SARS-CoV-2

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: SARS-CoV-2

02-08-2021, 18:55

vicotnick pisze:
02-08-2021, 18:45
Tu dopiero była prowokacja, wystąpił poważny wstrząs anafilaktyczny, a winę zwalili na owada !!!!!!!
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5395984
Nie mogę oczywiście podać szczegółów, ale informacja jest pewna - przekazał mi ją kuzyn kochanki brata ojca pewnego wysokiego oficera jednej ze służb. Oczywiście nie mogę napisać, której. W ramach akcji ukrywania ciężkich NOPów, zakupiono 2137 tajne biomechaniczne drony szpiegowsko-uderzeniowe Hornet z funkcją żądlenia. W przypadku wystąpienia NOP, przeszkolony pracownik punktu włącza cichy alarm, a najbliżej stacjonujący dron leci do tego punktu i widowiskowo żądli pacjenta (zbieżność przypadkowa). Szacuje się, że przy występujących masowo ciężkich przypadkach NOPów, zakup ten zwróci się już w roku 2137.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4662
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: SARS-CoV-2

02-08-2021, 20:14

Lukass pisze:
02-08-2021, 18:43
A sprzęgło się spaliło, więc pani Justyna Socha z akcji "Stop NOP" ogłosiła zbiórkę w internecie, co by mogła sprzęgło wymienić :D
Mógłbyś jeszcze wyjaśnić kto to jest kurwa Justyna Socha.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SARS-CoV-2

02-08-2021, 20:23

empir pisze:
02-08-2021, 20:14
Lukass pisze:
02-08-2021, 18:43
A sprzęgło się spaliło, więc pani Justyna Socha z akcji "Stop NOP" ogłosiła zbiórkę w internecie, co by mogła sprzęgło wymienić :D
Mógłbyś jeszcze wyjaśnić kto to jest kurwa Justyna Socha.
Mogę? Mogę?

Nawet jak nie mogę to i tak napiszę. Pisowskim prowokatorem, bo jak się dowiedzieliśmy z tego miejsca, tylko tacy rozrabiają. I w Poznaniu i w Gdańsku, i w Grodzisku, i w Zamościu.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: SARS-CoV-2

02-08-2021, 20:27

empir pisze:
02-08-2021, 20:14
Mógłbyś jeszcze wyjaśnić kto to jest kurwa Justyna Socha.
Za Instytutem Spraw Obywatelskich: "Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”, publicystka Warszawskiej Gazety i Zdrowia bez leków, działaczka społeczna. Jedna z inicjatorek Komitetu Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej „Bezpieczne Szczepienia” Ogólnopolskiego Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”."

Brzmi spoko, prawda? Ale w praktyce przed erą COVID oznaczało to z grubsza "szczepionki powodują autyzm u bąbelków", teraz oznacza to coś takiego:
Obrazek

A sz.p. Socha wygląda tak:
Obrazek
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4662
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: SARS-CoV-2

02-08-2021, 20:31

Wystarczyło wkleić jej ryj. Opis jest zbędny. Już wszystko wiem.
Ale dzięki.
535

Re: SARS-CoV-2

02-08-2021, 20:47

Może to niegrzecznie, ale pani justyna wydaje się kobietą w wieku w którym wyłożenie tysiąca złotych nie powinno stanowić kłopotu. Tym bardziej, że jest osobą aktywną. Oni tam wszyscy w tej konfederacji tacy biedni są? Strach się bać, co będzie, gdy dorwą się do skarbca. Ja na jej miejscu poszedłbym nocami towar w tesko rozkładać,albo w innej biedronce , zamiast żebrać po ludziach.
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: SARS-CoV-2

02-08-2021, 20:56

Co na to nasi koledzy antyszczypawkowi?
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: SARS-CoV-2

02-08-2021, 20:59

Jebac pis?
woodpecker from space
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: SARS-CoV-2

02-08-2021, 20:59

Jest to jakieś rozwiązanie
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: SARS-CoV-2

02-08-2021, 21:46

Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4662
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: SARS-CoV-2

02-08-2021, 22:25

Ja bym wkleił jeszcze wypowiedź profesora Karla Malone ;)
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: SARS-CoV-2

02-08-2021, 22:46

ja tu tylko na chwile

ursus pisze:
02-08-2021, 14:15

"Biedny pajacu" jak kulturalnie dzisiaj :) . Jesteś bardzo miły. A ja wolę poczekać na koniec tych badań i nie ryzykować na chwilę obecną.
Można się szczepić produktem sprawdzonym za który ktoś bierze odpowiedzialność. 95% ludzi i tak to przechodzi bardzo łagodnie lub nie wie że to miało.
Z okna też byś wyskoczył bo jakaś kurwa by se tak wymyśliła
To jest jeden wielki eksperyment. Kto chce brać w nim udział to spoko. Reszt niech ma wolną rękę. Ja nie będę królikiem doświadczalnym

widze ze zdrowie dopisuje. to dobrze.
troche inne bys mial spostrzezenia jakby powykrecało, ale tak konkretnie przeturlało choróbskiem jakims ,niekoniecznie covidozą.
wtedy na czworakach do szpitala i bys lykal jak mlody pelikan wszystko co podadza, byle pomoglo. wtedy sie nie patrzy w ulotki o mozliwych efektach ubocznych.
"ja nie bede krolikiem doswiadczalnym"- ale jak przypadkiem zachorujesz z ciezkim przebiegiem to niestety bedziesz.
tak pod rozwage zostawiam.
i zdrowka panu zycze. zdrowie najwazniejsze:)
niech to miejsce niebawem zniknie
535

