Wybitnie mnie śmieszy

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2661
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Wybitnie mnie śmieszy

05-10-2023, 14:27

Nie gadasz jak dziad ale masz racje.Ja jestem przerażony tym co sie odpierdala w necie.Serio.I jak ktoś mnie nazwie boomerem to odrazu lepa na ryj bo kurwa to jest żałosne że hołduje sie teraz takiemu skurwysyństwu
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3568
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Wybitnie mnie śmieszy

05-10-2023, 16:41

DST pisze:
05-10-2023, 14:09
Rejwan pisze:
05-10-2023, 13:41
vicotnick pisze:Wszystko zależy od tego jakie kto ma możliwości, jak starzy chodzą non stop do roboty i mają więcej niż 1 dziecko, to ciężko jest poświęcić dużo czasu na integrację i jest jak jest. Kluczem jest czas.
Panie, teraz w gimbazie to dramy na yt, MMA, streamy, rapsy itp. to top tematy u dzieciaków, wiem bo chrześniak mojej lubej mi mówił xD ale może poza Warszawką jest inaczej
Coś na zasadzie "śpię w 5-gwiazdkowym hotelu, mam Mercedesa i przyjeżdża do mnie dupka na noc, siedzę przy stole z biznesmenami".
brzmi jak weekend na masterful forum a nie jakies tam rap małolaty
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie śmieszy

05-10-2023, 17:39

nagrobek pisze:
05-10-2023, 16:41
Coś na zasadzie "śpię w 5-gwiazdkowym hotelu, mam Mercedesa i przyjeżdża do mnie dupka na noc, siedzę przy stole z biznesmenami".
brzmi jak weekend na masterful forum a nie jakies tam rap małolaty
Brzmi jak dowolny wpis tomasza.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2281
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Wybitnie mnie śmieszy

07-10-2023, 23:04

Obrazek
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8164
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Wybitnie mnie śmieszy

04-11-2023, 13:23

Czapeczki tego typu mnie śmieszą:

Obrazek
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie śmieszy

04-11-2023, 13:35

To musi być jakiś amerykański wynalazek, podobnie jak czapeczki beanies z logami zespołów i death metalowcy z Florydy i Kalifornii na deskorolkach.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8164
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Wybitnie mnie śmieszy

04-11-2023, 13:41

Sporo młodych gania w tych czapach, dziś dowiedziałem, że nazywają się "bucket hat" :wink:

Cóż, wiadro na łbie to jednak nie jest najmądrzejszy pomysł, zwłaszcza dnem do góry.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie śmieszy

04-11-2023, 14:08

U nas czapka rybaczka, więc nie zdziwiłbym się, jakby tutaj idea była jakoś powiązana, że siedzi sobie rybak z wiaderkiem do łapania ryb i nosi taką czapkę... Spekuluję trochę, ale chyba nie jakoś bardzo.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Ołówkiiiii
w mackach Zła
Posty: 733
Rejestracja: 17-12-2012, 18:32

Re: Wybitnie mnie śmieszy

04-11-2023, 14:11

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
04-11-2023, 13:35
To musi być jakiś amerykański wynalazek, podobnie jak czapeczki beanies z logami zespołów i death metalowcy z Florydy i Kalifornii na deskorolkach.
DC Shoes to marka która zaczynała jako producent obuwia do jazdy na deskorolce. Zjawisko tożsame z tym z wielkich sieciówek odzieżowych, gdzie od lat sprzedają t-shirty The Rolling Stones, Pink Floyd czy AC/DC, a w ostatnich latach np. Iron Maiden czy Metallica. Pytanie kiedy w Biedrze będzie można kupić spodnie Blasphemy albo bluzę Morbid Angel. Slayer nie powinien dziwić, bo to raczej znana/kojarzona dosyć szeroko nazwa i od lat można było dostać z ich logo np spioszki dla bobasa czy stringi, więc czemu nie wiadro.
The fate of all mankind I see Is in the hands of fools.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie śmieszy

