Wasze sporty

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wasze sporty

29-12-2021, 09:31

Jacha. Zarzuc na priv. Popróbuje.

Tak już poza ekstremizmem mierzenie z zimnem ma zbawienny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ja zawsze miałem problemy z zatokami i upchanym nosem. Po morsowanku katar z komuni świętej się puszcza.

Kumpla którego przekonywałem do morsowania , mocno otłuszczony, cierpiał na reumatyzm. Zawsze Go coś strzykało w kręgosłupie.Wyleczony. A przekonywałem Go chyba z rok czasu żeby wlazł do zimnej wody. Jak już wlazł i poczuł te pierdolnięcie to podziękowaniom nie ma końca. Jeździł po jakiś terapeutach a teraz pcha się sam do zimnego.

Kurwa zreszta każdy co wchodzi do zimnej wody bez względu na level i stopień wtajemniczenia wie o cokaman i jakie to niesie zajebisty efekt. Nawet psychicznie żeby mózgownice zresetować.

I tu nie chodzi o to ,że morswowanie stało się modne. Jebać to. Robi się to dla samego siebie. Dla wyłącznie własnego zajebistego samego poczucia.





Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8158
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 14:08

Chuj nie sport, ale czas na godzinny spacerek. Dziś pogoda dla prawdziwych wikingów.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 14:35

Skonczylem wczoraj czytac ksiazke jakiegos noblisty, ktory twierdzil, ze spacerowanie to sport i poswiecil mu spora czesc rozdzialu swojej ksiazki twierdzac, ze jest zbawienny dla zdtowia

Ja dzis bylem w te pogode dzis w przereblu, wiekszosc wymiekla jedynie najbardziej pojebani wlezli do wody, fale dzis bardzo duze, ciuchy trzeba bylo deskami przykryc zeby nie zwialo
woodpecker from space
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 15:13

Triceratops pisze:
30-01-2022, 14:35
Skonczylem wczoraj czytac ksiazke jakiegos noblisty, ktory twierdzil, ze spacerowanie to sport i poswiecil mu spora czesc rozdzialu swojej ksiazki twierdzac, ze jest zbawienny dla zdtowia

Ja dzis bylem w te pogode dzis w przereblu, wiekszosc wymiekla jedynie najbardziej pojebani wlezli do wody, fale dzis bardzo duze, ciuchy trzeba bylo deskami przykryc zeby nie zwialo
ja se wydeszedłem przed chwilą, po zgrzewkę Harnasia do Żaby, 200m. Czy to tesz spacer ? (i z puszką tekturową mnie zaatakowali wolnomu....wolnotariusze - wrzuciłem wartość dwóch zgrzewek.....)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 18:22

Kurwa od piątku wałęsaliśmy się po górach- zdjęcia spektakularne ,będa wlkejane. Pierdole- do zimnej wody nie wchodzę do kończa tygodnia. nauczony jestem morwsowania przy - paru stopniach a nie przy -16.

Mój zjebany ryj jak walczę sam z sobą

Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 18:23

tomaszm pisze:
30-01-2022, 18:22
Kurwa od piątku wałęsaliśmy się po górach- zdjęcia spektakularne ,będa wlkejane. Pierdole- do zimnej wody nie wchodzę do kończa tygodnia. nauczony jestem morwsowania przy - paru stopniach a nie przy -16.

Mój zjebany ryj jak walczę sam z sobą

o kurwa, ale tego śniegu to najebało na tych schodach z 1 m....
Maruder
w mackach Zła
Posty: 680
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 18:33

W końcu po covidowej rekonwalescencji przerobiłem pełny trening dolnych partii bez zadyszki, przerw znak że wracam do żywych - wcześniej w tyg.mialem problemy po kilku seriach pompek/pull UPS zawroty, słabizna. Czułem się jak flak po tym syfie, w robocie kilka obchodow i od razu zmeczony. Zero chęci, sił chujowe sampoczucie....

Ale dziś był powerek zastrzyk energii i good atittude na resztę dzionka.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 18:37

Sniegu od zajebania. Morsowałem w ciagu 2 dni na 9 obiektach. Ręce porozpierdalane do zywej kosci. Biodra to samo. Kurwa pierdole idę się położyć bo mam tyle kontuzji ,że mię wszystko boli. Lepsza połowka wpadnie zaraz na chatę to może chociaż loda zrobi bo boje się i że jego straciłem.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 18:50

: ) plemniki w chłodzie szybciej zapierdalają, uważaj by zębów nie straciła XD
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8158
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 18:57

^
Git fota, śniegu faktycznie w chuj, rewelka!
PLASTIK NIE JEST METALEM
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 19:00

Takie foto to esencja METALU. rispekt.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 19:03

[V] pisze:
30-01-2022, 19:00
Takie foto to esencja METALU. rispekt.
eee, aż tak to nie , no chyba że szambie byłoby to....
albo rozgraniczymy to tak:
- tułe bm kvlt , zanurzenie arktyczne w lodzie
- trułe gore/grind kvlt , zanurzenie w szambo/gównie
inne gatunki do rozpatrzenia.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 19:12

Ozesz kurwa tommy niezle, ale wage to nalezyta zlapales szybko hehe
woodpecker from space
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 19:27

Kurwa po covidzie miałem 85 kg i sztanga 90 kg mnie przygniata i wyglądałem jak pizdeczka. Wszystko wróciło do normy :) 92 kg misia to moja naturalne waga. A i 90 kg to ja se pykam

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
iGrinder
postuje jak opętany!
Posty: 585
Rejestracja: 26-02-2018, 18:40
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Wasze sporty

30-01-2022, 20:09

tomaszm pisze:
30-01-2022, 18:22
Kurwa od piątku wałęsaliśmy się po górach- zdjęcia spektakularne ,będa wlkejane. Pierdole- do zimnej wody nie wchodzę do kończa tygodnia. nauczony jestem morwsowania przy - paru stopniach a nie przy -16.

