Wybitnie mnie cieszy v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

15-01-2022, 13:49

Hatefire pisze:
15-01-2022, 12:20
Obrazek

Ten skład cię satysfakcjonuje? :D
Lata temu jechałem stopem z jednym tirowcem, który powiedział mi coś takiego jeśli chodzi o politykę: że on jest raczej socjalistą, ponieważ i po lewej i po prawej to wszystko w polityce dziwki bez moralności, ale ci po prawicy mają do tego jeszcze iskrę szaleństwa w oku. I ten obrazek pokazuje to doskonale.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5246
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

15-01-2022, 13:51

Urban cierpi na przewlekłe zapalenie płuc i od dwóch tygodni uskutecznia domowy szpital, bo z normalnego spierdolił. W ostatnim numerze nawet pisze, że łapiduchom powinno zależeć na jak najdłuższym utrzymaniu jego żywota, bo tak dużo im płaci. 😄 Nie żeby mnie jego choroba cieszyła, tak tylko gwoli informacji piszę, skoro Triceps o nim wspomniał.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

15-01-2022, 14:32

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
15-01-2022, 13:49
Hatefire pisze:
15-01-2022, 12:20
Obrazek

Ten skład cię satysfakcjonuje? :D
Lata temu jechałem stopem z jednym tirowcem, który powiedział mi coś takiego jeśli chodzi o politykę: że on jest raczej socjalistą, ponieważ i po lewej i po prawej to wszystko w polityce dziwki bez moralności, ale ci po prawicy mają do tego jeszcze iskrę szaleństwa w oku. I ten obrazek pokazuje to doskonale.
To pokazuje doskonale jak płytkie jest słuchanie mądrości różnych "tirowców", zwłaszcza gdy widzi się jaką hekatombę urządzili nam mądrale z Rady Puchaczy i, przede wszystkim jakie problemy ma ludzkość z szaleńcami - socjalistami, odpowiedzialnymi za największe zbrodnie poprzedniego stulecia.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

15-01-2022, 14:44

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
15-01-2022, 13:49
Lata temu jechałem stopem z jednym tirowcem, który powiedział mi coś takiego jeśli chodzi o politykę: że on jest raczej socjalistą, ponieważ i po lewej i po prawej to wszystko w polityce dziwki bez moralności, ale ci po prawicy mają do tego jeszcze iskrę szaleństwa w oku. I ten obrazek pokazuje to doskonale.
Przy czym to polska specyfika, że prawicowość jest atraktorem dla różnych świrów. W USA do czasów Trumpa (od tego momentu ten wektor się zmienił), to raczej lewica przyciągała wszelaką szurię. Teorie o kontrolowanych wyburzeniach, Roswell (Wolni Strzelcy z X-Files to satyra na tego typu ludzi), zamach na JFK, to wszystko lewica (oczywiście z zastrzeżeniem, na amerykańską specyfiką), podobnie we Francji. Natomiast w Cebulandii faktycznie tak to wygląda.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

15-01-2022, 16:11

Pacjent pisze:
15-01-2022, 14:32
To pokazuje doskonale jak płytkie jest słuchanie mądrości różnych "tirowców",
Co kto lubi, ja tam nie oceniam ludzi wg zawodów, różnie w życiu bywa
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1898
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

15-01-2022, 16:38

Rumburak pisze:
04-01-2022, 14:19
Ale co w tym dziwnego, że wyszkolony w bitce jankes, sprawił manto 3 krawężnikom po 6 miesięcznym szkoleniu zasadniczym? Oglądaliście Rambo Pierwsza krew? Mogło skończyć się znacznie gorzej. Obawiam się, że konieczne byłoby przegrupowanie wojska i policji z białoruskiej granicy.

