Wybitnie mnie cieszy v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

30-06-2021, 11:33

Turawa?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

30-06-2021, 11:33

Myślina ale Turawę uwielbiam
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14149
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

05-07-2021, 12:42

Francuzi, obecni mistrzowie świata, byli stawiani w gronie faworytów do zwycięstwa na Euro 2020. Ich odpadnięcie w 1/8 finału było sporym zaskoczeniem in minus. Po porażce ze Szwajcarią w mediach ujawniano kulisy i wskazywano na przyczyny tej porażki.

Najpierw na jaw wyszły tarcia, w których główną rolę odgrywał Kylian Mbappe. 22-latek miał mieć na pieńku zarówno z Antoine’em Griezmannem, jak i Olivierem Giroud.

Teraz francuski dziennik "LeParisien" podał, że w starciu ze Szwajcarami doszło do kłótni pomiędzy innymi zawodnikami.

Po stracie gola na 3:3 Benjamin Pavard miał pretensje do Paula Pogby za słabą grę w defensywie. - Pavard uważa, że za mało bronisz - Raphael Varane przekazał Pogbie.

W odpowiedzi gracz Manchesteru United rzucił do Pavarda: - Co ty powiedziałeś?! - i rozpoczęła się kłótnia. Były wzajemne obelgi, a po meczu również sugerowanie, że przez takie sprzeczki Francuzi odpadli z turnieju.

"LeParisien" twierdzi, że Pogba przeprosił Varane'a za swoją postawę na boisku i wygłosił w szatni przemowę, która miała zjednoczyć zespół. Nie wpłynęło to jednak pozytywnie na zespół, bowiem te opuściła zgrupowanie w nie najlepszych relacjach.

Już wcześniej francuskie media donosiły, że po meczu kłóciły się także rodziny piłkarzy. Veronique Rabiot, mama Adriena, pomocnika reprezentacji Francji, wpadła w szał z powodu gry kolegów swojego syna. Kobieta miała być bardzo niezadowolona m.in. z występu Paula Pogby, który jej zdaniem był również winny utraty bramki wyrównującej w ostatnich minutach.

Nie był to jednak koniec pretensji kobiety. Veronique Rabiot wdała się w kłótnię z ojcem Kyliana Mbappe, któremu zarzuciła, że jego syn jest zbyt arogancki wobec kolegów z drużyny narodowej.
:sarcasm1: :sarcasm1: :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

05-07-2021, 12:49

Mamy maminsynow sie napierdalaja. A Mbappe widac przejal funkcje po Anelce ;)

Obrazek
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-07-2021, 20:59

Jestem szczęśliwym człowiekiem, od kiedy cudowne dziecko-minister uświadomiło mi, że w kraju gównem płynącym aby należeć do klasy średniej, wystarczy łącznie spełnić dwa warunki. Być w stanie wynająć bardzo gównianą kawalerkę i nie zdechnąć przy tym z głodu. Brzmi rozsądnie, a ja już wiem, że za sterami tego (hi hi hi) okrętu stoją ludzie, którzy znają życie i twardo stąpają po ziemi. Tej ziemi.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
535

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

06-07-2021, 21:28

Lukass pisze:
06-07-2021, 20:59
Jestem szczęśliwym człowiekiem, od kiedy cudowne dziecko-minister uświadomiło mi, że w kraju gównem płynącym aby należeć do klasy średniej, wystarczy łącznie spełnić dwa warunki. Być w stanie wynająć bardzo gównianą kawalerkę i nie zdechnąć przy tym z głodu. Brzmi rozsądnie, a ja już wiem, że za sterami tego (hi hi hi) okrętu stoją ludzie, którzy znają życie i twardo stąpają po ziemi. Tej ziemi.
Ja słyszałem, że pan premier i pan prezes budują klasę średnią przy pomocy programów socjalnych. W tej sytuacji zastanawiam się gdzie , jako trwale bezrobotny alkoholik, jestem przez panów arystokratów zaliczany? Wyżej, czy niżej?
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 12:03

Decyzja mojego szwagra. Kurwa 10 lat siedzi na budowach w Szwecji i Norwegi. Wydawałoby się, że cywilizowane kraje. Jak pies pomiatany po każdej inwestycji drogowej. 150 ludzi pod sobą w tym rozpici Polacy, Litwini, Ukraince. Wrzody na żołądku, dzieci znają go z zdjęć, małżeństwo sie sypie. Ciulnał wypowiedzeniem w piątek to się mają zesrać. Dzwonią jak szerszenie. Mówię : szwagier Ty sie nie stresuj. Zarobisz 3 razy mniej jako kierownik budowy ale kurwa chociaż pożyjesz. Tu u nas.

