ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

11-12-2022, 10:47

^ Rozumiem, że cyrk już od lat jest w odwrocie i to całkowita nisza ale, że ludzie chcą płacić za pseudo walki upośledzonej patologii? Strange days...
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

11-12-2022, 12:21

Ekoidioci wymyślają nowe sposoby by jak najmocniej przykleić się w różne miejsca:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

11-12-2022, 13:58

Bossowie mafii mokotowskiej i pruszkowskiej urządzili z więzienia w warszawskiej Białołęce przestępczy folwark. Handlowali narkotykami, alkoholem, sterydami i sami pławili się w luksusach. Korumpowali strażników więziennych, a niepokornych zastraszali. Tak wynika z ustaleń prokuratury w śledztwie dotyczącym największej afery w polskim więziennictwie ostatnich lat. Oto kulisy tej bulwersującej historii.

Najsłynniejszym z nich jest bez wątpienia Andrzej Z. ps. Słowik, gangster z "Pruszkowa", o którym w latach 90. krążyły legendy. Z jednej strony uchodził za bezwzględnego sadystę, a z drugiej za człowieka niezwykle religijnego. Często jeździł na wycieczki do Ziemi Świętej, regularnie czytał Biblię i wykonywał do swoich kolegów znak krzyża. Jednocześnie byli gangsterzy wspominali go, jako przestępcę, który nie miał litości wobec swoich wrogów.

A od kiedy religijność i bezwzględność nie idą w parze?

https://www.onet.pl/informacje/onetwars ... 4,79cfc278
PLASTIK NIE JEST METALEM
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2179
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

14-12-2022, 11:50

Pacjent pisze:
11-12-2022, 12:21
Ekoidioci wymyślają nowe sposoby by jak najmocniej przykleić się w różne miejsca:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
powinni go przylac nowa warstwa betonu. Dziwie się, naprawdę sie dziwie, ze jeszcze ktos nie wyprostowal manualnie tych zjebow
KVLT lizania CZASZKI
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

14-12-2022, 11:52

Pan_Kimono pisze:
14-12-2022, 11:50
Pacjent pisze:
11-12-2022, 12:21
Ekoidioci wymyślają nowe sposoby by jak najmocniej przykleić się w różne miejsca:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
powinni go przylac nowa warstwa betonu. Dziwie się, naprawdę sie dziwie, ze jeszcze ktos nie wyprostowal manualnie tych zjebow
Nie dziwię się. Przecież dokładnie taka jest zachodnia elita.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
olgims
w mackach Zła
Posty: 904
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

14-12-2022, 11:55

A jaka jest wschodnia elita? :D
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

14-12-2022, 12:01

olgims pisze:
14-12-2022, 11:55
A jaka jest wschodnia elita? :D
Obrazek

Taka :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
olgims
w mackach Zła
Posty: 904
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

14-12-2022, 12:05

Ja nie wiem jak pacjent w ogóle może funkcjonować w tej zdegenerowanej zachodniej rzeczywistości ?
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

14-12-2022, 12:07

olgims pisze:
14-12-2022, 12:05
Ja nie wiem jak pacjent w ogóle może funkcjonować w tej zdegenerowanej zachodniej rzeczywistości ?
Egzystuje, ale się nie cieszy :-D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
olgims
w mackach Zła
Posty: 904
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

14-12-2022, 12:18

No pacjencik jak to z tobą w końcu jest? :D
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

21-12-2022, 10:31



jak jest cel tego programu?
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

21-12-2022, 10:34

Wklejałem to dziś w wybitnie mnie wkurwia. Ja też tego nie rozumiem. Czysta patola. Się tam mecenasy po weselach nieźle bawią. Kokaina w szklankach i zabijanie ludzi na drogach. WIP
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

21-12-2022, 10:41

czyli się wywinie od odpowiedzialności bo to pan mecenas a teraz jest szykanowany
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

21-12-2022, 10:44

Prokuratura powinna zabezpieczyć nagrania z systemu edr tor ruchu pojazdu można prześledzić przed wypadkiem - jęśli oczywiście jest. Wyłaczyć biegłych z zakresu rekonstrukcji wypadków z terenu Łodzi ,bo pewnie się tam wszyscy znają miedzy sobą i najlepiej skierować sprawę do
https://www.gov.pl/web/ies celem wydania opinii.

Jeśli będzie skazany to po kieszeni dostanie w piździec. Po wypłacie odszkodowań ubezpieczyciel odezwie sie z regresem za tą kokainę w krwi.

W sumie nic mnie w tym kraju nie jest w stanie zaskoczyć. Ostatnio widziałem umorzenie sprawy gdzie chłop zabił dwie osoby na przejsciu dla pieszych a biegły stwierdził ,że nie ma jego winy ,bo piesi byli ubrani na ciemno i mógł ich nie zauważyć w nocy.
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

21-12-2022, 12:02

Pierdolony skurwesyn,zabił dwie osoby i zamiast wylądować w celi gdzie odpowiednio by się nim zajęli został gwiazdą TV.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

21-12-2022, 12:09

https://www.politykabezpieczenstwa.pl/p ... bowiazkowe

To akurat bardzo dobre posunięcie.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

21-12-2022, 15:17

Ja nawet jego strony internetowej nie mogę znaleźć.

https://dzienniklodzki.pl/trumna-na-kol ... 1-16457237

Znam sporo gości z Łodzi i w życiu tak szczerze o chłopie nie słyszałem. Wie ktoś może z forume jakim typem spraw się on zajmuje?

