Wybitnie mnie cieszy v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Br00tal
rozkręca się
Posty: 99
Rejestracja: 03-02-2024, 17:42

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

23-02-2024, 20:29

SamborWilk pisze:
23-02-2024, 20:17
Właśnie zajrzałem na konto bankowe i przyszedł oczekiwany przelew od komornika. O co chodzi? W skrócie wynajmuje kilka garaży pod samochody. Parę lat temu wynająłem 2 garaże jednemu kolesiowy, który wydawał się w porządku, kupił jedno auto zabytkowe na wyremontowanie i inwestycje, drugie to jakiś stary merc też jako lokata. Na początku płacił regularnie. Niestety dobra passa się skończyła i zaczął płacić co parę miechów i to jakimiś groszami. Poczekałem jakiś czas aż uzbiera się sumka z odsetkami, trochę pochodziłem po prawnikach i wytoczyłem mu sprawę sądową o zapłatę z odsetkami.
Przez długi czas trząsłem się że koleś cwaniak i pewnie jakoś będzie chciał komornika zrobić w ciula, ale dzisiaj o dziwo przyszła całość kwoty, obstawiam że koleś nie wiedział jakie czekają go konsekwencje i że zawsze walczę o swoje.

Teraz trudniejsza kwestia, wytoczyłem mu pozwy o eksmisję co będzie trudniejsze bo w przeciwieństwie do sprawy o zaległości pieniężne gdzie nie była wymagana moja wizyta w sądzie, tutaj już niestety będę musiał się stawiać.

Ale ile satysfakcji mam za odzyskaną kasę, bezcenne - chciałbym widzieć jego minę teraz :D
To się chwali kolego, brawo.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

24-02-2024, 00:20

/\/\Kolega gdzieś tam chyba korzystał z moich rad, mam nadzieję ,że coś pomogłem;)

Rozstrzygaliśmy w tym miesiący prawie na 12 mln złotych spraw sądowych. Do tego nadchodząca gala bokserka ,której jestem współorganizatorem. I która mnie tak nakręca ,że ciągle myślę. Oderwanie od piekiełka prawniczego.

Dzieje się w chuj. Nie ma czasu na oddech.

Oczywiście charytatywna dla ludzi co znaleźli się w takiej a nie innej sytuacji i trzeba pomóc.

Za tydzień będą bilety dostępne i oficjalna promocja. Mamy kurwa wolne tępo ale każdy z nas ma masę rzeczy na głowie:)
Kupię:

Vastum Hole Below
SamborWilk
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 02-09-2015, 12:00

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

24-02-2024, 10:44

tomaszm pisze:
24-02-2024, 00:20
/\/\Kolega gdzieś tam chyba korzystał z moich rad, mam nadzieję ,że coś pomogłem;)

Rozstrzygaliśmy w tym miesiący prawie na 12 mln złotych spraw sądowych. Do tego nadchodząca gala bokserka ,której jestem współorganizatorem. I która mnie tak nakręca ,że ciągle myślę. Oderwanie od piekiełka prawniczego.

Dzieje się w chuj. Nie ma czasu na oddech.

Oczywiście charytatywna dla ludzi co znaleźli się w takiej a nie innej sytuacji i trzeba pomóc.

Za tydzień będą bilety dostępne i oficjalna promocja. Mamy kurwa wolne tępo ale każdy z nas ma masę rzeczy na głowie:)
Trochę konwersowaliśmy, także dzięki za odzew. Rzadko się zdarza żeby ktoś ustawiony pomagał plebsowi, więc tym bardziej szanuję kolegę :lol:

Głównie korzystałem z porad prawników, którzy urzędują dla mieszkańców mojego powiatu w ramach jakiegoś samorządowego programu w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej. Także super sprawa że ktoś o tym pomyślał i każdy może się umówić od ręki na darmowe w pełni profesjonalne porady. Przyznam szczerze że na tych poradach prawnicy dosłownie układali mi treść pism sądowych, także bdb bo sam bym tego w życiu nie ogarnął. Doświadczenie, które zdobyłem podczas tych bojów i jeszcze zdobędę bo eksmisja przede mną jest bezcenne.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

24-02-2024, 13:18

No co Ty. Zawsze jak mogę to pomogę. Nie znam się kompletnie np na prawie karnym. Jestem kompletnym laikiem. Ale na cywilnym, handlowym, gospodarczym to zawsze pomogę.

