TATUAŻE

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: TATUAŻE

24-08-2023, 12:30

DST pisze:
24-08-2023, 12:03
Ascetic pisze:
24-08-2023, 11:25
DST pisze:
24-08-2023, 10:51


Weź długopis z metalową końcówką, przyciśnij mocno do skóry i przesuwaj nim we wszystkie strony na krótkim odcinku. To chyba dość dobre odwzorowanie.
Rozumiem, że rozmowa jest o tatach, a nie skariacjach.
Ta, miałem tatuaże na myśli. Pierwsza sesja ok, pogawędziłem sobie o rapie z koleżką, który tatuował kogoś innego. Na drugiej byłem trzeźwy, ale na kacu. Nie babrałem się, ale wszystko bolało bardziej, szczególnie po wewnętrznej stronie nadgarstka.
Mam tylko wytatuowane całe przedramię, więc nie jestem najbardziej doświadczony.
Po tym co piszesz to jesteś. Mój wpis odnosił się do pytania naziola.

Co do kaca, jakiejś tam niedyspozycji, zakładam, że taki czynnik może też mieć wpływ na odczuwanie bólu. Tak z zasłyszenia, doświadczony tatuażysta raczej nie proponuje sesji dzień po dniu, tak aby nie wymordować klienta. Bo taki już może do niego nie wrócić. Wiadomo, robią to tacy, co szybko zapychają sobie grafik i proponują, żeby np. w tydzień ojebać całe plery, nie patrząc, że rany się nie pogoiły i się sączy z tego. Piszę o tym w kontekście formy z jakąś się lezie pod maszynkę. Jak delikwent jakiś tam słabszy, to pewnie bardziej napindala. Duże natężenie bólu raczej nie osłabia na krótką metę, no chyba, że człowiek kiwnięty. Jak się skumuluje to może rozwalić i twardziela.

Całościowo, dobrze iść z nastawieniem, będzie nakurwiać i tyle. Tam sobie starać umilić czas. No i pewnie w jako takiej formie. Niby modelowe, a życie pisze różne scenariusze i wychodzi raz tak a raz inaczej. Raz boli mniej, innym razem bardziej. Niezaprzeczalnie, z tym wiąże się ból. Gorzej jak kogoś to kręci. No, ten ból. Nie wiem, czy tak nie jest przy skariacjach? Jakoś sobie nie wyobrażam, że idą tam ludzie, którzy nie lubią się ostro potargać.
13.04.2024
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2657
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: TATUAŻE

24-08-2023, 12:47

Ascetic pisze:
24-08-2023, 11:25


Dużo zależy, kto ma jaki próg bólu. Mniętkie pizdy, stękają, przy nastrzeleniu motylka na bicku. A pamiętajmy, że twardy bicek, to dobre miejsce do dziarania, jak i duża część ramienia. Kłopoty z bólem, nawet dla twardzieli pojawiają się na piszczelu, kościach stopy, wystających kostkach, np. w skoku, w stopie.
to jest też w sumie ciekawe jakie są różnice zależnie od osoby, dla mnie np łokieć czy piszczel bez tragedii, a najgorszym doświadczeniem był front uda. +mam wrażenie, że z wiekiem jest coraz gorzej i potwierdzają to sami tatuatorzy.
rzułf
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4672
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: TATUAŻE

05-01-2024, 06:20

Załączniki
GDDc99xXcAAgysU.jpeg
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3929
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: TATUAŻE

05-01-2024, 19:36

Obrazek
ODPOWIEDZ