SARS-CoV-2

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 19:55

nicram pisze:
03-08-2021, 07:46


Druga sprawa, to nie żaden eksperyment, jeżeli już to tylko w twojej głowie. Szczepionki przeciwko SARS-CoV-2 przeszły wszystkie niezbędne etapy badania klinicznego i zostały dopuszczone do stosowania u ludzi. 2.2 mld ludzi się zaszczepiło i ma się dobrze. Nie chcesz się szczepić, to się nie szczep, ale przestań pierdolić te kocopoły bo nie masz pojęcia o czym piszesz. I weź sobie do serca to co napisał kolega pr0metheus.

Nie wiem, nie znam się, nie jestem wirusologiem, ale zdaje się, że cały czas są prowadzone badania kliniczne nad różnego rodzaju wirusami ? Skoro poznajemy tego niewidzialnego wroga, to przez ostatnie 20 lat nauka poszła do przodu, mamy coraz lepsze komputery które też zapewne są zaprzągnięte w ten proces, więc co w tym dziwnego, że na bazie jakiejś innej szczepionki w tak krótkim czasie stworzono szczepionkę na covid? Pewnie odpowiedzią będzie dlaczego nie ma szczepionki na HIV i leka na raka... Szczerze, nie mam pojęcia, ale nie widziałbym tu spisku niewidzialnych sił....

W czasach Apollo 11 zapewne nikt nie wyobrażał sobie, że jakiś miliarder stworzy własna rakietę, która powróci na ziemię i swobodnie wyląduje nie rozpierdalając się w drobny mak, a jak ktoś by tak twierdził, to pewnie uważano byto jako s-f. Nauka i technika idzie do przodu. W kwestii szczepionek też.
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1559
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 20:55

Myslę, że będzie jakiś pozytywny efekt uboczny pracy nad szczepionkami. Dużo rzeczy odkrywano w historii przypadkiem szukając czegoś innego.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 21:00

Tatuś pisze:
03-08-2021, 20:55
Myslę, że będzie jakiś pozytywny efekt uboczny pracy nad szczepionkami. Dużo rzeczy odkrywano w historii przypadkiem szukając czegoś innego.
Fakt, nic tak nie napędza postępu jak strach przed śmiercią, czy to wojna czy epidemia. Chyba nawet żądza zysku jest na drugim miejscu.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1339
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 21:08

...co w tym dziwnego, że na bazie jakiejś innej szczepionki w tak krótkim czasie stworzono szczepionkę na covid?
Tak sobie myślę, że absolutnie oczywistym argumentem jest to że aktualne szczepionki zostały przygotowane na stary wariant Kurwida, który już dawno temu zmutował i są nieaktualne. I nie jest to żadna fanaberia, ale fakt. 8)

No cóż, odliczamy do piętnastego sierpnia, początku czwartej fali, gdyż jest to już tylko tajemnicą wioskowych myślicieli, że Kurwid-19 na tę datę zaplanował sobie przypuścić frontalny atak i już nawet poinformował pojeba niedzielskiego żeby od tego terminu zacząć dokręcanie śruby.

Długo już na tym straszeniu pseudo pandemią nie pociągną. Jeżeli nie wygenerują Covida, który jest naprawdę solidnie śmiertelny,
to wkrótce "pandemię" zaczną ignorować nawet mieszkańcy wielkich miast. Teraz mamy okres wakacyjny, co w związku z szaleństwami zachodnich rządów sprawiło, że zamiast za granicą spędzam wakacje w Polsce. Gdzie dosyć szybko zorientowałem się, że poza dużymi aglomeracjami po "pandemii" zostały już tylko szybki z pleksi w wiejskich sklepikach i wywieszki o konieczności noszenia szmat.

Których oczywiście nie nosi ani obsługa, ani tym bardziej klienci tych placówek. Jednocześnie dostrzegam zdrowe lekceważenie "straszenia". O ile rok temu w tym samym miejscu jacyś zaczadzeni propagandą szmaciarze usiłowali mnie nawet terroryzować (z wiadomym do przewidzenia skutkiem), o tyle teraz nikt już nie zawraca sobie tym głowy. :) Myślę, że podobna tendencja zacznie przenikać też do miast. Oczywiście za dwa tygodnie można uroczyście ogłosić sobie "czwartą falę". Oczywiście po jej ogłoszeniu tłumy covidiotek i covidiotów z erotyczną ekstazą nałożą swoje szmaty i zaczną celebrować ukochaną wiruso-panikę. :lol:
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16142
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 21:50

Fanatyk pisze:
03-08-2021, 21:08
Jeżeli nie wygenerują Covida, który jest naprawdę solidnie śmiertelny,
to wkrótce "pandemię" zaczną ignorować nawet mieszkańcy wielkich miast.
Wyrywny jesteś, jak na osobę niezaszczepioną, do tej weryfikacji, solidności śmiertelności.

