Złote Wary Masterfula

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Złote Wary Masterfula 2006

18-08-2016, 18:19

byrgh pisze:dobra, coś z innej mańki. poszukuję, a właściwie to szukam filmu z wypadkową czasów najlepiej biblijnych, lekkiej mitologii, akcji z perspektywy biednej rolniczej rodziny z tragizmem w tle. dla porównania na myśl nasuwa mi się przypowieść o Kainie i Ablu - celowałbym właśnie w ten kierunek. ktoś coś?

btw: znam Zardoz, proszę o inne propozycje, ale trop coś właśnie tengens, mimo że czasy mocno futurystyczne :D ktoś coś, coś ktoś?
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Dowcipy / Jaja / Debilizmy

13-12-2016, 20:59

NiezbytLotny pisze:Confrontation puszczał też gostek z LSS na Allegro jakiś czas temu. To raczej tylko kwestia czasu i znowu się pojawi tu, czy tam. Trzy pierwsze też leżały jeszcze nie dawno. Teraz trochę trudniej z tematem.
Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Złote Wary Masterfula 2006

14-12-2016, 06:09

^ Hehe no kolega nie jest tytanem intelektu i ortografii, co oczywiście jest ze sobą powiązane. :-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Złote Wary Masterfula 2006

14-12-2016, 07:14

Oględnie mówiąc nie jest:) Tempr głosu, nie dawno, ktoś ma jeszcze wątpliwości, że scena polisz black metal to paraolimpiada:)?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 17:45

Plastek pisze:
SODOMOUSE pisze:
Harlequin pisze:Ja w tym ildjarn to słysze tone jakiegoś anarchopunka :D generalnie to podoba mi sie, choc mogłoby być wiecej szybkich partii. Niemniej jest tym jakas taka fajna energia.
już wielkokrotnie ,doznałem podobnych odczuć...coś w tym jest, oba gatunki łączy pewien bunt, obierane różnymi środkami wyrazu, w jednym są pacyfy w drugim zima i pentagramy....jednak oba mają w założeniu dewastację .
O JA PIERDOLE KURWA JEGO MAĆ!!!!!! ZŁOTE WARY WIĘKSZE NIŻ UKŁAD SŁONECZNY!

Przypomnę tylko:
Anarcho-punk – rodzaj muzyki wyrosłej z punk rocka, zawierającej przesłanie anarchistyczne, oprócz tego często także propagującej wegetarianizm, ekologię i pacyfistyczne podejście do życia, w którym przemoc jest tylko ostatecznością i obroną konieczną wobec despotyzmu i niemoralności ludzkiej
Nie ma chuja, np:

Crass=Ildjarn
Conflict=Vordr

Trzeba powiedzieć chłopakom z Aus Rotten czy Behind Enemy Lines, którzy ostro np walczą o prawa lesbijek, gejów, transseksualistów, że w gruncie rzeczy mają takie samo przesłanie jak black metal. Wegetarianizm i ekologia to także warunek sine qua non black metalu.
Powiedz chłopakom z Infernal War, że mają takie samo przesłanie jak grający na skłocie, zdredowany anarcho punkowy band walczący o prawa zwierząt, że obu kapelom chodzi o dewastację. Napewno przyznają ci rację i będą zadowoleni, że znalazłeś paralele.
Jest dewastacja, jebać sezonowców, chuj.
Hasło na dziś - DEWASTACJA!
Pozwolę sobie to tu wkleić, bez wątpienia jeden z największych idiotyzmów jakie dane mi było tu przeczytać, nawet jeśli wziąć poprawkę na to gdzie jestem i kto jest autorem tych kacerskich twierdzeń. Ledwie początek roku nastalał a już mamy kurwa srogo pozamiatane. Tuszę, że kto mądry ten zdewastowany.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 18:25

No kurwa, obczaj system - anarcho punk i black metal to niemalże to samo:) Ja pierdolę, ręce opadają:) Mgła i Włochaty - dwa spojrzenia na to samo:)))))))))))))))))))))))))))))

EDIT: O, coś tutaj zdaję się znikło, zostało usunięte bądź przeedytowane.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
535

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 18:28

Ciekawe kto się tak nieładnie bawi?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 18:44

nie chce mi się specjalnie rozwodzić i argumentować, a tym bardziej przyjmować pozycji adwokata diabła*, ale jednakowoż Plastek nadinterpretowywujesz/ manipulujesz. w kwestii buntu, jakiejś tam kontestacji rzeczywistości oba gatunki mają zbieżne punkty. a że w innych miejscach się rozjeżdżają to inna sprawa.

