ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-02-2022, 10:53

tomaszm pisze:
22-02-2022, 10:08
W zeszłym tygodniu byłem w Łodzi służbowo. Jak wyszedłem z sądu wkurwiony to poszedłem parę ulic dalej do monopolowego żeby kupić fajki. Wszedłem, kupuję fajki patrzę a tam na drodze jednokierunkowej gdzie ruch jest przepierdolony pod drzwiami w samochodzie blokując cały pas ruchu czeka policja. Babka z monopolowego się śmieje i mówi ,że czekają na mnie bo wszedłem do sklepu bez maseczki. Blokują ruch w chuj, kierowcy wkurwieni, robi się korek. Wychodzę z tego sklepu i policjantka do mnie że mandacik będzie i tyradę mi napierdala przez 10 minut gdzie korkuje się już cała jednokierunkowa droga, bo ci stoją na awaryjnych światłach. Ja babie tłumaczę ,że są niepoważni,że zablokowali cała ulicę, rozmowa przeradza się w kulturalną kłótnie na argumenty i kończy mandatem na ........................20 zł. Kurwa świat zwariował. Właśnie ten mandat płacę. Jakby ktoś nie wierzył mogę wkleić.
Kurwa...a mogłeś se zwolnienie od medyka załatwić tak jak jeden piwniczak stąd. Dwie dychy psu w zadek.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-02-2022, 11:35

religijna audycja dla dzieci

hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

24-02-2022, 08:12

Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10115
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

24-02-2022, 09:06

Sgt. Barnes pisze:
24-02-2022, 08:12
Obrazek
Biedny żółw. Gówno mu się przykleiło do skorupy :-(
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

24-02-2022, 11:25

ten koleś normalny to nie jest. Wielki kurwa katolik-ubermensch w dupę jego mać
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

24-02-2022, 14:20

Cholernie antypatyczna i zarozumiała menda. Oczywiście patriota mieszkający w Arizonie.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

24-02-2022, 14:24

Zabił tego żółwia?
PS. Zawsze miałem nieprzyjemne odczucia na widok grubasów dosiadających konie.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

24-02-2022, 14:29

bartwa pisze:
24-02-2022, 14:20
Cholernie antypatyczna i zarozumiała menda. Oczywiście patriota mieszkający w Arizonie.
Tak jest. "Jakby co" to przyjedzie. Na bosaka.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10115
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

24-02-2022, 14:31

Pacjent pisze:
24-02-2022, 14:24
Zabił tego żółwia?
PS. Zawsze miałem nieprzyjemne odczucia na widok grubasów dosiadających konie.
Nieważne czy zabił, ale go dręczył na potrzeby programu. Wyjaśnię od razu, to nie jest tak, że on siedzi sobie spokojnie w skorupie i nic nie czuje. Skorupa jest zespolona z kręgosłupem i jak najbardziej zwierzę odczuwa przez nią bodźce, jakby ktoś stał ci na głowie. Od po prostu postanowił sobie podręczyć zwierzę, na potrzeby tego swojego show (bo programem podróżniczym, tego łajna nazwać nie można). Widły i Piec.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

24-02-2022, 14:40

Hatefire pisze:
24-02-2022, 14:31
Pacjent pisze:
24-02-2022, 14:24
Zabił tego żółwia?
PS. Zawsze miałem nieprzyjemne odczucia na widok grubasów dosiadających konie.
Nieważne czy zabił, ale go dręczył na potrzeby programu. Wyjaśnię od razu, to nie jest tak, że on siedzi sobie spokojnie w skorupie i nic nie czuje. Skorupa jest zespolona z kręgosłupem i jak najbardziej zwierzę odczuwa przez nią bodźce, jakby ktoś stał ci na głowie. Od po prostu postanowił sobie podręczyć zwierzę, na potrzeby tego swojego show (bo programem podróżniczym, tego łajna nazwać nie można). Widły i Piec.
Jeśli jest tak jak mówisz to fakt. Zawsze potępialem trzymanie ptaków w klatkach, męczenie na życzenie dzieci chomików, które szybko zdychają, czy trzymanie w domu psów, które mają we krwi wielokilometrowy bieg każdego dnia. Słabe to i nieludzkie.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10115
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

