Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

24-11-2018, 19:51

Prosta sprawa. Wiekszosc z nas gdzies pracuje albo ma wlasny biznes, jest fachowcem w jakiejs dziedzinie.

Po tym jak udalo sie Wam uzbierac na utrzymanie forum widze piekielny potencjal w Uzytkownikach.
Mozemy sobie pomagac. Wspolpracowac sluzbowo.

Wystarczy bysmy w tym temacie podali kto czym zajmuje, co moze zaoferowac innym i jakiej pomocy potrzebuje i dzialamy.

Ja od lat robie w branzy reklamowej. Kampanie reklamowe, kreacja, wizerunek,
identyfikacja... Strony, kasetony, ulotki, sklad graficzny itp. Jestem managerem w agencji reklamowej. Sluze pomoca i oczywiscie rabatem dla Szanownych Uzytkownikow.

Swego czasu kolega Sybir pomogl mi w kwestiach zdrowotnych. Kolega Sodomouse w kwestiach handlowych. Mamy potencjal.

Dzialamy?
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

24-11-2018, 19:58

Rozpisać Ci trening szczupły?
:)
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

24-11-2018, 20:14

Ja pracuję w branży odpadowej. Mogę załatwić jakiś kontener, nakierować na zakład utylizacyjny albo sporządzić jakaś analizę, czy inna kalkulację. Teren cała Polska.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

24-11-2018, 20:21

Jestem czterdziestopięcioletnim rencistą, lubię łowić ryby razem z kolegami,
sobie wspominamy i pijemy czystą, jak żeśmy władzą byli, a nie psami.
Dorabiam sobie jako cieć na budowie, wciąż w niej służę już od tylu lat.
Władza jest władzą każdy Ci to powie,
pies psem zostanie jak światem świat.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Hellion
w mackach Zła
Posty: 763
Rejestracja: 11-08-2012, 22:26

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

24-11-2018, 20:29

Spawam bloki katalityczne do maszyn przemysłowych, samolotów i samochodów przy użyciu metody MAG i TIG. Pospawać coś komuś:-P:-D
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2476
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

25-11-2018, 08:46

jestem zastępcą kierownika schroniska dla bezdomnych na dzień dzisiejszy dysponujemy dwoma miejscami w noclegowni warunek udokumentowana trzeźwość
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3558
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

25-11-2018, 08:56

jeśli jest ktoś z placówki w Kobierzynie niech się szybko odezwie do jednego forumowicza z okolic bo nie za dobrze to wyglada
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1129
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

25-11-2018, 13:38

Jakby komuś materiał z podsufitki w samochodzie (najlepiej Porshe Carrera/Cayman) spadał na głowę, chętnie naprawię. Poza tym drobne naprawy wszelkiej maści, tzw. manual job (nie mylić z hand job, bo z tym już nie do mnie).
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

25-11-2018, 15:05

Gall pisze:(nie mylić z hand job, bo z tym już nie do mnie).
Nie ma manieczka, więc sorry, ale jesteś w tym momencie najbardziej kompetentną osobą do przejęcia jego roli. Póki co.

Ja jestem brokerem ubezpieczeniowym. Jak czyjaś firma płaci rocznie minimum 40-50 tysi rocznie za ubezpieczenia, to chętnie pomogę. Mniejsze kwoty raczej nie, bo szef się wkurwi, a poza tym średnio by mi się to opylało. ;)
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 815
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

25-11-2018, 18:11

maciek z klanu pisze:Ja pracuję w branży odpadowej. Mogę załatwić jakiś kontener, nakierować na zakład utylizacyjny albo sporządzić jakaś analizę, czy inna kalkulację. Teren cała Polska.
Kolego, masz dostęp do wiedzy w temacie warunków, zezwoleń dot. spalarni odpadów różnych, w tym medycznych?
Temat pieca plus zezwolenia.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

25-11-2018, 18:50

SATYROS pisze:
maciek z klanu pisze:Ja pracuję w branży odpadowej. Mogę załatwić jakiś kontener, nakierować na zakład utylizacyjny albo sporządzić jakaś analizę, czy inna kalkulację. Teren cała Polska.
Kolego, masz dostęp do wiedzy w temacie warunków, zezwoleń dot. spalarni odpadów różnych, w tym medycznych?
Temat pieca plus zezwolenia.
Temat spalarni w Polsce to jest ogólnie kpina, jest tylko kilka ,,poważnych,, spalarni i czuć na rynku wielki niedosyt. Także otwarcie takiej spalarni to bardzo dobry interes, ale to już wiesz jeśli pytasz o takie sprawy. Napisz priva to ci dam namiar na gościa z roboty, byłego pracownika wiosiu. Gość jest otrzaskany w decyzjach straszliwie. Powolasz się na mnie to ci pomoże. No jedyna jego wada to jak na swój wiek dość sztywny hyhy. Ale wiedzę i kontakty w tych tematach ma ogromną.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1129
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

25-11-2018, 21:36

Self pisze:
Gall pisze:(nie mylić z hand job, bo z tym już nie do mnie).
Nie ma manieczka, więc sorry, ale jesteś w tym momencie najbardziej kompetentną osobą do przejęcia jego roli. Póki co.
Manieczki wciąż tu jest. Musisz tylko otworzyć serduszko, a wyczujesz jego obecność.
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4597
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

27-11-2018, 14:52

Najprzewielebniejszy pisze:Prosta sprawa. Wiekszosc z nas gdzies pracuje albo ma wlasny biznes, jest fachowcem w jakiejs dziedzinie.

