Depresja +/-

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Gothmog666
rozkręca się
Posty: 71
Rejestracja: 04-10-2009, 22:42

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 18:32

tomaszm pisze:
13-11-2022, 20:10
Ostatnie stany lekowe załapałem w zeszłym tygodniu w Kancelari u znajomych jak łaczylismy się na wizji przez zooma i konferencję prowadziłem z stronami od Dubaju po Chiny.
Imho jak ktoś, kto poradził sobie z depresją (choć to ciągła walka, ale można ją jakoś utrzymać w ryzach przy odpowiednim podejściu) to z mojego doświadczenia stany lękowe zawsze są związane z alkoholem. Jak jesteś lękowcem to po prostu nie pij. Chyba, że z całym dobrodziejstwem inwentarza przyjmujesz to, że po prostu spotka Cię to po intensywnym weekendzie, nawet kilka dni później. Z łękami stosunkowo łatwo sobie poradzić jak zdasz sobie sprawę, że to po prostu Twój organizm płata Ci figle i nic poważnego się nie dzieje, ale mimo wszystko to chujowe uczucie. Natomiast absolutnie przejebane jest, jak nie wiesz, że to wynika ze stanów lękowych.

Swoją drogą nie złapałeś nigdy stanów lękowych będąc na sali rozpraw?
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 18:49

Mi się wydaje ,że to kwestia skomplikowanego umysłu. Cisnę temat jak pojebany zakupu(w którym sam mocno partycypuję ) z inwestorami z zza granicy na zasadzie( nie mam czasu dla nikogo- łacząc się z 3 tronami świata) ,śpie po 4-5 godzn na dobę, wypalając dziennie po 30 fajek, pije w sumie cały czas żeby zneutralizować stres, wszystko ogarnąłem(chociaż takiego koszmaru inwestycyjnego już przeżywać nie chce na zasadzie- albo zarobię 1mln+ albo go starcę). Tj tzw praca pod zajebistą silną presją. Przy takie pracy stany lękowe w ogóle mnie nie dotykają. Jak jestem rozmemłany i się nachleję to wszytko w głowie może mi się popierdolić i na ciężkim kacu z łozka nie wstanę ,bo wszytko mnie przeraża.Na pełnej kurwie napierdalam jakbym wciągnął spore pasmo metaamfetaminy, Ja sam się nie rozumiem.
Kupię:

Vastum Hole Below
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 18:57

Gothmog666 pisze:
18-11-2022, 18:32
tomaszm pisze:
13-11-2022, 20:10
Ostatnie stany lekowe załapałem w zeszłym tygodniu w Kancelari u znajomych jak łaczylismy się na wizji przez zooma i konferencję prowadziłem z stronami od Dubaju po Chiny.
Imho jak ktoś, kto poradził sobie z depresją (choć to ciągła walka, ale można ją jakoś utrzymać w ryzach przy odpowiednim podejściu) to z mojego doświadczenia stany lękowe zawsze są związane z alkoholem. Jak jesteś lękowcem to po prostu nie pij. Chyba, że z całym dobrodziejstwem inwentarza przyjmujesz to, że po prostu spotka Cię to po intensywnym weekendzie, nawet kilka dni później. Z łękami stosunkowo łatwo sobie poradzić jak zdasz sobie sprawę, że to po prostu Twój organizm płata Ci figle i nic poważnego się nie dzieje, ale mimo wszystko to chujowe uczucie. Natomiast absolutnie przejebane jest, jak nie wiesz, że to wynika ze stanów lękowych.

Swoją drogą nie złapałeś nigdy stanów lękowych będąc na sali rozpraw?
Nigdy, bo włacza mi się moje alter ego. Ciężko mnie zamknąć. Napierdalam jak chory pojeb, Czuję się jak ryba w wodzie. NIe potrafię się doczekać aż komuś dojebie. Uwielbiam bezpośrednie konforntacje na wkurwie. Do tego przekonuje resztę o swojej słuszności. Może stąd te cechy przywódcze. Ludzie lubią socjopatów. Mnie wszyscy traktują jak kumpla z którym należy się trzymać w piaskownicy ale broń boże nie wkurwić. W tym naszym środowisku. Fakt alkohol to na pewno problem,bo skłamałbym,że go nie nadużywam. może kiedyś psychotropów. Jak się czymś nakręcę nie mogę przestać.
Ostatnio zmieniony 18-11-2022, 19:02 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupię:

Vastum Hole Below
Gothmog666
rozkręca się
Posty: 71
Rejestracja: 04-10-2009, 22:42

