LEWACTWO

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3515
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 18:25

Pacjent pisze:
04-05-2021, 17:57
nagrobek pisze:
04-05-2021, 17:29
Pacjent pisze:
04-05-2021, 17:01

To niesamowite, że tym kretynom włącza się termin "kobieta" gdy jakaś feministka/lesba zachowuje się skandalicznie i ma ją to uchronić przed agresją jakiegoś faceta, ale tak poza tym to płeć każdy może sobie określić (skąd wiedzą jaką płeć ma ten ktoś?), a w ogóle to tych płci jest więcej niż dwie, czasem kilkadziesiąt. :)
wiadomo. lesbę zachowująca się skandalicznie można przekopać gdy nie kamerują. ewentualnie można po wszystkim pomóc się podnieść i jest git.
Nie można bić kobiety, ale skąd wiecie jakiej płci wg lewackich kryteriów jest ta
osoba i - przede wszystkim - która z kilkudziesięciu płci może bić którą?
no. maciek by przypierdolił, przechodzacy obok Żułek skwitował „ale fikła” a Ty dorzuciłbyś „trochę nieładnie ale w sumie nie wiadomo jaka płeć”.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10109
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 18:28

Pacjent pisze:
04-05-2021, 18:19
Ok. Gdy Cię kobieta wyzywa i opluwa to wiadomo, że odpuszczasz, ale facet? A co z pozostałymi płciami, które jak wiadomo uznajesz za rzeczywistość?
No zasadniczo też. Nie jestem debilem, żeby z powodu plującego debila narażać się na problemy z prawem, jakbym go przypadkiem za mocno trafił. Dziwię się że mąż żonie i ojciec dzieciom tego nie rozumie. Żona wie że tak reagujesz na co dzień?
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 18:35

Hatefire pisze:
04-05-2021, 18:28
Pacjent pisze:
04-05-2021, 18:19
Ok. Gdy Cię kobieta wyzywa i opluwa to wiadomo, że odpuszczasz, ale facet? A co z pozostałymi płciami, które jak wiadomo uznajesz za rzeczywistość?
No zasadniczo też. Nie jestem debilem, żeby z powodu plującego debila narażać się na problemy z prawem, jakbym go przypadkiem za mocno trafił. Dziwię się że mąż żonie i ojciec dzieciom tego nie rozumie. Żona wie że tak reagujesz na co dzień?
Miły z Ciebie człowiek. Żona wie, że ja uznaję tylko dwie płci. Ile jest tych płci wg Ciebie?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10109
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 18:42

Pacjent pisze:
04-05-2021, 18:35
Miły z Ciebie człowiek. Żona wie, że ja uznaję tylko dwie płci. Ile jest tych płci wg Ciebie?
Po pierwsze zmieniasz temat. Dyskusja zasadniczo toczy się o czymś innym, między innymi przemocy. Znaczy twój pogląd znamy, jako wielbiciela działań Wzburzonych Obserwatorów. Natomiast co do ilości płci, to ostatnio dyskutowałem o tym z Madem. Dałem tam wskazówki gdzie można nabyć rzetelną wiedzę na ten temat. Dla Ciebie powtarzać się nie będę. Znajdź sobie.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 18:45

Hatefire pisze:
04-05-2021, 18:42
Pacjent pisze:
04-05-2021, 18:35
Miły z Ciebie człowiek. Żona wie, że ja uznaję tylko dwie płci. Ile jest tych płci wg Ciebie?
Po pierwsze zmieniasz temat. Dyskusja zasadniczo toczy się o czymś innym, między innymi przemocy. Znaczy twój pogląd znamy, jako wielbiciela działań Wzburzonych Obserwatorów. Natomiast co do ilości płci, to ostatnio dyskutowałem o tym z Madem. Dałem tam wskazówki gdzie można nabyć rzetelną wiedzę na ten temat. Dla Ciebie powtarzać się nie będę. Znajdź sobie.
Taki wygadany jesteś, a nie potrafisz podać liczby płci?!
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10109
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 18:48

Przecież w tamtej dyskusji z Madem podałem. Dokładnie 2137 :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 18:54

