Zjawiska paranormalne

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ

Jaki jest Twój stosunek do zjawisk paranormalnych

Nie wierzę
38
29%
Wierzę
26
20%
Wierzę i doświadczam/doświadczyłem
21
16%
Jestem pierdolnięty
48
36%
 
Liczba głosów: 133
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2566
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Zjawiska paranormalne

29-01-2021, 09:34

tomaszm pisze:
27-01-2021, 21:30
W amoku wykrzykiwałem tylko w góre jak boga nienawidzę i że chce się związać z siłami ciemości.
Dostałeś odpowiedź? Serio pytam.
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Zjawiska paranormalne

29-01-2021, 09:39

vicek pisze:
28-01-2021, 22:15
tomaszm pisze:
27-01-2021, 21:30
Jak przechodziłem okres fascynacji bmetalem jako niespełna 16latek zupełnie odwróciłem się od wszelkich wierzeń. Jedynym co chciałem osiągnąć wówczas to połaczyć sie z siłami ciemności. Po próbie samobójczej. Po prostu nie chciałem żyć. Moi rodzice zafundowali mi koszmar z którego tak naprawdę wychodzę do dzisiaj. Po nieudanej próbie odebrania sobie zycia zatraciłem się totalnie. Wziąłem biblie i różaniec z komunii i spaliłem go na ognisku. W amoku wykrzykiwałem tylko w góre jak boga nienawidzę i że chce się związać z siłami ciemości. Ot zwichrowany nastolatek z ciężkimi przejściami życiowymi.

Następne pare miesięcy to było zawsze budzenie się o 2:58 . Przez parę miesięcy stał nade mną cień ludzkiej postaci. Kompletnie nieruchomo- kurwa byłem za każdym razem tak sparaliżowany strachem,że nie potrafię tego opisać. Nie było ,że jak trwoga to do boga. Nie było. Po prostu chciałem żeby sobie poszedł, mówieniem mu po przebudzeniu-że pozbieram się do kupy, że to nie mój czas .że nie jestem zły -że po prostu jestem wściekły na życie i żeby odszedł, bo tak się go boje. Jebany koszmar trwał parę miesięcy po czym odszedł a jego cień po prostu przeszedł po ścianie w kierunku okna po czym nigdy nie wrócił.
Brzmi jak paraliż przysenny. Ponoć dużo ludzi to ma.
miałem podobnie do tomasza, też pobudka o 03 30 ale do tego ja z moim nocnym gościem mogłem normalnie pogadać,( chociaż to za dużo powiedziane, bo tylko mi mówił jak mnie nienawidzi i chce moją dusze) a jak juz zniknął i mogłem sie ruszać to poszła mi krew z nosa i uszu :o Do dzisiaj jak o tym pomyśle to zaczynam wpadać w panike. Pare lat spałem przy zapalonym świetle.
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Zjawiska paranormalne

31-01-2021, 08:34

A jak wyglądał ???
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Zjawiska paranormalne

31-01-2021, 08:40

Nie pamięta już tego snu. :-)
all the monsters will break your heart
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

06-02-2021, 00:39

mistrzsardu pisze:
29-01-2021, 09:34
tomaszm pisze:
27-01-2021, 21:30
W amoku wykrzykiwałem tylko w góre jak boga nienawidzę i że chce się związać z siłami ciemości.
Dostałeś odpowiedź? Serio pytam.
Nie. To była martwa cisza. totalnie werbalna. To było takie pogranicze przejęcia młodej duszy- tym są zawsze demony i czym się żywią-. jak nabierasz krzepy życiowej ,bo życie daje ci po kości to tez kąskiem dla demonów jesteś nieintratnym. Dlatego wśród opętań jest tyle dzieci- słabe charaktery, demon nigdy nie będzie szukać pokarmu w osobie obojętnej- zawsze celuje w najsłabszych bądź też w poszukujących.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