Nie takie rzeczy widziała Polska Policja :

https://sportowefakty.wp.pl/zapasy/7128 ... c-sportowc
Niedaleko mnie stacjonują amerykanie i byłem świadkiem jak jeden z nich na koncercie był testowany cały czas przez jakiegoś niedorozwiniętego skinheada i po długim tłumaczeniu, że on nie ma nic do Polski i nie szuka zwady itd coś tam ten zjeb podniósł rękę i koleś go przeciągnął jak śmiecia po asfalcie. Na końcu jeszcze go przeprosił i wytłumaczył dlaczego musiał użyć siły. Taki niewysoki, dość krępy ziomeczek z portorykanskimi korzeniami.
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

15-01-2022, 16:47

Hatefire pisze:
15-01-2022, 12:20


Obrazek

Ten skład cię satysfakcjonuje? :D
Obiektywnie, druga od góry w prawej kolumnie (6/10) i pierwsza od góry w prawej kolumnie (4/10) są najładniejsze.
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

24-01-2022, 00:06

mimo świrusa sezon koncertowy oficjalnie rozpoczęty w Pogłosie na Chainsword/Martyrdoom ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-01-2022, 13:13

W końcu się zmobilizowałem i zamontowałem kupioną jakiś czas temu tarczę do darta. Ręka mnie napieprza jak Dziambora po maratonie kreskówek, ale zabawa przednia. Zwłaszcza jak wczoraj rzucałem po kilku drinkach hehe
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-01-2022, 13:22

Ja się ciesze ,że zaprzyjaźniony rolnik przywiózł mi kilo frankfurterka, kilo ślaskiej, kilo słoikowej, poł kilo paszetu i 1,5 kilo boczku. Cała chata mi tym pachnie. Ale będzie jedzone. Nie ma jak swojskie jedzonko. Miazga. Kurwa i za to wszytko zapłaciłem raptem 160 zł. Życ nie umierać

Będę wrednym chujem i narobię smaka:)



Idę podgrzać sobie frankfurterki i wciągać nosem te wspaniałe zapachy.
Ostatnio zmieniony 26-01-2022, 13:31 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Believer
weteran forumowych bitew
Posty: 1742
Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
Lokalizacja: cipsko twojego starego

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-01-2022, 13:29

zazdrość w chuj, smacznego
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-01-2022, 13:31

Dzięki wielkie. Do wódeczki swojskie jedzonko jak znalazł.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-01-2022, 14:48

Hatefire pisze:
26-01-2022, 13:13
W końcu się zmobilizowałem i zamontowałem kupioną jakiś czas temu tarczę do darta. Ręka mnie napieprza jak Dziambora po maratonie kreskówek, ale zabawa przednia. Zwłaszcza jak wczoraj rzucałem po kilku drinkach hehe
Grunt to dobra zabawunia!

Obrazek
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-01-2022, 14:59

Ascetic pisze:
26-01-2022, 14:48
Grunt to dobra zabawunia!

Obrazek
Może tak być jak się z kumplem popiję i <Wilhelm Tell mode on>, w końcu z jednym okiem można żyć :lol:
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

26-01-2022, 15:03

Hatefire pisze:
26-01-2022, 14:59
Ascetic pisze:
26-01-2022, 14:48
Grunt to dobra zabawunia!

Obrazek
Może tak być jak się z kumplem popiję i <Wilhelm Tell mode on>, w końcu z jednym okiem można żyć :lol:
Właśnie. Zdecydowanie gorzej stracić słuch.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

01-02-2022, 13:26

Kurwa mocno się tam z telewizją Tvn zakolegowałem. W sumie dyskurs rozmowy to już na zasadzie rzuucania chujami na lewo i prawo. Tvn uwaga zajebista ekipa. Montujemy aferę w dwóch programach obecnie. Jeden to srogi temat okrutnie, bo dotyczy covid i śmierci bardzo wysoko postawionego funkcjonariusza policji.Będzie zadyma a ja pójdę na pierwszy odstarzał, bo gówna narobię.Nie przepusczę tego szpitalowi. Zawsze tego dużego świata się bałem a tu się nagle okazało ,że ludzie odpowiedzialni za tak co by nie mówiąc wzięte programy to porządni ludzie. Zajebiste chłopaki. Mocno mnie tam cisną ale nie narzekam. Bardzo zadowolony jestem z tego związku. Ja jestem zachwycony, ze ktoś nadaje na zblizonych falach. No i jescze jedna rzecz- jak szefowie Tvnu dzwonią do mnie w tematach prawniczych gdzie tyle różnych osobowości się przewija w ich telewizji i chcą żebym ja się podejmował tematów to dla mnie to zaszczyt. Mogliby zadzwonić do każdego innego przy ich kontaktach. Przeca Warszawa to inny świat a dzwonia do chłopaka z Lublińca. zsdowolony jestem z siebie. Serio ja pierdole w sumie to nawet cięzko do mnie dociera..