Żeby nie było, też jestem ciekaw, jaka skala to będzie. Podają, że 0,5-1,0% to są osoby zaszczepione. Pozostałe 99% to nieszczepy. Zobaczymy do jakiej wielkości będziemy odnosić te 99%.

Swoją drogą, kolejna zarzutka ma miejsce w tym krótkim wyrywku. Jesteś pisowskim prowokatorem? Bo to oni w wyborach, podnośili różnicę między miastowymi a swojakami. Nie za mocno ta retoryka weszła?
Slyd

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 22:03

Fanatyk pisze:
03-08-2021, 21:08
...co w tym dziwnego, że na bazie jakiejś innej szczepionki w tak krótkim czasie stworzono szczepionkę na covid?
Tak sobie myślę, że absolutnie oczywistym argumentem jest to że aktualne szczepionki zostały przygotowane na stary wariant Kurwida, który już dawno temu zmutował i są nieaktualne. I nie jest to żadna fanaberia, ale fakt. 8)

No cóż, odliczamy do piętnastego sierpnia, początku czwartej fali, gdyż jest to już tylko tajemnicą wioskowych myślicieli, że Kurwid-19 na tę datę zaplanował sobie przypuścić frontalny atak i już nawet poinformował pojeba niedzielskiego żeby od tego terminu zacząć dokręcanie śruby.

Długo już na tym straszeniu pseudo pandemią nie pociągną. Jeżeli nie wygenerują Covida, który jest naprawdę solidnie śmiertelny,
to wkrótce "pandemię" zaczną ignorować nawet mieszkańcy wielkich miast. Teraz mamy okres wakacyjny, co w związku z szaleństwami zachodnich rządów sprawiło, że zamiast za granicą spędzam wakacje w Polsce. Gdzie dosyć szybko zorientowałem się, że poza dużymi aglomeracjami po "pandemii" zostały już tylko szybki z pleksi w wiejskich sklepikach i wywieszki o konieczności noszenia szmat.

Których oczywiście nie nosi ani obsługa, ani tym bardziej klienci tych placówek. Jednocześnie dostrzegam zdrowe lekceważenie "straszenia". O ile rok temu w tym samym miejscu jacyś zaczadzeni propagandą szmaciarze usiłowali mnie nawet terroryzować (z wiadomym do przewidzenia skutkiem), o tyle teraz nikt już nie zawraca sobie tym głowy. :) Myślę, że podobna tendencja zacznie przenikać też do miast. Oczywiście za dwa tygodnie można uroczyście ogłosić sobie "czwartą falę". Oczywiście po jej ogłoszeniu tłumy covidiotek i covidiotów z erotyczną ekstazą nałożą swoje szmaty i zaczną celebrować ukochaną wiruso-panikę. :lol:
Jak zwykle niewyobrażalny bełkot satan-kaleki umysłowego.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16142
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 22:07

Przez temat przewija się wątek "eksperymentu medycznego". Tak to prawda. Jest to swoistego rodzaju eksperyment. Trochę medyczny, trochę socjologiczny.

Nie wykluczam*, że ci co uknuli tą intrygę, siedzą z ołówkami, notesikami i notują jaka populacja niezaszczepionych wyjdzie na tarczy, a właściwie nie wyjdzie, a ją wyniosą. Tutaj jest raczej założenie, u wąskiej, hałaśliwej, dlatego widocznej grupy użytkowników, że to na szczepach się eksperymentuje. A jak by było jednak odwrotnie?