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 19:01

tomaszm pisze:
18-11-2022, 18:49
Mi się wydaje ,że to kwestia skomplikowanego umysłu. Cisnę temat jak pojebany zakupu(w którym sam mocno partycypuję ) z inwestorami z zza granicy na zasadzie( nie mam czasu dla nikogo- łacząc się z 3 tronami świata) ,śpie po 4-5 godzn na dobę, wypalając dziennie po 30 fajek, pije w sumie cały czas żeby zneutralizować stres, wszystko ogarnąłem(chociaż takiego koszmaru inwestycyjnego już przeżywać nie chce na zasadzie- albo zarobię 1mln+ albo go starcę). Tj tzw praca pod zajebistą silną presją. Przy takie pracy stany lękowe w ogóle mnie nie dotykają. Jak jestem rozmemłany i się nachleję to wszytko w głowie może mi się popierdolić i na ciężkim kacu z łozka nie wstanę ,bo wszytko mnie przeraża.Na pełnej kurwie napierdalam jakbym wciągnął spore pasmo metaamfetaminy, Ja sam się nie rozumiem.
Ja tam wnikam w Twoje zawodowe sprawy ofc, ale z takim podejściem zabierzesz sporo pieniędzy do grobu. I to stosunkowo wcześnie. Czego tu nie rozumiesz? Obciążasz swój organizm pracą, stresem, małą ilością snu, a czas poświęcony na regenerację spędzasz czasem na chlaniu, co dodatkowo obciąża organizm. W końcu to wszystko może pierdolnąć, organizm powie ci "wypierdalaj" i dopiero wtedy będzie kłopot. Wiem, łatwo tak mówić, nie znam niuansów Twojej działalności zawodowej, ale 30 + to jest taki wiek, że jak o siebie porządnie nie zadbasz to w wieku 40+ możesz dostać od organizmu rachunek przewyższający Twoje obecne zarobki.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 19:02

tomaszm pisze:
18-11-2022, 18:57
Ludzie lubią socjopatów.
Tak sobie wmawiaj 😆
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 19:12

Gothmog666 pisze:
18-11-2022, 19:01
tomaszm pisze:
18-11-2022, 18:49
Mi się wydaje ,że to kwestia skomplikowanego umysłu. Cisnę temat jak pojebany zakupu(w którym sam mocno partycypuję ) z inwestorami z zza granicy na zasadzie( nie mam czasu dla nikogo- łacząc się z 3 tronami świata) ,śpie po 4-5 godzn na dobę, wypalając dziennie po 30 fajek, pije w sumie cały czas żeby zneutralizować stres, wszystko ogarnąłem(chociaż takiego koszmaru inwestycyjnego już przeżywać nie chce na zasadzie- albo zarobię 1mln+ albo go starcę). Tj tzw praca pod zajebistą silną presją. Przy takie pracy stany lękowe w ogóle mnie nie dotykają. Jak jestem rozmemłany i się nachleję to wszytko w głowie może mi się popierdolić i na ciężkim kacu z łozka nie wstanę ,bo wszytko mnie przeraża.Na pełnej kurwie napierdalam jakbym wciągnął spore pasmo metaamfetaminy, Ja sam się nie rozumiem.
Ja tam wnikam w Twoje zawodowe sprawy ofc, ale z takim podejściem zabierzesz sporo pieniędzy do grobu. I to stosunkowo wcześnie. Czego tu nie rozumiesz? Obciążasz swój organizm pracą, stresem, małą ilością snu, a czas poświęcony na regenerację spędzasz czasem na chlaniu, co dodatkowo obciąża organizm. W końcu to wszystko może pierdolnąć, organizm powie ci "wypierdalaj" i dopiero wtedy będzie kłopot. Wiem, łatwo tak mówić, nie znam niuansów Twojej działalności zawodowej, ale 30 + to jest taki wiek, że jak o siebie porządnie nie zadbasz to w wieku 40+ możesz dostać od organizmu rachunek przewyższający Twoje obecne zarobki.
Wiem ,że obciążam.organizm ale kurwa nauczyłem się żyć pod silną presją. Ja sobie nie potrafię wyobrazić życia że mógłbym za 10 tys miesięczne przeżyć. Musze być na topie w tym pierdolniku. Takim ludziom jak ja się nie da wytłumaczyć pewnych rzeczy. Ja jestem samonakręcony. I wokół mnie są tacy samonakręceni. W pewnym momencie przekraczasz rubikon, chciałbyś trochę zejsc z planszy odpocząć a reszta samonakręconych sama cię ciśnie ,że nie ma opcji, żebyś zszedł- Rób to co robisz najlepiej. i Dalej cisną.