05-11-2023, 01:33

Do Rock and Roll Hall OF Fame głosami gremium wprowadzono następujących wykonawców: Rage Against the Machine, Willie Nelson, Missy Elliott, Kate Bush, George Michael, Sheryl Crow i The Spinners.
Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
tommek
w mackach Zła
Posty: 810
Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie śmieszy

05-11-2023, 23:01

Ołówkiiiii pisze:
04-11-2023, 14:11
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
04-11-2023, 13:35
To musi być jakiś amerykański wynalazek, podobnie jak czapeczki beanies z logami zespołów i death metalowcy z Florydy i Kalifornii na deskorolkach.
DC Shoes to marka która zaczynała jako producent obuwia do jazdy na deskorolce. Zjawisko tożsame z tym z wielkich sieciówek odzieżowych, gdzie od lat sprzedają t-shirty The Rolling Stones, Pink Floyd czy AC/DC, a w ostatnich latach np. Iron Maiden czy Metallica. Pytanie kiedy w Biedrze będzie można kupić spodnie Blasphemy albo bluzę Morbid Angel. Slayer nie powinien dziwić, bo to raczej znana/kojarzona dosyć szeroko nazwa i od lat można było dostać z ich logo np spioszki dla bobasa czy stringi, więc czemu nie wiadro.
W Biedrze przed Wielkanocą była oferta płyt cd z min. z God Hates Us All, aż dziwne że nikt się nie zbulwersował.
piotraz
weteran forumowych bitew
Posty: 1183
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: Wybitnie mnie śmieszy

06-11-2023, 10:09

sanctusdiavolos
postuje jak opętany!
Posty: 409
Rejestracja: 21-05-2023, 14:02

Re: Wybitnie mnie śmieszy

06-11-2023, 13:10

Masakra to w chuj jest. Orientuję się chyba w miarę co młodzież ogląda i we freakach najbardziej popularni są ci, którzy są największymi kurwami bez honoru i zasad, najbardziej agresywni i najwięksi bajkopisarze. Kolesie, których jedynym argumentem na poparcie swojej żałosnej egzystencji klauna jest to, że zarabiają za to pieniądze ("ja mam a ty jesteś biedny"), Równie dobrze mogliby komuś obciągnąć przed kamerą i nie miało by to żadnego znaczenia.
Za czasów mojej młodości istniały subkultury, które może wyznawały debilne wartości, ale były to wartości jakieś. Obecny PL rap (w którym się też orientuję, bo zazwyczaj zaskakuje nastolatków podczas jakiś tam pogawędek) został totalnie skolonizowany przez korporacje. 90% tych ludzi rapuje tylko o tym, że fajny jest bogaty lifestyle i posiadanie rzeczy i robi wszystko, żeby jak najszybciej wejść w kontrakt reklamowy z dowolną marką. Idole polskiej młodzieży reklamują McDonald's ("kontrkulturowy" Mata) czy energy drinki (Young Leosia). Ta ostatnia nawet nagrała kawałek, który jest de facto reklamą Tigera. Zresztą nie tylko ona, bo to nie odosobnione zjawisko.
Może gadam jak dziad, ale na moje oko hoduje się pokolenie bezideowych, konsumpcjonistycznych bezmózgów. I to nawet nie chodzi o to, że ja się z tymi wartościami nie zgadzam, tylko tam nie ma żadnych wartości poza namawianiem do kupowania i przekazywania, że pieniądze to jedyny wyznacznik wartości we współczesnym świecie. Coś na zasadzie "śpię w 5-gwiazdkowym hotelu, mam Mercedesa i przyjeżdża do mnie dupka na noc, siedzę przy stole z biznesmenami". Padaka.
Zgoda. Trzeba tylko pamiętać, że to nie młodzi są winni. Taki świat zbudowany przez starsze pokolenia zastali. Świat, w którym przyzwoitość i uczciwość są synonimami frajerstwa, w którym na piedestał wznosi się patologie, świat w którym bycie prymitywem bez zasad jest czymś zajebistym.
To nie dzieciaki postawiły gangstera na tronie, jako twarz jakiejś tam gali. To nie dzieciaki piszą książki z wywiadami z przestępcą-celebrytą, gwałcicielem i mitomanem, który na deser posprzedawał towarzyszy, by chronić swoją dupę. To nie dzieciaki kręcą film o cipie co obciągnęła druta czarnuchowi w autobusie i stała się tym samym osobą zasługującą na szczególne uznanie i sławę. Ci co zachwycali się patologiami na szkolnej (nie mówiąc już o tych, co na tym zarabiali), to też głównie ludzie pełnoletni.
Ostatnio jeszcze miałem w rękach lokalną gazetę (której prawdopodobnie też nie redagują dzieciaki) z której dowiedziałem się, że Henryk Stokłosa - znany łapówkarz luźno powiązany z pruszkowem, został w ich plebiscycie człowiekiem roku i wzorem do naśladowania.
Zalanie tego społeczeństwa napalmem i przysypanie azbestem nie byłoby aktem okrucieństwa, a pieprzonego miłosierdzia.
Bank rozbity;
https://batushka-store.com/batushka-ult ... -p-89.html
Black Metal ist Geschäft... Ja pierdolę.
I oczywiście końcówka ceny "99", jak przy zakupach prusakolepa lub kosiarko-zamrażarki z Mango Gdynia. Ale Bart chujowy w biznesy. Powinien wyżej dopisać przekeśloną cenę 2999 i umieścić notkę "kupując oszczędzasz 900 euro". Tak się teraz robi w blekmetalowym ANDERGRAŁNDZIE...
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3230
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Wybitnie mnie śmieszy