Poza pierdołowem co tam na internecie zamieszcza



Znalazłem coś na goldline. Odszkodowania ma wpisane. Jeśli by coś znaczył w branży to bym słyszał. Mi się wydaje ,że to jakiś nieodpowiedzialny pionek.

https://www.goldenline.pl/pawel-kozanecki/

Bezczel zajebisty. Zabić dwie niewinne osoby i zniszczyć ludziom życie, publikująć tego typu treści jak trumny na kółkach,
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

21-12-2022, 16:10

devastator77 pisze:
21-12-2022, 12:02
Pierdolony skurwesyn,zabił dwie osoby i zamiast wylądować w celi gdzie odpowiednio by się nim zajęli został gwiazdą TV.
Trafi na Burdę i będzie go bronic do samego końca. Człowiek ,który lubuje się w bronieniu przestęców w sytuacjach benadziejnych. Nie moja bajka postępowania karne ale skuteczny jest niesamowicie. Taki adwokat diabłów wszelakich.





Ja zawsze z cała firmą staję po stronie tych których pokrzywdził los. Dla mnie takie podejscie bronienia największych kryminalistów to jest coś to rozczepiło by mi kręgosłup moralny. Absolutnie nie moja bajka ,bo całe moje życie to prawo ubezpieczeń, bankowe i odszkodowań tam gdzie obywatel jest pokrzywdzone i trzeba zmierzyć się z korporacją.

Z takich jescze mega ciekawych wywiadów



Ja mam wrażenie ,że w sądach często gęsto nikt tych pism nie czyta. Bardzo często jak dostaję korespondecje to mam wrażenie ,że np w kwesti zużycia w gospodarstwach rolnych jest tak potęzny poziom niewiedzy ,że nikt nie kuma tematu i sędziowe wręcz boją sie rozstrzygać te sprawy. Staram się np załączać orzeczenia SN albo rozstrzygniecia w innych sprawach żeby ułatwić pracę sądowi ale to tez nie raz żadnego skutku nie przynosi.

Teraz se np siedzę i płodzę maila: Z biegłymi kolejny koszmar

Witam
W załączeniu moje uwagi do opinii biegłego.
Ta sprawa dobitnie pokauzje co się dzieje jak opinię i kosztorys robi biegły, który nie ma pojęcia o odszkodowaniach z umów ubezpieczeń co ewidentnie widać w kosztorysie i jego opinii gdyż na wstępnie pisze, że szkoda jest likwidowana z polisy odpowiedzialności cywilnej, a szkoda jest likwidowana nie z OC, a z ubezpieczenia budynków - biegły nie ma kwalifikacji do wykonywania kosztórysów i opinii z umów ubezpieczeń bo ewidentnie się na tym nie zna co naprawdę widać.


Ale to jak ciulają na tych szkodach majątkowych to kosmos


Biegły kilkoma ruchami zaniżył odszkodowanie o ok 30 tyś. (i wyszła mu kwota wartosci szkody: 48.662,53 zł zamiast ok 80 tyś zł )

- po pierwsze zamiast stawki za r-g 23,07 zł dał nie wiadomo czemu 19,88 zł, gdzie nie jest to stawka z 3 kw 2020 czyli wtedy kiedy powstałą szkoda - czym zaniża odszkodowanie o ok 6 tyś zł
- po drugie biegły nie dał podatku VAT od robocizny i sprzętu - czym zaniżył odszkodowanie o kolejne ok 9 tyś zł, biegły policzył tylko VAT 23% od materiałów,
- po trzecie biegły PASKUDNIE zaniżył odszkodowanie w części wykonania więźby dachowej a mało tego przyjął przekroje tej wieźby na OKO, i wyszło mu ok 7 tyś zł a powinno wyjść powyżej 20 tyś
- po czwarte biegły nie dał wywozu gruzu - co znowu zaniżyło odszkodowanie o ok 4 tyś zł

Generalnie to nie rozumiem co biegły zrobił na stronie 8 i 9 swojej opinii bo przyjmuje wartość budynku w stanie nowym i odejmuje zużycie polisowe i wychodzą mu jakieś dziwne kwoty.

Z jedenj strony fajnie ,bo roboty mam tyle że mogę sie zesrać. Z drugiej strony jakby po sądach pracowali ludzie kompetetni to szłoby to migiem. I tak se płodzę te maile a miałem odpoczywać.

W szkodach na majątku robi się takie wałki w tym kraju przez TU ,że to się w głowie nie mieści.Wysyłają oglądaczy chodnikowych a decyzje wydają ludzie którzy nigdy na Normie nie pracowali. Eh musiałem se pogadać. Średnio odszkodowanie po pożarze czy powodzi na nieruchomości jest zaniżone w tym kraju o 60%. Ta patologia nigdy się nie skończy. A później zyski TU liczą w miliardach. Jebiąc bez mydła każdego swojego klienta. I to bez względu czy spalił a ci się nieruchomość za 10 ml czy za 100 tys. Z nikim i z niczym się nie liczą.
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 939
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

22-12-2022, 09:23

Brzmi jak spoko praca w której do pisania służbowych emaili nie trzeba znać podstawowych zasad pisowni języka polskiego, gramatyki i ortografi

tyś tyś :D

Chyba muszę się przebranżowić Obrazek

Wysłane z mojego iPhone 14 Pro Max przy użyciu Tapatalka

To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

23-12-2022, 09:11

kurwa... to paskudztwo kosztuje 500-600 zł....
Nie wiem... nie rozumiem,... nie znam się....

buty emu

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
ODPOWIEDZ