Księża

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

14-04-2022, 10:25

Pacjent pisze:
13-04-2022, 21:26
trup pisze:
11-04-2022, 14:42
Obrazek

Szymon Siech Illustration
Obrazek
Motzne und prawdziwe ^

A tutaj skutki nagoniki na KK. Klecha dostał pałą w łeb XDDD

De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1901
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Księża

14-04-2022, 12:35

Nerwowy pisze:
14-04-2022, 10:25
Pacjent pisze:
13-04-2022, 21:26
trup pisze:
11-04-2022, 14:42
Obrazek

Szymon Siech Illustration
Obrazek
Motzne und prawdziwe ^

A tutaj skutki nagoniki na KK. Klecha dostał pałą w łeb XDDD

Co za holota pierdolona. Na miejscu tych psow zajebalbym gazem po minucie rozmowy.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

14-04-2022, 12:48

DST pisze:
14-04-2022, 12:35
Nerwowy pisze:
14-04-2022, 10:25
Pacjent pisze:
13-04-2022, 21:26


Obrazek
Motzne und prawdziwe ^

A tutaj skutki nagoniki na KK. Klecha dostał pałą w łeb XDDD

Co za holota pierdolona. Na miejscu tych psow zajebalbym gazem po minucie rozmowy.
Z takimi przewodnikami duchowymi nie jest dziwne, że katole to takie chamy i pojeby. Widać to zresztą na forume aż za dobrze :D
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5246
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Księża

14-04-2022, 13:19

Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

14-04-2022, 15:40

https://tvn24.pl/pomorze/gdansk-ksiadz- ... cy-5674539

Następny wypłynął. Fajnego, nowego księdza będzie miała parafia :D
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Księża

24-04-2022, 22:17

Litwa wzywa UE do nałożenia sankcji na patriarchę Cyryla, zwierzchnika rosyjskiego Kościoła prawosławnego - powiedział minister spraw zagranicznych Gabrielius Landsbergis. Rząd Litwy prowadzi również konsultacje w sprawie oddzielenia litewskiego Kościoła prawosławnego od Rosji.
PLASTIK NIE JEST METALEM
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Księża

27-04-2022, 12:33

8 maja jadę na oficjalne egzorcyzmy robione za aprobatą kościoła katolickiego. jadę z pozycji prześmiewcy. Mam umowny zakaz używania narzędzi audiowizualnych. Jak się tam wkręciłem? Nie pytajta, mówiłem ,że znam tych luji jebanych. Pierdolą mi ludzie ,że po tym nie dojdę do siebie. W chuj dziw ,że mnie zaprosili- wiedzą ,że sram na ichniejsze wartości a jadę, jestem jedyny z grupy poza wiernymi(jest nas 15 osób). Ponoć po tym się nie da dojśc do siebie. Przekonamy się po 8 maja. Kurwa tu miał być ten uśmieszek co Ozob wkleja ale mi to przerabia na jakąś grafikę.

Powiedziało się A to trzeba powiedzieć B. Znam tych oszołomów od egzorcyzmowania. Długo zabiegałem o to żeby być dopuszczonym....3 lata. Przypuszczam ,że 9 maja będę wklejać posty ..ale kurwa beka. Oczywiście głos z zewnątrz,że igram z ogniem. Na bank:D


Chodzenie po ścianach, nadludzka siła(na to kazali mi się przygotować) i jeszcze z racji tego ,że podobnierz jeden chuj robi z wszystkiego heheszki mam być mocno zaatakowany(w sensie ja). 2 godziny wcześniej przed kościołem mam się wstawić i jakieś śmiszne maści mam mieć nałożone . Protekcyjnie. Uważają ,że mnie diobeł zaatakuje:D

Co za kurwa bzdury. Ci ludzie w otoczeniu tego rytuału(chuj jak zwał to zawał) mają mnie niby osłaniac. Ja pierdole idę się piwka napić:D A naprawdę ci ludzie to traktują serio.

