POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1073
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: POlitykowanie

05-05-2021, 16:41

Kończy mi się miejsce na kartonach na gwiazdki, żeby móc jebać wszystkich, którzy na to zasługują. Masterfulu pomóż! Co robić?
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

05-05-2021, 19:13

Duban pisze:
05-05-2021, 16:41
Kończy mi się miejsce na kartonach na gwiazdki, żeby móc jebać wszystkich, którzy na to zasługują. Masterfulu pomóż! Co robić?


Ja tam niewiem, ale odbieram, że trend, że to anarchoprymitywizm, że w tym kierunku to idzie. Na mmf. Jebanie kontaktu z rzeczywistością (niektórym weszło za mocno), wycieczki do lasu, bimbrownictwo oraz musowo szurostwo i "antysystemowość" na pełnej i tym podobne odjazdy.

Takie to wszystko jak zabawy dla małych dzieci, jak się dobrze temu przyjrzeć ...
Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1073
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 08:17

Ascetic pisze:
05-05-2021, 19:13
Duban pisze:
05-05-2021, 16:41
Kończy mi się miejsce na kartonach na gwiazdki, żeby móc jebać wszystkich, którzy na to zasługują. Masterfulu pomóż! Co robić?


Ja tam niewiem, ale odbieram, że trend, że to anarchoprymitywizm, że w tym kierunku to idzie. Na mmf. Jebanie kontaktu z rzeczywistością (niektórym weszło za mocno), wycieczki do lasu, bimbrownictwo oraz musowo szurostwo i "antysystemowość" na pełnej i tym podobne odjazdy.

Takie to wszystko jak zabawy dla małych dzieci, jak się dobrze temu przyjrzeć ...
U mnie "jebać szurów" jest zaraz po ***** *** :)
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Wojna
postuje jak opętany!
Posty: 402
Rejestracja: 19-02-2018, 09:19
Lokalizacja: Rzeka Bóbr .

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 08:22

A ja mam bekę że ten PIS jebie opozycje na każdym kroku .
535

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 09:05

Wojna pisze:
06-05-2021, 08:22
A ja mam bekę że ten PIS jebie opozycje na każdym kroku .
To jest faktycznie skrajny kabaret. Tym bardziej, że niektórym tutejszym użytkownikom marzy się świeckie państwo z ograniczeniem roli kościoła w życiu publicznym i politycznym na którego czele staną: kłamca i nieudacznik Borys, pezetpeerowiec Włodek, niedopchany Adrianek, dopieszczony Robercik, oraz sumienie ludu, Władek Kamysz...Przecież ta zjebana menażeria miałaby problem z wyprowadzeniem nowego Alika na spacer... Kim do kurwy nędzy trzeba być, by liczyć na tego typu obrót sytuacji?
535

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 09:15

Tak przy okazji. Czy program budowy 75 tysięcy TANICH mieszkań dla młodych bantustańczyków o których pieją panowie Janek i Adrianek, ruszył już z kopyta? Czy wykupowane są już działki w dużych miastach? Pytam , bo sąsiad ma dylemat, czy sprzedawać swój kawałek deweloperowi. Oferta w okolicach 70k za ar. Może poradzę mu, żeby poczekał. Program daje niepowtarzalną szansę, by wziął stówkę. Łatwiej będzie liczyć.
Awatar użytkownika
Kilgore
rasowy masterfulowicz
Posty: 2141
Rejestracja: 21-12-2010, 20:34

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 09:20

75000x12m2=900000m2 średnio 3000m na budynek =300bloczków nie za bogato
Wyobraź sobie że zawsze masz czas
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1737
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 09:26

75tys to im brakuje do obiecanych lata temu 100k, które miały powstać bodajże w rok. Ponoć plany się zmieniły i mają powstać jednak w dekadę, czyli do 2030 roku. To te dodatkowe 75k, to strzelam - gdzieś tak 2035-2040. Niech kolega się wstrzyma.
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
535

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 09:52

Kilgore pisze:
06-05-2021, 09:20
75000x12m2=900000m2 średnio 3000m na budynek =300bloczków nie za bogato
Niby tak. Lecz, gdy przemnożyć średnio przez 250k za apartament...Tam siedzą niby dorośli ludzie, a są jak dzieci. I chyba tylko dzieci i to te niezbyt rozgarnięte, jeszcze im wierzą.
Ostatnio zmieniony 06-05-2021, 09:52 przez 535, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 09:52

tak będzie i z KPO....

