedy to na 100% wypad ze szkoły. Po 3 miechu ludzie w aresztach siedzieli :/
Alko też było nielegalne do 18 r.ż., chociaż nie te kary, co za dragi, tyle, że nikt się nie przejmował alko.

Kilku nauczycieli, szczególnie wuefiści to byli często nawaleni, więc może dyrekcja przyzwyczajona już była.
Ostatnio zmieniony 13-09-2021, 16:29 przez Medard, łącznie zmieniany 1 raz.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Księża

13-09-2021, 16:28

SLD zdelegalizowało posiadanie "działki na własny użytek". Wtedy za każdą ilość był paragraf. To nie był już ten kaliber co alko.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Księża

13-09-2021, 16:32

Bloodcult pisze:
13-09-2021, 16:28
SLD zdelegalizowało posiadanie "działki na własny użytek". Wtedy za każdą ilość był paragraf. To nie był już ten kaliber co alko.
To bardziej chodziło o sprawy kulturowe, nauczyciele sami nieraz tęgo pili,
a nasłuchali się różnych pogadanek, co hera robi z ludźmi. Tyle, że hery to nikt nie brał, nie słyszałem przynajmniej, co najwyżej amfę i sld :wink: ładowali.

Ktoś na grochowskiej na plakacie Kwaśniewskiego przeprawił:
Głosuj na kwacha z lsd :lol:
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: Księża

13-09-2021, 20:29

Wracając jednak do tego śmiecia. Znakomity przyklad ludzkiego łajna, które wykorzystując swoją pozycję próbuje wymusić określone zachowania. Prostowałbym z sadystyczną przyjemnością.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6274
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

14-09-2021, 10:22

535 pisze:
13-09-2021, 20:29
Wracając jednak do tego śmiecia. Znakomity przyklad ludzkiego łajna, które wykorzystując swoją pozycję próbuje wymusić określone zachowania. Prostowałbym z sadystyczną przyjemnością.
Pragnę przypomnieć, że Polska jest w pełni wolnym, demokratycznym krajem w żadnym wypadku nienoszącym znamion państwa wyznaniowego. Nigdy nie miało tutaj miejsce przymuszanie kogokolwiek to uczestnictwa w praktykach religijnych czy przyjęcie określonego światopoglądu. W przypadku szkoły przecież zawsze jest możliwość zmiany placówki do której uczęszcza uczeń. Jeśli z jakiegoś powodu jemu czy jego rodzicowi nie pasuje polityka danego kuratora oświaty to nic nie stoi na przeszkodzie żeby przenieść się do innego województwa ew. kraju (wszak granice są otwarte) albo zmienić wyznanie na jedyne słuszne dzięki czemu znikną wszelkie problemy :D.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
535

Re: Księża

14-09-2021, 11:36

Nerwowy pisze:
14-09-2021, 10:22
535 pisze:
13-09-2021, 20:29
Wracając jednak do tego śmiecia. Znakomity przyklad ludzkiego łajna, które wykorzystując swoją pozycję próbuje wymusić określone zachowania. Prostowałbym z sadystyczną przyjemnością.
Pragnę przypomnieć, że Polska jest w pełni wolnym, demokratycznym krajem w żadnym wypadku nienoszącym znamion państwa wyznaniowego. Nigdy nie miało tutaj miejsce przymuszanie kogokolwiek to uczestnictwa w praktykach religijnych czy przyjęcie określonego światopoglądu. W przypadku szkoły przecież zawsze jest możliwość zmiany placówki do której uczęszcza uczeń. Jeśli z jakiegoś powodu jemu czy jego rodzicowi nie pasuje polityka danego kuratora oświaty to nic nie stoi na przeszkodzie żeby przenieść się do innego województwa ew. kraju (wszak granice są otwarte) albo zmienić wyznanie na jedyne słuszne dzięki czemu znikną wszelkie problemy :D.
Dziękuję za przypomnienie. Przecież nikt tutaj nie tańczy w rytm skrosongów, a dodatkowo zapomniałem, że przecież mogli iść na milicję. Zmywary nieudolne.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Księża

14-09-2021, 12:28

Nerwowy pisze:
14-09-2021, 10:22

Pragnę przypomnieć, że Polska jest w pełni wolnym, demokratycznym krajem w żadnym wypadku nienoszącym znamion państwa wyznaniowego. Nigdy nie miało tutaj miejsce przymuszanie kogokolwiek to uczestnictwa w praktykach religijnych czy przyjęcie określonego światopoglądu. W przypadku szkoły przecież zawsze jest możliwość zmiany placówki do której uczęszcza uczeń. Jeśli z jakiegoś powodu jemu czy jego rodzicowi nie pasuje polityka danego kuratora oświaty to nic nie stoi na przeszkodzie żeby przenieść się do innego województwa ew. kraju (wszak granice są otwarte) albo zmienić wyznanie na jedyne słuszne dzięki czemu znikną wszelkie problemy :D.
:D :D :D
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