Nigdy w swoim życiu nie zabiegałem tak mocno żeby coś zweryfikować a tu patrz.Te bzdety zostaną wyjaśnione.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Księża

27-04-2022, 13:04

tomaszm pisze:
27-04-2022, 12:33
8 maja jadę na oficjalne egzorcyzmy robione za aprobatą kościoła katolickiego. jadę z pozycji prześmiewcy. Mam umowny zakaz używania narzędzi audiowizualnych. Jak się tam wkręciłem? Nie pytajta, mówiłem ,że znam tych luji jebanych. Pierdolą mi ludzie ,że po tym nie dojdę do siebie. W chuj dziw ,że mnie zaprosili- wiedzą ,że sram na ichniejsze wartości a jadę, jestem jedyny z grupy poza wiernymi(jest nas 15 osób). Ponoć po tym się nie da dojśc do siebie. Przekonamy się po 8 maja. Kurwa tu miał być ten uśmieszek co Ozob wkleja ale mi to przerabia na jakąś grafikę.

Powiedziało się A to trzeba powiedzieć B. Znam tych oszołomów od egzorcyzmowania. Długo zabiegałem o to żeby być dopuszczonym....3 lata. Przypuszczam ,że 9 maja będę wklejać posty ..ale kurwa beka. Oczywiście głos z zewnątrz,że igram z ogniem. Na bank:D


Chodzenie po ścianach, nadludzka siła(na to kazali mi się przygotować) i jeszcze z racji tego ,że podobnierz jeden chuj robi z wszystkiego heheszki mam być mocno zaatakowany(w sensie ja). 2 godziny wcześniej przed kościołem mam się wstawić i jakieś śmiszne maści mam mieć nałożone . Protekcyjnie. Uważają ,że mnie diobeł zaatakuje:D

Co za kurwa bzdury. Ci ludzie w otoczeniu tego rytuału(chuj jak zwał to zawał) mają mnie niby osłaniac. Ja pierdole idę się piwka napić:D A naprawdę ci ludzie to traktują serio.

Nigdy w swoim życiu nie zabiegałem tak mocno żeby coś zweryfikować a tu patrz.Te bzdety zostaną wyjaśnione.
Koniecznie opisz swoje wrażenia po tym.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Księża

27-04-2022, 13:15

To będzie pierwsze co zrobię. Znam to całe środowisko i gdyby nie napierdalanie się po ryju przy gorzole z inicjatorami tej śmietanki to bym to olał ciepłym moczem. NIe mogę napisać jakie to środowiska ale pewnie będziesz kojarzyć z okolic Częstochowy. Sam jestem ciekaw w chuj bo w tym szaleństwie żyje chociażby moja szefowa biura. Ale zdajesz sobie sprawę ,że to jest wyklęte poza strafę katolickiego komfortu?. Wiesz ,że Ci ludzie napierdalalli się i napierdalają z obecną władzą katolicką? To działa na zasadzie sekty. Totalnie się w głowie pojebało. Jak przyjechał biskup to go opluli i mało co nie powiesili. Nie ma bardziej zaiinicjowanego odłamu od obecnej władzy jak ci ludzie.

W tej jebanej sekcie są przynajmniej 4 osoby ode mnie z pracy. Łacznie z Mateuszem, którego uważam za najmądrzejszego radce prawego młodego pokolenia. W sumie najmądrzejsze osoby uciekły od koscioła i przyłączyły się do tych ludzi. Ty wiesz jak oni rosną w siłe? Ile oni mają majątku nie na postawie reglamentacji i dziejów historii tylko tego co członkowie kościoła ichniejszego dają? To jest chore.A są bardzo niebezpieczni tak niebezpieczni ,że Depo jako biskup nic nie może zrobić. Nie wiem czy wiesz ale Depo psa zabili i nabili na pal w płocie.
Ostatnio zmieniony 27-04-2022, 13:21 przez tomaszm, łącznie zmieniany 2 razy.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Księża