Re: SARS-CoV-2

02-08-2021, 23:52

pr0metheus pisze:
02-08-2021, 22:46
ja tu tylko na chwile

ursus pisze:
02-08-2021, 14:15

"Biedny pajacu" jak kulturalnie dzisiaj :) . Jesteś bardzo miły. A ja wolę poczekać na koniec tych badań i nie ryzykować na chwilę obecną.
Można się szczepić produktem sprawdzonym za który ktoś bierze odpowiedzialność. 95% ludzi i tak to przechodzi bardzo łagodnie lub nie wie że to miało.
Z okna też byś wyskoczył bo jakaś kurwa by se tak wymyśliła
To jest jeden wielki eksperyment. Kto chce brać w nim udział to spoko. Reszt niech ma wolną rękę. Ja nie będę królikiem doświadczalnym

widze ze zdrowie dopisuje. to dobrze.
troche inne bys mial spostrzezenia jakby powykrecało, ale tak konkretnie przeturlało choróbskiem jakims ,niekoniecznie covidozą.
wtedy na czworakach do szpitala i bys lykal jak mlody pelikan wszystko co podadza, byle pomoglo. wtedy sie nie patrzy w ulotki o mozliwych efektach ubocznych.
"ja nie bede krolikiem doswiadczalnym"- ale jak przypadkiem zachorujesz z ciezkim przebiegiem to niestety bedziesz.
tak pod rozwage zostawiam.
i zdrowka panu zycze. zdrowie najwazniejsze:)
Celna uwaga. Wystarczy pierwszy lepszy nowotwór i już widzę tych wszystkich domorosłych "chemików" jak siedzą i analizują ulotki ze składem serwowanych im preparatów. Nagle kurwa wszyscy się mocno wrażliwi zrobili. W kraju azbestu, chlorowanej wody i biseptolu podawanego onegdaj na kilogramy. Co oczywiście nie zmienia faktu, że każdy ma i powinien mieć wolny wybór.
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4662
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 00:27

535 pisze:
02-08-2021, 23:52
pr0metheus pisze:
02-08-2021, 22:46
ja tu tylko na chwile

ursus pisze:
02-08-2021, 14:15

"Biedny pajacu" jak kulturalnie dzisiaj :) . Jesteś bardzo miły. A ja wolę poczekać na koniec tych badań i nie ryzykować na chwilę obecną.
Można się szczepić produktem sprawdzonym za który ktoś bierze odpowiedzialność. 95% ludzi i tak to przechodzi bardzo łagodnie lub nie wie że to miało.
Z okna też byś wyskoczył bo jakaś kurwa by se tak wymyśliła
To jest jeden wielki eksperyment. Kto chce brać w nim udział to spoko. Reszt niech ma wolną rękę. Ja nie będę królikiem doświadczalnym

widze ze zdrowie dopisuje. to dobrze.
troche inne bys mial spostrzezenia jakby powykrecało, ale tak konkretnie przeturlało choróbskiem jakims ,niekoniecznie covidozą.
wtedy na czworakach do szpitala i bys lykal jak mlody pelikan wszystko co podadza, byle pomoglo. wtedy sie nie patrzy w ulotki o mozliwych efektach ubocznych.
"ja nie bede krolikiem doswiadczalnym"- ale jak przypadkiem zachorujesz z ciezkim przebiegiem to niestety bedziesz.
tak pod rozwage zostawiam.
i zdrowka panu zycze. zdrowie najwazniejsze:)
Celna uwaga. Wystarczy pierwszy lepszy nowotwór i już widzę tych wszystkich domorosłych "chemików" jak siedzą i analizują ulotki ze składem serwowanych im preparatów. Nagle kurwa wszyscy się mocno wrażliwi zrobili. W kraju azbestu, chlorowanej wody i biseptolu podawanego onegdaj na kilogramy. Co oczywiście nie zmienia faktu, że każdy ma i powinien mieć wolny wybór.
Zapomniałeś o lewoskrętnej witaminie C. To chyba jeden z ulubionych leków foilarzy.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8162
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 07:23