Zawsze też mam u siebie Kolegów co znają inne dziedziny prawa. O których ja nie mam pojęcia.

Śmiało zawsze pytać - bez krępacji.

Swoją drogą nakupilem książek o postępowaniach administracyjnych. Muszę nadrobić bo wstyd.

Czorno magia:(

W wolnej chwili to czytam. Ja pierdole jakie nudy.

Zdechlbym w pracy zawodowej. Chyba rozumiem dlaczego postępowania odszkododowawcze prowadzę.

Tam się wszyscy napierdalają i jest akcja.
Kupię:

Vastum Hole Below
SamborWilk
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 02-09-2015, 12:00

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

25-02-2024, 12:56

tomaszm pisze:
24-02-2024, 13:18
No co Ty. Zawsze jak mogę to pomogę. Nie znam się kompletnie np na prawie karnym. Jestem kompletnym laikiem. Ale na cywilnym, handlowym, gospodarczym to zawsze pomogę.

Zawsze też mam u siebie Kolegów co znają inne dziedziny prawa. O których ja nie mam pojęcia.

Śmiało zawsze pytać - bez krępacji.

Swoją drogą nakupilem książek o postępowaniach administracyjnych. Muszę nadrobić bo wstyd.

Czorno magia:(

W wolnej chwili to czytam. Ja pierdole jakie nudy.

Zdechlbym w pracy zawodowej. Chyba rozumiem dlaczego postępowania odszkododowawcze prowadzę.

Tam się wszyscy napierdalają i jest akcja.
Doceniam, oczywiście, tamto to żart. Ogólnie jestem bardzo sarkastyczny na codzień więc często walę dziwne i niejednoznaczne teksty. Partnerka kiedyś to ubóstwiała, teraz nienawidzi :D

Ale wiesz, co samemu ogarnę to potem jest nieziemska satysfakcja
W ogóle tak sobie myślę że koleś to totalny nieogar, pisałem mu parę listów żeby sprawę załatwić przedsądowo to olał.
A teraz nie dość że mi zapłacił kilkanaście koła to jeszcze musiał 1,5 koła marży dać komornikowi.
Auta nadal u mnie stoją i po eksmisji robię mu kolejny proces o zapłatę za bezumowne zajmowanie własności :D Jest agent :D

Drogi Tomki, jak chcesz to możesz mi pomóc z autem, pisałem ostatnio forum że czegoś szukam. Podejrzewam że pewnie masz tego multum ale nie na mój budżet :lol:
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

25-02-2024, 15:07

Napisz jaki samochód w jakiej cenie to puszce dalej po znajomych.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

25-02-2024, 17:05

Siedze na dywaniku przy przyczepie kempingowej kilka kilometrów od pustyni, wieje fajny chlodny wiatr, odwiedzil nas lokalny turkuc podjadek.
I am Jerusalem.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

25-02-2024, 17:34

Kurwa ku końcowi. 170 przesłuchanych świadków.



Pierdole takie sprawy z takim ładunkiem emocjonalnym. Wyssała ta sprawa energię jak wampir.

Jeszcze tylko postępowanie odszkodowawcze tu przeprowadzę i chce zapomnieć.

Nigdy więcej takich medialnych spraw.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2281
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

25-02-2024, 19:18

Chelsea nakupiła se murzynów za grube miliony, a Liverpool grając rezerwami ograł ich w pucharze myszki miki :D
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3581
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

25-02-2024, 20:03

MU przejebał, Legia zremisowała.
dobry kościół to kościół spalony
Br00tal
rozkręca się
Posty: 99
Rejestracja: 03-02-2024, 17:42

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

27-02-2024, 09:53

Cieszy mnie niezmiernie, ze prawie cala robote jaka mialem na dzisiaj w pracy udalo mi sie juz w zasadzie ogarnac. Za chwile odpalam Legimi i racze sie lektura :)
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

27-02-2024, 10:48

Ja też po robocie, choć jak znam życie, to tylko interwał, który się zwali zaraz i coś tam jeszcze trzeba będzie pogrzebać.

