Wybitnie mnie cieszy v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3504
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

02-11-2021, 21:24

Aha, dzięki.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

02-11-2021, 21:42

vicotnick pisze:
02-11-2021, 19:19
Same skiny na tym forume😁
dresiarze :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-11-2021, 10:05

Organizując sobie ałtfit pod dzisiejsze wystąpy taneczne mam refleksję. Oto ona. Refleksja:

Kiedyś, to było trzeba kompletować, składać, po lumpach grzebać jak już się pojawiły, a wcześniej kombinować nawet nie wiadomo skąd. Dzisiaj robisz klikajewa i masz: Oi-ałtfit start pack.

Obrazek


W pytę czasy. Mówię w pytę.

ps. nawet pasowanie jakieś takie łatwiejsze ....
535

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-11-2021, 10:11

Nie chcę być wścibski Tomasz, ale wbijasz dzisiaj na jakieś gejowskie party?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-11-2021, 10:13

Zasadniczo inne jest założenie, ale, że tak niefortunnie powiem, huj jeden wie.

Jutro jak wytrzeźwieje, to wzorem pacjenta, jakby się TO wydarzyło, skrobnę jakiś wierszyk.
535

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-11-2021, 10:20

Zachowaj zatem czujność, podprogową trzeźwość, miej mocno zawiązane sznurowadła i zapięty...pasek, a jak zobaczysz krążące mydło to bierz nogi za pas.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-11-2021, 10:40

Ascetic pisze:
06-11-2021, 10:05
Organizując sobie ałtfit pod dzisiejsze wystąpy taneczne mam refleksję. Oto ona. Refleksja:

Kiedyś, to było trzeba kompletować, składać, po lumpach grzebać jak już się pojawiły, a wcześniej kombinować nawet nie wiadomo skąd. Dzisiaj robisz klikajewa i masz: Oi-ałtfit start pack.

Obrazek


W pytę czasy. Mówię w pytę.

ps. nawet pasowanie jakieś takie łatwiejsze ....
Aż mi się przypomniał pewien kozacki film :) :

Obrazek
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-11-2021, 10:50

Tomaszek bdbd łada koszula. Ja to jestem nędznym chujem. W domu na sportowo w zapierdziałych dresach i bluzach a w robocie wiodomo tu na bogato garnictury gucci, koszule Wilsoora i te inne chujowe tematy.W kazdym bądż razie na wygodnie- staram się nie identyfikować z żadną subkuturą. siedzę se teraz w koszulce Marduk Fuk me jesus i bluzie Mayhem. żadnym metalowcem nie jestem. Po prostu miłość bezgraniczna nie oznacza jednoczesnej jakieś tam pogardy. Włosy na 4 milimetry. Opierdalane co 2 tydnie. Nigdy długich nie miałem.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-11-2021, 11:20

Mnie jakoś tam, mimo wszystko, krążenie koło hc/ oi ukształtowało. Na pewno tam zebrałem kilka spraw, które ze mną podążają, jeżeli chodzi o punkt widzenia na świat. Czy się utożsamiam? Lubię oi, muzycznie lubie, słucham od 30 lat. Jest odskocznią od metalu. Dla swoistego rodzaju zachowania świeżości. W mesydż już się tak specjalnie nie wsłuchuję. Znam na pamięć. Ten sharpowy. Ten drugi, nawet śmieszny i pocieszny. Taki dla dałnów. Nie będę tej kwestii zestawiał z "ideologią metalu" coby nie popaść już w kompletną śmieszność.

Ze szmatami jest o tyle ciekawa sprawa, że przy moim charakterze pracy, mogę spokojnie wbić w koszulę warriors'a i założyć haringtonkę i nikt nie powie, że jestem "niestosownie" ubrany. A na dole założyć wypucowane bootsy i też nikomu nie będzie wadzić. Jakiś tam aktualny mały element niezależności, choć wiadomo, przy powrocie np. do pracy w korpo, której nigdy nie można wykluczyć, mogłoby być różnie. Mam w tym miejscu taką mini opowieść. Raz załatwiałem sprawę zawodową i gość w moim wieku zapytał mnie, skąd te szmaty i zaczął całą kombatancką historię snuć. A nigdy bym nie powiedział na pierwszy rzut oka po zawodniku. Statyczny dobrze ustawiony pan bez dozy szaleństwa i odchyłu. Zobaczył liśnie klonika na koszulinie i włączyły mu się lata młodzieńcze. Fajna rozmowa, którą wspominam z pewnym rozczuleniem.