27-04-2022, 13:19

tomaszm pisze:
27-04-2022, 13:15
To będzie pierwsze co zrobię. Znam to całe środowisko i gdyby nie napierdalanie się po ryju przy gorzole z inicjatorami tej śmietanki to bym to olał ciepłym moczem. NIe mogę napisać jakie to środowiska ale pewnie będziesz kojarzyć z okolic Częstochowy. Sam jestem ciekaw w chuj bo w tym szaleństwie żyje chociażby moja szefowa biura. Ale zdajesz sobie sprawę ,że to jest wyklęte poza strafę katolickiego komfortu?. Wiesz ,że Ci ludzie napierdalalli się i napierdalają z obecną władzą katolicką? To działa na zasadzie sekty. Totalnie się w głowie pojebało. Jak przyjechał biskup to go opluli i mało co nie powiesili. Nie ma bardziej zaiinicjowanego odłamu od obecnej władzy jak ci ludzie.
Katolickość obecnej władzy i większości hierarchów jest kwestią mocno dyskusyjną. Wiara czyni cuda w innych warstwach społecznych.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Księża

27-04-2022, 13:24

Ich środowisko składa się z najbardziej zamożnych ludzi Polskiego społeczeństwa. Tam są ludzie z takim majątkiem ,że cięzko w to uwierzyć(kurwa ja przy moim a7 wyglądałem na parkingu jak bieda)przyjedź -zobacz. W życiu bym nawet sprawy sobie z tego nie zdawał gdyby nie fakt ,że przy spotkaniach firmowych zaczęliśmy o tym mówić.

Tu masz ich szaleństwo





Youtube usunął filmy jak napierdalali się z biskupem i policją. Było co oglądać

Zajebiście. Postępujące sekty katolów które liczą już w setkach tysiący członków to na co czekałem jako człowiek który pluje na to wszystko. Tylko z Danielem który im dowodzi znam się osobiście. To jest bardzo niebezpieczny człowiek. Z dwojga złego wolę katoland katolicki a nie sekciarski. Tal między bogiem a prawdą. Tam się dopiero mózgi wypacza.

Szkoda ,że youtube usnał te filmiki co tam się odpierdala na codzień. Był ktoś na egzorcyzmowaniu ludzi w kosćiele? Kurwa ja byłem, bajtle 5-10 lat totalne szleńśtwo, ludzie ućpani, trzesący się w delirium i pomyśleć ,że oficjalnych członków jest ponad 300 tys.Te dzieci nigdy do siebie nie dojdą. Radykalizm kościoła chrześcijańskiego. Ja pierdole.
Ostatnio zmieniony 27-04-2022, 13:51 przez tomaszm, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Ubzdur
weteran forumowych bitew
Posty: 1003
Rejestracja: 16-02-2015, 19:12

Re: Księża

27-04-2022, 13:36

tomaszm pisze:
27-04-2022, 13:15
Nie wiem czy wiesz ale Depo psa zabili i nabili na pal w płocie.
Serio?! Gdzie ta ich (jebana) miłość i miłosierdzie, którymi sobie gęby wycierają? Czekam na wrażenia
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Księża

27-04-2022, 13:42

To są pojebani ludzie. Chrześcijanie dobrotliwi(tfu!) totalnie odpaleni z umysłu w chrześcijaństwie. Nabili na płot psa i zagrozili biskupowi jak skończy- jak się sekcie nie da dalej rozwijać tej sekcie. Po nabiciu psa umieścili wszytko w mediach społecznościowych.
Awatar użytkownika
Ubzdur
weteran forumowych bitew
Posty: 1003
Rejestracja: 16-02-2015, 19:12