18-02-2021, 21:39

Dzisiaj zrobiłem rytuał oczyszczenia duszy. Upuszczenie na oko 300-400 ml krwi na ziemię poświęconą i zatykanie naciec gliną pradawnych. Wiem -szaleństwo- w chuju to mam. Bezpośredni kontakt z rytuałem oczyszczenia i poświecenia. takie oczyszczenie duszy jest majestatem.A ,że ktoś uważa mnie za wariata...pffffff kurwa na razie. W chuju to mam:D

Pózniej się ktoś mnie pyta przy wódce-ja piedole skąd te blizny na twoich rękach? Uhhh te pogańaskie wierzenia:D
shitshow
postuje jak opętany!
Posty: 646
Rejestracja: 15-10-2020, 13:48

Re: Zjawiska paranormalne

19-02-2021, 08:44

Ja to chodzę po bożemu do RCKiK.
Od 26.I dają też dwa dni wolnego.
We can't hear nothing
but propaganda and commercials, sermons and machine gun fire.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Zjawiska paranormalne

25-03-2021, 10:31

Temat moze przesmiewczy ale ostatnio sptkalem sie w knajpie z kumpela z dawnej korpotyry, wieczorek jakis pozegnalny, kolejna osoba odeszla. I ona, wiecznie promiennie usmiechnieta blondyna, przeklinajaca jak szewc, opowiedziala kurwa taka historie, ze pierwszy raz chyba, siedzac w knajpie poczulem kurwa ciary chlodu na plecach. Dosc duzym szokiem bylo uswiadomienie sobie, ze sa jeszcze ludzie, ktorzy sie tymi roznymi dziwnymi sprawami zajmuja i najczesciej jest to wiedza przekazana przez matke/babke. Teoretycznie XXI wiek ale jak to mawial Ferdek Kiepski "sa na tym swiecie rzeczy...."
woodpecker from space
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Zjawiska paranormalne

25-03-2021, 11:17

^ Chociaż w skrócie napisz co koleżanka opowiedziała, a nie taki wstęp obiecujący robisz i nagle koniec :)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Zjawiska paranormalne

25-03-2021, 11:51

Zachorowala nagle, jakies zawroty glowy itp. Na poczatku podejrzenie SM a potem sie okazalo, ze chyba rak mozgu. Potem na dzialce podczas jesiennego spaceru z dziecmi na rogach dzialki dziecki wykopaly spod lisci jakies butelki, niby nic waznego jakies smieci, ale jak sie przyjrzala, to w srodku jakies flaki kurze, leb koguta, piora. Okazalo sie, ze w kazdym rogu dzialki bylo zakopane cos podobnego, jakies kartki z napisami krwia. A potem ja kolezanka zabrala do jakiejs baby pod Zamosciem czy gdzies, takiej starej szeptuchy czy cos. Tylko wlazla do niej (kolejka ponoc w chuj, nawet spod Wszawki rejestracje) noc, zapizdziewo jakies, chata wyglada jak nora, w srodku jakas baba, ktora jak na czarownice wyglada calkiem niezle i zanim sie przywitac zdazyla i opowiedziec, to baba jej sama wszystko opowiedziala skad to wszystko..... Tak w skrocie, bo teraz czasu nie mam ale wrazenie niesamowite.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Zjawiska paranormalne

25-03-2021, 12:58

Tak było, byłem tą babą.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2448
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Zjawiska paranormalne

25-03-2021, 13:26

A to nie babka Mariusza Dariusza ?
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Zjawiska paranormalne

25-03-2021, 13:38

Jak wróżyła z miski do lepienia pierogów i do srania, to ona. Na bank. W szopie byli też kosmici z Emilcina, wszczepiali chętnym czipy.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Zjawiska paranormalne

25-03-2021, 13:39

W szczepionkach rzecz jasna.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Zjawiska paranormalne

25-03-2021, 13:40

To oczywiste. Doktor Zięba robił tam habilitację.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10122
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Zjawiska paranormalne

25-03-2021, 13:57

Obrazek
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Zjawiska paranormalne

25-03-2021, 14:09

Kol Prometheus, to rzeczywiscie dziala :lol:
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Zjawiska paranormalne

25-03-2021, 15:17

Łonegdaj jako dziecok, miałem kurzajke.
Na zeš u moja famelja była babka, poterła jabkom i nacherchała na burchel. Zdrow bółem za tsy dni.