Pierwszy raz przed kamera jest przejebany. Kiedy za chuja nie wiesz po co do studia wchodzisz i co masz mówić. Zero przygotwania- znasz tylko temat, szybka fajka na palarni z Dorotą Gardias, problemy z parkowaniem przed siedzibą Tvnu, ten pojeb narodowiec robiący zadymę Bączkowicz czy jak on tam się zwie i chłopaki z Tvn uwaga -nic się kurwa nie stresuj, będzie zajebiscie. Mów o tym na czym się znasz.

Tutej moja ekpia jest co tydzień na rozprawie. Sąd powołał 60 świadków. Tak 60. Na każdej rozprawie jesteśmy. Tydzień w tydzień. Dosłownie raz w tygodniu jest przesłuchanie kolejnego świadka.Kurwa ten dramat chyba się nigdy nie skończy dla każdego. Pzu, Uniqa i Hestia nie potrafią się dogadać miedzy sobą kto te odszkodowanie zaplaci. NIe wspominam o sprawiedliwości karnej-to się stało tak zagmatwane.Tak kazałem przycisnąć parę osób na rozprawie ,że skończyło sie próbą samobójczą jednej z zeznających osób. Nie ma szans na program ze strony(nawet chłopaki z Tvnu wiedzą ,że to temat nie do podjęcia ze strony pokrzywdzonych) pokrzywdzonych natomiast ze strony oskarzonych był program. Tak se myślę,że to tragedia dla wszystkich. Ja za bardzo też cisne, z dramatu w dramat się w tej sprawie wpada, nie chce sobie pzypinać łaty ,że tamat Szczyrku prowadziłem i zgrywać fanfaranfy. ale mam podskórne wrażenie ,że to skończy się jeszcze większym dramatem.



Najlepsze jest PZU, która wysłało Dominikę W.(zajebista kobita , jeśli Ona by decydowała o wypłatach z ramienia Pzu to odszkodowanie chocby za znisczenie mienia byłoby dawno, znamy się kupe lat) na wywiad w tych rodzinach. Wszyscy płaczą, niesczęście jak skurwysyn ale nie- żadne z Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie weźmie odpowiedzialności gdzie mogliby se regresować wypłaty między sobą. Tak to działa. Dlatego zawsze z tymi chujami będę walczyć. Odpowiedzialność in solidum. Dla prawników skurwysynów po drugiej stronie to co pisze to obce pojęcia.

jakby ktoś szukał kontaktu jakiegoś w Pzu i nie chciał sie przebijać prze te zjabene infolinie tylko zadwonić do kompetentnej osoby to służe namiarami.Zawsze te informacje swoim klientom przekazuje- dzwońcie i męczcie tych ludzi.. W chuju mam rodo. Zawsze można mnie pozwać. Największe korpo ubezpieczeniowe- dzwońcie do szeryfów oddziałów. Tak się coś da załatwić.Na infolini to można zycie stracić. Mnie jak gówno traktują a setki procesów przegrali. A co dopiero Kowalskiego.