Kwestia podejścia do zycia. Pewnie coś może pierdolnąć po drodze. Jest to wkalkulowane.
Kupię:

Vastum Hole Below
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 20:31

tomaszm pisze:
18-11-2022, 19:12
Gothmog666 pisze:
18-11-2022, 19:01
tomaszm pisze:
18-11-2022, 18:49
Mi się wydaje ,że to kwestia skomplikowanego umysłu. Cisnę temat jak pojebany zakupu(w którym sam mocno partycypuję ) z inwestorami z zza granicy na zasadzie( nie mam czasu dla nikogo- łacząc się z 3 tronami świata) ,śpie po 4-5 godzn na dobę, wypalając dziennie po 30 fajek, pije w sumie cały czas żeby zneutralizować stres, wszystko ogarnąłem(chociaż takiego koszmaru inwestycyjnego już przeżywać nie chce na zasadzie- albo zarobię 1mln+ albo go starcę). Tj tzw praca pod zajebistą silną presją. Przy takie pracy stany lękowe w ogóle mnie nie dotykają. Jak jestem rozmemłany i się nachleję to wszytko w głowie może mi się popierdolić i na ciężkim kacu z łozka nie wstanę ,bo wszytko mnie przeraża.Na pełnej kurwie napierdalam jakbym wciągnął spore pasmo metaamfetaminy, Ja sam się nie rozumiem.
Ja tam wnikam w Twoje zawodowe sprawy ofc, ale z takim podejściem zabierzesz sporo pieniędzy do grobu. I to stosunkowo wcześnie. Czego tu nie rozumiesz? Obciążasz swój organizm pracą, stresem, małą ilością snu, a czas poświęcony na regenerację spędzasz czasem na chlaniu, co dodatkowo obciąża organizm. W końcu to wszystko może pierdolnąć, organizm powie ci "wypierdalaj" i dopiero wtedy będzie kłopot. Wiem, łatwo tak mówić, nie znam niuansów Twojej działalności zawodowej, ale 30 + to jest taki wiek, że jak o siebie porządnie nie zadbasz to w wieku 40+ możesz dostać od organizmu rachunek przewyższający Twoje obecne zarobki.
Wiem ,że obciążam.organizm ale kurwa nauczyłem się żyć pod silną presją. Ja sobie nie potrafię wyobrazić życia że mógłbym za 10 tys miesięczne przeżyć. Musze być na topie w tym pierdolniku. Takim ludziom jak ja się nie da wytłumaczyć pewnych rzeczy. Ja jestem samonakręcony. I wokół mnie są tacy samonakręceni. W pewnym momencie przekraczasz rubikon, chciałbyś trochę zejsc z planszy odpocząć a reszta samonakręconych sama cię ciśnie ,że nie ma opcji, żebyś zszedł- Rób to co robisz najlepiej. i Dalej cisną.

Kwestia podejścia do zycia. Pewnie coś może pierdolnąć po drodze. Jest to wkalkulowane.
Tomasz, a nie analizowałeś nigdy ile kosztuje Cię brak konsekwencji? Tzn. że jak sobie postanowisz, że zwalniasz to jedziesz tym tempem do końca, a nie znowu przyśpieszasz i gubisz się w tym wszystkim, dostając w kość od własnego organizmu.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 20:51

Ale brak konsekwencji w czym? Że nie chce mi się w wielu sprawach? że jak feniks z popiołów wstaje jak tylko mowa o dużych wartościach przedmiotów sporu? Że mam swoje wzloty i upadki? To pewnie jak każdy człowiek. Wypalenie zawodowe jest okrutne. Staram się robić wszystko na 100% ale zwyczajnie mi się nie che już po takim czasie(mimo w sumie mojego młodego wieku). Praca na najwyższych obrotach może Cię przeorać w nieskończoność. Jestem tego świetnym przykładem. Myślisz- pójdę sobie dziś na spacer po lesie, posłucham muzyki i zobaczę jakiś na sam koniec beznadziejny horror a cały dzień tkwisz na telefonie i ludzi ustawiasz, żeby czegoś nie spierdolili albo sam za ich działania zbierasz srogi wpierdol ,bo coś poszło nie tak. Mnie cieszą proste rzeczy, bo te są najbardziej wartościowe. Owszem gdzieś tam na tej wieruszce tkwię al plan na przyszłość jest ewakuacji . Czas jest na młodych wilków co zajmą moja pozycje- może jeszcze nie teraz ale za 2-3 lata. Natura nie znosi próżni.
Kupię:

Vastum Hole Below
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 20:57

tomaszm pisze:
18-11-2022, 20:51
Ale brak konsekwencji w czym?
Nie wiem, czy u Ciebie tak jest, ale wielu ma tak, że postanawia sobie, że "stop" lub "wolniej", bo dotychczasowe tempo ich rujnuje, po czym chwilę jadą na wolniejszych obrotach i znowu dają czadu.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 21:00

Mój brachol tak zapierdalał i tuż po 40 jebnął go zawał, w wyniku którego ma 1/3 serca martwe. Teraz ma 58 lat i cały czas musi mocno uważać, zero fajek, alko, kawy. Dietka i spokojny tryb życia.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 21:01

vicotnick pisze:
18-11-2022, 21:00
Mój brachol tak zapierdalał i tuż po 40 jebnął go zawał, w wyniku którego ma 1/3 serca martwe. Teraz ma 58 lat i cały czas musi mocno uważać, zero fajek, alko, kawy. Dietka i spokojny tryb życia.
No właśnie.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 21:06

Ja to też rozumie. Muszę pokończyć parę dużych rzeczy wśród nazwijmy to przedsięwzięć nad którymi trzymam rękę. Później wek z słoika. Zdrowia Panowie i pomyślności bez względu co tu nieraz w różnych nazwijmy to stanach emocjonalnych piszemy. Każdy z nas jest inny, każdy ma swoje problemy. Z całego serca życzę każdemu jak najmniej przede wszystkim stresu,bo to największy pochłaniacz naszej energii w tych szalonych czasach.
Kupię:

Vastum Hole Below
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 21:08

tomaszm pisze:
18-11-2022, 21:06
Ja to też rozumie. Muszę pokończyć parę dużych rzeczy wśród nazwijmy to przedsięwzięć nad którymi trzymam rękę. Później wek z słoika. Zdrowia Panowie i pomyślności bez względu co tu nieraz w różnych nazwijmy to stanach emocjonalnych piszemy. Każdy z nas jest inny, każdy ma swoje problemy. Z całego serca życzę każdemu jak najmniej przede wszystkim stresu,bo to największy pochłaniacz naszej energii w tych szalonych czasach.
Dzięki. Zdrowia dla Ciebie również.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Depresja +/-

18-11-2022, 21:13

tomaszm pisze:
18-11-2022, 21:06
Ja to też rozumie. Muszę pokończyć parę dużych rzeczy wśród nazwijmy to przedsięwzięć nad którymi trzymam rękę. Później wek z słoika. Zdrowia Panowie i pomyślności bez względu co tu nieraz w różnych nazwijmy to stanach emocjonalnych piszemy. Każdy z nas jest inny, każdy ma swoje problemy. Z całego serca życzę każdemu jak najmniej przede wszystkim stresu,bo to największy pochłaniacz naszej energii w tych szalonych czasach.
Oj Tomasz, Tomasz.
13.04.2024
987654321k
w mackach Zła
Posty: 724
Rejestracja: 12-12-2018, 19:43

Re: Depresja +/-

16-12-2022, 00:24

Panie Ascetic wróc pan, gdzie Pan jesteś? nie mogę dojścś do siebie, ciężko wrócić do normalnej pracy, w sercu coś siedzi i dławi i nie daje rady. Można się śmiać ale jak ktoś się z tym boryka latami to niezła jazda jest.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6743
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Depresja +/-

16-12-2022, 00:31



W obecnych czasach ze świecą szukać kogoś kto wysłucha i zrozumie. Właściwie lepiej samemu coś sobie wykombinować. Hobby to zajebista odskocznia. Dziś zadzwonił mój kolega i trener od kick boxingu, wrócił do PL na stałe i już mam jakiś sens w życiu. Po świętach idziemy na sale i będzie terror.
987654321k
w mackach Zła
Posty: 724
Rejestracja: 12-12-2018, 19:43

Re: Depresja +/-

16-12-2022, 00:37

Jest to zdecydowanie dobry pomysł. Tylko trzeba się trzymac tego że napizgamy i dajemy ostro na sali.
987654321k
w mackach Zła
Posty: 724
Rejestracja: 12-12-2018, 19:43

Re: Depresja +/-

16-12-2022, 00:39

Gorzej jest gdy to nawet nie pomaga i później czujesz się jak gówno i nic nie jest w stanie podnieść samoooceny. Ale walczę.
987654321k
w mackach Zła
Posty: 724
Rejestracja: 12-12-2018, 19:43

Re: Depresja +/-

16-12-2022, 00:44

Ale to pewnie przez za długi epizod alkoholowy. Sam sobie napytałem tej biedy. I zajebiscie cięzko z tego się wyrwać.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Depresja +/-

16-12-2022, 00:48

Za długi epizod/ciąg to jaki, ziomeczku?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ODPOWIEDZ