Hatefire pisze:
04-05-2021, 18:48
Przecież w tamtej dyskusji z Madem podałem. Dokładnie 2137 :D
Rozumiem. Taki matematyczny żarcik, żeby się nie przyznać, że wierzy się w genderowe kretynizmy.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 19:08

Dobry typ. Jeden jebnął głupotę, co powiedzmy, niech już będzie, może się zdarzyć, a drugi, ten, który mnie głównie interesuje, zaczyna na nowo pisać, i o czym? O tym, że "lesby", bo inaczej o kobietach, które mają inne poglądy nie potrafi pisać, to można napierdalać. Później dla rozmycia tematu coś przynudza o wyliczaniu ile jest płci. Fenomenalne. Lata mijają a tego jeszcze nikt nie naprostował.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 19:22

Hatefire pisze:
04-05-2021, 18:28
Pacjent pisze:
04-05-2021, 18:19
Ok. Gdy Cię kobieta wyzywa i opluwa to wiadomo, że odpuszczasz, ale facet? A co z pozostałymi płciami, które jak wiadomo uznajesz za rzeczywistość?
No zasadniczo też. Nie jestem debilem, żeby z powodu plującego debila narażać się na problemy z prawem, jakbym go przypadkiem za mocno trafił. Dziwię się że mąż żonie i ojciec dzieciom tego nie rozumie. Żona wie że tak reagujesz na co dzień?
Byłem świadkiem takiej oto sytuacji. Lata temu. Kobieta pijana i facet pijany. Koleś szarpie kobietę, wyzywa. Na ławce siedzi dwóch drechów. Browar. Noga na noge. Stwarzali wrażenie ubawionych sytuacją. Ten pijany zaczął kopać tą kobietę. Zatrzymała się starsza kobieta i zaczęła krzyczeć, bo ten główny kopał już leżącą. Jeden z ławki wstał i złożył zawodnika na trawniku obok tej kobiety. I tu pytanie, jaki morał jest z tej sytuacji?
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 20:27

Hatefire pisze:
04-05-2021, 18:14
maciek z klanu pisze:
04-05-2021, 18:08
Kol. Hatefire ludzie się modlili, czy stanie za nimi i taniec i śmieszne miny to szanowanie drugiego człowieka? Szacunek należy się każdemu bez względu na wiek, a na tym filmie nie widziałem, żeby ci starsi kogoś wyszydzali.
Przypominam że modlitwa była elementem demonstracji mającej określone cele.

Jak demonstrujesz w miejscu publicznym za czymś /przeciw czemuś to ktoś ma takie same prawo kontdemonstrować, oczywiście dopóki nie przekracza granic prawa np w postaci przemocy.

Poza tym dlaczego modlitwa uprawiana publicznie jako forma ekspresji pewnego światopoglądu ma być traktowana inaczej niż np rytmiczne skandowanie haseł?
Tu nie chodzi mi o to że modlitwa publiczna Jet ok, bo mnie drażni. Ale chodzi o to że oni robili swoją demonstracje a to lewackie dziwadło naruszało wg mnie ich strefę komfortu. Jak ty albo ja idziesz ulicą i rozmawiasz z żoną czy kolega to nie jest wynikiem szacunku jak ktoś zupełnie ci obcy podchodzi i wpierdala się w dyskusję, ani tym bardziej prześmiewczo się zachowuje. To taka typowo kolorowa akcja ostatnio. Wpierdala nie się na siłę gdzie inni ci nie chcą, a potem płacz i zgrzytanie że margota pobili. Wg mnie nie tędy droga. Żeby była jasność metodologia prawicowców jest ostatnio dość podobna. Obie ,,taktyki,, mnie brzydzą.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6274
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 20:36

maciek z klanu pisze:
04-05-2021, 20:27
Hatefire pisze:
04-05-2021, 18:14
maciek z klanu pisze:
04-05-2021, 18:08
Kol. Hatefire ludzie się modlili, czy stanie za nimi i taniec i śmieszne miny to szanowanie drugiego człowieka? Szacunek należy się każdemu bez względu na wiek, a na tym filmie nie widziałem, żeby ci starsi kogoś wyszydzali.
Przypominam że modlitwa była elementem demonstracji mającej określone cele.