Obrazek

Buda przyznał szczerze, że PiS chce z Funduszu Odbudowy finansować nowy program wyborczy

Część propozycji z partyjnego programu PiS będzie finansowana z europejskich środków z Funduszu Odbudowy - przyznawał w TOK FM wiceminister Waldemar Buda z PiS. Rząd do unijnych pieniędzy zbliżył się dzięki wsparciu Lewicy, PSL i Polski 2050, które zagłosowały we wtorek "za" Krajowym Planem Odbudowy.

"(...)Gospodarz EKG Tomasz Setta w rozmowie z wiceministrem Funduszy i Polityki Regionalnej Waldemarem Budą pytał o podobieństwa niektórych zapisów Krajowego Planu Odbudowy do programu PiS. Wskazał m.in. na wsparcie opieki dla dzieci poniżej trzech lat, brak podatku PIT dla emerytów, którzy zdecydują się dalej pracować. – Czy to są wątki żywce wyjęte z "Nowego Ładu", czyli programu politycznego PiS? – pytał.

Wiceminister szczerze przyznał, że KPO ma się stać fundamentem "Nowego Ładu". Program ma dać początek nowej polityczną ofensywę PiS. – W "Nowym Ładzie" znajduje się kompleksowe podejście do wielu segmentów życia społecznego. Pojawią się też dodatkowe elementy, dużo istotniejsze. To o czym pan mówi, to wycinki, fragmenty, które chcieliśmy już pokazać, bo w ramach KPO chcemy je częściowo finansować – przyznał Buda.

Jednocześnie dodał, że "Nowy Ład" to "zupełnie inny program". – O innej skali i nie opierający się tylko o środki europejskie – powiedział Waldemar Buda.(...)"
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3507
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 11:04

535 pisze:
06-05-2021, 09:05
Wojna pisze:
06-05-2021, 08:22
A ja mam bekę że ten PIS jebie opozycje na każdym kroku .
To jest faktycznie skrajny kabaret. Tym bardziej, że niektórym tutejszym użytkownikom marzy się świeckie państwo z ograniczeniem roli kościoła w życiu publicznym i politycznym na którego czele staną: kłamca i nieudacznik Borys, pezetpeerowiec Włodek, niedopchany Adrianek, dopieszczony Robercik, oraz sumienie ludu, Władek Kamysz...Przecież ta zjebana menażeria miałaby problem z wyprowadzeniem nowego Alika na spacer... Kim do kurwy nędzy trzeba być, by liczyć na tego typu obrót sytuacji?
Jednym słowem należy pogodzić się z aktualnym stanem rzeczy. Zaakceptować, przestać szumieć i obrażać panujących.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 11:17

dzik pisze:
06-05-2021, 11:04
535 pisze:
06-05-2021, 09:05
Wojna pisze:
06-05-2021, 08:22
A ja mam bekę że ten PIS jebie opozycje na każdym kroku .
To jest faktycznie skrajny kabaret. Tym bardziej, że niektórym tutejszym użytkownikom marzy się świeckie państwo z ograniczeniem roli kościoła w życiu publicznym i politycznym na którego czele staną: kłamca i nieudacznik Borys, pezetpeerowiec Włodek, niedopchany Adrianek, dopieszczony Robercik, oraz sumienie ludu, Władek Kamysz...Przecież ta zjebana menażeria miałaby problem z wyprowadzeniem nowego Alika na spacer... Kim do kurwy nędzy trzeba być, by liczyć na tego typu obrót sytuacji?
Jednym słowem należy pogodzić się z aktualnym stanem rzeczy. Zaakceptować, przestać szumieć i obrażać panujących.
Dziku, rozumiem sarkazm połączony z beką, ale, ale ....

Podzielę się może swoim punktem widzenia. Należy się określić. A nie siepać po równo, bo wszędzie gówno.

Dzisiaj kolega Duban się jasno określił np. A nie jakiś centryzm i "mędlenie".

Swoją drogą. Co Michał uważasz, że przejdę do 535 na temat robienia z czarnymi interesów, a później pokrzykiwanie, że czarni to tacy i owacy. Jako czarnych mam na uwadze sukienkowców.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 11:20

Duban pisze:
06-05-2021, 08:17
Ascetic pisze:
05-05-2021, 19:13
Duban pisze:
05-05-2021, 16:41
Kończy mi się miejsce na kartonach na gwiazdki, żeby móc jebać wszystkich, którzy na to zasługują. Masterfulu pomóż! Co robić?