A metalowe szmaty, np. koszulki, których mam kilkadziesiąt? Koncert, spacerniak, wyhasanie. Jak mam jakiś band wpisany w baniak jako "mój" lubię mieć szmatkę i się wbić w nią. Też trochę na zasadzie "wsparcia". Teraz mam kolejny pretekst. Młoda podbiera mi ciuszki, wygląda w nich dziwnie, bo wiszą na niej, ale tak jest zajarana tą estetyką, że nie mam serca jej nie oddać. W zeszłym tygodniu tak trafił do niej Serpentrance i Cultum Interitum. Aktualnie nie mam czasu nawet na zakupy, ale jak się poogarniam, to trafi jeszcze kilka, choć też ostatnio po wyczyszczeniu garderoby zacząłem inaczej do tego podchodzić. Nie ze względów finansowych.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-11-2021, 11:40

Piękna sprawa. U mnie 35 lat(młody łeb jak na forume) na karku a w łozku pościel z batmanem, porozpierdalane wokół komiksy, płyty muzyczne, magazyny metalowe wokół. Nigdy z tego nie wyrosnę. To jest to o czym rozmawialiśmy w Berlinie. Metaluchy to takie dorosłe dzieci. Fajnie ,że zaszczepisz córce tą nić fascynacji. A zobaczysz złapie bakcyla. Zajebiście też byłoby sie spotkać i popierdzieć w wspólnej pościeli.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-11-2021, 11:49

Istnieją pewne zagrożenia z tym zaszczepieniem fascynacji. Np. dzisiaj jest podchorowana, bo ałtfit był ważniejszy i jak poszła rozchełstana na zakupy z koleżankami, to dziś ma odwołane karate, gitarę i z nauki nic nie będzie, bo zdycha przeziębiona - bycie "alternatywką" istotniejsze było.

Co do brutalowego pierdzenia w pościel, w stanie nieważkości, też wspominam z rozrzewnieniem ;-) Trzymam się myśli, że kolejny rok przyniesie względną normalności i w końcu będzie można, jak duzi chłopcy, pohasać na gigach ;-) Bo ile można gnić ze szklanką w łapie przed monitorem? Ja powoli wymiękam ....
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-11-2021, 12:37

Mam córke z pierwszego małżeństwa- ma obecnie 6 lat.Na kanwie wyroku- moge widzieć się z nią raz w miesiącu.. Tak mnie gniecie w klatce piersiowej kiedy nie moge jej zobaczyć, że ma nie rozdupić. Moja była zona(od razu zaznaczam, że w chuj Ją kocham dalej) oświadczyła w sądzie. że jej zdaniem capo di tutti capi całej mafi śląska. Napierdała jak szerszeń w sądzie żeby mnie pogrążyć. Po czym zażadałą osobiste ochroniony gdzie się każdy wysrał na nią i załatwiła sobie prywatnie. Że babę wywiozę do lasu i zakopie- kurwa co trzeba miec w deklu Ja jebie. I w tym duchu wychowania kreauje moją córkę. Ja pierdole niczego innego nie widuje jak moja była zona jeździ po cały m świecie- jej FB to kopalnia zdjęc z całego świata. Kurwa mać- zapierdalam po 10-12 godzin na dobę, robię swoją robotę. Córkę widuję raz w w miesiacu.Cudownie. Aż mie ręce drapią żeby zrobić jakąś borutę.
Awatar użytkownika
Gunman
rasowy masterfulowicz
Posty: 2245
Rejestracja: 13-07-2012, 20:23

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-11-2021, 13:53

Tomasz, pojebały ci sie tematy, tu piszemy o tym co nas cieszy.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-11-2021, 13:54

Sorka poprawię sie:)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

07-11-2021, 17:27

Za godzinę przyjedzie moja luba i mnie rozstawi po kątach. Kocham Tą kobietę. Kocham bezgranicznie. Kocham kochać. Już przygotowałem seasn filmowy na wieczór- jakiś tandetny horror z lat 80. I winko. NIe potrafię sobie życia wyobrazić bez miłości. Bez względu jaką maskę przywdziewamy na codzień.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

07-11-2021, 18:21

tomaszm pisze:
07-11-2021, 17:27
Za godzinę przyjedzie moja luba i mnie rozstawi po kątach. Kocham Tą kobietę. Kocham bezgranicznie. Kocham kochać. Już przygotowałem seasn filmowy na wieczór- jakiś tandetny horror z lat 80. I winko. NIe potrafię sobie życia wyobrazić bez miłości. Bez względu jaką maskę przywdziewamy na codzień.
Lepszego tekstu w tym roku nie będzie. Pozdrawiam.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

07-11-2021, 18:24

Ostre jebanie bdb.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

12-11-2021, 17:21

kupiłem płyte którą już mam :sarcasm1:
dobrze ze to była promocja w empiku i była za 2grosze :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10429
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

12-11-2021, 22:56

Uczennica ma 5 letnia corke. Zapisala ja na zajecia z religii w przedszkolu, rzekonana, ze beda mowic o aniolkach i spiewac. Prowadzaca poszla jednak na calosc i zaczela od szatana. Dziecko zaczelo bac sie ciemnosci, ma problemy z zasnieciem. Po paru takich zajeciach powiedziala sama: mamo, ja nie chce chodzic na religie. Dlaczego mnie cieszy? Bo prowadzaca zrobila dziecku prezent na dluzsza mete, zniechecajac ja od najwczesniejszych lat. A strasza ze od rozmowy o seksualnosci im sie w glowach popieprzy.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

13-11-2021, 00:36

^ W podstawówce chodziłem na religię i kilku katechetów/katechetek widziałem. Już wtedy, jako dzieciak, widziałem, że to poszkodowani przez życie ludzie albo po prostu krejzole.
ODPOWIEDZ