14-09-2021, 12:31

COFFIN pisze:
14-09-2021, 12:28
Nerwowy pisze:
14-09-2021, 10:22

Pragnę przypomnieć, że Polska jest w pełni wolnym, demokratycznym krajem w żadnym wypadku nienoszącym znamion państwa wyznaniowego. Nigdy nie miało tutaj miejsce przymuszanie kogokolwiek to uczestnictwa w praktykach religijnych czy przyjęcie określonego światopoglądu. W przypadku szkoły przecież zawsze jest możliwość zmiany placówki do której uczęszcza uczeń. Jeśli z jakiegoś powodu jemu czy jego rodzicowi nie pasuje polityka danego kuratora oświaty to nic nie stoi na przeszkodzie żeby przenieść się do innego województwa ew. kraju (wszak granice są otwarte) albo zmienić wyznanie na jedyne słuszne dzięki czemu znikną wszelkie problemy :D.
:D :D :D
Ufff! Pełna wolność. Pełną piersią.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6274
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

14-09-2021, 14:03

Bloodcult pisze:
09-09-2021, 11:59
Nerwowy pisze:
09-09-2021, 11:46
Chujowy przykład akurat, bo tutaj to prokuratura wcześniej dała dupy. W dodatku wygląda na to, że celowo.

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,444 ... iedza.html
No tak. Gazeta wyborcza rozwiązała sprawę. Ksiądz gwałcił a umoczona w kościelno-pisowsko-toruńskie spiski prokuratura przybiła winę przypadkowej osobie. Sam rydzyk wybierał kozła ofiarnego. Ziobro już rozpala stos. Tak było....
Tutaj więcej szczegółów w sprawie tego "fałszywego oskarżenia".

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/F ... rokuratury

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nastola ... il/ec36j95

https://wtv.pl/msza-w-intencji-oskarzan ... -pt-220721

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,444 ... rects=true

https://www.wykop.pl/artykul/6272775/ks ... go-ofiary/
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Księża

14-09-2021, 14:06

^ W tej sprawie jest tyle syfu, że chyba jasne, że postępowanie powinno zostać przeniesione do innej prokuratury.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6274
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

14-09-2021, 14:09

Masz jakąś dziwną fobię :D. Nie ma dwóch wyroków skazujących, dowody nie wyglądają na wystarczająco mocne, więc to równie dobrze mogą być pomówienia.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Księża

14-09-2021, 14:22

Nerwowy pisze:
14-09-2021, 14:09
Masz jakąś dziwną fobię :D. Nie ma dwóch wyroków skazujących, dowody nie wyglądają na wystarczająco mocne, więc to równie dobrze mogą być pomówienia.
Wiadomo, księżofobia :D Tak na zdrowy rozum: finalnie wygląda na to, że prokuratura oskarża o ten czyn innego gościa. Nie ma dowodów, bo nie można uznać za dowód wyniku testu DNA, który "nie wyklucza" udziału podejrzanego. To jest w ogóle kuriozum, bo sama istota testu DNA pozwala tylko na sformułowanie dwóch wniosków: albo to sprawca z odpowiednio wysokim poziomem prawdopodobieństwa (dochodzą kwestie np. pokrewieństwa kilku osób), albo test wyklucza sprawcę. Nie można tego testu stosować do uprawdopodobnienia czyjegoś udziału, bo na tej zasadzie zapewne można by oskarżyć o ten czyn przynajmniej kilka osób z forume. Co bardziej dziwne, ofiara twierdzi, że z tym nowym oskarżonym nigdy nie współżyła. On sam rzekomo (tak twierdzi prokuratura) się przyznał. Burdel na kółkach.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

14-09-2021, 15:41

przecież cały czas mamy rozdział kościoła od państwa. To wyraźnie widać na tym zdjęciu. Ten rozdział widać.

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
535

Re: Księża

14-09-2021, 15:56

Przy tej okazji warto zawsze przypominać nazwiska, którym zawdzięczamy ten stan rzeczy. Nazwiska utrwalaczy panoszenia się i wpływów kościelnych kurew w postpeerelowskim rozdziale historii tego miejsca. Te nazwiska to kwaśniewski, miller i tusk. Warto je dobrze pamiętać.
ODPOWIEDZ