Re: Księża

27-04-2022, 13:50

tomaszm pisze:
27-04-2022, 13:42
To są pojebani ludzie. Chrześcijanie dobrotliwi(tfu!) totalnie odpaleni z umysłu w chrześcijaństwie. Nabili na płot psa i zagrozili biskupowi jak skończy- jak się sekcie nie da dalej rozwijać tej sekcie. Po nabiciu psa umieścili wszytko w mediach społecznościowych.
Wyślij mi linki na priv. Znam dobrze ten temat, miałem z tymi szaleńcami do czynienia i jestem przerażony że to zamiast wygasać to wręcz to coraz bardziej, jak nowotwór się rozrasta.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Księża

27-04-2022, 13:54

O kim wy w ogóle mówicie? Co za depo?
PLASTIK NIE JEST METALEM
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Księża

27-04-2022, 13:57

@Beliver

NIc Ci niestety nie wyślę. Wklejałem filmiki na forum i ostrzegałem przed pojebami(z pół roku temu), Youtube wszystko pokasował więc nie mam co wysłać. Ale te kurwy dalej działaja. Odemnie z mnie z roboty baba chcrzciła dziecko w krwi baranka(to była świńska krew tak swoją dorgą). Dziecko ujebane krwią świńską z głowy na dół. Zradykalizowany kościół katolicki. Wspólnota Mamre i Czatachowa. Chuje połaczyły siły i mają w tej chwili ...............300 tys członków.Ja pierdole.
Ostatnio zmieniony 27-04-2022, 13:57 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ubzdur
weteran forumowych bitew
Posty: 1003
Rejestracja: 16-02-2015, 19:12

Re: Księża

27-04-2022, 13:57

Pacjent pisze:
27-04-2022, 13:19
tomaszm pisze:
27-04-2022, 13:15
To będzie pierwsze co zrobię. Znam to całe środowisko i gdyby nie napierdalanie się po ryju przy gorzole z inicjatorami tej śmietanki to bym to olał ciepłym moczem. NIe mogę napisać jakie to środowiska ale pewnie będziesz kojarzyć z okolic Częstochowy. Sam jestem ciekaw w chuj bo w tym szaleństwie żyje chociażby moja szefowa biura. Ale zdajesz sobie sprawę ,że to jest wyklęte poza strafę katolickiego komfortu?. Wiesz ,że Ci ludzie napierdalalli się i napierdalają z obecną władzą katolicką? To działa na zasadzie sekty. Totalnie się w głowie pojebało. Jak przyjechał biskup to go opluli i mało co nie powiesili. Nie ma bardziej zaiinicjowanego odłamu od obecnej władzy jak ci ludzie.
Katolickość obecnej władzy i większości hierarchów jest kwestią mocno dyskusyjną. Wiara czyni cuda w innych warstwach społecznych.
Serio nie broń tej sekty, jak chcesz bronić kościóła, to broń tam, gdzie jest to faktycznie Kościół, a nie jakaś sekta, która poza nawiasem nie jest chyba tylko z racji kasy i wpływów, nacisków, i gróźb wysoko postawionych członków - sekciarzy
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Księża

27-04-2022, 13:59

Ubzdur pisze:
27-04-2022, 13:57
Pacjent pisze:
27-04-2022, 13:19
tomaszm pisze:
27-04-2022, 13:15
To będzie pierwsze co zrobię. Znam to całe środowisko i gdyby nie napierdalanie się po ryju przy gorzole z inicjatorami tej śmietanki to bym to olał ciepłym moczem. NIe mogę napisać jakie to środowiska ale pewnie będziesz kojarzyć z okolic Częstochowy. Sam jestem ciekaw w chuj bo w tym szaleństwie żyje chociażby moja szefowa biura. Ale zdajesz sobie sprawę ,że to jest wyklęte poza strafę katolickiego komfortu?. Wiesz ,że Ci ludzie napierdalalli się i napierdalają z obecną władzą katolicką? To działa na zasadzie sekty. Totalnie się w głowie pojebało. Jak przyjechał biskup to go opluli i mało co nie powiesili. Nie ma bardziej zaiinicjowanego odłamu od obecnej władzy jak ci ludzie.
Katolickość obecnej władzy i większości hierarchów jest kwestią mocno dyskusyjną. Wiara czyni cuda w innych warstwach społecznych.
Serio nie broń tej sekty, jak chcesz bronić kościóła, to broń tam, gdzie jest to faktycznie Kościół, a nie jakaś sekta, która poza nawiasem nie jest chyba tylko z racji kasy i wpływów, nacisków, i gróźb wysoko postawionych członków - sekciarzy
Między naszymi wpisami nie ma generalnie sprzeczności.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Księża

27-04-2022, 14:04

bartwa pisze:
27-04-2022, 13:54
O kim wy w ogóle mówicie? Co za depo?