Ja tam niewiem, ale odbieram, że trend, że to anarchoprymitywizm, że w tym kierunku to idzie. Na mmf. Jebanie kontaktu z rzeczywistością (niektórym weszło za mocno), wycieczki do lasu, bimbrownictwo oraz musowo szurostwo i "antysystemowość" na pełnej i tym podobne odjazdy.

Takie to wszystko jak zabawy dla małych dzieci, jak się dobrze temu przyjrzeć ...
U mnie "jebać szurów" jest zaraz po ***** *** :)
+ tryliard choć pomiędzy nimi jest też "jebać kler".
all the monsters will break your heart
535

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 11:50

dzik pisze:
06-05-2021, 11:04
535 pisze:
06-05-2021, 09:05
Wojna pisze:
06-05-2021, 08:22
A ja mam bekę że ten PIS jebie opozycje na każdym kroku .
To jest faktycznie skrajny kabaret. Tym bardziej, że niektórym tutejszym użytkownikom marzy się świeckie państwo z ograniczeniem roli kościoła w życiu publicznym i politycznym na którego czele staną: kłamca i nieudacznik Borys, pezetpeerowiec Włodek, niedopchany Adrianek, dopieszczony Robercik, oraz sumienie ludu, Władek Kamysz...Przecież ta zjebana menażeria miałaby problem z wyprowadzeniem nowego Alika na spacer... Kim do kurwy nędzy trzeba być, by liczyć na tego typu obrót sytuacji?
Jednym słowem należy pogodzić się z aktualnym stanem rzeczy. Zaakceptować, przestać szumieć i obrażać panujących.
Jednym słowem należy skończyć z dziecięcą naiwnością i utopijną promocją gówna. Co do skubania czarnych i ich owieczek. Rzecz jasna skubać ile się da. Jeżeli są tylko możliwości. To tylko interes za pieniądze między firmami. Czysta wymiana towarów,czy usług. Kogo tak naprawdę obchodzi kto widnieje w pozycji nabywca? Nie handlowałem dziećmi , tylko cegłami i gipsem.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 12:03

535 pisze:
06-05-2021, 11:50
dzik pisze:
06-05-2021, 11:04
535 pisze:
06-05-2021, 09:05


To jest faktycznie skrajny kabaret. Tym bardziej, że niektórym tutejszym użytkownikom marzy się świeckie państwo z ograniczeniem roli kościoła w życiu publicznym i politycznym na którego czele staną: kłamca i nieudacznik Borys, pezetpeerowiec Włodek, niedopchany Adrianek, dopieszczony Robercik, oraz sumienie ludu, Władek Kamysz...Przecież ta zjebana menażeria miałaby problem z wyprowadzeniem nowego Alika na spacer... Kim do kurwy nędzy trzeba być, by liczyć na tego typu obrót sytuacji?
Jednym słowem należy pogodzić się z aktualnym stanem rzeczy. Zaakceptować, przestać szumieć i obrażać panujących.
Jednym słowem należy skończyć z dziecięcą naiwnością i utopijną promocją gówna. Co do skubania czarnych i ich owieczek. Rzecz jasna skubać ile się da. Jeżeli są tylko możliwości. To tylko interes za pieniądze między firmami. Czysta wymiana towarów,czy usług. Kogo tak naprawdę obchodzi kto widnieje w pozycji nabywca? Nie handlowałem dziećmi , tylko cegłami i gipsem.
Mówisz? A ja myślałem, że jednak w ogóle nie robić z nimi.
535

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 12:15

Ascetic pisze:
06-05-2021, 12:03
535 pisze:
06-05-2021, 11:50
dzik pisze:
06-05-2021, 11:04


Jednym słowem należy pogodzić się z aktualnym stanem rzeczy. Zaakceptować, przestać szumieć i obrażać panujących.
Jednym słowem należy skończyć z dziecięcą naiwnością i utopijną promocją gówna. Co do skubania czarnych i ich owieczek. Rzecz jasna skubać ile się da. Jeżeli są tylko możliwości. To tylko interes za pieniądze między firmami. Czysta wymiana towarów,czy usług. Kogo tak naprawdę obchodzi kto widnieje w pozycji nabywca? Nie handlowałem dziećmi , tylko cegłami i gipsem.
Mówisz? A ja myślałem, że jednak w ogóle nie robić z nimi.
Tomku. Chyba nie chcesz być śmieszny. Sprzedawałem materiały budowlane i wykańczałem domy, mieszkania, sklepy, biura itepe dzisiejszym pisowcom, księżom, ludowcom, komuchom, byłym ubekom i milicjantom, sportowcom, artystom, różnej maści prezesom, alkoholikom, narkomanom, niepalącym, złodziejom, pospolitym bandytom, zapewne także pedałom, koprofilom, lesbijkom i setkom kurwa innych ludzi. Rozumiem, że Ty inwigilujesz i weryfikujesz wszystkich. Przy wejściu do biura. Z niewiadomych względów boli Cię moja trzeźwa i bezlitosna ocena sytuacji. Dlatego brniesz w muł. Twój problem. Ja się tam nie wybieram.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 12:22

