Księża

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Księża

12-04-2012, 10:42

vvorldvvithoutshit pisze:http://swiat.newsweek.pl/papiez-stanie- ... 9,1,1.html


SNAP Network to organizacja pozarządowa zrzeszająca ponad 10 tysięcy ofiar molestowania przez księży.

10 tysięcy...ja pierdolę...
W sumie teraz do molestowania duzo nie potrzeba... a to nauczyciel przypadkowo chwyci na wf tam gdzie nie trzeba itd. itp. Wyludzanie i zjebane czasy. Wszystko jest juz molestowaniem.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2409
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

Re: Księża

12-04-2012, 10:45

niech stanie przed MTK, tam gołębiarze już czekają z zemstą za 2006 rok
Awatar użytkownika
HobGoblin
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 13-11-2011, 17:56
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: Księża

12-04-2012, 11:47

Aleście sobie nasiadówkę urządzli. Z klechami jest tak, że każdy widzi, co chce. Jest też wielu duchownych, którzy wykonują dobrą robotę. O takich oczywiście się nie mówi, bo zbyt mało medialne. Ale KK trzeba oddac sprawiedliwość. Ten niemrawo, ale jednak walczy z pedofilią i pederastią w Kościele, czego dowodem chociażby ostatnia książka Terlikwoskiego i Izakowicza - Zalewskiego, podczas gdy zwalczający tę instytucję liberałowie homoseksualizm już zalegalizowali, a teraz aktywnie działają na rzecz uznania za normalną również pedofilii ( NAMBLA np. ). Dlatego m.in z dwojga złego wolę jednak katoland.
Ceterum censeo Mosquam delendam esse.
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2197
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: Księża

12-04-2012, 12:03

Nie pierdol glupot kolego, czego sie spodziewales po ksiazce napisanej przez ksiezula i fanatycznego katola? Jak walcza z pedofilia doskonale widac na przykladzie regionu, z ktorego pochodze - klecha-pedofil zostal przerzucony do innej parafi. Najwazniejsze by o tym sie nie mowilo, to jest walka z pedofilia w kosciele. Chuj z dzieciakami, wazne zeby ksiezulo mial sie na czym pasc. Sprawa druga: nie wrzucaj liberalow do jednego worka - nambla to jakas skurwiala organizacja, ktora powinno wrzucic sie do pieca. KK to instytucja a nie grupa osob o podonych pogladach. Tu kolejny przyklad skurwienia KK w naszym smutnym kraju:

ps. odnosnie pedofilii - cytujac klasyków (braci Patyk):
on jest zboczencem, bestia z placu zabaw,
dwa metry sznura, każdy sie z tym zgadza
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
antek_cryst
postuje jak opętany!
Posty: 571
Rejestracja: 25-02-2011, 23:01
Lokalizacja: stolnica

Re: Księża

12-04-2012, 12:22

Rzutowanie na całą, dość zresztą niejasno określoną grupę (libreałowie? Kto to taki? Kto się kwalifikuje pod mianownik liberała?) poglądów jej jakiegoś skrajnie marginalnego i kompletnie nieistotnego odłamu to moim zdaniem przejaw albo złej woli, abo kompletnego niedowładu intelektualnego.
Jedno i drugie uniemożliwia jakąkolwiek wymianę opinii.
uważam, że cudownie być pijanym. Nawet chyba lepiej niż oświeconym.
Awatar użytkownika
Deviant
w mackach Zła
Posty: 937
Rejestracja: 04-04-2007, 12:25

Re: Księża

13-04-2012, 18:03

Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1609
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Księża

18-09-2012, 21:45

Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6780
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Księża

18-09-2012, 21:50

Pedo-imprezka po prostu.
Agony
postuje jak opętany!
Posty: 610
Rejestracja: 07-03-2002, 15:34
Lokalizacja: ZSRE

Re: Księża

18-09-2012, 22:01

HobGoblin pisze: (...) Ale KK trzeba oddac sprawiedliwość. Ten niemrawo, ale jednak walczy z pedofilią i pederastią w Kościele,
(...)
Bardzo niemrawo. Jakoś od IV w. n. e. stosunki seksualne z dziećmi w wieku od lat dwunastu włącznie są w państwie Watykan legalne. Kilkanaście setek lat walczą z pedofilią, ale pedofilia w Watykanie jest nadal legalna. Widać z tego, że walka z pedofilią wychodzi Watykańczykom niemrawo.
In God We Trust
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5353
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Księża