Czy wśród antyszczepionkowców są ludzie dobrze sytuowani? Bo coś czuję, że to zwykła frustracja, że w życiu nie idzie.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 07:33

bartwa pisze:
03-08-2021, 07:23
Czy wśród antyszczepionkowców są ludzie dobrze sytuowani? Bo coś czuję, że to zwykła frustracja, że w życiu nie idzie.
No właśnie nie. Jak popatrzysz, to taka antynaukowość szerzy się równie sprawnie wśród dobrze sytuowanych ludzi. Ma tam trochę inny anturaż. Fetysz dziwnie rozumianej naturalności, generalnie taki New Age.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 07:46

ursus pisze:
02-08-2021, 14:15

"Biedny pajacu" jak kulturalnie dzisiaj :) . Jesteś bardzo miły. A ja wolę poczekać na koniec tych badań i nie ryzykować na chwilę obecną.
Można się szczepić produktem sprawdzonym za który ktoś bierze odpowiedzialność. 95% ludzi i tak to przechodzi bardzo łagodnie lub nie wie że to miało.
Z okna też byś wyskoczył bo jakaś kurwa by se tak wymyśliła
To jest jeden wielki eksperyment. Kto chce brać w nim udział to spoko. Reszt niech ma wolną rękę. Ja nie będę królikiem doświadczalnym
Nie, to nieprawda, że 95% ludzi przechodzi to łagodnie. To kłamstwo i złudne nadzieje. Lekko to przechodzi 15-20%. Reszta, czyli 60% przechodzi średnio ciężko, a 20% bardzo ciężko.

Druga sprawa, to nie żaden eksperyment, jeżeli już to tylko w twojej głowie. Szczepionki przeciwko SARS-CoV-2 przeszły wszystkie niezbędne etapy badania klinicznego i zostały dopuszczone do stosowania u ludzi. 2.2 mld ludzi się zaszczepiło i ma się dobrze. Nie chcesz się szczepić, to się nie szczep, ale przestań pierdolić te kocopoły bo nie masz pojęcia o czym piszesz. I weź sobie do serca to co napisał kolega pr0metheus.
all the monsters will break your heart
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2607
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 08:34

nicram pisze:
03-08-2021, 07:46
Druga sprawa, to nie żaden eksperyment, jeżeli już to tylko w twojej głowie. Szczepionki przeciwko SARS-CoV-2 przeszły wszystkie niezbędne etapy badania klinicznego i zostały dopuszczone do stosowania u ludzi. 2.2 mld ludzi się zaszczepiło i ma się dobrze.
W celu potwierdzenia skuteczności i bezpieczeństwa stosowania szczepionki
COVID-19 Vaccine AstraZeneca u osób w podeszłym wieku i osób z
chorobą podstawową, podmiot odpowiedzialny powinien przedłożyć
przegląd i podsumowania analizy pierwotnej i końcowego raportu z badania
klinicznego dotyczącego badania D8110C00001.

Analiza
pierwotna: 30
kwietnia 2021 r.
Finalny raport
końcowy: 31
marca 2024 r
Celem życia nie jest przeżycie.
Panopticon
w mackach Zła
Posty: 768
Rejestracja: 25-06-2009, 21:33

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 08:37

Kangury cały czas wierzą, że lockdown ich uratuje :)

mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2607
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: SARS-CoV-2

03-08-2021, 08:48

pr0metheus pisze:
02-08-2021, 22:46
widze ze zdrowie dopisuje. to dobrze.
troche inne bys mial spostrzezenia jakby powykrecało, ale tak konkretnie przeturlało choróbskiem jakims ,niekoniecznie covidozą.
wtedy na czworakach do szpitala i bys lykal jak mlody pelikan wszystko co podadza, byle pomoglo. wtedy sie nie patrzy w ulotki o mozliwych efektach ubocznych.
"ja nie bede krolikiem doswiadczalnym"- ale jak przypadkiem zachorujesz z ciezkim przebiegiem to niestety bedziesz.
tak pod rozwage zostawiam.
i zdrowka panu zycze. zdrowie najwazniejsze:)
W okopach nie ma ateistów. To wszystko co Kolega napisał to się zgadza. W sytuacji zagrożenia życia patrz pierwsze zdanie.
Ze szczepieniami sytuacja jest jednak nieco inna.
Badania nad preparatami potrwają jeszcze kilka lat. Co wykażą czas pokaże. Wymuszanie na ludziach, którzy tego nie chcą szczepień groźbami i prośbami (kij i marchewka) jest dla mnie niedopuszczalne. Każdy powinien robić co uważa za stosowane i ponosić konsekwencje swoich wyborów. Natomiast odpowiedzialność zbiorowa w stylu Żydzi przenoszą wszy i tyfus, w wersji współczesnej osoby niezaszczepione powodują to i to...dla mnie brzmi to znajomo, zalatuje polityką i wielkimi pieniędzmi. Rządzącym chodzi o władze, a nie o zdrowie obywateli jakby ktoś zapomniał. Dziel i rządź!
Celem życia nie jest przeżycie.
Zablokowany