535 pisze:
06-05-2021, 12:15
Ascetic pisze:
06-05-2021, 12:03
535 pisze:
06-05-2021, 11:50

Jednym słowem należy skończyć z dziecięcą naiwnością i utopijną promocją gówna. Co do skubania czarnych i ich owieczek. Rzecz jasna skubać ile się da. Jeżeli są tylko możliwości. To tylko interes za pieniądze między firmami. Czysta wymiana towarów,czy usług. Kogo tak naprawdę obchodzi kto widnieje w pozycji nabywca? Nie handlowałem dziećmi , tylko cegłami i gipsem.
Mówisz? A ja myślałem, że jednak w ogóle nie robić z nimi.
Tomku. Chyba nie chcesz być śmieszny. Sprzedawałem materiały budowlane i wykańczałem domy, mieszkania, sklepy, biura itepe dzisiejszym pisowcom, księżom, ludowcom, komuchom, byłym ubekom i milicjantom, sportowcom, artystom, różnej maści prezesom, alkoholikom, narkomanom, niepalącym, złodziejom, pospolitym bandytom, zapewne także pedałom, koprofilom, lesbijkom i setkom kurwa innych ludzi. Rozumiem, że Ty inwigilujesz i weryfikujesz wszystkich. Przy wejściu do biura. Z niewiadomych względów boli Cię moja trzeźwa i bezlitosna ocena sytuacji. Dlatego brniesz w muł. Twój problem. Ja się tam nie wybieram.
Michałku. Mogę być śmieszny. Wiesz jak jest. Kwestia oceny.
Na całe szczęście u mnie szybciutko wychodzi, że sukienkowiec. Z tymi, od niemców, no tymi, protestantami raz się dograłem. Z tymi od nas nigdy, Choć jak się mówi "pieniądz, nie śmierdzi".
Co do innych to rzeczywiście mogłoby byc słabo weryfikowalne, ale dziwnym trafem nie rozmawiamy o koprofilach, czy łysych w beretach z antenką.
535

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 12:32

U mnie natomiast wychodzi, że usilnie szukasz przeciwnika i próbujesz się przypierdalać, ale kiepsko coś idzie. Nie jestem zainteresowany. Mam lepsze rzeczy do roboty.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 12:38

535 pisze:
06-05-2021, 12:32
U mnie natomiast wychodzi, że usilnie szukasz przeciwnika i próbujesz się przypierdalać, ale kiepsko coś idzie. Nie jestem zainteresowany. Mam lepsze rzeczy do roboty.
Luz. Mam tutaj innych ulubieńców.

Swoją drogą ten medrad, czy trup to chyba też u Ciebie topka?
535

Re: POlitykowanie

06-05-2021, 12:51

Ascetic pisze:
06-05-2021, 12:38
535 pisze:
06-05-2021, 12:32
U mnie natomiast wychodzi, że usilnie szukasz przeciwnika i próbujesz się przypierdalać, ale kiepsko coś idzie. Nie jestem zainteresowany. Mam lepsze rzeczy do roboty.
Luz. Mam tutaj innych ulubieńców.

Swoją drogą ten medrad, czy trup to chyba też u Ciebie topka?
!?! Chyba nie bardzo rozumiem. Ja nie toczę z nikim żadnej batalii. Nie obchodzi mnie kto, z kim i gdzie oraz kto ile ma wzrostu, zarostu , w kłębie, czy kablu. Fakt, że komuś psuję nastrój moimi wpisami jest jego prywatną sprawą i nie mam na to żadnego wpływu. Może prócz decyzji o rezygnacji z pisania w tym miejscu. Zresztą zawsze chętnie przeczytam w którym miejscu swej diagnozy popełniam błąd? Przecież niemal codziennie ukazują się mocne dowody na to o czym tutaj cały czas wspominam, a ostatni strzał pana Adrianka to jest prawdziwy majstersztyk. Chcesz to porównać z handlem między firmą x, a firmą kościół Tomek? Naprawdę?
ODPOWIEDZ