Również mnie cieszy, że szykuje się tym samym przyśpieszony wyjazd od Roztoczańskiego Parku Narodowego. Tak rozkładając akcenty, przesuwając sprawy, dodając do tego śliczną weekendową pogodę, rysuje się perspektywa czwartku, może piątku na wypoczynie w Lublinie, a później leśne tripowanie i z aparatami na zwierzęta polowanie. Takie wydłużone weeksy to ja sobie cenię, o takie będę zabiegał. Tym samym mam centralnie wyjebane, na 4 dniowy dzień pracy, bo właściwie takie mam najczęściej, a już na dniach z piękną pogodą, w pięknych, jeszcze nie spenetrowanych okolicznościach przyrody. Gitówa.
13.04.2024
SamborWilk
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 02-09-2015, 12:00

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

10-03-2024, 20:00

Szkolenie nazywające się: "Techniki oswajania stresu". Niestety nazwa jest mylna i nie odbywa się w pubie ani w podobnych przybytkach, ale za to 2 dni na luzie i jeszcze za to płacą.
Tylko miałem pilną robotę do zrobienia, i teraz na tym szkoleniu zamiast się odstresować to tików nerwowych nabędę :(
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

10-03-2024, 20:15

Ascetic pisze:
27-02-2024, 10:48
Ja też po robocie, choć jak znam życie, to tylko interwał, który się zwali zaraz i coś tam jeszcze trzeba będzie pogrzebać.

Również mnie cieszy, że szykuje się tym samym przyśpieszony wyjazd od Roztoczańskiego Parku Narodowego. Tak rozkładając akcenty, przesuwając sprawy, dodając do tego śliczną weekendową pogodę, rysuje się perspektywa czwartku, może piątku na wypoczynie w Lublinie, a później leśne tripowanie i z aparatami na zwierzęta polowanie. Takie wydłużone weeksy to ja sobie cenię, o takie będę zabiegał. Tym samym mam centralnie wyjebane, na 4 dniowy dzień pracy, bo właściwie takie mam najczęściej, a już na dniach z piękną pogodą, w pięknych, jeszcze nie spenetrowanych okolicznościach przyrody. Gitówa.
Jesli nie znasz, to sprawdz kościółek w Momotach Górnych
I am Jerusalem.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-03-2024, 22:36

SamborWilk pisze:
25-02-2024, 12:56
tomaszm pisze:
24-02-2024, 13:18
No co Ty. Zawsze jak mogę to pomogę. Nie znam się kompletnie np na prawie karnym. Jestem kompletnym laikiem. Ale na cywilnym, handlowym, gospodarczym to zawsze pomogę.

Zawsze też mam u siebie Kolegów co znają inne dziedziny prawa. O których ja nie mam pojęcia.

Śmiało zawsze pytać - bez krępacji.

Swoją drogą nakupilem książek o postępowaniach administracyjnych. Muszę nadrobić bo wstyd.

Czorno magia:(

W wolnej chwili to czytam. Ja pierdole jakie nudy.

Zdechlbym w pracy zawodowej. Chyba rozumiem dlaczego postępowania odszkododowawcze prowadzę.

Tam się wszyscy napierdalają i jest akcja.
Doceniam, oczywiście, tamto to żart. Ogólnie jestem bardzo sarkastyczny na codzień więc często walę dziwne i niejednoznaczne teksty. Partnerka kiedyś to ubóstwiała, teraz nienawidzi :D

Ale wiesz, co samemu ogarnę to potem jest nieziemska satysfakcja
W ogóle tak sobie myślę że koleś to totalny nieogar, pisałem mu parę listów żeby sprawę załatwić przedsądowo to olał.
A teraz nie dość że mi zapłacił kilkanaście koła to jeszcze musiał 1,5 koła marży dać komornikowi.
Auta nadal u mnie stoją i po eksmisji robię mu kolejny proces o zapłatę za bezumowne zajmowanie własności :D Jest agent :D

Drogi Tomki, jak chcesz to możesz mi pomóc z autem, pisałem ostatnio forum że czegoś szukam. Podejrzewam że pewnie masz tego multum ale nie na mój budżet :lol:

Przypomnij mi się proszę w przyszłym tygodniu bo jakieś propozycje mam na mailu od znajomych jeśli temat dla Ciebie aktualny z samochodem.
Kupię:

Vastum Hole Below
SamborWilk
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 02-09-2015, 12:00

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

12-03-2024, 17:57

tomaszm pisze:
11-03-2024, 22:36
SamborWilk pisze:
25-02-2024, 12:56
tomaszm pisze:
24-02-2024, 13:18
No co Ty. Zawsze jak mogę to pomogę. Nie znam się kompletnie np na prawie karnym. Jestem kompletnym laikiem. Ale na cywilnym, handlowym, gospodarczym to zawsze pomogę.