Jak demonstrujesz w miejscu publicznym za czymś /przeciw czemuś to ktoś ma takie same prawo kontdemonstrować, oczywiście dopóki nie przekracza granic prawa np w postaci przemocy.

Poza tym dlaczego modlitwa uprawiana publicznie jako forma ekspresji pewnego światopoglądu ma być traktowana inaczej niż np rytmiczne skandowanie haseł?
Tu nie chodzi mi o to że modlitwa publiczna Jet ok, bo mnie drażni. Ale chodzi o to że oni robili swoją demonstracje a to lewackie dziwadło naruszało wg mnie ich strefę komfortu.
O kurwa, popłacz się jeszcze ;_:

Przypominam, że to kościółek narusza "strefę komfortu" każdego człowieka posiadającego minimum rozumu i godności wpierdalając swój kult bękarta żydowskiej dziwki gdzie tylko dosłownie się da :D. Nie mówiąc już o pedofilskim ścierwie w postaci JP2 - z aktualnym rządem niedługo strach będzie lodówkę otworzyć żeby nie zobaczyć tej ohydnej, żółtej, zaślinionej mordy :D.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 20:43

Nerwowy pisze:
04-05-2021, 20:36
maciek z klanu pisze:
04-05-2021, 20:27
Hatefire pisze:
04-05-2021, 18:14


Przypominam że modlitwa była elementem demonstracji mającej określone cele.

Jak demonstrujesz w miejscu publicznym za czymś /przeciw czemuś to ktoś ma takie same prawo kontdemonstrować, oczywiście dopóki nie przekracza granic prawa np w postaci przemocy.

Poza tym dlaczego modlitwa uprawiana publicznie jako forma ekspresji pewnego światopoglądu ma być traktowana inaczej niż np rytmiczne skandowanie haseł?
Tu nie chodzi mi o to że modlitwa publiczna Jet ok, bo mnie drażni. Ale chodzi o to że oni robili swoją demonstracje a to lewackie dziwadło naruszało wg mnie ich strefę komfortu.
O kurwa, popłacz się jeszcze ;_:

Przypominam, że to kościółek narusza "strefę komfortu" każdego człowieka posiadającego minimum rozumu i godności wpierdalając swój kult bękarta żydowskiej dziwki gdzie tylko dosłownie się da :D. Nie mówiąc już o pedofilskim ścierwie w postaci JP2 - z aktualnym rządem niedługo strach będzie lodówkę otworzyć żeby nie zobaczyć tej ohydnej, żółtej, zaślinionej mordy :D.
Kurde. Podskórnie czułem, że z typem coś jest nie tak. Nie dość, że usilnie stara się zastąpić koleżkę od "zmywar" to jeszcze teraz wbija w ton "uciemiężony kościół" jak niejaki bloodcult. Sprawnie przeskakuje dd swoich nienawistych projekcji, do lania kobiet. Nieźle. A wystarczy, żyć swoim życiem i mieć wyjebane na te czy inne "mniejszości".
Ostatnio zmieniony 04-05-2021, 20:44 przez Wacław, łącznie zmieniany 1 raz.
535

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 20:44

Wacław pisze:
04-05-2021, 19:08
Dobry typ. Jeden jebnął głupotę, co powiedzmy, niech już będzie, może się zdarzyć, a drugi, ten, który mnie głównie interesuje, zaczyna na nowo pisać, i o czym? O tym, że "lesby", bo inaczej o kobietach, które mają inne poglądy nie potrafi pisać, to można napierdalać. Później dla rozmycia tematu coś przynudza o wyliczaniu ile jest płci. Fenomenalne. Lata mijają a tego jeszcze nikt nie naprostował.
Wiesz Wacław, żeby wystartować do pedzia brakłoby naszemu brunatnemu przyjacielowi odwagi. Wydaje mu się zapewne, że z kobietą będzie łatwiej. Ja przypominam, że wchodzicie w dyskusje ze śmieciem, który cieszył się z przemocy wobec zagubionych i nie do końca zrównoważonych dzieci, maszerujących w Lublinie, czy innym Białymstoku. Zupełnie bez sensu. Z innej beczki. Słyszałem dzisiaj przemówienia liderów w sprawie głosowania. Wszyscy w wysokiej formie. Parada oszustów. Natomiast pan adrian musi wciągać dobry towar. Tam w głowie jest piękne siano.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10109
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 20:44