06-11-2023, 14:09

tommek pisze:
05-11-2023, 23:01

W Biedrze przed Wielkanocą była oferta płyt cd z min. z God Hates Us All, aż dziwne że nikt się nie zbulwersował.
No, w biedrze w ogóle w thrashową klasykę można się (było?) nieźle zaopatrzyć. Slayerów z pięć cyrkulowało, dwa Anthraxy, a Megadeth to bodaj 10 tytułów naliczyłem.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie śmieszy

15-11-2023, 13:30

Jak napisałem posta na mcp, że lubię nsbm że względu na muzykę i nie mam w zwyczaju trzymać wyprostowanej ręki to wszyscy, ale jak to, jak ty w ogóle masz czelność nazywać się człowiekiem, ale gdy napisałem, że gdybym znał jakąś dobrą muzykę z treścią lewoskrętną to też bym jej śmiało słuchał . Pewna osoba zareagowała w stylu "ta na pewno, jakoś jej nie szukasz", ale poprosiłem o konkretne przykłady do zapoznania to cisza nastała głucha cisza xDD. I po to właśnie się uczepiłem tego tematu nsbm, żeby takie kwiatki wyłapywać
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Wybitnie mnie śmieszy

15-11-2023, 13:34

Bonecrusher pisze:
15-11-2023, 13:30
Jak napisałem posta na mcp, że lubię nsbm że względu na muzykę i nie mam w zwyczaju trzymać wyprostowanej ręki to wszyscy, ale jak to, jak ty w ogóle masz czelność nazywać się człowiekiem, ale gdy napisałem, że gdybym znał jakąś dobrą muzykę z treścią lewoskrętną to też bym jej śmiało słuchał . Pewna osoba zareagowała w stylu "ta na pewno, jakoś jej nie szukasz", ale poprosiłem o konkretne przykłady do zapoznania to cisza nastała głucha cisza xDD. I po to właśnie się uczepiłem tego tematu nsbm, żeby takie kwiatki wyłapywać
np. RATM, debiut złoto
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie śmieszy

15-11-2023, 13:57

Rozwiniesz skrót?
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Wybitnie mnie śmieszy

15-11-2023, 14:03

😁😁😁
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8164
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Wybitnie mnie śmieszy

15-11-2023, 14:16

Ja za to nie wiem co to mcp, ale jak tam takie zjeby, to niech tak zostanie.
Z lewusow lubiłem Post Regiment, szczególnie na gigach.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie śmieszy

15-11-2023, 14:21

Bonecrusher pisze:
15-11-2023, 13:57
Rozwiniesz skrót?
Pod kamieniem żyłeś? 😁
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