Zawsze też mam u siebie Kolegów co znają inne dziedziny prawa. O których ja nie mam pojęcia.

Śmiało zawsze pytać - bez krępacji.

Swoją drogą nakupilem książek o postępowaniach administracyjnych. Muszę nadrobić bo wstyd.

Czorno magia:(

W wolnej chwili to czytam. Ja pierdole jakie nudy.

Zdechlbym w pracy zawodowej. Chyba rozumiem dlaczego postępowania odszkododowawcze prowadzę.

Tam się wszyscy napierdalają i jest akcja.
Doceniam, oczywiście, tamto to żart. Ogólnie jestem bardzo sarkastyczny na codzień więc często walę dziwne i niejednoznaczne teksty. Partnerka kiedyś to ubóstwiała, teraz nienawidzi :D

Ale wiesz, co samemu ogarnę to potem jest nieziemska satysfakcja
W ogóle tak sobie myślę że koleś to totalny nieogar, pisałem mu parę listów żeby sprawę załatwić przedsądowo to olał.
A teraz nie dość że mi zapłacił kilkanaście koła to jeszcze musiał 1,5 koła marży dać komornikowi.
Auta nadal u mnie stoją i po eksmisji robię mu kolejny proces o zapłatę za bezumowne zajmowanie własności :D Jest agent :D

Drogi Tomki, jak chcesz to możesz mi pomóc z autem, pisałem ostatnio forum że czegoś szukam. Podejrzewam że pewnie masz tego multum ale nie na mój budżet :lol:

Przypomnij mi się proszę w przyszłym tygodniu bo jakieś propozycje mam na mailu od znajomych jeśli temat dla Ciebie aktualny z samochodem.
Jasne, dzięki za pamięć.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

13-03-2024, 20:42

Płytki w końcu wysłane :D
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

16-03-2024, 12:11

Sąd Okręgowy w Warszawie.

Kocham ten Sąd. Kurwa żeby reszta w kraju polskiego sądownictwa była na tyle mądra to świat były piękny.

Jestem zachwycony.

1,4 mln zadośuczynienia dla dziecka poszkodowanego w wypadku i 600 tys odsetek. Znów bank rozbiłem. Hehe
Kupię:

Vastum Hole Below
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

16-03-2024, 18:21

Luba pojechała z młodym do ciotki na urodziny. Mam spokój. Teraz będę nadupcał głośno muzykę. Zostałem sam z kicią a Jej głośna muzyka nie przeszkadza.
Kupię:

Vastum Hole Below
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

16-03-2024, 21:30

tomaszm pisze:
16-03-2024, 12:11
Sąd Okręgowy w Warszawie.

Kocham ten Sąd. Kurwa żeby reszta w kraju polskiego sądownictwa była na tyle mądra to świat były piękny.

Jestem zachwycony.

1,4 mln zadośuczynienia dla dziecka poszkodowanego w wypadku i 600 tys odsetek. Znów bank rozbiłem. Hehe

Wysyłam kwiaty

Obrazek

Klepli mi spraw na 3,5 mln złotych w tym tygodniu. Warszawa jest w moim cyklu myślowym. Szanuje ten Sąd w chuj. Myślą po mojemu.

Przy określaniu wartości zadośćuczynieniu wziąłem wziąłem pod uwagę przy argumentacji spadek wartości nabywczej pieniadzą. Znajdż mieszkanie dostosowane na potrzeby osoby niepełnosprawnej. Znajdź w Warszawie mieszkanie dostosowane do osoby niepełnosprawnej i le to kosztuje.

Tak o tym pierdoliłem w sądzie- dzisiaj 1 mln złotych to nie jest to samo 1 mln złotych jak zainicjowałem proces. To było w 2019 roku. Sąd mi przyznał rację.

Powództowo rozszerzałem przy końcówce procesu. Idę po bandzie, najwyżej w części przegram. Chuj tam, raz się żyje. A tu jeb sąd podziela całkowicie moją argumentację.
Kupię:

Vastum Hole Below
ODPOWIEDZ