19-09-2012, 08:14


Najgorsze, że podobno rodzice i uczniowie nie widzą w tym nic zdrożnego - wręcz przeciwnie, oskarżają media o szkalowanie księżula.
Nawet list protestacyjny napisali.
Oczywiście, mógł to też napisać ksiądz, a podpisy wymusić. Go Figure! ;-)
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Random Apex
weteran forumowych bitew
Posty: 1090
Rejestracja: 20-05-2012, 11:37

Re: Księża

19-09-2012, 11:09

No ale co było w tym zdrożnego? Zrobiono po prostu "kocenie" pierwszaków, pod okiem nauczycieli i animatorów, a dzieci raczej nie zlizywały śmietany z kolan, tylko miały dotknąć buzią tej pianki do golenia, którą miał na kolanach ten ksiądz. Tak naprawdę to nie ma w tym nic nieodpowiedniego - lepiej zrobić z kocenia zabawę pod okiem dorosłych, a nie pozwolić na kocenie starszym klasom z gimnazjum.

Ludzie w czasach przesyconych seksem wszędzie widzą podteksty i molestowanie seksualne. Niedługo pewno zakazana będzie gimnastyka na lekcjach w-f, bo rozciąganie ścięgien może być z podtekstem seksualnym.

Edit: a media mediami - te informacje są mało rzetelne :)
You've got nothing to lose but your lives.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4459
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Księża

19-09-2012, 11:18

dlaczego ów salezjanin, pełen cnót, na swoim profilu na FB (https://www.facebook.com/marcin.kozyra.92)
ma dodaną do ulubionych stronę "siemka piękna"?! https://www.facebook.com/pages/Siemka-P ... 5889994909 ??? lubi podglądać nastolatki?
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Księża

19-09-2012, 11:31

A kto nie lubi?

Klecha tez podobno czlowiek.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Księża

19-09-2012, 11:40

Random Apex pisze:No ale co było w tym zdrożnego? Zrobiono po prostu "kocenie" pierwszaków, pod okiem nauczycieli i animatorów
wydajmie mi się, że samo zjawisko kocenia nie jest specjalnie edukacyjne. mam rację? po mojemu to żaden opiekun, mentor, animator czy wychowawca nie powinien w ogóle pozwalać na takie rzeczy, a co dopiero brać w nich udział - nawet jeśli oznaczałoby to że samo kocenie będzie miało lżejszy, milszy i przyjemniejszy przebieg. powinien dopilnować, by tego w ogóle nie było.
ja nie wiem, może ja jestem jakiś dziwny, ale zlizywanie czegokolwiek z gołych kolan jakiegoś faceta w ogóle nie jest dla mnie jakimś specjalnie miłym pomysłem. właściwie to przyjemność całkiem porównywalna z wymianą świec chociażby.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Księża

19-09-2012, 12:10

^ to, plus te foty naprawde nie wygladaja normalnie. tzn. ja sie usmialem, ale nie chcialbym byc na miejscu tych gowniarzy. jaka potem rysa w zyciorysie jak sobie te foty obejrza po latach :)) swoja droga w 1 gimnazjum to chyba sie juz co nieco kuma, to byla jakas szkola specjalna, ze te dzieci chcialy w tym uczestniczyc? przeciez to jest maksymalnie obrzydliwe :D

Random Apex -> nigga please!
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Random Apex
weteran forumowych bitew
Posty: 1090
Rejestracja: 20-05-2012, 11:37

Re: Księża

19-09-2012, 12:20

Żartujecie sobie ze mnie, czy naprawdę jesteście takimi medialnymi owieczkami "co przeczytam to jest to najświętsza prawda"? :D no błagam, przecież te artykuły to powtarzanie bzdur i manipulacja. Nie jestem moherowa ani żaden ze mnie katolicki nawracacz czy fan księdzów, ale przydałoby się Wam trochę ogarnięcia się.
You've got nothing to lose but your lives.
Awatar użytkownika
Random Apex
weteran forumowych bitew
Posty: 1090
Rejestracja: 20-05-2012, 11:37