Po tym jak udalo sie Wam uzbierac na utrzymanie forum widze piekielny potencjal w Uzytkownikach.
Mozemy sobie pomagac. Wspolpracowac sluzbowo.

Wystarczy bysmy w tym temacie podali kto czym zajmuje, co moze zaoferowac innym i jakiej pomocy potrzebuje i dzialamy.

Ja od lat robie w branzy reklamowej. Kampanie reklamowe, kreacja, wizerunek,
identyfikacja... Strony, kasetony, ulotki, sklad graficzny itp. Jestem managerem w agencji reklamowej. Sluze pomoca i oczywiscie rabatem dla Szanownych Uzytkownikow.

Swego czasu kolega Sybir pomogl mi w kwestiach zdrowotnych. Kolega Sodomouse w kwestiach handlowych. Mamy potencjal.

Dzialamy?
Ostatnio ogladalem czeski film o nauczycielce ...Hmnn...
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2603
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

27-11-2018, 18:25

Jestem doradcą technicznym u producenta materiałów hydroizolacyjnych. Papy, masy, bitumy, lepiszcza - jednym słowem czarny biznes :) Czy może być lepsza praca dla metalowca? Chyba tylko w kopalni ;) Jak ktoś szuka doradztwa w dziedzinie ciężkich hydroizolacji, czyli fundamenty, dachy ewentualnie balkony niech da znać. Łazieneki i hydraulika to nie ten adres, jakby co.
Celem życia nie jest przeżycie.
hes
zaczyna szaleć
Posty: 293
Rejestracja: 22-10-2017, 09:27

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

27-11-2018, 19:31

Najprzewielebniejszy pisze: Ja od lat robie w branzy reklamowej. Kampanie reklamowe, kreacja, wizerunek,
identyfikacja... Strony, kasetony, ulotki, sklad graficzny itp. Jestem managerem w agencji reklamowej. Sluze pomoca i oczywiscie rabatem dla Szanownych Uzytkownikow.
Doprecyzujesz? Bo jak na tę branżę, która przeszła bardzo intensywną i wciąż przechodzi digitializację, to stwierdzenie "Jestem managerem" trochę trąci myszką. Managerowie są w reklamie od wszystkiego. To tak jak powiedzieć "jestem kierowcą" ;)
Awatar użytkownika
Kilgore
rasowy masterfulowicz
Posty: 2151
Rejestracja: 21-12-2010, 20:34

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

27-11-2018, 19:42

mistrzsardu pisze:Jestem doradcą technicznym u producenta materiałów hydroizolacyjnych. Papy, masy, bitumy, lepiszcza - jednym słowem czarny biznes :) Czy może być lepsza praca dla metalowca? Chyba tylko w kopalni ;) Jak ktoś szuka doradztwa w dziedzinie ciężkich hydroizolacji, czyli fundamenty, dachy ewentualnie balkony niech da znać. Łazieneki i hydraulika to nie ten adres, jakby co.
A w jakim regionie? Trochę tego używam. Znaczy na budowie robię, jakby jakiś kosztorysik, nadzór na południu.
Wyobraź sobie że zawsze masz czas
Awatar użytkownika
martyrdoom
postuje jak opętany!
Posty: 462
Rejestracja: 18-09-2010, 22:36
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

27-11-2018, 22:08

mistrzsardu pisze:Papy, masy, bitumy, lepiszcza - jednym słowem czarny biznes :) Czy może być lepsza praca dla metalowca? Chyba tylko w kopalni ;)
Ja to jestem zarówno Heavy Metal jak i Underground - pracowałem na skupie złomu + robiłem praktyki w kopalni węgla ;)
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 815
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

27-11-2018, 22:36

martyrdoom pisze:
mistrzsardu pisze:Papy, masy, bitumy, lepiszcza - jednym słowem czarny biznes :) Czy może być lepsza praca dla metalowca? Chyba tylko w kopalni ;)
Ja to jestem zarówno Heavy Metal jak i Underground - pracowałem na skupie złomu + robiłem praktyki w kopalni węgla ;)
A ja całe życie pracuję w hurtowni stali (głównie metale czarne) :))
limbo
świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 06-12-2018, 10:50

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

07-12-2018, 10:47

siedzi tu na forume jakiś informatyk/programista języków wszelakich, java, c#, python etc ??
AdrianSmith
w mackach Zła
Posty: 966
Rejestracja: 25-12-2011, 15:29

Re: Zycie zawodowe. Samopomoc masterfulowa

15-12-2018, 11:19

Ha ha ha
Taa.
Ogólnie surowce wtórne - skup / sprzedaż i oczywiście sort .
Masz tonę miedzi pisz śmiało podjedziemy załadujemy i zapłacimy gotówką
Może też być tańszy materiał - stal żeliwo makulatura , ale to już tylko odbiory z Holly Łódź
ODPOWIEDZ