maciek z klanu pisze:
04-05-2021, 20:27
Jak ty albo ja idziesz ulicą i rozmawiasz z żoną czy kolega to nie jest wynikiem szacunku jak ktoś zupełnie ci obcy podchodzi i wpierdala się w dyskusję, ani tym bardziej prześmiewczo się zachowuje.
W takiej sytuacji jest. Jak ktoś demonstruje publicznie w jakiejś sprawie (forma dowolna transparenty/przebrania/modlitwa), to nie. Po raz kolejny zaznaczam bez naruszania prawa.

Po prostu nie należy mieszać sfery prywatnej i publicznej. Odmawiasz różaniec, nawet publicznie, dajmy na to przy przydrożnej kapliczce, to jakieś formy zakłócenia będą grubym chamstwem, naruszeniem zasad współżycia społecznego stawiającym cię poza zbiorem ludzi cywilizowanych. Decydujesz się wykorzystać modlitwę w celu wsparcia/zaprotestowania przeciwko jakiejś sprawie, niestety, tu ta ochrona moim zdaniem nie zachodzi, oczywiście, znowu powtarzam, bez przekraczania norm prawnych.

Z innej beczki, jak rozmawiam na ulicy z kolegą o wrażeniach z lektury Pikettego, wara innym od tego. Jak robię pikietę na ulicy i trzymam transparent z np. z napisem "Tak dla podatku majątkowego", to rozumiem, że przechodzący może, rzucić ty lewaku/bolszewiku/whatever.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 20:53

535 pisze:
04-05-2021, 20:44
Wacław pisze:
04-05-2021, 19:08
Dobry typ. Jeden jebnął głupotę, co powiedzmy, niech już będzie, może się zdarzyć, a drugi, ten, który mnie głównie interesuje, zaczyna na nowo pisać, i o czym? O tym, że "lesby", bo inaczej o kobietach, które mają inne poglądy nie potrafi pisać, to można napierdalać. Później dla rozmycia tematu coś przynudza o wyliczaniu ile jest płci. Fenomenalne. Lata mijają a tego jeszcze nikt nie naprostował.
Wiesz Wacław, żeby wystartować do pedzia brakłoby naszemu brunatnemu przyjacielowi odwagi. Wydaje mu się zapewne, że z kobietą będzie łatwiej. Ja przypominam, że wchodzicie w dyskusje ze śmieciem, który cieszył się z przemocy wobec zagubionych i nie do końca zrównoważonych dzieci, maszerujących w Lublinie, czy innym Białymstoku. Zupełnie bez sensu. Z innej beczki. Słyszałem dzisiaj przemówienia liderów w sprawie głosowania. Wszyscy w wysokiej formie. Parada oszustów. Natomiast pan adrian musi wciągać dobry towar. Tam w głowie jest piękne siano.
Jestem ciekawy jego interpretacji tej sytuacji. Może być nawet z rozpisaniem ról.

Co do drugiej kwestii. Teraz lata taki mem

Obrazek

Tak zdetronizować PSL to nie lada sztuka. Tyle lat przecież pracowali na to miano. W sensie PSL tyle pracowało. Inną sprawą nie przyjęcie tego programu to przy takiej propagandówce pisu to problem. A i może się też okazać, że dług długiem, a kasa choć w części trafi tam gdzie wspomoże branże, które dostały po dupie. I tu pytanie, brunatne gówno, zagłosowało przeciwko. A tak srali z lockdownem. I gdzie tu konsekwencja. Bo może poza kolejnymi obajtkami ta kasa jednak trafi pod np pkd rozpoczynające się od 55.