Wsystko bez tałku, ino gusła, nie rozumia do tela.
Die Welt ist meine Vorstellung.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

02-04-2021, 15:43

Triceratops pisze:
25-03-2021, 11:51
Zachorowala nagle, jakies zawroty glowy itp. Na poczatku podejrzenie SM a potem sie okazalo, ze chyba rak mozgu. Potem na dzialce podczas jesiennego spaceru z dziecmi na rogach dzialki dziecki wykopaly spod lisci jakies butelki, niby nic waznego jakies smieci, ale jak sie przyjrzala, to w srodku jakies flaki kurze, leb koguta, piora. Okazalo sie, ze w kazdym rogu dzialki bylo zakopane cos podobnego, jakies kartki z napisami krwia. A potem ja kolezanka zabrala do jakiejs baby pod Zamosciem czy gdzies, takiej starej szeptuchy czy cos. Tylko wlazla do niej (kolejka ponoc w chuj, nawet spod Wszawki rejestracje) noc, zapizdziewo jakies, chata wyglada jak nora, w srodku jakas baba, ktora jak na czarownice wyglada calkiem niezle i zanim sie przywitac zdazyla i opowiedziec, to baba jej sama wszystko opowiedziala skad to wszystko..... Tak w skrocie, bo teraz czasu nie mam ale wrazenie niesamowite.

Ja w to wierzę. Najgorsze jest to ,że mógł na nią paść urok. Jeśli jakieś nieszczęśliwie sytuacje zyciowe będą ja dotykać to może mieć to związek przyczynowo-skutkowy.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Zjawiska paranormalne

03-04-2021, 02:03

tomaszm pisze:
02-04-2021, 15:43
Triceratops pisze:
25-03-2021, 11:51
Zachorowala nagle, jakies zawroty glowy itp. Na poczatku podejrzenie SM a potem sie okazalo, ze chyba rak mozgu. Potem na dzialce podczas jesiennego spaceru z dziecmi na rogach dzialki dziecki wykopaly spod lisci jakies butelki, niby nic waznego jakies smieci, ale jak sie przyjrzala, to w srodku jakies flaki kurze, leb koguta, piora. Okazalo sie, ze w kazdym rogu dzialki bylo zakopane cos podobnego, jakies kartki z napisami krwia. A potem ja kolezanka zabrala do jakiejs baby pod Zamosciem czy gdzies, takiej starej szeptuchy czy cos. Tylko wlazla do niej (kolejka ponoc w chuj, nawet spod Wszawki rejestracje) noc, zapizdziewo jakies, chata wyglada jak nora, w srodku jakas baba, ktora jak na czarownice wyglada calkiem niezle i zanim sie przywitac zdazyla i opowiedziec, to baba jej sama wszystko opowiedziala skad to wszystko..... Tak w skrocie, bo teraz czasu nie mam ale wrazenie niesamowite.

Ja w to wierzę. Najgorsze jest to ,że mógł na nią paść urok. Jeśli jakieś nieszczęśliwie sytuacje zyciowe będą ja dotykać to może mieć to związek przyczynowo-skutkowy.
Dokładnie, Wiedźma zajebała klątwę i obniżenie szęścia, więc teraz będzie zawsze zadawać minimalne obrażenia i jest duże prawdopodobieństwo że w ogóle nie dosięgnie celu.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
ODPOWIEDZ