ŻUŻELEK

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

ŻUŻELEK

05-08-2019, 12:40

proponuje osobny temat o czarnym sporcie bo w tym ogolnym tylko legia i reszta gownianych polskich kopaczy.
a troche sie dzieje, w grand prix zmarzlik liderem, play offy ligowe sie zblizaja.
w ekstralidze faworytem znowu unia leszno, ciekawy boj bedzie miedzy sparta i falubazem(o ile taki bedzie uklad tabeli- sparta wczoraj wygrala a leszno wjebalo ze stalą wiec wroclawianie gonia lidera). pierwszy raz toruń spada z ekstraklasy (przynajmniej matematycznie)
w pierwszej lidze row ma aspiracje wrocic do eligi, reszat stawki- ostrovia, start ,unia tarnow -bardzo wyrownana. orzel łódź nie uniknie baraży z drugą drużyna drugiej ligi.
a w drugiej po ostatniej kolejce polonia bydgoszcz wyrwala poznaniowi pozycje lidera i do play offow przystepuja z pierwszego miejsca. zepchniete na druga pozycje skorpiony beda mialy trudna przeprawe z opolem, ktory bardzo im nie lezy (2 przegrane w sezonie zasadniczym). bydgoszcz zmierzy sie z wilkami

z ciekawostek- pierwszy raz w historii polskiego zuzla wczoraj wystapila kobieta, sindy weber w pilskiej druzynie. debiut dosyc krotki bo sie wyjebala na pierwszym wirazu po starcie wiec nie wiadomo czy jeszcze pojezdzi:) ale pila jechala z bardzo slabym krakowem, wiec nawet jakby psa nauczyli siedziec na motorze, to tez moglby pojechac w ramach klubowych oszczednosci.
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ŻUŻELEK

05-08-2019, 13:40

Dobre posunięcie :) obiecuje że będę aktywny.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: ŻUŻELEK

05-08-2019, 14:06

Dobry pomysł z tym wątkiem.

Jestem kibicem Motoru, ale z powodów logistycznych jedynie telewizyjnym w tym sezonie. Z tym spadkiem Torunia to bym się tak nie rozpędzał, już coś się mówi, że nasz stadion może nie otrzymać licencji w przyszłym sezonie.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: ŻUŻELEK

05-08-2019, 14:51

No z tego co wiem to licencje macie nadzorowana. A w Lublinie jest przecież zajebisty stadion piłkarski. Powinni się dogadać żeby tam sie ścigać bo parcie na żużel jest , zawsze komplet widzów , obiekt by na siebie zarabial i wszyscy by zyskali.
Szkoda by było żeby leśne dziady spuściły Motor a Toruń dzięki temu zostal , zawsze byli faworyzowani w zarządzie.
A ten skok motoru z drugiej do ekstra w 2 lata to był niezły wyczyn.
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ŻUŻELEK

05-08-2019, 15:08

Mecze motoru bardzo dobrze się ogląda, fajnie waleczna drużyna. Trzymam za nich kciuki
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: ŻUŻELEK

05-08-2019, 16:38

Mam nadzieję,że te dziadostwo z Torunia spadnie,dawno już powinni jeździć w niższych ligach.
Mam też nadzieję,że nie będzie żadnych machlojek w PZM,choć z tymi dziadami nigdy nic nie wiadomo.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: ŻUŻELEK

05-08-2019, 17:10

W lubelskich mediach pojawiła się informacja o tym, że chyba jakaś radna czy posłanka z Lublina chce właśnie budowy toru żużlowego na stadionie piłkarskim. Jakoś tego nie widzę - raz, że wywoła to konflikt z kibolami piłkarskimi, a dwa, że jest to stadion typowo piłkarski, z boiskiem bardzo blisko trybun i budowa toru oznaczałaby chyba zmniejszenie trybun.

Dzięki za miłe słowa pod adresem naszej drużyny. Fakt, emocje to zapewniają pierwszorzędne.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ŻUŻELEK

05-08-2019, 18:08

devastator77 pisze:Mam nadzieję,że te dziadostwo z Torunia spadnie,dawno już powinni jeździć w niższych ligach.
Mam też nadzieję,że nie będzie żadnych machlojek w PZM,choć z tymi dziadami nigdy nic nie wiadomo.
Niestety jestem przekonany że znowu Toruń zostanie cudownie ocalony.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: ŻUŻELEK

05-08-2019, 18:56

Dobra, zobaczymy, może nie będzie tak źle.