Reasumując mam mocno mieszane uczucia co do przyjmowania tego programu. I dobrze i źle. Co do postawy lewicy, mam jasną akurat ocenę. Po strajkach kobieta taka akcja, jest nie do przyjęcia. W żadnym wypadku nie powinni siadać do stołu z pisem.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 20:58

Wacław pisze:
04-05-2021, 20:43
Nerwowy pisze:
04-05-2021, 20:36
maciek z klanu pisze:
04-05-2021, 20:27

Tu nie chodzi mi o to że modlitwa publiczna Jet ok, bo mnie drażni. Ale chodzi o to że oni robili swoją demonstracje a to lewackie dziwadło naruszało wg mnie ich strefę komfortu.
O kurwa, popłacz się jeszcze ;_:

Przypominam, że to kościółek narusza "strefę komfortu" każdego człowieka posiadającego minimum rozumu i godności wpierdalając swój kult bękarta żydowskiej dziwki gdzie tylko dosłownie się da :D. Nie mówiąc już o pedofilskim ścierwie w postaci JP2 - z aktualnym rządem niedługo strach będzie lodówkę otworzyć żeby nie zobaczyć tej ohydnej, żółtej, zaślinionej mordy :D.
Kurde. Podskórnie czułem, że z typem coś jest nie tak. Nie dość, że usilnie stara się zastąpić koleżkę od "zmywar" to jeszcze teraz wbija w ton "uciemiężony kościół" jak niejaki bloodcult. Sprawnie przeskakuje dd swoich nienawistych projekcji, do lania kobiet. Nieźle. A wystarczy, żyć swoim życiem i mieć wyjebane na te czy inne "mniejszości".
Tomku czy to nie ty piszesz po ludziach o zdjęcia użytkowników tego forum i dane osobowe? Piszesz do ludzi że nie życzysz sobie żeby do ciebie publicznie pisali, po czym sam ich zaczepiasz. Blokujesz, odblokowuje aż pm I jeszcze interpretujesz wypowiedzi innych pod siebie. O ty śmiesz mówić że coś z kimś jest nie tak? Strasznie cię boli jak ktoś ma inne zdanie niż ty, obrażasz się i płaczesz jak dziecko. Chłopie masz 45 lat a zachowujesz się jak nastolatek z problemami. Potem coś palniesz to twierdzisz że cie ,,szury,, poróżniły z kolegami. Japierdole chłopie zobacz jak fajnie tu było jak miałeś przerwę. To było piękne, a tak wróciłeś i zasrales cała kuwetę swoją polityka. Rzygać się chce i nie będę odpowiadał na twoje posty. Sprawia ci przyjemność to się baw, ale ostatnio zauważyłem że już praktycznie nie masz tutaj z kim rozmawiać. Zacząłeś pisać coś tam do prosiaka, myślisz że się zakolegujesz? Życzę ci tego bo widzę że potrzebujesz poklepywania po plecach, a nagrobek nieczęsto pisze, żeby przybiegac i cię popierać.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 21:04

Nerwowy pisze:
04-05-2021, 20:36
Przypominam, że to kościółek narusza "strefę komfortu" każdego człowieka posiadającego minimum rozumu i godności wpierdalając swój kult bękarta żydowskiej dziwki gdzie tylko dosłownie się da :D. Nie mówiąc już o pedofilskim ścierwie w postaci JP2 - z aktualnym rządem niedługo strach będzie lodówkę otworzyć żeby nie zobaczyć tej ohydnej, żółtej, zaślinionej mordy :D.
Dziękuję. Aż mi łezka ze wzruszenia zakręciła się w oku, że w końcu na forum muzyki black/death metalowej, ktoś napisał takie piękne słowa. :D
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: LEWACTWO

04-05-2021, 21:10

maciek z klanu pisze:
04-05-2021, 20:58
Wacław pisze:
04-05-2021, 20:43
Nerwowy pisze:
04-05-2021, 20:36


O kurwa, popłacz się jeszcze ;_:

Przypominam, że to kościółek narusza "strefę komfortu" każdego człowieka posiadającego minimum rozumu i godności wpierdalając swój kult bękarta żydowskiej dziwki gdzie tylko dosłownie się da :D. Nie mówiąc już o pedofilskim ścierwie w postaci JP2 - z aktualnym rządem niedługo strach będzie lodówkę otworzyć żeby nie zobaczyć tej ohydnej, żółtej, zaślinionej mordy :D.
Kurde. Podskórnie czułem, że z typem coś jest nie tak. Nie dość, że usilnie stara się zastąpić koleżkę od "zmywar" to jeszcze teraz wbija w ton "uciemiężony kościół" jak niejaki bloodcult. Sprawnie przeskakuje dd swoich nienawistych projekcji, do lania kobiet. Nieźle. A wystarczy, żyć swoim życiem i mieć wyjebane na te czy inne "mniejszości".
Tomku czy to nie ty piszesz po ludziach o zdjęcia użytkowników tego forum i dane osobowe? Piszesz do ludzi że nie życzysz sobie żeby do ciebie publicznie pisali, po czym sam ich zaczepiasz. Blokujesz, odblokowuje aż pm I jeszcze interpretujesz wypowiedzi innych pod siebie. O ty śmiesz mówić że coś z kimś jest nie tak? Strasznie cię boli jak ktoś ma inne zdanie niż ty, obrażasz się i płaczesz jak dziecko. Chłopie masz 45 lat a zachowujesz się jak nastolatek z problemami. Potem coś palniesz to twierdzisz że cie ,,szury,, poróżniły z kolegami. Japierdole chłopie zobacz jak fajnie tu było jak miałeś przerwę. To było piękne, a tak wróciłeś i zasrales cała kuwetę swoją polityka. Rzygać się chce i nie będę odpowiadał na twoje posty. Sprawia ci przyjemność to się baw, ale ostatnio zauważyłem że już praktycznie nie masz tutaj z kim rozmawiać. Zacząłeś pisać coś tam do prosiaka, myślisz że się zakolegujesz? Życzę ci tego bo widzę że potrzebujesz poklepywania po plecach, a nagrobek nieczęsto pisze, żeby przybiegac i cię popierać.
Jednak odpisze. Fakt, akurat pogląd, że lanie "lesb/ feministek" i kobiet jest ok, jest mi obcy. Rozumiem, że typ, co wypisuje takie rzeczy może tego nie zrozumieć. No nic na to nie poradzę.

Co do poklepywania. Akurat to się średnio sprawdza. Jest tu kilku zawodników, co się zgoła dziwnie zachowało. Ale akurat z prosiakiem spędziliśmy udane kilka dni w danii (z nagrobkiem też), w poznaniu też nas ugościł. O wielokrotnych zakupach tych i owych rzeczy nie wspominając. Też właściwie mógłby tobie życzyć tego typu relacji, ale marniutkie szansę widzę na takowe. Chłopaki są porządne i raczej poglądów co do lania kobiet nie pochwalają.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9637
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: LEWACTWO

21-05-2021, 13:49

https://www.reuters.com/business/retail ... 021-05-20/
McDonald's pozwany za... niewystarczające reklamowanie się w murzyńskich mediach. Sam ten news jest już wystarczająco abstrakcyjny, ale czekam aż ta brun... czarna fala wejdzie do branży eventowej i organizatorzy takiego np. Brutala czy Wacken będą zapewniać kolorowe parytety - chyba trzeba zacząć nadrabiać ugandyjską scenę blackmetalową!
Guilty of being right
535

Re: LEWACTWO

21-05-2021, 13:53

uglak pisze:
21-05-2021, 13:49
https://www.reuters.com/business/retail ... 021-05-20/
McDonald's pozwany za... niewystarczające reklamowanie się w murzyńskich mediach. Sam ten news jest już wystarczająco abstrakcyjny, ale czekam aż ta brun... czarna fala wejdzie do branży eventowej i organizatorzy takiego np. Brutala czy Wacken będą zapewniać kolorowe parytety - chyba trzeba zacząć nadrabiać ugandyjską scenę blackmetalową!
Na szczęście chłopaki z Black Silesia już dawno stanęli na wysokości zadania.
ODPOWIEDZ