Mój zjebany ryj jak walczę sam z sobą

Szanuję!
Bloodlust...
Druglust...
Count Drugula Arise!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wasze sporty

31-01-2022, 01:33

Dzieki:)

Tak se ostatnio pomyślałem kurwa,że ten cały mój siłowy sport to jest bez sensu. Cisne ta sztangę bez sensu, ja pierdole- dwa podciągi i ni ma chłopa. Po 50 pompkach wysiadam kondycyjnie. Niby chłop jak dąb a ja cipa jestem. Musze jakiś trenig zapodac sensowniejszy ,bo na ciągłym dźwiganiu sztangi to ja się tylko kręgoslupa krzywego dorobię. Kondycyjnie jestem zero.

No jest basen ,bo w chuj pływam. łaże po lasach jak pojebion,, dźwigam w chuj ciężarów ale kurwa no chuj nie kondycja. dwa podciągi i po chłopie. Coś kurwa musę zmienić ,bo już dawno przestały mnie bawić kolejne kilogramy w wypychaniu na sztandze jak reszta lezy.

W sumie dwa lata(a i wiecej) bite miną jak fest dźwigam. Od momentu jak wyszedłem z szpitalnego oddziału covid. I se zdałem sprawę że nie jestem nieśmiertelny :D Na dobre mi to wyszło. Tłuszcz przerobić w mięsień. Kurwa jeszcze jakby mi smaki puściły i alkohol zbrzydł. Tu się akurat nic nie zmieniło :D
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8158
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Wasze sporty

31-01-2022, 08:30

Nie będzie kondycji bez zrzucenia wagi. Albo więcej ruchu, albo mniej wpierdalać, albo jedno i drugie.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wasze sporty

31-01-2022, 12:25

tomaszm pisze:
31-01-2022, 01:33
Dzieki:)

Tak se ostatnio pomyślałem kurwa,że ten cały mój siłowy sport to jest bez sensu. Cisne ta sztangę bez sensu, ja pierdole- dwa podciągi i ni ma chłopa. Po 50 pompkach wysiadam kondycyjnie. Niby chłop jak dąb a ja cipa jestem. Musze jakiś trenig zapodac sensowniejszy ,bo na ciągłym dźwiganiu sztangi to ja się tylko kręgoslupa krzywego dorobię. Kondycyjnie jestem zero.

No jest basen ,bo w chuj pływam. łaże po lasach jak pojebion,, dźwigam w chuj ciężarów ale kurwa no chuj nie kondycja. dwa podciągi i po chłopie. Coś kurwa musę zmienić ,bo już dawno przestały mnie bawić kolejne kilogramy w wypychaniu na sztandze jak reszta lezy.

W sumie dwa lata(a i wiecej) bite miną jak fest dźwigam. Od momentu jak wyszedłem z szpitalnego oddziału covid. I se zdałem sprawę że nie jestem nieśmiertelny :D Na dobre mi to wyszło. Tłuszcz przerobić w mięsień. Kurwa jeszcze jakby mi smaki puściły i alkohol zbrzydł. Tu się akurat nic nie zmieniło :D
Tomasz, chciales masy to ja masz ;D
Nie da sie miec wszystkiego naraz albo sila albo wytrzymalosc xd
woodpecker from space
Maruder
w mackach Zła
Posty: 680
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: Wasze sporty

31-01-2022, 13:09

Kalistenika wg.mnie o wiele zdrowsza, ładnie rzeźbi może nie zrobisz przy tym sylwetki jak To nie Coleman ani nie pobijesz rekordu w wyciskaniu ale na pewno wszechstronniej rozwija ciało, w sposób bardziej ej naturalny i zdrowiej.

Też dawno temu dźwigałem żelastwo i narzekałem na kręgosłup (faktem jest że mam fizjonomię inną niż Tomasz, pewnie do dodatkowo bieganie się przyczyniło do powyższych problemikow).

A odkąd trenuję glownie z ciężarem własnego ciała czyli z 10 latek, problem z lędźwiami znikł i czuję się na pewno sprawniej, lżej, energiczniej (jasne były kłopoty z barkami+łokciami ale odpowiednimi ćwiczeniami, ruchami i mobilka czuję że ten traumatyczny okres mam za sobą (czyt.wierze).
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10578
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wasze sporty

31-01-2022, 13:21

Maruder pisze:
31-01-2022, 13:09
Kalistenika wg.mnie o wiele zdrowsza, ładnie rzeźbi może nie zrobisz przy tym sylwetki jak To nie Coleman ani nie pobijesz rekordu w wyciskaniu ale na pewno wszechstronniej rozwija ciało, w sposób bardziej ej naturalny i zdrowiej.

Też dawno temu dźwigałem żelastwo i narzekałem na kręgosłup (faktem jest że mam fizjonomię inną niż Tomasz, pewnie do dodatkowo bieganie się przyczyniło do powyższych problemikow).

A odkąd trenuję glownie z ciężarem własnego ciała czyli z 10 latek, problem z lędźwiami znikł i czuję się na pewno sprawniej, lżej, energiczniej (jasne były kłopoty z barkami+łokciami ale odpowiednimi ćwiczeniami, ruchami i mobilka czuję że ten traumatyczny okres mam za sobą (czyt.wierze).
Ale to był problem z lędźwiami czy z krzyżem?
I am Jerusalem.
ODPOWIEDZ