Ale Miesiąc z tą nogą to przegina, co? :)
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: ŻUŻELEK

05-08-2019, 21:15

ramonoth pisze:W lubelskich mediach pojawiła się informacja o tym, że chyba jakaś radna czy posłanka z Lublina chce właśnie budowy toru żużlowego na stadionie piłkarskim. Jakoś tego nie widzę - raz, że wywoła to konflikt z kibolami piłkarskimi, a dwa, że jest to stadion typowo piłkarski, z boiskiem bardzo blisko trybun i budowa toru oznaczałaby chyba zmniejszenie trybun.

bardzo dobry pomysl ta przerobka stadionu, rozwiazuje wszystkie problemy z parkingiem ,kiblami, sprzedaza zarcia , a przede wszystkim brakiem miejsc, bo slyszalem ze o to chodzi z ta licencja dla motoru.
przeciez te jebitne stadiony dla chuja wartych pilkarzy to jakis obled. te obiekty musza na siebie zarabiac. nawet jesli by zmniejszyli trybuny (w co nie wierze, moga byc rozkladane) to wszyscy by na tym zyskali.
wezmy na przyklad hale w usa na niespelna 20 tys widzow. madison square garden w NY juz w latach 90 sluzyla jako lodowisko dla rangers, parkiet dla knicks, ring bokserski a nawet kort tenisowy,nie mowiac o koncertach. i zuzel by pewnie tez zrobili jakby bylo trzeba:)

ramonoth pisze: Ale Miesiąc z tą nogą to przegina, co? :)
nie widzialem akcji, mowia ze prosil sie o kartke
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ŻUŻELEK

05-08-2019, 21:39

Byle w Lublinie nie było tak kwadratowego toru jak w Rybniku :)) też niby chcieli i piłkarzy i żużlowców uszczęśliwić. Choć chyba z 3 lata temu trochę zaokraglili te łuki i jest lepiej. No ale w środku toru jest pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej gdzie gra 2 albo 3 liga :)
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: ŻUŻELEK

05-08-2019, 21:46

maciek z klanu pisze:Byle w Lublinie nie było tak kwadratowego toru jak w Rybniku :)) też niby chcieli i piłkarzy i żużlowców uszczęśliwić. Choć chyba z 3 lata temu trochę zaokraglili te łuki i jest lepiej. No ale w środku toru jest pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej gdzie gra 2 albo 3 liga :)

u nas tez jest jakas 15 liga kopaczy pod nazwa polonia , przez to zawisza hools dostaje sraczki i obrywa sie tez sekcji zuzla.
byly akcje ze kibole niszczyli auta taksiarzom z firmy sponsorujacej polonie. koniec koncow sponsor sie wycofal.
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: ŻUŻELEK

06-08-2019, 09:53

maciek z klanu pisze:
devastator77 pisze:Mam nadzieję,że te dziadostwo z Torunia spadnie,dawno już powinni jeździć w niższych ligach.
Mam też nadzieję,że nie będzie żadnych machlojek w PZM,choć z tymi dziadami nigdy nic nie wiadomo.
Niestety jestem przekonany że znowu Toruń zostanie cudownie ocalony.
To oczywiste. Nie po to Szanowny Pan Prezydent Zaleski wybudował najpiękniejszy, najnowocześniejszy, najdroższy stadion żeby gościły tam jakieś drugoligowe gównodrużyny.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: ŻUŻELEK

06-08-2019, 18:39

https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/836 ... i-prezyden" onclick="window.open(this.href);return false;

No to pozamiatane jest :( Ostro ktoś gra, jeśli wykorzystuje rzekome lubelskie maile.
Awatar użytkownika
AroHien
rasowy masterfulowicz
Posty: 2266
Rejestracja: 18-06-2007, 19:35

Re: ŻUŻELEK

06-08-2019, 20:01

Ostafinski i wszystko jasne.Najważniejsze żeby klikniecia sie zgadzały. Nie zdziwiłbym sie jakby sam te maile napisał ;)
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ŻUŻELEK

06-08-2019, 20:51

AroHien pisze:Ostafinski i wszystko jasne.Najważniejsze żeby klikniecia sie zgadzały. Nie zdziwiłbym sie jakby sam te maile napisał ;)
Bardzo możliwe że to on :))
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: ŻUŻELEK

07-08-2019, 12:33

Jak Toruń spadnie to najprawdopodobniej dziady z PZM od przyszłego sezonu powiększą ligę i toruńskie zjeby dalej będą jeździć w ekstraklasie.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: ŻUŻELEK

07-08-2019, 16:23

Nie sadze żeby powiększyli eligę kosztem pierwszej , bo i pierwsza nie jest za wielka. Druga w przyszłym roku tez będzie mocno okrojona i pewnie żywotu dokona Wanda Kraków. Po Stali Rzeszów szkoda kolejnego ośrodka do piachu ...
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: ŻUŻELEK

08-08-2019, 18:15

https://kurierlubelski.pl/prezydent-krz ... 2-14336445" onclick="window.open(this.href);return false;

Szkoda, że władze Lublina tak zawzięcie nie dbały kiedyś o sekcje koszykarskie -Startu kobiet i AZS mężczyzn. Owszem, skala zainteresowania kilka razy mniejsza, ale hala MOSiR zawsze pękała w szwach.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: ŻUŻELEK

08-08-2019, 18:19

Myslalem, ze to temat o tym kolesiu co oglada durne filmy dla dzieci, zaluje hajsu na tramwaj i co go ostatnio zrobili na 1,5 zlotego.
woodpecker from space
ODPOWIEDZ