* Jest to tak samo prawdopodobne jak loty szurów i nieszurów. Jak dopuszcza się każdą możliwość, to i tą można wziąć pod rozwagę, uwagę.
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2447
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 23:07

Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 23:22



Jak myślicie, prawda to ?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2447
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 23:27

Xiondz mówi, że brak szczepienia to grzech , jak żyć?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16142
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 23:27

Źródło legitne




Troszkę śmieszków i dla niepoznaki szurlolcontent.
ursus
w mackach Zła
Posty: 798
Rejestracja: 03-11-2018, 16:14

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 23:34

Bloodcult pisze:
03-08-2021, 23:22


Jak myślicie, prawda to ?
jak najbardziej

tu o tym procederze dokładnie mówią
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2447
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 23:35

Ciongnik, do szczepienia!!!
ursus
w mackach Zła
Posty: 798
Rejestracja: 03-11-2018, 16:14

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 23:38

vicotnick pisze:
03-08-2021, 23:35
Ciongnik, do szczepienia!!!
Nie tak prenTko kochasiu :) przez takich jak ja pandemka będzie trwała i trwała....... nie pójdziesz na koncerciki. Szurki ci to pięknie załatwią
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2564
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: SARS-CoV-2

04-08-2021, 07:06

Fanatyk pisze:
03-08-2021, 21:08
Jednocześnie dostrzegam zdrowe lekceważenie "straszenia". O ile rok temu w tym samym miejscu jacyś zaczadzeni propagandą szmaciarze usiłowali mnie nawet terroryzować (z wiadomym do przewidzenia skutkiem), o tyle teraz nikt już nie zawraca sobie tym głowy. :) Myślę, że podobna tendencja zacznie przenikać też do miast.
To już się dzieje, w Trójmieście większość gastronomii i hoteli ma w poważaniu maseczki. Nawet hotele ***** odpuszczają. Coraz więcej ludzi w komunikacji jeździ bez maski, choć nadal jest ich większość. O ile rok temu usłyszałem to i owo podczas zakupów w sklepach teraz jest zupełny luz. Oczywiście kowidowi aktywiści są i będą, ale mam wrażenie, że ich populacja topnieje w promieniach słońca. Zobaczymy czy nie powrócą w glorii i chwale jesienią.
Celem życia nie jest przeżycie.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: SARS-CoV-2

04-08-2021, 07:35

Na numer z maseczkami nabierają się teraz głównie potencjalne ofiary metody na wnuczka i na policjanta oraz lemingi. Ci ostatni (oczywiście zaszczepieni) bardzo sympatycznie reagują na pytanie: po co nosisz maskę skoro już nie zarażasz?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16142
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SARS-CoV-2

04-08-2021, 08:05

Można wyciągnąć wniosek, że to dla nieszczepów, szczepy się szczepią, ale trzeba choć mieć minimum dobrej woli ...
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16142
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SARS-CoV-2

04-08-2021, 08:11

Uzupełnienie:

Obrazek

https://portal.abczdrowie.pl/koronawius ... lska-wideo

Wszystko z dobrej woli, po to, aby "eksperyment medyczny" trwał jak najdłużej, żeby można było sprawdzić, wpływ Omegi, na niezaszczepionych, ilu się ich ostanie, a tu takie naśmiewanie z maseczkowców. Nieładnie. A przecież, to miesiące pisowskiej prowokacji w postach na masterfulu dane ... przez maseczkowców ... od tak ... za free ... wypadałoby podziękować bardziej, a nie się podśmiechiwać
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: SARS-CoV-2

04-08-2021, 08:23

Ascetic pisze:
03-08-2021, 23:27
Źródło legitne
Źródło było w komentarzu:
https://www.fda.gov/media/134922/downlo ... 2cNqmhoQE4

Poza tym pytałem osoby kompetentne.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16142
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SARS-CoV-2

04-08-2021, 08:27

Bloodcult pisze:
04-08-2021, 08:23
Ascetic pisze:
03-08-2021, 23:27
Źródło legitne
Źródło było w komentarzu:
https://www.fda.gov/media/134922/downlo ... 2cNqmhoQE4

Poza tym pytałem osoby kompetentne.
Mówisz, że źródło legitne, z kontentem adresowanym do specjalistów, takich jak ty?


Nawet by się zgadzało. Z dziś:



Dawaj więcej wrzutów z tego noname-owego fejk twitta. Pacjentopticon chyba się zmartwił nagonką, wymięka zdeczko. Przyjmij pałeczkę. Tam gdzie lubisz. Tym razem nie od księdza.
Zablokowany