I te mityczne zarobki u wikingów. Taa kurwa może kiedyś. Tu dobry kierownik budowy dychu netto ma z pocałowaniem ręki. U nas.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka



535

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 12:33

No nie wiem. Ta praca jest specyficzna. W każdym kraju podobna. Użeranie się z ludźmi, inwestorami, dostawcami, architektami i ch.... wie jeszcze kim. Częste delegacje, albo w ogóle jedna wielka delegacja. Krótko mówiąc wiele zależy od tego jak się chlop ustawi. Zawsze może się nając do niewielkich nadzorów omijając szerokim łukiem wielkie prestiżowe budowy. Myślę, że to działa trochę na zasadzie "wszędzie dobrze , gdzie nas nie ma". Jednakowoż zgaduję, że przez dziesięć lat zdążył coś tam zarobić i ma komfort oraz doświadczenie, by nie wbić z deszczu pod rynnę.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 12:44

Zarobić zarobił. Jego synowi zastępuje ojca. Siedzimy sobie na ognisku gadamy o grach komputerowych i podrywach dziewcząt - chłopak ma 16 lat. Ojca widzi 3 razy w roku. Dobrze, ze to sie kurwa kończy. Natomiast uwiazanie zapisami kontraktów to jest osobna historia. Myślałem, ze Niemcy są w tym mistrzem. Myliłem się. Skandynawowie to okrutnicy jeszcze wieksi.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

535

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 12:46

Słaby układ, wyjazd bez rodziny. Bez sensu.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 12:46

Bez sensu.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 12:57

tomaszm pisze:
11-07-2021, 12:44
Zarobić zarobił. Jego synowi zastępuje ojca.
Slaba sytuacja, kiedys przez przypadek u znajomego pi,lem z jakims wasatym Marianem z okolicznej wichury. Facet w reichu od 20 lat, pobudowal dom, hajs zarobil ale z dziecmi kontakt wlasnie ze 3 razy do roku. Opowiadal z placzem niemal, ze teraz jak wbija na dluzszy urlop to chce pogadac z dziemi, syn i cora nastolatkowie, ale oni wybijaja na jakies imprezy, dyskoteki itp. Mowia mu wprost "gdzie byles jak dorastalismy, my nie mamy wspolnych tematow, nie mamy o czym rozmawiac" itp. W efekcie z powrotem jezdzi do reichu tyrac z innymi Marianami, bo teraz to oni sa dla niego jak rodzina. Teraz wie, ze trzeba bylo to przemyslec ale juz po ptakach.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 13:10

Aha, ale pieniądze z reichu bidnym euro-sierotkom chyba nie śmierdziały?
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 13:29

Triceratops pisze:
11-07-2021, 12:57
tomaszm pisze:
11-07-2021, 12:44
Zarobić zarobił. Jego synowi zastępuje ojca.
Slaba sytuacja, kiedys przez przypadek u znajomego pi,lem z jakims wasatym Marianem z okolicznej wichury. Facet w reichu od 20 lat, pobudowal dom, hajs zarobil ale z dziecmi kontakt wlasnie ze 3 razy do roku. Opowiadal z placzem niemal, ze teraz jak wbija na dluzszy urlop to chce pogadac z dziemi, syn i cora nastolatkowie, ale oni wybijaja na jakies imprezy, dyskoteki itp. Mowia mu wprost "gdzie byles jak dorastalismy, my nie mamy wspolnych tematow, nie mamy o czym rozmawiac" itp. W efekcie z powrotem jezdzi do reichu tyrac z innymi Marianami, bo teraz to oni sa dla niego jak rodzina. Teraz wie, ze trzeba bylo to przemyslec ale juz po ptakach.
To jest kurwa dramate, tate zabija się całe życie żeby bachory do szkół posłać, ubrać, nakarmić a później takie numery wychodzą. Jebane bachory niewdzięczne, wszystko pod mordę mają podane.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 13:41

Szczać na takie bachory, na miejscu tate odciąłbym finansowanie zamiast żalić się przy flaszce. Wtedy jebane gówniaki szybko by się zorientowały, gdzie był wyrodny ojciec przez lata i co robił gdy dorastali.
535

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 13:47

Z drugiej strony nie trzeba być wybitnym psychologiem, żeby zawczasu odkryć, że przyjęcie tego modelu wychowania i życia, zakończy się takimi właśnie efektami. Wygląda na to, że ludzie nie wyciągają kompletnie żadnych wniosków z klasycznych i powszechnie znanych sytuacji. Dziwna sprawa, a podobno bycie rodzicem to ta słynna odpowiedzialność.
Ostatnio zmieniony 11-07-2021, 13:50 przez 535, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9645
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 13:48

Wiadomo, co tam brak ojca i skopane wychowanie. Ważne, że kasa była!
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 13:50

Cieszy mnie bardzo że porzuciłem ten zawód zanim jeszcze zrobiłem uprawnienia. Męczyć się nie muszę a kontakty pozostały w razie kiedyś będę potrzebował wpisu w dziennik budowy.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 13:51

Rumburak pisze:
11-07-2021, 13:41
Szczać na takie bachory, na miejscu tate odciąłbym finansowanie zamiast żalić się przy flaszce. Wtedy jebane gówniaki szybko by się zorientowały, gdzie był wyrodny ojciec przez lata i co robił gdy dorastali.
Absolutnie tak.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

11-07-2021, 13:53

uglak pisze:
11-07-2021, 13:48
Wiadomo, co tam brak ojca i skopane wychowanie. Ważne, że kasa była!
No tak, przecież jak nima co do garnka włożyć to zawsze można się pożywić ojcowską miłością
ODPOWIEDZ