Re: Księża

19-09-2012, 12:27

Scaarph pisze:wydajmie mi się, że samo zjawisko kocenia nie jest specjalnie edukacyjne. mam rację? po mojemu to żaden opiekun, mentor, animator czy wychowawca nie powinien w ogóle pozwalać na takie rzeczy, a co dopiero brać w nich udział - nawet jeśli oznaczałoby to że samo kocenie będzie miało lżejszy, milszy i przyjemniejszy przebieg. powinien dopilnować, by tego w ogóle nie było.
ja nie wiem, może ja jestem jakiś dziwny, ale zlizywanie czegokolwiek z gołych kolan jakiegoś faceta w ogóle nie jest dla mnie jakimś specjalnie miłym pomysłem. właściwie to przyjemność całkiem porównywalna z wymianą świec chociażby.
To była po prostu zabawa na jakimś wyjeździe integracyjnym, nigdy nie byłeś na koloniach ani obozach? Nie bawiłeś się w nic, gdzie był jakiś kontakt fizyczny i głupie zadania? Zielonych nocy też nie miałeś? Zdjęcie powyżej zostało wybrane tak, by zrobić jak największą awanturę, nie zważając na to, co się działo naprawdę - co innego to zlizywanie słodkiej bitej śmietany z kolan księdza przez dziewczyny (sexy as fuck co nie?), a co innego dotknięcie nosem czy buzią grubej warstwy pianki do golenia przez wszystkie dzieciaki każdej płci, które mają być "pasowane". Naprawdę nie dostrzegacie różnicy?

Może to ja byłam inaczej wychowywana niż Wy, ja tam nie widzę nic złego w takich zajęciach, żadne dziecko ani rodzic się nie poskarżyli, nikt nie wygląda na niezadowolonego, a skoro te zdjęcia pojawiły się na stronie internetowej gimnazjum, to znaczy, że nikt w tym nic złego nie widział, ale kontrowersyjną historię zawsze można dorobić.
You've got nothing to lose but your lives.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Księża

19-09-2012, 12:35

Random Apex pisze:Żartujecie sobie ze mnie, czy naprawdę jesteście takimi medialnymi owieczkami "co przeczytam to jest to najświętsza prawda"? :D no błagam, przecież te artykuły to powtarzanie bzdur i manipulacja. Nie jestem moherowa ani żaden ze mnie katolicki nawracacz czy fan księdzów, ale przydałoby się Wam trochę ogarnięcia się.
ale to jak bylo? bo ja prawde mowiac malo czytalem, tylko fotki widzialem. poza tym ja sie odnosze do Twojej argumentacji z powyzszego posta, a nie do tego co gdzies tam pisza.

btw, chcialabys miec teraz w albumie ze szkoly takie foty? szczerze?

edit: no dobra, przeczytalem Twojego drugiego posta. nie wiem, nadal mi tu cos nie gra, no w kazdym razie ja na pewno w 1 gimnazjum nie chcialbym uczestniczyc w takiej zabawie :D
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Random Apex
weteran forumowych bitew
Posty: 1090
Rejestracja: 20-05-2012, 11:37

Re: Księża

19-09-2012, 12:46

Było trochę bardzo inaczej, jak wynika z oświadczeń młodzieży, rodziców i animatorów, nikt nie miał na celu poniżenia i zniszczenia młodzieńczej psychiki, jakby się mogło wydawać - to był po prostu element "kocenia" na wyjeździe zorganizowanym w sierpniu, gdzie dzieci pojechały z własnej woli i teraz wszyscy są zaskoczeni, jak media potrafią wszystko wypaczyć. Istnieje coś takiego, jak zabawa, serio - nawet, jak jest głupia. Chyba na serio nikt z Was nigdy nie był na żadnej kolonii. Aż mi się nie chce wierzyć, że widzicie w tym jakieś podteksty seksualne.

http://www.legnica.fm/index.php/fakty/1 ... erpretacja
http://www.gimnazjum-lubin.salezjanie.pl/

edit: a co do fotek ze szkoły - nie posiadam żadnych, chodziłam do gimnazjum państwowego i nie byłam z niego zadowolona, mimo, że nikt nie kazał mi dotykać czyichś kolan.
You've got nothing to lose but your lives.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Księża

19-09-2012, 12:49

ej, ale wez troche wyluzuj, nikt sie nie spina przeciez :) poza tym nie kojarze, zebym czytal gdzies o jakims ponizaniu, byly raczej watpliwosci co do natury tych zdjec. a co gdzie indziej pisza to nie mam pojecia, glownie dlatego, ze z definicji zlewam wszelkie polskie media.
this is a land of wolves now
ODPOWIEDZ