Depo to biskup ,który jest tak stłamszony ,że chuja za furtkę nie wystawi a starał się szaleństwo powstrzymać. Nie żebym lubił chuja ale z dwojga złego........... Na południu Śląska wyrosła sekta totalnych pojebesów przy których religia chrześcijańska to kaszka z mlekiem. Możesz Barwa w to nie dowierzać ale jakbyś miał chwilę wolnego to Ci pokaże. To nie jest zbieranina wariatów z przypadku. To jest w tej chwili grupa 300.000 osób.

Na youtubie pustka, masa była kontenty, bijatyki z policją, egzorcyzmy, śmieci na ekranie(dosłownie)... dzień jak o dzień

ewentualnie z prasy coś można wyczytać

https://czestochowa.wyborcza.pl/czestoc ... rects=true

Ale mocno ucichło, Depo jak psa znalazł nabitego na płot psa w kapciach z kopertą od gorliwych chrześcijan to misja dziejowa walki z narastająco siłą sekty po sąsiedzku mu przeszła. W kopercie ponoć było"następny jesteś ty" .. Natomiast walko z socjopatą pokroju Daniela który tym burdelem sektowskim dowodzi i ma charyzmy +1000000. No też mamy w kraju katolickim gdzie wiara chrześcijan odchodzi do lamusa zradykalizowany pojebów religijnych i za parę lat to będzie śmiało z mln osób.
Ostatnio zmieniony 27-04-2022, 14:19 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ubzdur
weteran forumowych bitew
Posty: 1003
Rejestracja: 16-02-2015, 19:12

Re: Księża

27-04-2022, 14:17

Jeśli o mnie chodzi, to ja Ci wierzę w tą akcję z psem, ale dowody by mi się przydały żeby innym pokazać, A nie tylko powoływać się na „słowa Tomka z Forum”.

Bartwa- jest to sekta „charyzmatyczna” 20 lat temu lub coś koło tego tam była chatka w lesie, gdzie byli rzekomo ostatni pustelnicy w Europie i kapliczka, potem pojawił się ten Daniel, zaczął robić jakieś spotkania modlitewne, na których się działy dziwne rzeczy, jakieś uzdrowienia cielesne i duchowe, egzorcyzmy, wrzaski krzyki śmiechy i histeria, „omdlenia w Duchu św” kapłan – Daniel bełkocze niezrozumiałym językiem, który ma być rzekomo „darem języków” wprowadza się ludzi w trans powtarzalną muzyką, mantrami, generalnie jak zielonoświątkowcy. A dzisiaj, to nawet nie wiem jak duże to jest, ale kilka lat temu jeżdżąc tam na rowerze (bardzo fajne tereny) widziałem: postawili kościółek w miejscu tej kapliczki, zrobili scenę, ogrodzenie, autobusy przyjeżdżają, setki samochodów poparkowane, obsługa Wspólnoty w żółtych kamizelkach, Budują ogromny” Dom Wspólnoty”. A ludzie, którzy do tej sekty należą wykupują tereny w okolicy. Niektórzy znajomi mówią że sam Daniel może nie jest taki zły ale sodówka mu do głowy odbiła, bo „ludzie zrobili z niego guru” i sekta wokół niego powstała. Ja tam nie wierze w jego dobroć. Stąd jestem ciekawy skąd znasz Tomku tego Daniela i czemu uważasz, że jest niebezpieczny?
ODPOWIEDZ