24-02-2022, 14:52

Pacjent pisze:
24-02-2022, 14:40
Jeśli jest tak jak mówisz to fakt. Zawsze potępialem trzymanie ptaków w klatkach, męczenie na życzenie dzieci chomików, które szybko zdychają, czy trzymanie w domu psów, które mają we krwi wielokilometrowy bieg każdego dnia. Słabe to i nieludzkie.
Znaczy chomiki po prostu krótko żyją. To wszystko jest kwestia stworzenia odpowiedniego dobrostanu. W przypadku chomika, to jest dosyć proste, wystarczy nie za mała klatka, odpowiednie podłoże i krzywda mu się nie dzieje. Tu ważna jest odpowiedzialność. Świnkom morskim też np łatwo dogodzić jeśli chodzi o warunki bytowe, ale wiele osób zapomina, że po prostu nie można trzymać jednej, bo taka jest natura tych zwierząt. Potrzebna jest odpowiedzialność. Co od psów to jest tyle ras i typów, że łatwo dobrać odpowiedniego. Są i typowe kanapowce. Co więcej nawet jakiegoś malamuta czy husky można trzymać w bloku jak się jest np biegaczem amatorem i się będzie go zabierać na treningi. Będzie to jak najbardziej zgodne z naturą tej rasy, która przesypia leniwie, większość dnia, by potem intensywnie przebiec się, dawniej ciągnąć sanie.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
shitshow
postuje jak opętany!
Posty: 646
Rejestracja: 15-10-2020, 13:48

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

24-02-2022, 17:01

Nie wiem kto to powiedział, ale mądre słowa:
"Jeśli chcesz pokazać dziecku jak wygląda miłość i przyjaźń to kup mu psa, jak chcesz pokazać śmierć - kup chomika." :D
We can't hear nothing
but propaganda and commercials, sermons and machine gun fire.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

24-02-2022, 17:36

shitshow pisze:
24-02-2022, 17:01
Nie wiem kto to powiedział, ale mądre słowa:
"Jeśli chcesz pokazać dziecku jak wygląda miłość i przyjaźń to kup mu psa, jak chcesz pokazać śmierć - kup chomika." :D
Kolega, który pomaga mi teraz w picowaniu mieszkanka, krzyknął gromko TAK JEST! jak mu przeczytałem to zdanie.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

26-02-2022, 20:58

Tymczasem wczoraj:
Obrazek
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

27-02-2022, 20:05

Tymczasem dwa dni temu. W bieżącym temacie:

Obrazek

Nie spełniły się mokre sny onuc. Czekamy teraz jak się uspokoi na wyniki sondaży poparcia dla V kolumn w PL.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

02-03-2022, 17:03



Tak właśnie wyobrażam sobie przeciętnego "człowieka", który wyłączył TV a włączył myślenie :D
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10427
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

02-03-2022, 17:46

Hatefire pisze:
24-02-2022, 14:52
Znaczy chomiki po prostu krótko żyją. To wszystko jest kwestia stworzenia odpowiedniego dobrostanu. W przypadku chomika, to jest dosyć proste, wystarczy nie za mała klatka, odpowiednie podłoże i krzywda mu się nie dzieje. Tu ważna jest odpowiedzialność. Świnkom morskim też np łatwo dogodzić jeśli chodzi o warunki bytowe, ale wiele osób zapomina, że po prostu nie można trzymać jednej, bo taka jest natura tych zwierząt. Potrzebna jest odpowiedzialność. Co od psów to jest tyle ras i typów, że łatwo dobrać odpowiedniego. Są i typowe kanapowce. Co więcej nawet jakiegoś malamuta czy husky można trzymać w bloku jak się jest np biegaczem amatorem i się będzie go zabierać na treningi. Będzie to jak najbardziej zgodne z naturą tej rasy, która przesypia leniwie, większość dnia, by potem intensywnie przebiec się, dawniej ciągnąć sanie.
O mam taką historię z dupy o świnkach morskich. Kiedyś kręciłem z taką jedną autostopowiczką która miała dwie. I dobrze szło byliśmy u niej na łóżeczku przytuleni i już dobierałem się do tego spektakularnego dupska, gdy zacząłem kichać jak pojebany, łzy poleciały mi z oczu a twarz zrobiła się czerwona. Próbowałem się ogarnąć w łazience, ale ni chuja. Tak się dowiedziałem, że jestem uczulony na świnki morskie. A z laską nic nie wyszło. Kurtyna.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10115
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

02-03-2022, 17:56

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
02-03-2022, 17:46
O mam taką historię z dupy o świnkach morskich. Kiedyś kręciłem z taką jedną autostopowiczką która miała dwie. I dobrze szło byliśmy u niej na łóżeczku przytuleni i już dobierałem się do tego spektakularnego dupska, gdy zacząłem kichać jak pojebany, łzy poleciały mi z oczu a twarz zrobiła się czerwona. Próbowałem się ogarnąć w łazience, ale ni chuja. Tak się dowiedziałem, że jestem uczulony na świnki morskie. A z laską nic nie wyszło. Kurtyna.
Świnki Morskie w klatce pisze: -Te patrz na tego tego frajera nie staje mu.
-Zobaczysz zwali na nas i uczulenie.
😉
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4586
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

03-03-2022, 00:02

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
02-03-2022, 17:46
świnki morskie.
Kawia domowa ;)
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

24-03-2022, 17:23

https://www.slazag.pl/awantura-w-bazie- ... la-policja
Ktoś jest ze Śląska? Cyganie robią tam niezły przypał atakując uchodźców z Ukrainy.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
ODPOWIEDZ