*bo to niewdzięczna rola. prawie zawsze dostaje się wpierdol za to.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 18:46

Idąc tropem kontestacji rzeczywistości, można dojść do wniosków, że RAC i reggae to jedno i to samo.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Karkasonne

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 18:46

Ildjarn jest król punka jak lew jest król dżungli!
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 18:49

Plastek pisze:Idąc tropem kontestacji rzeczywistości, można dojść do wniosków, że RAC i reggae to jedno i to samo.
za bystry jesteś, żeby nie wiedzieć o co chodzi.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 18:51

Nadal jednak utrzymuję, że to com wyśmiał było kuriozalne. Nawet przy założeniu wysokiego progu mojej tolerancji, a jak wiadomo tolerancją - na głupotę szczególne - się cechuję.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 18:53

Plastek pisze:Nadal jednak utrzymuję, że to com wyśmiał było kuriozalne. Nawet przy założeniu wysokiego progu mojej tolerancji, a jak wiadomo tolerancją - na głupotę szczególne - się cechuję.
przecież wiadomo, że się nie wycofasz z szydery … taki twój urok
luz, zostawiam was dalej z tą zabawą ;-)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 19:00

Zdarza mi się szydzić, jasne, ale wolę głupotę zwalczać uśmiechem i pogodą ducha.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 19:05

Plastek pisze:Zdarza mi się szydzić, jasne, ale wolę głupotę zwalczać uśmiechem i pogodą ducha.
+100
(chyba tak się tutaj wyraża aprobatę …)
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 21:00

PureHate pisze:Jakieś to takie zachowawcze i za chuja nie czuje w tym wojny w przeciwieństwie do uwielbianego np przeze mnie Truppensturm
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
535

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 21:07

Dziwię się, że przez tyle lat nikt nie wrzucił tutaj, gorącego komentarza jakiegoś idioty na temat doskonałej Unravel. Może za dużo tekstu było i głupota rozmyła się w potoku słów, przecinków oraz kropek.
535 pisze:Cud to żaden nie jest. Szczerze mówiąc pierwsze pytanie jakie nasuwa się, podczas odsłuchu, to: "W jakim, kurwa, celu nagrano ten album?" Niby są echa dumnej przeszłości, ale smakują jak proszkowe zupy znanego producenta. Tam też na opakowaniu stoi, że "rosół z kury". W stosunku do WW mamy wyraźny spadek formy. Właściwie można stwierdzić, że w takiej dyspozycji, mogą śmiało zakończyć swą działalność. Co do zestawienia z Satyricon. Tu jest nieco lepiej. Po raz kolejny okazuje się, że Gehenna wychodzi ze starcia zwycięsko. Seen Through The Veils Of Darkness, czy Malice, kopały dupsko Nemesis Divina, a teraz Unravel... Szkoda tylko, że jest to raczej, mozolne zwarcie w parterze, w którym, bardzo doświadczonym już zawodnikom, puszczają szwy w strojach, a czasem nawet zwieracze. Płyta jest typowym wypełniaczem półek. Na dłuższe z tym obcowanie, zwyczajnie szkoda czasu.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 21:37

Różne rzeczy pisałeś o tej płycie:D A jak finalnie wyszło, to sam wiesz:)
'Come the Blessed Madness'
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 22:35

Nerwowy pisze:
PureHate pisze:Jakieś to takie zachowawcze i za chuja nie czuje w tym wojny w przeciwieństwie do uwielbianego np przeze mnie Truppensturm
Co Cie w tym tak bawi ?
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Złote Wary Masterfula

08-01-2017, 22:39

Porównywanie jajcarskiego black thrashu z gruzem typu Truppensturm oraz korzystanie ze słów, których znaczenia się nie rozumie. Trojka Bestial Mockery "zachowawcza"? Wolne żarty ;D.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
ODPOWIEDZ