535

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

01-02-2022, 14:56

Tymczasem wreszcie pojawiło się światełko nadziei w tym bajzlu. Wreszcie ktoś powiedział dość! Popieram tego typu działanie. Oczywiście mam świadomość powagi sytuacji, ale władza już dawno wypowiedziała temu narodowi wojnę, a na wojnie są ofiary. Niech teraz te smętne kurwy przyślą strażaków, leśników, emerytów, albo bezrobotnych z urzędu pracy...https://www.onet.pl/informacje/onetkrak ... s,79cfc278
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

01-02-2022, 15:19

Kurwa siedze na youtubie, losy bantustanu się ważą, a mój stary bez maseczki na konferencji z udziałem dziennikarzy wyjebane se siedzi po czym jak chodzimy po lasach jebie mnie z dołu z góry ,że mam tak negatywny stosunek do sczepień i że jestem psychicznie chory i, że mam iść się przebadać na głowe, Ja mu to oczywiście wygarne. Nosz kurwa..Ja bym założył maseczkę dla poszanowania gości w studiu telewizyjnym. Zawsze szanuję zdanie innych ale niekonicznie muszę się zgadzać.
Ostatnio zmieniony 01-02-2022, 15:26 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

01-02-2022, 15:24

tomaszm pisze:
01-02-2022, 15:19
Kurwa siedze na youtubie, losy bantustanu się ważą, a mój stary bez maseczki na konferencji z udziałem dziennikarzy wyjebane se siedzi po czym jak chodzimy po lasach jebie mnie z dołu z góry ,że mam tak negatywny stosunek do sczepień. Ja mu to oczywiście wygarne. Nosz kurwa..
U mnie na samym początku pandemii było to samo, rodzice zachowywali się jak totalnie posrani, matka mnie nie chciała do domu wpuścić póki nie zmierzyłem sobie temperatury na zewnątrz, awantura o to że brata odwiedziłem. A potem przyjmowali w domu jakichś przypadkowych gości, i słyszałem jak ojciec się śmieje do jednego z nich, że niektórzy tylko na zakupy teraz wychodzą.
I am Jerusalem.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

01-02-2022, 15:34

Mój stary to tak też w ten deseń się zachowywał. I w sumie się dalej zachowuje. Obraził się na koncerny farmacetyczne ,bo myślał ,ze po 3 dawce będzie nieśmiertelny a tu chuj wielki. Na święta jak już zaakceptował moją dziewczynę i mieliśmy w końcu mieć normalne rodzinne święta, że nie napierdalamy na siebie, ,że puszczamy w niepamięc nasze scysje i teraz będzie kochająca się rodzina....zachorował na covid. Po 3 szczepionce leżoł przez święta z gorączka, chory jak chuj.

Fiksajca w każdym badź razie potęzna. Ostatnio spotkałem kumpli starego, pogadalismy, pośmialismy sie. Oczywiście tamat musiał wejsć na temat ojca. Chłopaki się śmiały ,że ojciec mi zwariował ,bo On tak jest przerażony cała sytuacje. smiesznie to wygląda z perspektywy syna ,który ocenia ojca jak można zarządzać firmą zatrudniającą 400 ludzi i ten dystans utrzymywać. Nie ma chuja nawet żeby ci ręki podać bo wirus. Ale w studiu jakoś widać coś nie pykło. Maseczki nie ma. Ja to u siebie w firmię pierdole. Ci co mieli zachorować na to kurestwo zachorowali. Nie da się trzymać tego dystansu. Ja dziennie podaje rękę wszystkim współpracownikom i klepie po plecach mówiąc,że musimy napierdalać. Napierdalać z każdym dniem jeszcze bardziej. Dezynfekujemy się za to regularnie.Bo co jak co ale wódki to w tej kancelarii nigdy nie braknie:D

Dla mnie podanie ręki i dobry baran to jest uszanowanie pracownika -oddanie szacunku, że możemy w wspólonej drużynie pracować. I nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Może to tych szalonych czasach być źle widziane. Może. Dla mnie to bardzo wazny element, bo z niezłym gównem musimy się wierzyć w pracy zawodowej a u nas to jest klimat typowo rodzinny. Zresztą zapraszam zawsze do siebie, że nie pierdole głupot i firma po prostu jest rodzinna.
ODPOWIEDZ